GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

.: Gra w skojarzenia - cz. 41 :.

01.05.2005
23:38
smile
[1]

katrin20 [ Kati ]

.: Gra w skojarzenia - cz. 41 :.

*Gramy według następujących zasad:

1. Osoba dająca skojarzenie do podanego słowa, umieszcza go w następujący sposób, np: Kwiat ---> piękno.
2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
3. Nie wolno robić ciągów słów, np: Kwiat ---> piękno ---> kobieta.
4. Nie wolno edytować postów.
5. Nie wolno podawać wulgarnych słów jako skojarzenie.
6. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy, ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem.
7. Nagminne łamanie regulaminu będzie równoznaczne z wyrzuceniem z karczmy.
8. Nowy wątek tworzymy po 160 postach.
9. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
10. Osoba zakładająca nowy wątek, w kolejnym poście podaje nowe słowo, od którego zaczynamy zabawę.


*Na GOLU kojarzy się tak:

cz.1: Maluch ---> Auswitz
cz.2: Czarni ---> Piłka
cz.3: Klub ---> The Core
cz.4: Żona Niewierna ---> Rogacz
cz.5: Snopek ---> Cząstka
cz.6: GOL ---> Potęga
cz.7: Legia ---> Czekolada
cz.8: Szkoła ---> Niegrzeczny
cz.9: Pupcia ---> Piotruś Pan
cz.10: Wulkan ---> Kloszar
cz.11: Złodziej ---> Colin
cz.12: FarCry --> Po makale
cz.13: Nauczycielka od polskiego ---> Córy Koryntu
cz.14: Firefox ---> Komputer
cz.15: Stadion ---> Wąsy
cz.16: Maszynka ---> Bank
cz.17: Polonia Warszawa ---> Autobus Na Targówku
cz.18: Wielkanoc ---> Życie
cz.19: Polska - Azerbejdżan ---> Sraj Taśma
cz.20: Wiaderko ---> Okno
cz.21: Mana ---> Karaiby
cz.22: Prima Aprilis ---> Hehe:D
cz.23: Porażka ---> Deszcz
cz.24: Szkoła ---> Sex
cz.25: Matura ---> Wściekłych krów
cz.26: Wybory ---> Polska Będzie Mistrzem
cz.27: Konklawe ---> Pole
cz.28: Chiny ---> Pocałunek Od Pięknej Nieznajomej
cz.29: Ulepszenie ---> Kośtury
cz.30: Karty ---> Golasy
cz.31: Wiosna ---> Ja
cz.32: Zdałem ---> Klatka
cz.33: Kraj ---> Niemiec
cz.34: Milan ---> Psy
cz.35: Lato ---> Snopek9 :>:D
cz.36: Wstępniak ---> Obcy
cz.37: Polki ---> Ściąga UV
cz.38: Gitara ---> Meta
cz.39: Czaszka ---> Babcia
cz.40: Wiosna ---> Święta


*Lista stałych bywalców:

... Snopek
... Skrzat
... Katrin20
... DariFula
... Michlos
... Mr_Slip
... Hausi
... *...:::JaRo:::...*
... ExistoR
... MAROLL
... Sergi
... _zielak_
... Blackdragon2
... Edziaa
... General E'qunix
... Chmielek
... Blond_Alex
... Świstak
... Kowalskam
... Be free
... Juanhijuan
... Qrko
... Norwick
... TelRad
... Van Gray
.. llllllllllllllllllllllllllllol



*Lista chętnych:

Na razie pusta...


*Regulamin głosowania na osoby zgłaszające chęć wstąpienia w szeregi stałych bywalców karczmy, a umieszczone <lub dopisujęce się> na liście osób chętnych.

1. Nie można wypisać się z listy.
2. Można głosować na dowolną ilość osób.
3. Nie można anulować, ani edytować swojego głosu.
4. Głosować mogą wyłącznie osoby, które znajdują się na liście stałych bywalców.
5. Aby znaleźć się na liście stałych bywalców należy zdobyć 3 głosy.
6. Jeśli osoba znajdująca się na liście stałych bywalców zacznie nagminnie łamać regulamin, można ją usunąć z listy, jeżeli za wyrzuceniem zagłosuje co najmniej 5-ciu pozostałych bywalców.

