
Orlando [ Reservoir Dog ]
Jakie stery do radka...
... 9550, wszedlem na strone Ati--->Drivers&Software---->Win XP drives & software---> Radeon i yu zonk bo az cztery pliki ---->
I teraz, jaki plik mam wybrac??

Bdx [ Senator ]
Tylko pierwsze od gory to sterowniki..Multimedia center i hydravision to dodatkowe aplikacje do sterownikow

Orlando [ Reservoir Dog ]
Dzieki wielkie...