GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie stery do radka...

02.05.2005
08:04
smile
[1]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Jakie stery do radka...

... 9550, wszedlem na strone Ati--->Drivers&Software---->Win XP drives & software---> Radeon i yu zonk bo az cztery pliki ---->
I teraz, jaki plik mam wybrac??

02.05.2005
08:11
smile
[2]

Bdx [ Senator ]

Tylko pierwsze od gory to sterowniki..Multimedia center i hydravision to dodatkowe aplikacje do sterownikow

02.05.2005
08:37
smile
[3]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Dzieki wielkie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.