*Link do poprzedniej części:

01.05.2005
23:41
[2]

QrKo [ Enslaved One ]

1szy :P

01.05.2005
23:41
[3]

Tomus665 [ Senator ]

2gi :P

01.05.2005
23:42
smile
[4]

katrin20 [ Kati ]

Zaczynamy:

Samolot


...i życzę miłej zabawy ;)

01.05.2005
23:42
[5]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

a jakie słowo??????????

01.05.2005
23:42
[6]

Tomus665 [ Senator ]

samolot -- > niebo

01.05.2005
23:42
[7]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

samolot-------->lot

01.05.2005
23:43
[8]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

niebo->chmury

01.05.2005
23:43
[9]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

chmury--> słońce

01.05.2005
23:44
[10]

Tomus665 [ Senator ]

słońce -- > plaża

01.05.2005
23:44
[11]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

słonce------>ciepło

01.05.2005
23:44
[12]

la fessée [ je ne taime plus ]

chmury ->> barany

01.05.2005
23:44
[13]

QrKo [ Enslaved One ]

plaża -> morze

01.05.2005
23:44
[14]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

plaża--> bikini

01.05.2005
23:45
[15]

Tomus665 [ Senator ]

morze -- > woda

01.05.2005
23:46
[16]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

woda---> wóda

01.05.2005
23:46
[17]

Tomus665 [ Senator ]

wóda - alkohol

01.05.2005
23:46
[18]

la fessée [ je ne taime plus ]

wóda ->> flaszka

01.05.2005
23:46
[19]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

woda------------->deszcz

01.05.2005
23:46
smile
[20]

katrin20 [ Kati ]

QrKo & Tomus665... i llllllllllllllllllllllllllllol na dokładkę.... przeczytajcie do cholery regulamin... macie czekać na pierwszy post ze skojarzeniem, a nie wypisywać jakieś bzdury... robicie tu wiochę... burdel... śmietnik... itp... itd :|

01.05.2005
23:47
[21]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

flaszka-->alkoholik
sory za tamto katrin

01.05.2005
23:48
[22]

Tomus665 [ Senator ]

katrin20 -- >> ok spokojnie , przepraszam

01.05.2005
23:48
[23]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

deszcz---> śnieg

01.05.2005
23:49
[24]

Crash8462 [ Night Elf ]

snieg - balwan

01.05.2005
23:49
[25]

la fessée [ je ne taime plus ]

alkohol --> whisky

... dobrze Katrin ... dokop im, będę kibicował ... ;)

01.05.2005
23:49
[26]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

alkoholik----> menel

01.05.2005
23:49
[27]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

alkohol---> rum

01.05.2005
23:49
[28]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

rum---> tropiki

nigdy nie trafie :P

01.05.2005
23:50
[29]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

whisky--> martini

01.05.2005
23:50
[30]

QrKo [ Enslaved One ]

whisky -> perfumy


ups... to zesmy ja zdenerwowali :/

katrin wybaczysz? to sie juz nie powtorzy... bynajmniej z mojej strony :)

01.05.2005
23:51
[31]

Tomus665 [ Senator ]

martini -> wino

01.05.2005
23:51
[32]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

wino-->bar

01.05.2005
23:52
[33]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> wtym sek, ze QrKo chyba nalepiej daje skojarzenie ze wszystkich, ja w tym watku nie widze jego pomylki...poczekal i jego skojarzenie jest do dobrego slowa...to inni sie pomylili...

hehe moze ja sie myle teraz :D

01.05.2005
23:52
[34]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

bar--->barman

01.05.2005
23:52
[35]

la fessée [ je ne taime plus ]

... hej, a gdzie moje whisky ... ktoś już je wypił ... ??

