GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Który mod-chip do PS2

02.05.2005
12:58
smile
[1]

mort.s [ Pretorianin ]

Który mod-chip do PS2

Załamałem się bo połamałem sobie płytkę z GTA: SA(orginal) mam nową ale wole sobie tym razem zrobić kopie zapasową. Ale nie ma tak łatwo trzeba mieć mod-chipa.
Zastanawiam się nad chipem mars 3 lub ripper 3. Który wy polecacie, jakie są wasze doświadczenia?

02.05.2005
13:12
[2]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Ripper 3 jest bardziej funkcjonalny, ale na Marsie zaoszczędzisz kasę. To tak jakbyś prównywał Toyotę do 126P - i to i to samochód, ale ten pierwszy wygodniejszy.

02.05.2005
13:19
[3]

mort.s [ Pretorianin ]

Słyszałem, że ripper jest awaryjny a jedyna zaleta to łatwy montaż no i czasami potrafi auto boota zrobić.

02.05.2005
13:21
[4]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Te wszystkie awaryjności to wielka bzdura. Wszystko jest awaryjne, wszystko zależy od losu.

02.05.2005
13:23
[5]

mort.s [ Pretorianin ]

A jak to się ma GT4 bo różne teorie na ten temat słyszałem ?

02.05.2005
13:48
[6]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Ripper 3.1 :)

Posiadam, uzywam dziala ok :)

02.05.2005
14:24
smile
[7]

tsunami [ PS3 ]

Ja mam Ripper 3 i moge go BARDZO goraco polecic :-)

02.05.2005
14:32
[8]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

GT4 nie jest spiracony. Na starszych modelach konsol przerobionych starymi chipami nie rusza też oryginał GT4.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.