
katrin20 [ Kati ]
.: Gra w skojarzenia - cz. 41 :.
*Gramy według następujących zasad:
1. Osoba dająca skojarzenie do podanego słowa, umieszcza go w następujący sposób, np: Kwiat ---> piękno.
2. Jeżeli na podane słowo, skojarzenie da więcej niż jedna osoba, wtedy następna osoba daje skojarzenie do słowa umieszczonego najszybciej!
3. Nie wolno robić ciągów słów, np: Kwiat ---> piękno ---> kobieta.
4. Nie wolno edytować postów.
5. Nie wolno podawać wulgarnych słów jako skojarzenie.
6. Nie wolno publikować treści wulgarnych, obrażających innych użytkowników karczmy, ani rzeczy mijających się z dobrym smakiem.
7. Nagminne łamanie regulaminu będzie równoznaczne z wyrzuceniem z karczmy.
8. Nowy wątek tworzymy po 160 postach.
9. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
10. Osoba zakładająca nowy wątek, w kolejnym poście podaje nowe słowo, od którego zaczynamy zabawę.
*Na GOLU kojarzy się tak:
cz.1: Maluch ---> Auswitz
cz.2: Czarni ---> Piłka
cz.3: Klub ---> The Core
cz.4: Żona Niewierna ---> Rogacz
cz.5: Snopek ---> Cząstka
cz.6: GOL ---> Potęga
cz.7: Legia ---> Czekolada
cz.8: Szkoła ---> Niegrzeczny
cz.9: Pupcia ---> Piotruś Pan
cz.10: Wulkan ---> Kloszar
cz.11: Złodziej ---> Colin
cz.12: FarCry --> Po makale
cz.13: Nauczycielka od polskiego ---> Córy Koryntu
cz.14: Firefox ---> Komputer
cz.15: Stadion ---> Wąsy
cz.16: Maszynka ---> Bank
cz.17: Polonia Warszawa ---> Autobus Na Targówku
cz.18: Wielkanoc ---> Życie
cz.19: Polska - Azerbejdżan ---> Sraj Taśma
cz.20: Wiaderko ---> Okno
cz.21: Mana ---> Karaiby
cz.22: Prima Aprilis ---> Hehe:D
cz.23: Porażka ---> Deszcz
cz.24: Szkoła ---> Sex
cz.25: Matura ---> Wściekłych krów
cz.26: Wybory ---> Polska Będzie Mistrzem
cz.27: Konklawe ---> Pole
cz.28: Chiny ---> Pocałunek Od Pięknej Nieznajomej
cz.29: Ulepszenie ---> Kośtury
cz.30: Karty ---> Golasy
cz.31: Wiosna ---> Ja
cz.32: Zdałem ---> Klatka
cz.33: Kraj ---> Niemiec
cz.34: Milan ---> Psy
cz.35: Lato ---> Snopek9 :>:D
cz.36: Wstępniak ---> Obcy
cz.37: Polki ---> Ściąga UV
cz.38: Gitara ---> Meta
cz.39: Czaszka ---> Babcia
cz.40: Wiosna ---> Święta
*Lista stałych bywalców:
... Snopek
... Skrzat
... Katrin20
... DariFula
... Michlos
... Mr_Slip
... Hausi
... *...:::JaRo:::...*
... ExistoR
... MAROLL
... Sergi
... _zielak_
... Blackdragon2
... Edziaa
... General E'qunix
... Chmielek
... Blond_Alex
... Świstak
... Kowalskam
... Be free
... Juanhijuan
... Qrko
... Norwick
... TelRad
... Van Gray
.. llllllllllllllllllllllllllllol
*Lista chętnych:
Na razie pusta...
*Regulamin głosowania na osoby zgłaszające chęć wstąpienia w szeregi stałych bywalców karczmy, a umieszczone <lub dopisujęce się> na liście osób chętnych.
1. Nie można wypisać się z listy.
2. Można głosować na dowolną ilość osób.
3. Nie można anulować, ani edytować swojego głosu.
4. Głosować mogą wyłącznie osoby, które znajdują się na liście stałych bywalców.
5. Aby znaleźć się na liście stałych bywalców należy zdobyć 3 głosy.
6. Jeśli osoba znajdująca się na liście stałych bywalców zacznie nagminnie łamać regulamin, można ją usunąć z listy, jeżeli za wyrzuceniem zagłosuje co najmniej 5-ciu pozostałych bywalców.
*Link do poprzedniej części:
QrKo [ Enslaved One ]
1szy :P
Tomus665 [ Senator ]
2gi :P

