Rooneyek [ Konsul ]
Kto z Was gra w RuneScape?
oczywiście RuneScape jest na www.miniclip.com/ . Nikogo tam nie widac z Polski, wiec dlatego się pytam :)
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Daj dokladnego linka do gry, nie gram ale moze zaczne :D
Rooneyek [ Konsul ]
masz...
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Wszedlem na jakis serw SantLouis i wpisuje potem login i haslo i wywala ze zle a jest dorbre :) fajna muzyczka
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
To jest gorsze od Tibii...
Rooneyek [ Konsul ]
przechodzisz tutoriala?
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Napisalo ze potrzebuje jakiegos specjalnego konta, zaproponuj gdzie mam wejsc zeby bylo to konto co zalozylem przed chwila wymagane, to zwykle
Rooneyek [ Konsul ]
Jogurcie... to jest gra online, a Tibia jest 100% lepsza, ponieważ nie jest to robiona jako gra online czy tam we flashu!
Saluteer [ Generaďż˝ ]
dobra, weszlo dziala
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Rooneyek-->
Mylisz pojęcia, Tibia jest grą on-line ale ma swojego klienta, równie dobrze mogłaby być grą w przeglądarce.

Saluteer [ Generaďż˝ ]
Ale nie mam pojecia o co w tym chodzi

Andrew_wojownik [ Centurion ]
Dla mnie ta gra za nudna. I nie dziw się jak gadasz po angielsku caly czas to jak cię mają polacy rozpoznać :D
Rooneyek [ Konsul ]
wypełniłeś Desired Username, zaakceptowałeś regulamin, Desired Password, Confirm Password (czyli wpisałeś hasło), I agree with the terms and conditions (i masz zaznaczyc zeby był ptaszek) i daj pozniej play game
Rooneyek [ Konsul ]
nie wiesz to trudno...
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Ty juz gram, laze po jakims pokoju i co ja mam tam robic gadac z nimi?

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Saluteer-->
Odpuść sobie!

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
huh kiedy ja w o gralem :) chyba z pol roku temu, ale nawet mnie wciagnelo... po jakims czasie juz mnie nudzilo :P teraz to nawet nie pamietam loginu ;>
Rooneyek [ Konsul ]
gadaj... pozniej bedziesz rabal drewno, zapalal ognisko itp. (ALE PAMIETAJ ZE TO JEST TRENING)
amoreg1234 [ użytkownik ]
gralem w to troche ale mi sie znudzilo szybko...