01.05.2005
23:53
[36]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

barman->człowiek

01.05.2005
23:53
[37]

snopek9 [ Legend ]

QrKo --> kurcze no ja nadal nie widze bledu...skoro juz wyrazilem skruche to pokaz gdzie dales zle skojarzenie ( znaczy do zlego slowa)

01.05.2005
23:55
[38]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

człowiek----->mieszkaniec

01.05.2005
23:55
[39]

QrKo [ Enslaved One ]

mieszkaniec -> ziomek


snopek -> chodzi o moj 1szy post w tym watku... pkt 10 mowi zeby poczekac na slowo zaczynajace gre a ja wlanolem iscie statsiarskiego posta "1szy" :)

przyznaje sie do winy :P

01.05.2005
23:55
[40]

la fessée [ je ne taime plus ]

jest i whisky - znalazło się ;)

mieszkaniec ->> obywatel

01.05.2005
23:55
[41]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

mieszaniec--> metys

01.05.2005
23:55
smile
[42]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

snopek chodzi chyba oto "1szy :P" ale moge sie mylić :P

01.05.2005
23:56
[43]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

ziomek--->skate

01.05.2005
23:56
[44]

la fessée [ je ne taime plus ]

ziomek ->> kumpel

01.05.2005
23:56
[45]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

skate--->deska

01.05.2005
23:56
[46]

la fessée [ je ne taime plus ]

deska ->> drewno

01.05.2005
23:56
[47]

snopek9 [ Legend ]

e tam... no w sumnie...QrKo wiesz takie cos to sie wybacza..prawda Katrin> :>

01.05.2005
23:57
[48]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

drewno------>ognisko

01.05.2005
23:57
[49]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

drewno--> Rasiak

01.05.2005
23:57
[50]

Tomus665 [ Senator ]

ciekawe czym ja zawiniłem :( tym "2gi:P " chyba

jeżeli o to chodzi to przyznaje się do winy ......

01.05.2005
23:58
[51]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

ognisko------>ogień

01.05.2005
23:58
smile
[52]

snopek9 [ Legend ]

QrKo & Tomus665... i llllllllllllllllllllllllllllol na dokładkę.... przeczytajcie do cholery regulamin... macie czekać na pierwszy post ze skojarzeniem, a nie wypisywać jakieś bzdury... robicie tu wiochę... burdel... śmietnik... itp... itd :|

czytanie ze zrozumieniem bylo zawsze moja dobra strona...jak widac juz nie jest...

bardzo przepraszam Katrin miala 100% racji

02.05.2005
00:00
smile
[53]

katrin20 [ Kati ]

ogień --> płomień

snopciu :> ;))... prawda... jakoś da się przeżyć, ale jak każdy tak zacznie odwalać to pierwszych dziesięć postów będzie wyliczanką :)
...eee widzę, że masz spóźniony zapłon ;P ;D

...poza tym nie mam zamiaru nikomu dokopywać, ale przestańcie robić bajzel... cholera już trudno się połapać co i jak :]

02.05.2005
00:00
[54]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

ogien---->pozar

02.05.2005
00:01
[55]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

płomień------------------------->wybuch

02.05.2005
00:02
[56]

Tomus665 [ Senator ]

wybuch -> granat

02.05.2005
00:02
[57]

snopek9 [ Legend ]

Własnie dwie godziny opracowywałem pytania na ustny z polaka...zrobilem moze z 10...a mam ich do nauki 90...wiec moj zaplon moze byc spozniony dzis niemilosiernie

02.05.2005
00:02
[58]

QrKo [ Enslaved One ]

płomień -> miotacz płomieni

02.05.2005
00:03
smile
[59]

snopek9 [ Legend ]


...poza tym nie mam zamiaru nikomu dokopywać, ale przestańcie robić bajzel... cholera już trudno się połapać co i jak :]


wiem, ze to dziwne ale watek jest za bardzo popularny ostatnimi czasy

02.05.2005
00:03
[60]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

granat----->wojna

02.05.2005
00:03
smile
[61]

QrKo [ Enslaved One ]

lol 2 minuty 6 postow ;]

ja robie chwile przerwy bo sie za ciasno tu zrobilo :P nie idzie nadarzyc

02.05.2005
00:03
[62]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

wojna------->wietnam

02.05.2005
00:03
[63]

