
mort.s [ Pretorianin ]
Który mod-chip do PS2
Załamałem się bo połamałem sobie płytkę z GTA: SA(orginal) mam nową ale wole sobie tym razem zrobić kopie zapasową. Ale nie ma tak łatwo trzeba mieć mod-chipa.
Zastanawiam się nad chipem mars 3 lub ripper 3. Który wy polecacie, jakie są wasze doświadczenia?
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Ripper 3 jest bardziej funkcjonalny, ale na Marsie zaoszczędzisz kasę. To tak jakbyś prównywał Toyotę do 126P - i to i to samochód, ale ten pierwszy wygodniejszy.
mort.s [ Pretorianin ]
Słyszałem, że ripper jest awaryjny a jedyna zaleta to łatwy montaż no i czasami potrafi auto boota zrobić.
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Te wszystkie awaryjności to wielka bzdura. Wszystko jest awaryjne, wszystko zależy od losu.
mort.s [ Pretorianin ]
A jak to się ma GT4 bo różne teorie na ten temat słyszałem ?
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
Ripper 3.1 :)
Posiadam, uzywam dziala ok :)

tsunami [ PS3 ]
Ja mam Ripper 3 i moge go BARDZO goraco polecic :-)
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
GT4 nie jest spiracony. Na starszych modelach konsol przerobionych starymi chipami nie rusza też oryginał GT4.