GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto z Was gra w RuneScape?

02.05.2005
11:58
[1]

Rooneyek [ Konsul ]

Kto z Was gra w RuneScape?

oczywiście RuneScape jest na www.miniclip.com/ . Nikogo tam nie widac z Polski, wiec dlatego się pytam :)

02.05.2005
11:59
[2]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Daj dokladnego linka do gry, nie gram ale moze zaczne :D

02.05.2005
12:01
[3]

Rooneyek [ Konsul ]

masz...

02.05.2005
12:14
[4]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Wszedlem na jakis serw SantLouis i wpisuje potem login i haslo i wywala ze zle a jest dorbre :) fajna muzyczka

02.05.2005
12:16
[5]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

To jest gorsze od Tibii...

02.05.2005
12:16
[6]

Rooneyek [ Konsul ]

przechodzisz tutoriala?

02.05.2005
12:17
[7]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Napisalo ze potrzebuje jakiegos specjalnego konta, zaproponuj gdzie mam wejsc zeby bylo to konto co zalozylem przed chwila wymagane, to zwykle

02.05.2005
12:17
[8]

Rooneyek [ Konsul ]

Jogurcie... to jest gra online, a Tibia jest 100% lepsza, ponieważ nie jest to robiona jako gra online czy tam we flashu!

02.05.2005
12:18
[9]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

dobra, weszlo dziala

02.05.2005
12:20
[10]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Rooneyek-->

Mylisz pojęcia, Tibia jest grą on-line ale ma swojego klienta, równie dobrze mogłaby być grą w przeglądarce.

02.05.2005
12:20
smile
[11]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Ale nie mam pojecia o co w tym chodzi

02.05.2005
12:20
smile
[12]

Andrew_wojownik [ Centurion ]

Dla mnie ta gra za nudna. I nie dziw się jak gadasz po angielsku caly czas to jak cię mają polacy rozpoznać :D

02.05.2005
12:21
[13]

Rooneyek [ Konsul ]

wypełniłeś Desired Username, zaakceptowałeś regulamin, Desired Password, Confirm Password (czyli wpisałeś hasło), I agree with the terms and conditions (i masz zaznaczyc zeby był ptaszek) i daj pozniej play game

02.05.2005
12:22
[14]

Rooneyek [ Konsul ]

nie wiesz to trudno...

02.05.2005
12:22
[15]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Ty juz gram, laze po jakims pokoju i co ja mam tam robic gadac z nimi?

02.05.2005
12:24
smile
[16]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Saluteer-->

Odpuść sobie!

02.05.2005
12:25
smile
[17]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

huh kiedy ja w o gralem :) chyba z pol roku temu, ale nawet mnie wciagnelo... po jakims czasie juz mnie nudzilo :P teraz to nawet nie pamietam loginu ;>

02.05.2005
12:25
[18]

Rooneyek [ Konsul ]

gadaj... pozniej bedziesz rabal drewno, zapalal ognisko itp. (ALE PAMIETAJ ZE TO JEST TRENING)

02.05.2005
15:49
[19]

amoreg1234 [ użytkownik ]

gralem w to troche ale mi sie znudzilo szybko...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.