Tomus665 [ Senator ]

wojna -> ofiary

02.05.2005
00:04
[64]

katrin20 [ Kati ]

snopciu znam Twój ból... mi już uszami wychodzi nauka do matury i opracowywanie kolejnych... nudnych... tematów :/

*edit*... swoją drogą ciekawe co tu przyciągnęło tylu nowych... do tej pory było spokojnie... a teraz kocioł jak diabli ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 00:06:00]

02.05.2005
00:05
smile
[65]

snopek9 [ Legend ]

Sorka za kolejny offtopic, ale zobaczcie co ma napisane llllllllllllol w w podpisie pod ostem ( jak to sie tam nazywało? )

ps. zielak (ten co robi zabawe w skojarzenia) to spoko ziom

heh

02.05.2005
00:05
[66]

QrKo [ Enslaved One ]

wietnam -> battlefield

02.05.2005
00:06
[67]

Tomus665 [ Senator ]

battlefield --> gra

02.05.2005
00:07
[68]

QrKo [ Enslaved One ]

snopek -> wlasnie teraz tez zauwazylem :P

poza tym nie chwalac sie 31 postow i zmiana stopnia mnie czeka ^^

02.05.2005
00:08
smile
[69]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol ---. a ktos mowi ze nie jest spoko?

02.05.2005
00:08
[70]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

a ja jeszcze 924 posty gra---------->online

02.05.2005
00:09
[71]

QrKo [ Enslaved One ]

online -> chat

02.05.2005
00:10
[72]

Tomus665 [ Senator ]

chat --> rozmowa

02.05.2005
00:10
[73]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

czat------>gadugadu

02.05.2005
00:10
smile
[74]

snopek9 [ Legend ]

A ja juz napisałem...hmmm ...sparawdzam....6655 postow..tez niezle??

02.05.2005
00:11
[75]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

rozmowa --->gadugadu

02.05.2005
00:11
[76]

Tomus665 [ Senator ]

gadugadu --> komunikator

02.05.2005
00:11
[77]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

to super

02.05.2005
00:12
[78]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

komunikator---->tlen

02.05.2005
00:13
[79]

Tomus665 [ Senator ]

tlen -> oddychanie

02.05.2005
00:13
[80]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol --> dla mnie nie ma roznicy czy sie ma 77 postow czy 6tys z hakiem...nie wiem moze dla Ciebie ma, ale dla mnie nie...

02.05.2005
00:13
[81]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

tlen----->powietrze

02.05.2005
00:13
[82]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

oddychanie--> powietrze

02.05.2005
00:15
[83]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

powietrze------------> h2o

02.05.2005
00:15
[84]

QrKo [ Enslaved One ]

powitrze -> zycie

llllllllllllllllllllol -> w takim tepie to do rana juz bedzies mial 500-600 :DD

02.05.2005
00:15
[85]

Tomus665 [ Senator ]

h20 - > wzór

02.05.2005
00:16
[86]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

wzór--> matma

02.05.2005
00:16
[87]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

wzor--->ślaczek

02.05.2005
00:16
[88]

Tomus665 [ Senator ]

matma - > przedmiot

02.05.2005
00:17
[89]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

matma->2+2

02.05.2005
00:17
[90]

_Major_ [ Pretorianin ]

ślaczek (szlaczek??) -> kreski

02.05.2005
00:18
[91]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

przedmiot----->rzecz

02.05.2005
00:19
[92]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

rzecz-->telewizor

02.05.2005
00:19
[93]

snopek9 [ Legend ]

Ja sie przyznam ze rok temu jak niezłamen tego forum to za wszelka cene chcialem miec te 1000 postow wbrew pozora przyszlo mi to bardzo ciezko,nie bylo sie gdzie wpisywac ( takie mialem wrazenia)po zatym mialem modem i musialem sie ograniczac..jak mialem juz ten 1000 to wtedy stracilem dostep do netu na 6 miesiecy i dopiero w listopadzie odzyskałem net...jak widac mam te 6000tys postow, a naprawde staram sie nie spamowac...choc czasem w tym watku jest to nieuniknione...