katrin20 [ Kati ]
Zaczynamy:
Samolot
...i życzę miłej zabawy ;)
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
a jakie słowo??????????
Tomus665 [ Senator ]
samolot -- > niebo
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
samolot-------->lot
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
niebo->chmury
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
chmury--> słońce
Tomus665 [ Senator ]
słońce -- > plaża
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
słonce------>ciepło
la fessée [ je ne taime plus ]
chmury ->> barany
QrKo [ Enslaved One ]
plaża -> morze
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
plaża--> bikini
Tomus665 [ Senator ]
morze -- > woda
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
woda---> wóda
Tomus665 [ Senator ]
wóda - alkohol
la fessée [ je ne taime plus ]
wóda ->> flaszka
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
woda------------->deszcz

katrin20 [ Kati ]
QrKo & Tomus665... i llllllllllllllllllllllllllllol na dokładkę.... przeczytajcie do cholery regulamin... macie czekać na pierwszy post ze skojarzeniem, a nie wypisywać jakieś bzdury... robicie tu wiochę... burdel... śmietnik... itp... itd :|
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
flaszka-->alkoholik
sory za tamto katrin
Tomus665 [ Senator ]
katrin20 -- >> ok spokojnie , przepraszam
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
deszcz---> śnieg
Crash8462 [ Night Elf ]
snieg - balwan
la fessée [ je ne taime plus ]
alkohol --> whisky
... dobrze Katrin ... dokop im, będę kibicował ... ;)
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
alkoholik----> menel
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
alkohol---> rum
Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
rum---> tropiki
nigdy nie trafie :P
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
whisky--> martini
QrKo [ Enslaved One ]
whisky -> perfumy
ups... to zesmy ja zdenerwowali :/
katrin wybaczysz? to sie juz nie powtorzy... bynajmniej z mojej strony :)
Tomus665 [ Senator ]
martini -> wino
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
wino-->bar
snopek9 [ Legend ]
Katrin --> wtym sek, ze QrKo chyba nalepiej daje skojarzenie ze wszystkich, ja w tym watku nie widze jego pomylki...poczekal i jego skojarzenie jest do dobrego slowa...to inni sie pomylili...
hehe moze ja sie myle teraz :D
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
bar--->barman
la fessée [ je ne taime plus ]
... hej, a gdzie moje whisky ... ktoś już je wypił ... ??
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
barman->człowiek
snopek9 [ Legend ]
QrKo --> kurcze no ja nadal nie widze bledu...skoro juz wyrazilem skruche to pokaz gdzie dales zle skojarzenie ( znaczy do zlego slowa)
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
człowiek----->mieszkaniec
QrKo [ Enslaved One ]
mieszkaniec -> ziomek
snopek -> chodzi o moj 1szy post w tym watku... pkt 10 mowi zeby poczekac na slowo zaczynajace gre a ja wlanolem iscie statsiarskiego posta "1szy" :)
przyznaje sie do winy :P
la fessée [ je ne taime plus ]
jest i whisky - znalazło się ;)
mieszkaniec ->> obywatel
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
mieszaniec--> metys

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
snopek chodzi chyba oto "1szy :P" ale moge sie mylić :P
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
ziomek--->skate
la fessée [ je ne taime plus ]
ziomek ->> kumpel
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
skate--->deska
la fessée [ je ne taime plus ]
deska ->> drewno
snopek9 [ Legend ]
e tam... no w sumnie...QrKo wiesz takie cos to sie wybacza..prawda Katrin> :>
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
drewno------>ognisko
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
drewno--> Rasiak
Tomus665 [ Senator ]
ciekawe czym ja zawiniłem :( tym "2gi:P " chyba
jeżeli o to chodzi to przyznaje się do winy ......
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
ognisko------>ogień

snopek9 [ Legend ]
QrKo & Tomus665... i llllllllllllllllllllllllllllol na dokładkę.... przeczytajcie do cholery regulamin... macie czekać na pierwszy post ze skojarzeniem, a nie wypisywać jakieś bzdury... robicie tu wiochę... burdel... śmietnik... itp... itd :|
czytanie ze zrozumieniem bylo zawsze moja dobra strona...jak widac juz nie jest...
bardzo przepraszam Katrin miala 100% racji

