GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piraci z Karaibów - duży problem

02.05.2005
09:48
[1]

egnar [ Pretorianin ]

Piraci z Karaibów - duży problem

Witam
podczas uruchamiania gry wyskakuje mi informacja: debugger detected - please close it down and restart! Windows NT user: please note thot having the WinIce/SoftIce service installed means that you are runing a debugger.

I zupełnie nie wiem o oco chdzi. Gra jest orginanlna.
Z góry dzięki za pomoc

02.05.2005
10:25
[2]

peners [ SuperNova ]

Hmmmm może masz jakiś naped emulujący czy coś i dlatego sie pluje choć nie jestem peny.

02.05.2005
11:32
[3]

egnar [ Pretorianin ]

Hm... w sumie nie sądzę aby coś mi się zainstalowało (żadnego emulatora świadomie nie instalowałem) - wszystko jest pod moja kontrolą a wyjście do internetu chronione firewallem.
Jakieś inne sugestie?

02.05.2005
11:53
[4]

goldenSo [ AnomaliA ]

Masz zainstalowaną aplikacje WinIce lub SoftIce i jest to debuger i gra mówi że jak tego nie odinstalujesz to ni chuja nie ruszy i że jak odinstalujesz musisz resetnąć komputer.
Moja mówić że twoja być niekumata w obca język, moja mówić że twoja mieć wszystko napisane

02.05.2005
12:00
smile
[5]

davhend [ Garrett ]

peners ----> no peny pewnie nie jesteś. :)

02.05.2005
20:36
smile
[6]

egnar [ Pretorianin ]

goldenSo ---> I have been always apricated assholes who are thinking that live is simple if you know foreign language...

Problem tym, że nie znalazłem żadnej softice, winice aplikacji. Co prawda w rejestrze znalazłem te dwie rzeczy, ale nie wiem do czego się odnoszą.
Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł (oprócz goldenSo - on już z pomysłów się wystrzelał)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.