GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuję nut pewnej piosenki...

02.05.2005
14:24
smile
[1]

dudka [ ! szypon ! ]

Poszukuję nut pewnej piosenki...

Jak wyżej. Chodzi mi o nuty na keybord (może też być pianino) lub na saxophone altowy piosenki Raya Charlesa pt. HERE WE GO AGAIN z płyty "Genius Loves Company". Ray śpiewa wspólnie z Norah Jones


Znacie jakieś strony z nutami gotowymi do wydruku? (istnieją wogóle takie?)

02.05.2005
15:18
smile
[2]

dudka [ ! szypon ! ]

czy na naszym forum jest tak mało muzyków????

02.05.2005
18:11
[3]

dudka [ ! szypon ! ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.