
garretC [ Legionista ]
Sposub na dziewczyne
Tu chcialem po prostu spytać i dowiedzieć sie w jaki sposub karzdy z nas podrywa dziewczyne i co robi by sie jej spodobać miłego gawędzenia

reds23 [ redsov ]
rzÓć w nią trÓskawką

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Popros o renkę ;)
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
zaszpanować jej znajomością ortografii

^Baldrick^ [ Legionista ]
podejdź do dziewczyny ze słownikiem ortograficznym i masz ją jak w banku

golonka23 [ Pretorianin ]
po pierwsze : sposÓb bo sposoby :)
music umiec sie wyslowic ,byc odwazny ,dobrze wyglądac , swiezy oddech :D, usmuiechac sie
oraz jak widzisz zee ci nie idze to we wlasciwym momencie odejsc zeby blazna z siebie nie zrobic :)
(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
przecież to prowokacja:)

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]
pomaHaj kÓlfonem!
Regis [ ]
1. Podszkol sie z ortografii - to dziala na laski!
2. Podchodzisz i mowisz: "Ej, foczka! Jestes moja!" - i juz jest Twoja. Proste, co ? :)

leszo [ Mała Wojna ]
reds23 ---> żartujesz? truskawki w górach ?
Archpol [ Legionista ]
Z bara jej!

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Może jakiś miały słownik... chociaż mały chyba tu nie wystarczy...
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
sposub jest tylko na dziefczyne, na dziewczynę musisz mieć sposób..

la fessée [ je ne taime plus ]
No coś Ty, nie wiesz - zaproś ją tu i tu, trochę pościemniaj, itd. ... pamiętaj - dobry bajer, każda Twoja ... :)

V(i)ader-ko [ Konsul ]
badz soba, tylko podszkol sie w paru rzeczach m.in ortografi i bedzie spox:)

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
Aga - > a skond wież ? ten blad az "razi"
ps. żócenie tróskafką pomaga ??:P
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Hej suczka, reflektujesz moze na baunsik w miasto?
jest twoja

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
U_N nie pisze się "skond" tylko "z kont"!

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
wow :P pżeprarzam ;)

TiGeReK [ Pretorianin ]
moze i pomaga tez rzut truskawka --> tylko celuj do pyszczka :P
nie sprobujesz to sie nie przekonasz jak jest :D

Thebeściak [ Chor��y ]
Musisz byc tak meski jak ja :P

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
ech to morze poczekam arz bendom na dziuce ronołć :)

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Trza pszyjsc do niej z flaszkom i zagryzkom.
Pokazac pawia - wszystkie lecom na ptaszki
QrKo [ Enslaved One ]
morze jakis kfiatek albo bąbonierka ;]
jak nie podziała to pozostaje kupić dezodorant i zdac sie na efekt axe ;]

Kam-El [ Generaďż˝ ]
... powiedz tak: "... Ej mała krótka pika zmej strony, zrobisz mi loda albo skapiszonuje Ci ryja ..." ... ewentualnie pozostaje Ci rzucić w nią truskawką :D:D ... a jak to nie pomoże to niech twój kolega strzeli pare popisów na szosie a ty udaj że rozmawiasz przez komórke, ale wtedy musisz mieć koszulke "Pumy" ... wiesz jak jest :D:D ...
btw. przeczytaj sobie słownik ortograficzny
QrKo [ Enslaved One ]
Kam-El -> widze ze porucznik Borewicz nie jest Ci obcy...
garretC -> zawsze mozesz podejsc i walnac text "ladnie wygladasz... to stringi czy gacie po tacie??"

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
>>> QrKo
zawsze mozesz podejsc i walnac text "ladnie wygladasz... to stringi czy gacie po tacie??
<--------
Nie żyję!!

Kam-El [ Generaďż˝ ]
Qrko ---> jasne to przecież lektura (filmowa) obowiąkowa :D:D

gofer [ ]
Rzygam już GOLowym dowcipem. I odgrzewaną prowokacją, i odgrzewanymi odzywkami. Rzygam! *rzyga*

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Idź na gofra, to pewnie z głodu te nudności.