katrin20 [ Kati ]
ogień --> płomień
snopciu :> ;))... prawda... jakoś da się przeżyć, ale jak każdy tak zacznie odwalać to pierwszych dziesięć postów będzie wyliczanką :)
...eee widzę, że masz spóźniony zapłon ;P ;D
...poza tym nie mam zamiaru nikomu dokopywać, ale przestańcie robić bajzel... cholera już trudno się połapać co i jak :]
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
ogien---->pozar
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
płomień------------------------->wybuch
Tomus665 [ Senator ]
wybuch -> granat
snopek9 [ Legend ]
Własnie dwie godziny opracowywałem pytania na ustny z polaka...zrobilem moze z 10...a mam ich do nauki 90...wiec moj zaplon moze byc spozniony dzis niemilosiernie
QrKo [ Enslaved One ]
płomień -> miotacz płomieni

snopek9 [ Legend ]
...poza tym nie mam zamiaru nikomu dokopywać, ale przestańcie robić bajzel... cholera już trudno się połapać co i jak :]
wiem, ze to dziwne ale watek jest za bardzo popularny ostatnimi czasy
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
granat----->wojna

QrKo [ Enslaved One ]
lol 2 minuty 6 postow ;]
ja robie chwile przerwy bo sie za ciasno tu zrobilo :P nie idzie nadarzyc
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
wojna------->wietnam
Tomus665 [ Senator ]
wojna -> ofiary
katrin20 [ Kati ]
snopciu znam Twój ból... mi już uszami wychodzi nauka do matury i opracowywanie kolejnych... nudnych... tematów :/
*edit*... swoją drogą ciekawe co tu przyciągnęło tylu nowych... do tej pory było spokojnie... a teraz kocioł jak diabli ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 00:06:00]

snopek9 [ Legend ]
Sorka za kolejny offtopic, ale zobaczcie co ma napisane llllllllllllol w w podpisie pod ostem ( jak to sie tam nazywało? )
ps. zielak (ten co robi zabawe w skojarzenia) to spoko ziom
heh
QrKo [ Enslaved One ]
wietnam -> battlefield
Tomus665 [ Senator ]
battlefield --> gra
QrKo [ Enslaved One ]
snopek -> wlasnie teraz tez zauwazylem :P
poza tym nie chwalac sie 31 postow i zmiana stopnia mnie czeka ^^

snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol ---. a ktos mowi ze nie jest spoko?
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
a ja jeszcze 924 posty gra---------->online
QrKo [ Enslaved One ]
online -> chat
Tomus665 [ Senator ]
chat --> rozmowa
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
czat------>gadugadu

snopek9 [ Legend ]
A ja juz napisałem...hmmm ...sparawdzam....6655 postow..tez niezle??
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
rozmowa --->gadugadu
Tomus665 [ Senator ]
gadugadu --> komunikator
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
to super
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
komunikator---->tlen
Tomus665 [ Senator ]
tlen -> oddychanie
snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol --> dla mnie nie ma roznicy czy sie ma 77 postow czy 6tys z hakiem...nie wiem moze dla Ciebie ma, ale dla mnie nie...
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
tlen----->powietrze
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
oddychanie--> powietrze
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
powietrze------------> h2o
QrKo [ Enslaved One ]
powitrze -> zycie
llllllllllllllllllllol -> w takim tepie to do rana juz bedzies mial 500-600 :DD
Tomus665 [ Senator ]
h20 - > wzór
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
wzór--> matma
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
wzor--->ślaczek
Tomus665 [ Senator ]
matma - > przedmiot
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
matma->2+2
_Major_ [ Pretorianin ]
ślaczek (szlaczek??) -> kreski
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
przedmiot----->rzecz
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
rzecz-->telewizor
snopek9 [ Legend ]
Ja sie przyznam ze rok temu jak niezłamen tego forum to za wszelka cene chcialem miec te 1000 postow wbrew pozora przyszlo mi to bardzo ciezko,nie bylo sie gdzie wpisywac ( takie mialem wrazenia)po zatym mialem modem i musialem sie ograniczac..jak mialem juz ten 1000 to wtedy stracilem dostep do netu na 6 miesiecy i dopiero w listopadzie odzyskałem net...jak widac mam te 6000tys postow, a naprawde staram sie nie spamowac...choc czasem w tym watku jest to nieuniknione...
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
telewizor---->polsat
snopek9 [ Legend ]
To ja zrobie nastepna czesc
snopek9 [ Legend ]
Jezeli bedzie ona jeszcze dzis...jesli nie bedzie wystarczajacej liczby postow to jutro ktos inny niech zrobi
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
ja bedae do 2.00

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Snopek --> przy takim tępie to w niecałą godzinkę i nowy wątek :P
DeVitoo [ Konsul ]
Lista chętnych pusta? Jak to dziś pare godzin temu zgłaszałem chęć dojścia?!
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
no polsat--->cyfrowy
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
zgłoś sie zagłosuje cyfrowy----->zegar
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
zegar----------->minuta
snopek9 [ Legend ]
DeVitoo --> to sam sie dodaj, a nie prosisz o to kogos...

