GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Użytkownicy Radeonów - Jakie sterowniki macie zainstalowane?

02.05.2005
09:52
[1]

QrKo [ Enslaved One ]

Użytkownicy Radeonów - Jakie sterowniki macie zainstalowane?

Jak w temacie.. Ja odkad mam mojego radka czyli jakies poltroa roku jade na omegach 2.4.87, które kiedys byly najlepszymi sterownikami. Jakich sterowników uzywacie teraz?

02.05.2005
09:56
[2]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

catalyst 5.4

02.05.2005
09:57
[3]

tsunami [ PS3 ]

Ja Omegi. Ale mam stara karte graficzna wiec i tak duzo nie daja (8500le) :(

02.05.2005
10:05
[4]

QrKo [ Enslaved One ]

tsunami -> no ja tez mam 8500le... i w moim wypadku sterowniki to czasami 1-1,5k roznicy w 3dmakru 2k1

02.05.2005
10:15
[5]

tsunami [ PS3 ]

QrKo --> ale miedzy jakim a jakim ?? :-) BTW widze ze kreciles go duzo to dalo ? Tez widze ze masz 128 ja mam 64 :(. Jakie masz na nim chlodzenie ?

02.05.2005
10:27
[6]

QrKo [ Enslaved One ]

tsunami -> chlodzenie niestety standartowe bo nie mma opcji wymienic coolera na gpu (przyklejony) a za cene radiatorków na pamieci kupilem 3 wiatraki do budy :P

nom teraz na tych omegac 2.4.87 mam cos kolo ~9800pkt
jak zmienilem fsb na 200 to mialem cos kolo ~10500
na catalystach 4.6 mialem ~9200
a na catalystach 3.8 jakos ~8800

02.05.2005
10:33
[7]

bone_man [ Powered by ATI ]

Catalyst 5.2, jak na razie.

02.05.2005
10:35
[8]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Ja mam Omegi ale nie najnowsze tylko 2.5.97a.

02.05.2005
10:40
[9]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

ja uzywam najnowszych catalystow, chociaz i tak cos jest nie tak... w sumie co nowe sterowniki to cos mi nie pasuje :| omegi(z tego co wiem) sa oparte na starszych wersjach catalystow wiec co kto woli :P

02.05.2005
11:31
[10]

szeregowy_ziemniak [ Chor��y ]

kiedys zmienialem jak tylko wyszly najnowsze, a teraz jakos mi sie nie spieszy,jesli w poprawkach nie ma jakiejs konkretnej gry w ktora gram

02.05.2005
12:04
[11]

Dagger [ Legend ]

Omegi - już stare zresztą

02.05.2005
12:33
smile
[12]

Bart89 [ Pretorianin ]

Ja mam Calalyst 5,4. To są chyba najnowsze jak narazie :D

02.05.2005
13:35
[13]

Rezor [ Defibrylator ]

Catalyst 5.4:
HL2(1024,High detal, woda- srednie detale, anizo x4) ok. 30-90fps
3DMark2003- 2422
R9600

02.05.2005
13:39
[14]

wysiu [ ]

Z plytki dolaczonej do karty. Nigdy nawet nie patrzylem jaka to wersja. Bo po co?

02.05.2005
13:42
[15]

tsunami [ PS3 ]

QrKo --> Co sie nie da zmienic chlodzenia ?? :] Ja jestem przykladem tego ze sie da ;-) Stary wentyl sie zestarzal i zaczal wyc. kiedys na moded-kompz zobaczylem radiator na chipset, akurat przyklejany (Coolermaster Blue Ice). W necie znalazlem jak odklejac radiatory ( do zamrazalki na kilka godzin i powoli odrywac ciagnac "do gory" nie na boki ) Po kilku godzinach mordowania wkoncu odeszlo (balem sie ze poszlo z rdzeniem ale na szczesnie nie ) no i przyklejilem Blue Ice'a ktory wg mnie jest duzo lepszy od standartowego. :-) Sprobuje cos podkrecic, mam akurat 2 wentyle ktore sobie leza. :-)

02.05.2005
13:56
[16]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Omegi 2.6.05a, nie wiem na jakich Catalysach oparte.
Szybkie, bezawaryjne, jedyny mankament to niemożliwość ustawienia jasności obrazu dla gier :/ Ale za to ma kupe niestandardowych rodzielczości, a to mi się przydaje (np. 960x720, na której cały czas pracuje).

Wysiu - Choćby dlatego, że sterowniki z płytki producenta są na ogół najbardziej konfliktowe i zwalone z wszystkich...

02.05.2005
13:59
[17]

mrEdDi [ ShoguN ]

ja uzywam catalyst 5.2 ale zmienie chyba na zwykle bo one duzo ramy zra a ja mam tylko 256 wiec jak masz malo rtamu to zainstaluj zwykle z plytki jaka dostałes

02.05.2005
14:00
smile
[18]

skiper9 [ Skiper ]

Jak na razie Catalyst 5.4. Jak wyjdą nowsze (na dniach) to oczywiście zainstaluję :)

02.05.2005
14:14
[19]

N2 [ negroz ]

ja korzystam z sterów dodanych do karty Radosława 9550XT GeCube, nigdy się nie zastanawiałem nad zmianą ich na inne (lepsze) być moze że te sa dobre (?)

a może macie jakies propozycję na jakie driver'sy wymienić?

02.05.2005
14:15
smile
[20]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Ja mam Radka 9800 pro i stery z plytki, nawet nie wiem jaka to wersja podobnie jak wysiu :P

02.05.2005
14:40
[21]

Pallar Anders Visa [ Legionista ]

Omega 2.6.25 (bazujące na Cat5.4).

02.05.2005
14:58
[22]

wysiu [ ]

Hamil --> Nigdy z niczym nie mialem najmniejszych problemow.

02.05.2005
15:11
[23]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zawsze najnowsze Catalysty. Nigdy jeszcze nie miałem problemu z żadną grą.

02.05.2005
15:23
smile
[24]

Chupacabra [ Senator ]

mam Radeona 9500zt Gecuba i sterowniki NGO Ati optimized driivers v2.3, chodzi dobrze, zreszta odkad je zainstalowalem, nie gralem w zadna gre 3d, nie mam czasu :)

02.05.2005
17:42
[25]

QrKo [ Enslaved One ]

Hamil_Hamster -> jesli mozna wiedziec to po co Ci taka dziwna rozdzielczosc??

02.05.2005
18:22
[26]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Qrko - Mam monitor 17' i siedze przy nim i tak jak najbliżej moge.
Jednak gdy ustawie 1024x768 to od czytania niektórych tekstów w necie (fora dyskusyjne) bolą mnie oczy :/ Z kolei w 800x600 strony sa nieczytelne, bo po prostu się rozjeżdząją na wszystkie strony i sam obszar pulpitu staje sie tak mały, że ciężko go sensownie zagospodarować...

Wyjściem jest właśnie ta dziwna rodzielczość :) Tekst jest duży, obszar pulpitu sensowny, strony wyglądają tak jak powinny, same zalety :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.