GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Codeki

02.05.2005
15:38
[1]

muniek2 [ Konsul ]

Codeki

Jak usunac wszelkie filmowe codeki ktore sa w systemie? Pytam bo mam taki syf z nimi ze nie mozna ich usunac normalna droga a formata robic nie moge :(. Moze jest jakis program do tego albo cos takiego? Te codeki ktore terazm mam spowalniaja okropnie ogladanie filmow i ich jakosc :(

02.05.2005
15:54
[2]

aliment [ KoTOR fan ]

Tez raz tak mialem i to co zrobilem wygladalo tak:
1) wszedlem do katalogu WINDOWS/system32
2) usunalem wszystkie pliki, ktore mialy w nazwie cos zwiazanego z kodekiem (u mnie to byly tyko divx, wiec niebylo trudno). I u mnie wszystko gralo, zadnych potrzebnych plikow systemowych nie usunalem

02.05.2005
15:56
[3]

Foriss [ Centurion ]

tak naprawde zeby usunac w 100% wszystkie kodeki niezzbedny jest format.....
w inym przypadku zawsze zostaja jakies smieci.........

02.05.2005
15:58
[4]

wysiu [ ]

ACE Mega Codec Pack.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.