EwUnIa_kR [ Legend ]
pytanie do ludzi z krakowa
kiedy otwierają Polfę?
nie mogę znaleźć w googlach:|
Garbizaur [ CLS ]
co to jest ta polfa???
EwUnIa_kR [ Legend ]
garbi--> basen
Garbizaur [ CLS ]
ewa --> aha, myślałem że jakaś nowa apteka... :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
:D:D:D to jest odkryty basen z podgrzewaną woda..najwwcześniej otwarty..tylko kurcze nie pamiętam czy teraz czy 15 maja otwierają..
w krakowie dziś jest tak gorąco że szok..normalnie "basenowa pogoda";D
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Cholera, ja tez sobie skojarzylam z zakldami faraceutycznymi, ale wiem, ze smienili nazwe na Pliva wiec sie nie odzywalam:P
Ai ja jezdze do Holyday'a :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 14:07:02]
EwUnIa_kR [ Legend ]
kodi--> ja chcę odkryty:>
Garbizaur [ CLS ]
No to skoknij do fury i zobacz czy dzisiaj czynny. :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
garbi--> nie mam już siły..wróciłam niedawno z zakupów a jeszcze dziś mnie czeka impreza gaby z 20 dzieci:|
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ewuania --> Jak ejest bardzo cieplo to otwieraja tam ogrodek :) JEst milo, serio, ale jak nie ma wielkiego tloku :)
A tak to malo znam fajnyhc ... :)

Mortan [ ]
Szkoda ze musi byc odkryty, bo jest duzo baseów krytych pod mostami.
Garbizaur [ CLS ]
Ewa ---> rozumiem... też miałbym dość :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
wątpię czy rozumiesz:D:D:D
lepiej pomóż balony dmuchać;D
Garbizaur [ CLS ]
Ewa ---> :P
Robienie imprezek urzodzinowych dla dzieci jest spox, tyle że ciutkę męczące... Ale za to ten klimacik... Talerzyki z Kubusiem Puchatkiem, tort w kształcie delfina albo pieska... :)
A do balonów jest specjalna pompka...

Dogon [ Generaďż˝ ]
A ja mam takie pytanko : Czy z dworca PKP (głownego) są jakieś dowozy (busy ) na lotnisko w Balicach ? A może komunikacja miejska jest i ile tam się jedzie własnie takimi środkami komunikacyjnymi z PKP na lotnisko ?
EwUnIa_kR [ Legend ]
garbi--> zapomniałeś jeszcze o wylanym przypadkiem szampanie bezalkocholowym..kilogramach ciastek wdeptanych w dywan..bitej śmietanie na zasłonach..żelkach haribo przyklejonych do tv...ale to tylko takie...szczegóły;)
p.s. nie mam pompki:D
pps chcę iść jutro na basen;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wiem czy coś z pkp jedzie na balice..208 chyba tam jeździ..
EwUnIa_kR [ Legend ]
tak.napewno.obok dworca pkp jest przystanek autobusowy 208
Garbizaur [ CLS ]
Ewa ---> Wiem wiem wiem, sprzątanie jest piękne... :)
Żeby nie było, ża ja się opieprzam tylko opieprzam, to pochwalę się że ja też byłem dziś na zakupach. Kupowałem krzewy do ogrodu i kwiatki na balkon. :) Wiosna jest fajna. :)

Garbizaur [ CLS ]
No tak... piękne zdanie mi wyszło...
Żeby nie było, ża ja się opieprzam tylko opieprzam
powinno być: Żeby nie było, że ja się tylko opieprzam
EwUnIa_kR [ Legend ]
spoko:D ja kupiłam dziś gabie spodnie rybaczki ze specjalnymi łańcuszkami:D i cała mase gadżetów WITCH:D
no i..nowa torebkę i dwie bluzki dla siebie;D
i kilka kilogramów absolutnie niezdrowej żywności;D

Dogon [ Generaďż˝ ]
EwUnIa_kR ---> dziękuję za info :) Bo w czerwcu szykuje mi się wylot i chciałbym być poinformowany od razu na co mogę liczyc -albo nie liczyć ;)
Pozdrawiam !