02.05.2005
00:22
[94]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

telewizor---->polsat

02.05.2005
00:23
[95]

snopek9 [ Legend ]

To ja zrobie nastepna czesc

02.05.2005
00:24
[96]

snopek9 [ Legend ]

Jezeli bedzie ona jeszcze dzis...jesli nie bedzie wystarczajacej liczby postow to jutro ktos inny niech zrobi

02.05.2005
00:25
[97]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

ja bedae do 2.00

02.05.2005
00:25
smile
[98]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Snopek --> przy takim tępie to w niecałą godzinkę i nowy wątek :P

02.05.2005
00:25
[99]

DeVitoo [ Konsul ]

Lista chętnych pusta? Jak to dziś pare godzin temu zgłaszałem chęć dojścia?!

02.05.2005
00:25
[100]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

no polsat--->cyfrowy

02.05.2005
00:26
[101]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

zgłoś sie zagłosuje cyfrowy----->zegar

02.05.2005
00:27
[102]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

zegar----------->minuta

02.05.2005
00:28
[103]

snopek9 [ Legend ]

DeVitoo --> to sam sie dodaj, a nie prosisz o to kogos...

02.05.2005
00:29
smile
[104]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

llol--> yy czy mi się wydaje czy sobie nabijasz posty ??

02.05.2005
00:30
[105]

snopek9 [ Legend ]

Osoba chcąca być na liście chętnych musi sama siebie do niej dodać



moze być?

02.05.2005
00:30
[106]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

nie ja gram ja na posty nie patrze

02.05.2005
00:30
[107]

DeVitoo [ Konsul ]

snopek9--> wiesz, niechce chaosu robić. Nie robi tego osobo, która tworzy nową część?

02.05.2005
00:32
smile
[108]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol ---> troche wyluzuj... jeszcze do 100 postow dobijesz nie martw sie...

02.05.2005
00:32
smile
[109]

skrzatman [ SkrZat ]

snopek --> może ;) i jeszcze wpisz do regulaminu jak nie taki pkt !!--> Ta sama osoba nie może dodać skojarzeń po sobie . Czzy jakoś tak :P

02.05.2005
00:33
[110]

DeVitoo [ Konsul ]

OK, OK--> widzę o co biega :D


*Lista chętnych:

DeVitoo


Chyba gitara gra?

02.05.2005
00:33
[111]

snopek9 [ Legend ]

DeVitoo --> nie nie robi...sam Siebie dodaj

02.05.2005
00:34
[112]

snopek9 [ Legend ]

Skrzat --> juz dodałem cos takiego:Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".

02.05.2005
00:35
[113]

katrin20 [ Kati ]

minuta --> czas


*edit*... ej no!... co to ma być?... jak już ze sobą gadacie to chociaż mogłibyście dawać skojarzenia :/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 00:37:34]

02.05.2005
00:36
[114]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

lista chetnych devito 1 punkt ode mnie

02.05.2005
00:36
[115]

Tomus665 [ Senator ]

czas --> stoper

02.05.2005
00:37
[116]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

stoper-->sekundnik

02.05.2005
00:38
smile
[117]

DeVitoo [ Konsul ]

llllllllllllllllllllllllol--> dzięki bardzo![przyda się] :D

02.05.2005
00:39
[118]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> ja tam skojarzen juz nie daje...chcecie to mnie wywalcie, ale nie daje juz...no moze okazjonalnie jakies dam.

02.05.2005
00:41
[119]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol ---> wiesz, mozesz dostac bana jesli bedziesz takie rzeczy na forum robil... nie statsuj stary bo to sie zle skonczy. Kilka watkow widzialem gdzie dawales posty po jednym wyrazie. i tearz ten bezsesowny watek...