Kam-El [ Generaďż˝ ]
SamFisher
<-----------
QrKo [ Enslaved One ]
SamFisher -> o co chodzi z ta strzalka w lewo?? :P juz kilka takich widzialem i nie czaje o co biega ^^

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
>>> QrKo
To odsyłacz do ikonki przy poście.
<-----
Kam-El [ Generaďż˝ ]
QrKo pozwól że ja Ci to wyjaśnie ... otóż chodzi o to że ta strzałka pokazuje twoją reakcje na daną wypowiedź w moim przypatku to jest śmiech na wypowiedź "SamFisher" znaczy sie ze mnie to rozbawiło ... bynajmniej ja to tak rozumiem ...

Kam-El [ Generaďż˝ ]
SamFisher ---. widze że mnie ubiegłeś ... eeeeh...
QrKo [ Enslaved One ]
aha... teraz rozumiem :))
dzieki...

balllicker [ Konsul ]
ja popieram kamela ;)
podejdź do niej i powiedz: się skacze, się pływa, bajerka jest, ciałko też mam zajebiste... a jak się spyta "jak masz na imię książe" to jest twoja,
ewentualnie zanieś jej tornister/plecak do domu, bądź elokwentny, zaproś na lody
udanych łowów,
PS. najlepiej idź do maxima albo dyskotekę klas 1-3
Coy2K [ Veteran ]
heh gofer...bo my to już stare pryki jesteśmy i jak się tyle tych wątkow nam przewinęło to naprawde jest już irytujące...no ale troche tolerancji :)...napisałbym ze im sie to znudzi, ale to nieprawda...błedne koło...znudzi sie jednym to znajda się nowi, ktorzy podchwycą teksty z truskawkami i stringami... takie życie :)
Mask [ Generaďż˝ ]
Kam-El --> Poczytaj w słowniku kiedy powinieneś uzywac zwrotu "bynajmniej".

Van Gray [ Qu!kdeV ]
Podbiegasz, obejmujesz w talii, podnosisz - dziewczyna jest poderwana...
Mask -> A w jakim słowniku ma sprawdzić? ;>
oooololo [ Wierność ]
sposÓb
Sir klesk [ Sazillon ]
Sa dwa... bardzo stare sposoby. Mezczyzni stosuja je od zarania wiekow
Oto pierwszy tekst:
"Jestem sam. Swiat jest zly, liczy sie tylko kasa.... przytulisz mnie?"
a oto drugi:
"E lala! Wyslizgana masz bule?"

Garbizaur [ CLS ]
Dżidżas!

Amadeoosh [ po prostu Ama ]
LOL! Tak na markinezie, nigd mu pofażnie nie otpowiećał. Nie otszymał pomocy... Co za luće...

Sir klesk [ Sazillon ]
Ja odpowiedzialem powaznie :D
Mask [ Generaďż˝ ]
Van Gray --> A o na przykład tu.

stary1970 [ Generaďż˝ ]
Weźcie, bo zaras zaczne źlę pisać.....
Ps. To jest prowokacja na 100%

Conroy [ Dwie Szopy ]
sposub - sposup
karzdy - kaszty
gawędzenia - gawendzenja
dowiedzieć - dowjedźec
spodobać - zpotopadź
I nie rób więcej tych głupich błędów.

_agEnt_ [ Pretorianin ]
rób - rup
więcej - wiencei
tych - tyh
głupich - gópih
błędów - błenduf
I nie rup wiencei tyh gópih błenduf.

Chupacabra [ Senator ]
kumpel zastosowal ostatnio orginalna, lecz ryzykowna strategie, Ciutke sie nacpal dla odwagi (fanem dragow jest ;)) . Po czym poszedl do domu dziewczyny, w ktorej podkochiwal sie jeszcze od liceum (id od jej konca jej nie widzial). Po czym na progu wyznal jej milosc i zapytal, czy nie chce miec z nim dzieci.
Jak nam to opowiadal to az z krzesla spadlem :)
N2 [ negroz ]
podejść i złapać za cyca
Rooneyek [ Konsul ]
N2 ==> lol2

Xaltorun [ Konsul ]
lol
koles zadal pytanie a wy zamiast mu na nie odpowiedzeic rozżalacie sie nad jego błędem ortograficznym...
viesiek [ hoo-doo ]
najpierw poczytaj słownik, albo po prostu zacznij do szkoly chodzic... O_o

VVilk [ Centurion ]
Xaltorun - Bo to jest typowa dla gola prowokacja. Więc nie ma co mu odpowiadać, bo najprawdopodobniej już się wypowiedział tutaj, pod swoim prawdziwym nickiem...