GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie do ludzi z krakowa

02.05.2005
13:55
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pytanie do ludzi z krakowa

kiedy otwierają Polfę?
nie mogę znaleźć w googlach:|

02.05.2005
13:59
[2]

Garbizaur [ CLS ]

co to jest ta polfa???

02.05.2005
14:00
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

garbi--> basen

02.05.2005
14:04
[4]

Garbizaur [ CLS ]

ewa --> aha, myślałem że jakaś nowa apteka... :P

02.05.2005
14:06
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

:D:D:D to jest odkryty basen z podgrzewaną woda..najwwcześniej otwarty..tylko kurcze nie pamiętam czy teraz czy 15 maja otwierają..
w krakowie dziś jest tak gorąco że szok..normalnie "basenowa pogoda";D

02.05.2005
14:06
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Cholera, ja tez sobie skojarzylam z zakldami faraceutycznymi, ale wiem, ze smienili nazwe na Pliva wiec sie nie odzywalam:P
Ai ja jezdze do Holyday'a :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 14:07:02]

02.05.2005
14:09
[7]

EwUnIa_kR [ Legend ]

kodi--> ja chcę odkryty:>

02.05.2005
14:11
[8]

Garbizaur [ CLS ]

No to skoknij do fury i zobacz czy dzisiaj czynny. :)

02.05.2005
14:12
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

garbi--> nie mam już siły..wróciłam niedawno z zakupów a jeszcze dziś mnie czeka impreza gaby z 20 dzieci:|

02.05.2005
14:12
[10]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ewuania --> Jak ejest bardzo cieplo to otwieraja tam ogrodek :) JEst milo, serio, ale jak nie ma wielkiego tloku :)
A tak to malo znam fajnyhc ... :)

02.05.2005
14:13
smile
[11]

Mortan [ ]

Szkoda ze musi byc odkryty, bo jest duzo baseów krytych pod mostami.

02.05.2005
14:14
[12]

Garbizaur [ CLS ]

Ewa ---> rozumiem... też miałbym dość :P

02.05.2005
14:16
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

wątpię czy rozumiesz:D:D:D

lepiej pomóż balony dmuchać;D

02.05.2005
14:20
[14]

Garbizaur [ CLS ]

Ewa ---> :P

Robienie imprezek urzodzinowych dla dzieci jest spox, tyle że ciutkę męczące... Ale za to ten klimacik... Talerzyki z Kubusiem Puchatkiem, tort w kształcie delfina albo pieska... :)

A do balonów jest specjalna pompka...

02.05.2005
14:23
smile
[15]

Dogon [ Generaďż˝ ]

A ja mam takie pytanko : Czy z dworca PKP (głownego) są jakieś dowozy (busy ) na lotnisko w Balicach ? A może komunikacja miejska jest i ile tam się jedzie własnie takimi środkami komunikacyjnymi z PKP na lotnisko ?

02.05.2005
14:24
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

garbi--> zapomniałeś jeszcze o wylanym przypadkiem szampanie bezalkocholowym..kilogramach ciastek wdeptanych w dywan..bitej śmietanie na zasłonach..żelkach haribo przyklejonych do tv...ale to tylko takie...szczegóły;)

p.s. nie mam pompki:D
pps chcę iść jutro na basen;D

02.05.2005
14:25
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie wiem czy coś z pkp jedzie na balice..208 chyba tam jeździ..

02.05.2005
14:29
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tak.napewno.obok dworca pkp jest przystanek autobusowy 208

02.05.2005
14:31
[19]

Garbizaur [ CLS ]

Ewa ---> Wiem wiem wiem, sprzątanie jest piękne... :)

Żeby nie było, ża ja się opieprzam tylko opieprzam, to pochwalę się że ja też byłem dziś na zakupach. Kupowałem krzewy do ogrodu i kwiatki na balkon. :) Wiosna jest fajna. :)

02.05.2005
14:33
smile
[20]

Garbizaur [ CLS ]

No tak... piękne zdanie mi wyszło...

Żeby nie było, ża ja się opieprzam tylko opieprzam

powinno być: Żeby nie było, że ja się tylko opieprzam

02.05.2005
14:35
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

spoko:D ja kupiłam dziś gabie spodnie rybaczki ze specjalnymi łańcuszkami:D i cała mase gadżetów WITCH:D

no i..nowa torebkę i dwie bluzki dla siebie;D

i kilka kilogramów absolutnie niezdrowej żywności;D

02.05.2005
14:38
smile
[22]

Dogon [ Generaďż˝ ]

EwUnIa_kR ---> dziękuję za info :) Bo w czerwcu szykuje mi się wylot i chciałbym być poinformowany od razu na co mogę liczyc -albo nie liczyć ;)
Pozdrawiam !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.