02.05.2005
00:43
smile
[120]

katrin20 [ Kati ]

sekundnik --> miara


snopciu wywalić?... Ciebie?... chyba oszalałeś! :)))

02.05.2005
00:45
[121]

Tomus665 [ Senator ]

snopek9 --> właśnie widzę .... ale nikt mu nie udowodni że statsuje bo się wytłumaczy , że grał tylko w skojarzenia a co do wątku szybko go zwinięto :)

02.05.2005
00:45
smile
[122]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

snopek9---> Zrób listę osób "nie chcianych w tej karczmie" i iumieśc tam tego lola spamera ;/

02.05.2005
00:46
[123]

skrzatman [ SkrZat ]

ejj snopek--> ty to masz pomysły z tym wywaleniem ciebie z listy :P a jakoś nie widze : Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
Gdzie to jest ??

miara--> waga

02.05.2005
00:47
[124]

snopek9 [ Legend ]

Tomus665 --. udowodni, ja sam widzialem jego statsiarskie posty w innych watkach, moim zdaniem nie mozna statsowac nigdzie nawet tu!

Katrin --> to fajnie ze mnie nie wywalicie :D

02.05.2005
00:47
[125]

QrKo [ Enslaved One ]

waha -> horoskop

02.05.2005
00:47
[126]

Tomus665 [ Senator ]

waga -- > boks

02.05.2005
00:48
[127]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

helo chciałbym należeć do stałych bywalców co należy zrobić



boks ----> Tiger

02.05.2005
00:48
smile
[128]

skrzatman [ SkrZat ]

Snopek--> niektórzy nie widzą tego twojego stopnia ;)

02.05.2005
00:49
[129]

snopek9 [ Legend ]

Skrzat --> to skopiowłem z watku ktory mam naszykowany od jakis 20 minut...

Mati176 --> mozna glosowac za jego wywaleniem...5 glosow jest potrzebnych. Ja narazie glosu jednak na niego nie dam bowiem chyba sie ustatkował...lub dostał juz bana :D

02.05.2005
00:49
smile
[130]

skrzatman [ SkrZat ]

Kam-El --> przeczytać regulamin ;)

02.05.2005
00:49
[131]

Tomus665 [ Senator ]

Tiger --> Hamburg

02.05.2005
00:50
[132]

snopek9 [ Legend ]

Skrzat ---> juz sie przyzwyczailem...w sumie mam taki nick i jesli komus sie nie chce pisac jak chce to trudno...

02.05.2005
00:50
[133]

skrzatman [ SkrZat ]

Hamburg--> Berlin

02.05.2005
00:51
[134]

Tomus665 [ Senator ]

Berlin --> mur

02.05.2005
00:53
smile
[135]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

skrzatman ----> okey okey :D:D ... to chciałbym sie wpisać na liste stałych bywalców :D:D



mur ---> chiny

02.05.2005
00:54
[136]

katrin20 [ Kati ]

horoskop --> gwiazdy!


skrzat, a to miało być w regulaminie?
Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
...jak tak to zaraz wyedytuję i dodam...

02.05.2005
00:54
smile
[137]

snopek9 [ Legend ]

Kam-El ---. to sie wpisz :D

02.05.2005
00:55
[138]

snopek9 [ Legend ]

Katrin --> nie trzeba ja to dodam w nowym watku...

02.05.2005
00:57
[139]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

hehe nikt nie zauważył ;)

gwiazdy--> niebo

a obywatel lllol nie dostał bana ;) przed chwilą się wypowiedział w innym wątku

02.05.2005
00:58
smile
[140]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

snopek9 ---> to sie wpisuje :P


niebo ---> potęga

02.05.2005
00:59
[141]

la fessée [ je ne taime plus ]

waga --> wzrost

02.05.2005
00:59
smile
[142]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Na mnie już czas dobranoc wszystkim ;)

02.05.2005
01:00
[143]

la fessée [ je ne taime plus ]

sorry, nieodświeżyłem ... ;)

potęga --> siła

02.05.2005
01:01
[144]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

sila---->moc

02.05.2005
01:02
[145]

snopek9 [ Legend ]

Skrzat ---> dobranoc

Kam-El ---> jesli sie nie wpiszesz to na prawde nikt na Ciebie nie glosuje, a mi i mam nadzieje ze reszcie sie nie bedzie chcialo Ciebie dopisac...hehe powaznie daj ctr + c i dodaj sie do listy potem.

