egnar [ Pretorianin ]
Piraci z Karaibów - duży problem
Witam
podczas uruchamiania gry wyskakuje mi informacja: debugger detected - please close it down and restart! Windows NT user: please note thot having the WinIce/SoftIce service installed means that you are runing a debugger.
I zupełnie nie wiem o oco chdzi. Gra jest orginanlna.
Z góry dzięki za pomoc
peners [ SuperNova ]
Hmmmm może masz jakiś naped emulujący czy coś i dlatego sie pluje choć nie jestem peny.
egnar [ Pretorianin ]
Hm... w sumie nie sądzę aby coś mi się zainstalowało (żadnego emulatora świadomie nie instalowałem) - wszystko jest pod moja kontrolą a wyjście do internetu chronione firewallem.
Jakieś inne sugestie?
goldenSo [ AnomaliA ]
Masz zainstalowaną aplikacje WinIce lub SoftIce i jest to debuger i gra mówi że jak tego nie odinstalujesz to ni chuja nie ruszy i że jak odinstalujesz musisz resetnąć komputer.
Moja mówić że twoja być niekumata w obca język, moja mówić że twoja mieć wszystko napisane

davhend [ Garrett ]
peners ----> no peny pewnie nie jesteś. :)

egnar [ Pretorianin ]
goldenSo ---> I have been always apricated assholes who are thinking that live is simple if you know foreign language...
Problem tym, że nie znalazłem żadnej softice, winice aplikacji. Co prawda w rejestrze znalazłem te dwie rzeczy, ale nie wiem do czego się odnoszą.
Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł (oprócz goldenSo - on już z pomysłów się wystrzelał)