GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wakacyjna pogoda, o ja piernicze z wiatrakami!!!

02.05.2005
10:57
smile
[1]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Wakacyjna pogoda, o ja piernicze z wiatrakami!!!

Czy ktos wie, jaka pogoda bedzie w wakacje? Czy bedzie tak jak teraz? 20 stopni w dzien, 4 w nocy?!

02.05.2005
11:00
[2]

ConnectionWizard [ Legionista ]

To znaczy dobra, czy zla... bucha?!

02.05.2005
11:00
[3]

_Major_ [ Pretorianin ]

Gdzieś słyszałem, że ma być 30C przez trzy miesiące (:/)

02.05.2005
11:02
[4]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Jak napisal to fakt, to sciema. Jak podalo cos zaufanego, to zapowiadaja sie zajebiste wakacje!!!!

02.05.2005
11:03
[5]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

to znaczy LOT OF LAUGH czyli kupa śmiechu:)

02.05.2005
11:04
[6]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Bucha -> a co to ma wspolnego z topicem?

02.05.2005
11:06
[7]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

to, że wzbudził we mnie śmiech:)

02.05.2005
11:11
[8]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Czyli post nic nie wnoszacy do dyskusji.

Pomijajac te "wykroczenie" naszego kochanego Buchy, wrocmy do topicu:

Aktualnie w moim miescie na poludniu jest prawie 30 w sloncu, ale zapowiadaja ochlodzenie......

02.05.2005
11:12
[9]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Bucha ---> chyba lots of laugh, bo tak by bylo a lot of laugh czyli ALOL

02.05.2005
11:27
[10]

Maximus1 [ Konsul ]

moim zdaniem będzie o wiele goręcej niż w zeszłym roku

02.05.2005
11:31
smile
[11]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

hmmm jak można pierniczyć z wiatrakami?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.