GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Będzie następna częśc Wolfensteina?

02.05.2005
13:17
smile
[1]

kamil_kriss [ Konsul ]

Będzie następna częśc Wolfensteina?

Bo jakoś nie chce mi się wierzyc, że nie zrobią sequela, a w necie nic nei pisze na ten temat ...

02.05.2005
13:20
[2]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

V

02.05.2005
13:23
[3]

kamil_kriss [ Konsul ]

Ups.... sry, ale tego nie zauważyłem.... a wiecie co znalazłem niedawno w necie MOD`a do Wolfa3D, nazywa się NewWolf, jest to srary wolf na silnkiu OpenGL!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.