
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Żabki czy kaczki?
Byłem ostatnio z kumplami nad lokalną zaporą i poddaliśmy się niewyszukanej rozrywce odbijania kamieni po wodzie. W pewnym momencie wybuchła nam żarliwa dyskusja, jak określić toto, co robimy. Część z nas (w tym ja) była za określeniem "puszczanie kaczek po wodzie", a pozostali kaczki przeinaczali na żabki. Niby spór niepoważny, a jednak nas wciagnął. No to jak jest poprawnie? :P Jak wy mówicie? :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Zdecydowanie żabki.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Cale zycie "kaczki".

aliment [ KoTOR fan ]
Maksymalnie "kaczki". Zawsze
Mortan [ ]
kaczki
Zymek_1 [ Oficer ]
kaczki

Kumavan [ child of KoRn ]
Kaczki i tylko kaczki! Żadne żabki. Coś im się pochrzaniło :)
Kronk [ Pretorianin ]
kaczki

tsunami [ PS3 ]
Kaczki, nie inaczej ;-)
Iverson#3 [ Konsul ]
kaczki .... hehe :)

TeadyBeeR [ Legend ]
Az sie glupio czuje z moimi żabami :D
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
pewnie że kaczki:)
Conroy [ Dwie Szopy ]
Nawet nie wiedziałem, że można na to mówić "żabki" :).
Od zawsze kaczki.
Paul12 [ Buja ]
Kaczki! Nie inaczej, tak mnie ojciec nauczył wieki temu i nie wyobrażam sobie, żebym rzucając kamieniami mówił o jakichś żabkach :) Prędzej bociany ;)
ConnectionWizard [ Legionista ]
Pompki
ssaq [ Konsul ]
Cale zycie to sie nazywalo "kaczki" wiec pewnie nadal tak jest ;]

alucard_87 [ Centurion ]
pompki trabki i organki... a tak wracajac do tematu to KACZKI ofkoz

-=chudy=- [ ]
Rowerki. yyy kaczki znaczy się. Kaczki. Na pewno
Klaczki [ Troublemaker ]
Klaczki od zawsze
bartek [ ]
Kaczki:
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22puszcza%C4%87+kaczki%22&btnG=Szukaj&lr=
Żabki:
https://www.google.pl/search?hl=pl&q=%22puszcza%C4%87+%C5%BCabki%22&btnG=Szukaj&lr=
I wszystko jasne :)
Misiolo [ Generaďż˝ ]
Można dla kompromisu mówić "żaczki" :D
_Major_ [ Pretorianin ]
Zawsze się mówiło kaczk :)
Maximus1 [ Konsul ]
zdecydowanie kaczki
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
jasne ze kaczki ;)

TeadyBeeR [ Legend ]
Nie znacie sie :)
hola' [ koniczynka ]
hehe ale watek,,,,nie moge
amoreg1234 [ użytkownik ]
zabki ? lol chyba na poludniu tylko tak mowia
tu na polnocy - gdzie mamy jezior pelno i znamy sie na rzeczy - mowimy KACZKI ;p
MP-ror [ Konsul ]
W sumie żabki by bardziej pasowało jak się nad tym zastanowić, ale zdecydowanie są to kaczki. Oj lubiłem to kiedys robić :]

Saluteer [ Generaďż˝ ]
Puszczanie kaczek :]
volvo95 [ Legend ]
TeadyBeeR --> Gdzieś ty sie uchował :)
Zdecydowanie kaczki :)
Buczo. [ Bradypus variegatus ]
amoreg --> Na południu na kaczki mówią kaczki więc proszę bez żadnych insynuacji ;)
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
czy to żabka czy to kaczka
po śmietanie i ogórkach kiszonych
czeka nas niewątpiliwie ...
oooololo [ Wierność ]
ja tam słuszałem o "kaczkach" :)

ssaq [ Konsul ]
amoreg1234 --> Oj wypraszam sobie!! Ja jestem z poludnia i tu sie zawsze mowilo kaczki!
wata_PL [ Konsul ]
kaczki!:]
DeLordeyan [ The Edge ]
O żabkach w życiu nie słyszałem...

Patrol_wcg [ Konsul ]
KACZKI ! ;)