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
llol--> yy czy mi się wydaje czy sobie nabijasz posty ??
snopek9 [ Legend ]
Osoba chcąca być na liście chętnych musi sama siebie do niej dodać
moze być?
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
nie ja gram ja na posty nie patrze
DeVitoo [ Konsul ]
snopek9--> wiesz, niechce chaosu robić. Nie robi tego osobo, która tworzy nową część?

snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol ---> troche wyluzuj... jeszcze do 100 postow dobijesz nie martw sie...

skrzatman [ SkrZat ]
snopek --> może ;) i jeszcze wpisz do regulaminu jak nie taki pkt !!--> Ta sama osoba nie może dodać skojarzeń po sobie . Czzy jakoś tak :P
DeVitoo [ Konsul ]
OK, OK--> widzę o co biega :D
*Lista chętnych:
DeVitoo
Chyba gitara gra?
snopek9 [ Legend ]
DeVitoo --> nie nie robi...sam Siebie dodaj
snopek9 [ Legend ]
Skrzat --> juz dodałem cos takiego:Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
katrin20 [ Kati ]
minuta --> czas
*edit*... ej no!... co to ma być?... jak już ze sobą gadacie to chociaż mogłibyście dawać skojarzenia :/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-02 00:37:34]
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
lista chetnych devito 1 punkt ode mnie
Tomus665 [ Senator ]
czas --> stoper
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
stoper-->sekundnik

DeVitoo [ Konsul ]
llllllllllllllllllllllllol--> dzięki bardzo![przyda się] :D
snopek9 [ Legend ]
Katrin --> ja tam skojarzen juz nie daje...chcecie to mnie wywalcie, ale nie daje juz...no moze okazjonalnie jakies dam.
snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol ---> wiesz, mozesz dostac bana jesli bedziesz takie rzeczy na forum robil... nie statsuj stary bo to sie zle skonczy. Kilka watkow widzialem gdzie dawales posty po jednym wyrazie. i tearz ten bezsesowny watek...

katrin20 [ Kati ]
sekundnik --> miara
snopciu wywalić?... Ciebie?... chyba oszalałeś! :)))
Tomus665 [ Senator ]
snopek9 --> właśnie widzę .... ale nikt mu nie udowodni że statsuje bo się wytłumaczy , że grał tylko w skojarzenia a co do wątku szybko go zwinięto :)

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]
snopek9---> Zrób listę osób "nie chcianych w tej karczmie" i iumieśc tam tego lola spamera ;/
skrzatman [ SkrZat ]
ejj snopek--> ty to masz pomysły z tym wywaleniem ciebie z listy :P a jakoś nie widze : Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
Gdzie to jest ??
miara--> waga
snopek9 [ Legend ]
Tomus665 --. udowodni, ja sam widzialem jego statsiarskie posty w innych watkach, moim zdaniem nie mozna statsowac nigdzie nawet tu!
Katrin --> to fajnie ze mnie nie wywalicie :D
QrKo [ Enslaved One ]
waha -> horoskop
Tomus665 [ Senator ]
waga -- > boks
Kam-El [ Generaďż˝ ]
helo chciałbym należeć do stałych bywalców co należy zrobić
boks ----> Tiger

skrzatman [ SkrZat ]
Snopek--> niektórzy nie widzą tego twojego stopnia ;)
snopek9 [ Legend ]
Skrzat --> to skopiowłem z watku ktory mam naszykowany od jakis 20 minut...
Mati176 --> mozna glosowac za jego wywaleniem...5 glosow jest potrzebnych. Ja narazie glosu jednak na niego nie dam bowiem chyba sie ustatkował...lub dostał juz bana :D

skrzatman [ SkrZat ]
Kam-El --> przeczytać regulamin ;)
Tomus665 [ Senator ]
Tiger --> Hamburg
snopek9 [ Legend ]
Skrzat ---> juz sie przyzwyczailem...w sumie mam taki nick i jesli komus sie nie chce pisac jak chce to trudno...
skrzatman [ SkrZat ]
Hamburg--> Berlin
Tomus665 [ Senator ]
Berlin --> mur

Kam-El [ Generaďż˝ ]
skrzatman ----> okey okey :D:D ... to chciałbym sie wpisać na liste stałych bywalców :D:D
mur ---> chiny
katrin20 [ Kati ]
horoskop --> gwiazdy!
skrzat, a to miało być w regulaminie?
Staramy się nie statsować, przed daniem skojarzenia zalecamy najpierw odświeżenie wątku, a dopiero w następnej kolejności naciśnięcie przycisku "Opublikuj".
...jak tak to zaraz wyedytuję i dodam...

