GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sposób na zakwasy

02.05.2005
10:26
[1]

zimi [ Centurion ]

sposób na zakwasy

temat jak powyżej co zrobic aby sie ich pozbyć

02.05.2005
10:28
[2]

bone_man [ Powered by ATI ]

Rozruszać mięśnie. Będzie bolało, ale szybko przejdzie.

02.05.2005
10:28
smile
[3]

Klaczki [ Troublemaker ]

Najszybciej pozbiedziesz sie... cwiczac :)

02.05.2005
10:28
[4]

_Major_ [ Pretorianin ]

Masarze :)

02.05.2005
10:29
[5]

ConnectionWizard [ Legionista ]

ja zawsze po rowerze robie cwiczenia fizyczne :D::D:DD:D to znaczy dzien nastepny z zakwasami :):):):):)

02.05.2005
10:29
[6]

aliment [ KoTOR fan ]

Masaż

02.05.2005
10:34
[7]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Przeczekac, ja kiedys mialem przez tydzien... i czesto mam tak dlugo

02.05.2005
10:35
[8]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Ćwiczenia na te mięśnie, gdzie boli. Będzie czuć, ale szybko przjedzie i następnego dnia będzie lepiej.

02.05.2005
10:49
[9]

MP-ror [ Konsul ]

Mówi się, że klina powinno się wybijać klinem, czyli zakwasy kasować kolejnymi ćwiczeniami. Łatwiej powiedzieć trudniej zrobić, gdy ręce są w takim stanie, że nie można podnieść do góry prysznica, a nogi tak bolą że nie mozna normalnie na kiblu usiąść :]

02.05.2005
10:54
[10]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Zakwasom trzeba wyjsc na przeciw i skatowac je cwiczeniami. Nawet jesli boli, to zatkac usta i katowac. Pozniej nie bedzie bolalo, a bedziesz rowniez wytrzymalszy :] Zeby kazdy sportowiec plakal po zawodach, to mielibysmy gowno na podlodze.

02.05.2005
11:05
smile
[11]

Mistrz Ciętej Riposty [ Pretorianin ]

moj trener zawsze powtarzal mi wielokrotnie - najlepszy sposob na zakwasy to piwko..zimne piwko ! ewentualnie gorąca kąpiel w wannie :]

02.05.2005
11:11
[12]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Długa gorąca kąpiel

02.05.2005
11:14
[13]

[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]

Witamina C ;]

02.05.2005
11:18
[14]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Orlando, bez urazy ale bullshity gadasz :D
Długa gorąca forma wprawdzie CHWILOWO daje ulgę i przyjemność w zakwasach, ale potem znowu boli. Lepszy jest chłodny prysznic, ewentualnie obkładaj sobie 'skwaszone' miejsca lodem.

Klin, klinem też może pomóc, wprawdzie męczy, ale sobie wtedy taką kondycję wyrobisz, że ci wszyscy będą zazdrościć.

A najlepszy jest masaż, zwłaszcza fachowy - świetnie pomaga. Ale jak nie ma podręką fachowca, to również amatorski pomaga (zwłaszcza w wykonaniu miłej koleżanki ;) )

02.05.2005
11:43
[15]

Chacal [ ? ]

a siedź na dupie przed komputerem to i zakwasów nie będziesz miec :)
A tak na serio to moją metodą jest po prostu rozruszanie mięśni. Bez jakichs obiciążeń, ale po prostu niech troche popracują. Zakwasy to nic innego jak nadmiar kwasu mlekowego w mięsniach powstający przy niedoborze tlenu. Dlatego rozprowadzenie tego kwasu poprzez masaż lub cwiczenia pomaga.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.