
kamil_kriss [ Konsul ]
Będzie następna częśc Wolfensteina?
Bo jakoś nie chce mi się wierzyc, że nie zrobią sequela, a w necie nic nei pisze na ten temat ...
*..::Michael::..* [ Phoenix ]
V
kamil_kriss [ Konsul ]
Ups.... sry, ale tego nie zauważyłem.... a wiecie co znalazłem niedawno w necie MOD`a do Wolfa3D, nazywa się NewWolf, jest to srary wolf na silnkiu OpenGL!