snopek9 [ Legend ]
Kam-El ---. to sie wpisz :D
snopek9 [ Legend ]
Katrin --> nie trzeba ja to dodam w nowym watku...
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
hehe nikt nie zauważył ;)
gwiazdy--> niebo
a obywatel lllol nie dostał bana ;) przed chwilą się wypowiedział w innym wątku

Kam-El [ Generaďż˝ ]
snopek9 ---> to sie wpisuje :P
niebo ---> potęga
la fessée [ je ne taime plus ]
waga --> wzrost

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Na mnie już czas dobranoc wszystkim ;)
la fessée [ je ne taime plus ]
sorry, nieodświeżyłem ... ;)
potęga --> siła
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
sila---->moc
snopek9 [ Legend ]
Skrzat ---> dobranoc
Kam-El ---> jesli sie nie wpiszesz to na prawde nikt na Ciebie nie glosuje, a mi i mam nadzieje ze reszcie sie nie bedzie chcialo Ciebie dopisac...hehe powaznie daj ctr + c i dodaj sie do listy potem.
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
dobranoc--->łóżko

katrin20 [ Kati ]
moc --> silnik
branoc skrzacik :)
lafe nie bałagań ;))
Tomus665 [ Senator ]
moc -- > siła
nic ja znikam dobranoc wszystkim , i przepraszam za początkowe nieporozumienie
snopek9 [ Legend ]
lllllllllllllllllllllllllllol --> jezeli robisz to specjalnie to...szkoda slow...
snopek9 [ Legend ]
hehe nie moge znalezc listy z chetnymi...czy nie ma teraz nikogo?
Kam-El --> chcesz sie wpisac to szybko to zrób
QrKo [ Enslaved One ]
siła -> superman
llllllllllllllllllllllol zluzuj... to sie robi nudne...
snopek -> ktos tam sie dopisywal
QrKo [ Enslaved One ]
masz
*Lista chętnych:
DeVitoo
Kam-El [ Generaďż˝ ]
snopek9 ---> ale ja naprawde che sie dopisać do listy ... ale jeśli mnie nie chcecie to wystarczy powiedzieć, przecież sie nieobraże ... a co do głosowania może kiedyś dostane te 3 głosy ... eeeeh ...
super man ---> smallville
la fessée [ je ne taime plus ]
superman ->> siłacz
Katrin ... ale każdy artysta jest trochę bałaganiarzem, a już taki artysta jakim ja jestem ... ;)
la fessée [ je ne taime plus ]
smallville ->> miasto ??
snopek9 [ Legend ]
Kam-El --> dopisz sie do listy ktora dal QrKo przed chwila.
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
miasto------>citi
kto robi nastepna czesc
Kam-El [ Generaďż˝ ]
*Lista chętnych:
DeVitoo
Kam-El
snopek9 [ Legend ]
*Lista chętnych:
DeVitoo
Kam-El 1 głos
czy DeVitoo nie dostał glos przypadkiem od loooollaaa>>??
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
dostał
snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol jedno jest pewne...nie Ty :D nie no tak powaznie to ja robie...stary prosze, wyluzuj :D choc juz widze zie sie ustatkowałes! Tak trzymaj!
snopek9 [ Legend ]
Dobra robie nowy watek, jak pierwsza osoba da skojrzenie! Prosze sie wtedy juz nie wpisywac!
QrKo [ Enslaved One ]
Dobra robie nowy watek, jak pierwsza osoba da skojrzenie! Prosze sie wtedy juz nie wpisywac!
eee... nie rozumiem ^^
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
citi ----------->salt lake city
snopek9 [ Legend ]
QrKo --> daj skojarzenie to zrozumiesz :D jak juz je dasz to sie wiecej tu nie wpisuj :D
snopek9 [ Legend ]
llllllllllllllllllllllllllllol --> LOL hahaha

Kam-El [ Generaďż˝ ]
snopek9 ---> robisz nowy wątek czy nie, bo już sam nie wiem ....
btw. dzieki za głos
snopek9 [ Legend ]
Kam-El ---.czekam na skojarzenie...powinno byc teraz do SILNIK bo sie zamotaliscie potem...
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
silnik------>konie mechaniczne
snopek9 [ Legend ]
koniec watku!
QrKo [ Enslaved One ]
huehue moj 1 blad w tej karczmie... niech to szlag...
snopek9 [ Legend ]
nowy watek