GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jAK dobrze rzucac Nożem??

01.05.2005
23:33
smile
[1]

pikolo [ Pretorianin ]

jAK dobrze rzucac Nożem??

mam problem bo mam nóz i niewiem jak mam nim rzucac moze wy cos o tym wiecie jak tak to prosze o wpis

01.05.2005
23:34
[2]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Dziecko, nożem się nie bawi i nie rzuca.

01.05.2005
23:36
smile
[3]

pikolo [ Pretorianin ]

własnie że się rzuca i bawic też sie mozna tylko trzeba wiedziec jak ...jak ci to nieobchodzi to poco cos takiego piszesz???

01.05.2005
23:39
[4]

leszo [ Mała Wojna ]

wyważony nóż i musisz ćwiczyć. po prostu.

01.05.2005
23:41
[5]

czolgista [ Chor��y ]

na początek weź coś duzego co CZOŁG w co bardzo łatwo trafić
i próbuj, az trafisz (tylko uważaj, CZOŁGI są wbrew wszystkiemu delikatne i łatwo je porysować!!!!)

jak już trafisz w czołg to spróbuj w coś co się rusza, ale jest również duże, proponuj,e JADĄCY CZOŁG

po takim trenigu trafisz juz we wszystko

01.05.2005
23:42
[6]

Regis [ ]

A to jest noz do rzucania? Bo do rzucania musi byc specjalny (z tego co sie orientuje to cos ze srodkiem ciezkosci musi byc - nie wiem, moze ma przypadac dokladnie na polowe dlugosci noza?) - kuchennym nie probuj, bo predzej sobie stope utniesz, niz w cos trafisz :P

01.05.2005
23:45
[7]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Ja jak byłem małym brzdącem to miałem wprawe w rzucaniu nożem :)
Grało się w scyzoryk na podwórku :P

(jeśli ktoś nie wie, to spróbuje objaśnić z mętnych moich wspomnień : rysuje się duże koło na ziemi i trzeba rzucając nożem zdobywać na nim "pola", nie pamiętam jednak na jakiej zasadzie się zaznaczało to "pole")

01.05.2005
23:50
[8]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

celnie

01.05.2005
23:51
[9]

Vasago [ spamer ]

No niestety musisz to wyczuc. Ja mam polskiego trenera i dleglosci wymagajacej wiecej niz jednego obrotu noza juz nie czuje. Czasami mi sie wbije w cel,ale to raczej kwestia przypadku.


Chyba musze wrocic do treningow ;)

01.05.2005
23:53
[10]

Anima [ Centurion ]

Należy rzucać do słowników ortograficznych...

01.05.2005
23:59
[11]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

1. Umieść nóż w złożonej dłoni.
2. Unieś rękę za siebie (za głowę, w górze).
3. Gwałtownie pchnij rękę do przodu, jednocześnie otwierając dłoń.

02.05.2005
00:03
smile
[12]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Agent - Coś nie tak z tą instrukcją.
Własnie wykonałem dokłądnie krok po kroku, czego efektem bylo upuszczenie noża za głową i machnięcie ręką w powietrzu.

02.05.2005
00:06
[13]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Hamil_Hamster: po prostu to kwestia wyćwiczenia techniki i wprawy - instrukcja jest sprawdzona. Może przy ćwiczeniach skup się bardziej na zwiększeniu siły chwytnej dłoni oraz na bardziej energicznym pchnięciu. Zalecam też ćwiczenia na długopisie, zabawę z nożem dopiero po osiągnięciu odpowiedniego levelu.

02.05.2005
00:21
[14]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Trzeba tak rzucac aby zabic na smierc na miejscu.

02.05.2005
00:21
smile
[15]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

A umiesz zabic nie na smierc?

02.05.2005
00:23
smile
[16]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Tak - umiem zabic na... pewno. ;P

02.05.2005
11:00
[17]

Archangel [ Pretorianin ]

A ja powiem tylko,że jak Cię cel zdenerwuje to będziesz rzucał wszystkim: nożem, łyżką i widelcem, krzesłami i talerzem. Na pewno część okaże się celna. TYlko pamiętaj przed sądem takie coś nazywa się pomroczność jasna.

A tak na serio to kup nóż i trenuj. Każdy ma swój styl, rzuty z góry, z dołu z nadgarstka, podkręcone itp. prawie jak w koszykówce.

02.05.2005
11:09
[18]

Maximus1 [ Konsul ]

Hamil_Hamster--->Ja też w to grałem z kolegami w noża.Gdy osoba miała na polu były kamienie to mówiliśmy że ma żydy

02.05.2005
11:22
[19]

hola' [ koniczynka ]

a w co chcesz rzucac tym nozem :) ?

02.05.2005
11:39
[20]

Trael [ Konsul ]

Ważne jest czy nóż jest przeznaczony do rzucania. Bo noże takie są wykonane z innej stali niż np. noże do krojenia. Jeśli nie jest to nóż przeznaczony do tego typu zadań to daruj sobie bo szybko go połamiesz. Jeśli jest to nóż z piłką i innymi takimi pierdółkami to odpuść bo szybko można złamać. Najlepiej jak byś napisał co za cudo posiadasz.

02.05.2005
11:41
smile
[21]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Wyważony noż, trochę umiejętności, celnośc i rzucasz niczym Rambo ;)

02.05.2005
11:42
[22]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

hol'a -----> jak znam życie to w nauczycieli ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.