02.05.2005
01:04
[146]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

dobranoc--->łóżko

02.05.2005
01:05
smile
[147]

katrin20 [ Kati ]

moc --> silnik

branoc skrzacik :)
lafe nie bałagań ;))

02.05.2005
01:06
[148]

Tomus665 [ Senator ]

moc -- > siła

nic ja znikam dobranoc wszystkim , i przepraszam za początkowe nieporozumienie

02.05.2005
01:06
[149]

snopek9 [ Legend ]

lllllllllllllllllllllllllllol --> jezeli robisz to specjalnie to...szkoda slow...

02.05.2005
01:08
[150]

snopek9 [ Legend ]

hehe nie moge znalezc listy z chetnymi...czy nie ma teraz nikogo?

Kam-El --> chcesz sie wpisac to szybko to zrób

02.05.2005
01:10
[151]

QrKo [ Enslaved One ]

siła -> superman

llllllllllllllllllllllol zluzuj... to sie robi nudne...

snopek -> ktos tam sie dopisywal

02.05.2005
01:11
[152]

QrKo [ Enslaved One ]

masz

*Lista chętnych:

DeVitoo

02.05.2005
01:11
[153]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

snopek9 ---> ale ja naprawde che sie dopisać do listy ... ale jeśli mnie nie chcecie to wystarczy powiedzieć, przecież sie nieobraże ... a co do głosowania może kiedyś dostane te 3 głosy ... eeeeh ...

super man ---> smallville

02.05.2005
01:11
[154]

la fessée [ je ne taime plus ]

superman ->> siłacz

Katrin ... ale każdy artysta jest trochę bałaganiarzem, a już taki artysta jakim ja jestem ... ;)

02.05.2005
01:11
[155]

la fessée [ je ne taime plus ]

smallville ->> miasto ??

02.05.2005
01:12
[156]

snopek9 [ Legend ]

Kam-El --> dopisz sie do listy ktora dal QrKo przed chwila.

02.05.2005
01:13
[157]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

miasto------>citi
kto robi nastepna czesc

02.05.2005
01:14
[158]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

*Lista chętnych:

DeVitoo
Kam-El

02.05.2005
01:15
[159]

snopek9 [ Legend ]

*Lista chętnych:

DeVitoo
Kam-El 1 głos

czy DeVitoo nie dostał glos przypadkiem od loooollaaa>>??

02.05.2005
01:16
[160]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

dostał

02.05.2005
01:16
[161]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol jedno jest pewne...nie Ty :D nie no tak powaznie to ja robie...stary prosze, wyluzuj :D choc juz widze zie sie ustatkowałes! Tak trzymaj!

02.05.2005
01:18
[162]

snopek9 [ Legend ]

Dobra robie nowy watek, jak pierwsza osoba da skojrzenie! Prosze sie wtedy juz nie wpisywac!

02.05.2005
01:21
[163]

QrKo [ Enslaved One ]

Dobra robie nowy watek, jak pierwsza osoba da skojrzenie! Prosze sie wtedy juz nie wpisywac!

eee... nie rozumiem ^^

02.05.2005
01:22
[164]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

citi ----------->salt lake city

02.05.2005
01:22
[165]

snopek9 [ Legend ]

QrKo --> daj skojarzenie to zrozumiesz :D jak juz je dasz to sie wiecej tu nie wpisuj :D

02.05.2005
01:23
[166]

snopek9 [ Legend ]

llllllllllllllllllllllllllllol --> LOL hahaha

02.05.2005
01:28
smile
[167]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

snopek9 ---> robisz nowy wątek czy nie, bo już sam nie wiem ....

btw. dzieki za głos

02.05.2005
01:30
[168]

snopek9 [ Legend ]

Kam-El ---.czekam na skojarzenie...powinno byc teraz do SILNIK bo sie zamotaliscie potem...

02.05.2005
01:30
[169]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

silnik------>konie mechaniczne

02.05.2005
01:32
[170]

snopek9 [ Legend ]

koniec watku!

02.05.2005
01:32
[171]

QrKo [ Enslaved One ]

huehue moj 1 blad w tej karczmie... niech to szlag...

02.05.2005
01:33
[172]

snopek9 [ Legend ]

nowy watek

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.