
ConnectionWizard [ Legionista ]
Wakacyjna pogoda, o ja piernicze z wiatrakami!!!
Czy ktos wie, jaka pogoda bedzie w wakacje? Czy bedzie tak jak teraz? 20 stopni w dzien, 4 w nocy?!
ConnectionWizard [ Legionista ]
To znaczy dobra, czy zla... bucha?!
_Major_ [ Pretorianin ]
Gdzieś słyszałem, że ma być 30C przez trzy miesiące (:/)
ConnectionWizard [ Legionista ]
Jak napisal to fakt, to sciema. Jak podalo cos zaufanego, to zapowiadaja sie zajebiste wakacje!!!!
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
to znaczy LOT OF LAUGH czyli kupa śmiechu:)
ConnectionWizard [ Legionista ]
Bucha -> a co to ma wspolnego z topicem?
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
to, że wzbudził we mnie śmiech:)
ConnectionWizard [ Legionista ]
Czyli post nic nie wnoszacy do dyskusji.
Pomijajac te "wykroczenie" naszego kochanego Buchy, wrocmy do topicu:
Aktualnie w moim miescie na poludniu jest prawie 30 w sloncu, ale zapowiadaja ochlodzenie......
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Bucha ---> chyba lots of laugh, bo tak by bylo a lot of laugh czyli ALOL
Maximus1 [ Konsul ]
moim zdaniem będzie o wiele goręcej niż w zeszłym roku

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
hmmm jak można pierniczyć z wiatrakami?