GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żabki czy kaczki?

02.05.2005
10:12
smile
[1]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Żabki czy kaczki?

Byłem ostatnio z kumplami nad lokalną zaporą i poddaliśmy się niewyszukanej rozrywce odbijania kamieni po wodzie. W pewnym momencie wybuchła nam żarliwa dyskusja, jak określić toto, co robimy. Część z nas (w tym ja) była za określeniem "puszczanie kaczek po wodzie", a pozostali kaczki przeinaczali na żabki. Niby spór niepoważny, a jednak nas wciagnął. No to jak jest poprawnie? :P Jak wy mówicie? :)

02.05.2005
10:14
smile
[2]

TeadyBeeR [ Legend ]

Zdecydowanie żabki.

02.05.2005
10:15
smile
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Cale zycie "kaczki".

02.05.2005
10:16
smile
[4]

aliment [ KoTOR fan ]

Maksymalnie "kaczki". Zawsze

02.05.2005
10:17
[5]

Mortan [ ]

kaczki

02.05.2005
10:17
[6]

Zymek_1 [ Oficer ]

kaczki

02.05.2005
10:18
smile
[7]

Kumavan [ child of KoRn ]

Kaczki i tylko kaczki! Żadne żabki. Coś im się pochrzaniło :)

02.05.2005
10:18
[8]

Kronk [ Pretorianin ]

kaczki

02.05.2005
10:18
smile
[9]

tsunami [ PS3 ]

Kaczki, nie inaczej ;-)

02.05.2005
10:18
[10]

Iverson#3 [ Konsul ]

kaczki .... hehe :)

02.05.2005
10:20
smile
[11]

TeadyBeeR [ Legend ]

Az sie glupio czuje z moimi żabami :D

02.05.2005
10:21
[12]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

pewnie że kaczki:)

02.05.2005
10:23
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nawet nie wiedziałem, że można na to mówić "żabki" :).
Od zawsze kaczki.

02.05.2005
10:24
[14]

Paul12 [ Buja ]

Kaczki! Nie inaczej, tak mnie ojciec nauczył wieki temu i nie wyobrażam sobie, żebym rzucając kamieniami mówił o jakichś żabkach :) Prędzej bociany ;)

02.05.2005
10:27
[15]

ConnectionWizard [ Legionista ]

Pompki

02.05.2005
10:28
[16]

ssaq [ Konsul ]

Cale zycie to sie nazywalo "kaczki" wiec pewnie nadal tak jest ;]

02.05.2005
10:29
smile
[17]

alucard_87 [ Centurion ]

pompki trabki i organki... a tak wracajac do tematu to KACZKI ofkoz

02.05.2005
10:29
smile
[18]

-=chudy=- [ ]

Rowerki. yyy kaczki znaczy się. Kaczki. Na pewno

02.05.2005
10:29
[19]

Klaczki [ Troublemaker ]

Klaczki od zawsze

02.05.2005
10:29
[20]

bartek [ ]

Kaczki:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22puszcza%C4%87+kaczki%22&btnG=Szukaj&lr=

Żabki:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22puszcza%C4%87+%C5%BCabki%22&btnG=Szukaj&lr=

I wszystko jasne :)

02.05.2005
10:32
[21]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Można dla kompromisu mówić "żaczki" :D

02.05.2005
10:33
[22]

_Major_ [ Pretorianin ]

Zawsze się mówiło kaczk :)

02.05.2005
10:33
[23]

Maximus1 [ Konsul ]

zdecydowanie kaczki

02.05.2005
10:34
[24]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

jasne ze kaczki ;)

02.05.2005
10:34
smile
[25]

TeadyBeeR [ Legend ]

Nie znacie sie :)

02.05.2005
10:34
[26]

hola' [ koniczynka ]

hehe ale watek,,,,nie moge

02.05.2005
10:38
[27]

amoreg1234 [ użytkownik ]

zabki ? lol chyba na poludniu tylko tak mowia

tu na polnocy - gdzie mamy jezior pelno i znamy sie na rzeczy - mowimy KACZKI ;p

02.05.2005
10:46
[28]

MP-ror [ Konsul ]

W sumie żabki by bardziej pasowało jak się nad tym zastanowić, ale zdecydowanie są to kaczki. Oj lubiłem to kiedys robić :]

02.05.2005
10:53
smile
[29]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Puszczanie kaczek :]

02.05.2005
10:54
[30]

volvo95 [ Legend ]

TeadyBeeR --> Gdzieś ty sie uchował :)

Zdecydowanie kaczki :)

02.05.2005
10:54
[31]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

amoreg --> Na południu na kaczki mówią kaczki więc proszę bez żadnych insynuacji ;)

02.05.2005
11:00
[32]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

czy to żabka czy to kaczka
po śmietanie i ogórkach kiszonych
czeka nas niewątpiliwie ...

02.05.2005
11:05
[33]

oooololo [ Wierność ]

ja tam słuszałem o "kaczkach" :)

02.05.2005
11:06
smile
[34]

ssaq [ Konsul ]

amoreg1234 --> Oj wypraszam sobie!! Ja jestem z poludnia i tu sie zawsze mowilo kaczki!

02.05.2005
11:07
[35]

wata_PL [ Konsul ]

kaczki!:]

02.05.2005
11:21
[36]

DeLordeyan [ The Edge ]

O żabkach w życiu nie słyszałem...

02.05.2005
11:22
smile
[37]

Patrol_wcg [ Konsul ]

KACZKI ! ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.