GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sposub na dziewczyne

01.05.2005
22:59
smile
[1]

garretC [ Legionista ]

Sposub na dziewczyne

Tu chcialem po prostu spytać i dowiedzieć sie w jaki sposub karzdy z nas podrywa dziewczyne i co robi by sie jej spodobać miłego gawędzenia

01.05.2005
23:01
smile
[2]

reds23 [ redsov ]

rzÓć w nią trÓskawką

01.05.2005
23:02
smile
[3]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Popros o renkę ;)

01.05.2005
23:02
[4]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

zaszpanować jej znajomością ortografii

01.05.2005
23:03
smile
[5]

^Baldrick^ [ Legionista ]

podejdź do dziewczyny ze słownikiem ortograficznym i masz ją jak w banku

01.05.2005
23:03
smile
[6]

golonka23 [ Pretorianin ]

po pierwsze : sposÓb bo sposoby :)
music umiec sie wyslowic ,byc odwazny ,dobrze wyglądac , swiezy oddech :D, usmuiechac sie
oraz jak widzisz zee ci nie idze to we wlasciwym momencie odejsc zeby blazna z siebie nie zrobic :)

01.05.2005
23:03
[7]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

przecież to prowokacja:)

01.05.2005
23:04
smile
[8]

-=]o[=- [ Generaďż˝ ]

pomaHaj kÓlfonem!

01.05.2005
23:04
[9]

Regis [ ]

1. Podszkol sie z ortografii - to dziala na laski!

2. Podchodzisz i mowisz: "Ej, foczka! Jestes moja!" - i juz jest Twoja. Proste, co ? :)

01.05.2005
23:05
smile
[10]

leszo [ Mała Wojna ]

reds23 ---> żartujesz? truskawki w górach ?

01.05.2005
23:05
[11]

Archpol [ Legionista ]

Z bara jej!

01.05.2005
23:06
smile
[12]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Może jakiś miały słownik... chociaż mały chyba tu nie wystarczy...

01.05.2005
23:07
[13]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

sposub jest tylko na dziefczyne, na dziewczynę musisz mieć sposób..

01.05.2005
23:07
smile
[14]

la fessée [ je ne taime plus ]

No coś Ty, nie wiesz - zaproś ją tu i tu, trochę pościemniaj, itd. ... pamiętaj - dobry bajer, każda Twoja ... :)

01.05.2005
23:07
smile
[15]

V(i)ader-ko [ Konsul ]

badz soba, tylko podszkol sie w paru rzeczach m.in ortografi i bedzie spox:)

01.05.2005
23:08
smile
[16]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

Aga - > a skond wież ? ten blad az "razi"
ps. żócenie tróskafką pomaga ??:P

01.05.2005
23:10
[17]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Hej suczka, reflektujesz moze na baunsik w miasto?
jest twoja

01.05.2005
23:11
smile
[18]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

U_N nie pisze się "skond" tylko "z kont"!

01.05.2005
23:15
smile
[19]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

wow :P pżeprarzam ;)

01.05.2005
23:17
smile
[20]

TiGeReK [ Pretorianin ]

moze i pomaga tez rzut truskawka --> tylko celuj do pyszczka :P
nie sprobujesz to sie nie przekonasz jak jest :D

01.05.2005
23:18
smile
[21]

Thebeściak [ Chor��y ]

Musisz byc tak meski jak ja :P

01.05.2005
23:18
smile
[22]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ech to morze poczekam arz bendom na dziuce ronołć :)

02.05.2005
00:36
smile
[23]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Trza pszyjsc do niej z flaszkom i zagryzkom.
Pokazac pawia - wszystkie lecom na ptaszki

02.05.2005
00:59
[24]

QrKo [ Enslaved One ]

morze jakis kfiatek albo bąbonierka ;]

jak nie podziała to pozostaje kupić dezodorant i zdac sie na efekt axe ;]

02.05.2005
01:06
smile
[25]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

... powiedz tak: "... Ej mała krótka pika zmej strony, zrobisz mi loda albo skapiszonuje Ci ryja ..." ... ewentualnie pozostaje Ci rzucić w nią truskawką :D:D ... a jak to nie pomoże to niech twój kolega strzeli pare popisów na szosie a ty udaj że rozmawiasz przez komórke, ale wtedy musisz mieć koszulke "Pumy" ... wiesz jak jest :D:D ...


btw. przeczytaj sobie słownik ortograficzny

02.05.2005
01:16
[26]

QrKo [ Enslaved One ]

Kam-El -> widze ze porucznik Borewicz nie jest Ci obcy...

garretC -> zawsze mozesz podejsc i walnac text "ladnie wygladasz... to stringi czy gacie po tacie??"

02.05.2005
01:53
smile
[27]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

>>> QrKo

zawsze mozesz podejsc i walnac text "ladnie wygladasz... to stringi czy gacie po tacie??

<--------

Nie żyję!!

02.05.2005
01:54
smile
[28]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

Qrko ---> jasne to przecież lektura (filmowa) obowiąkowa :D:D

02.05.2005
01:57
smile
[29]

gofer [ ]

Rzygam już GOLowym dowcipem. I odgrzewaną prowokacją, i odgrzewanymi odzywkami. Rzygam! *rzyga*

02.05.2005
02:01
smile
[30]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Idź na gofra, to pewnie z głodu te nudności.

02.05.2005
02:03
smile
[31]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

SamFisher

<-----------

02.05.2005
02:08
[32]

QrKo [ Enslaved One ]

SamFisher -> o co chodzi z ta strzalka w lewo?? :P juz kilka takich widzialem i nie czaje o co biega ^^

02.05.2005
02:12
smile
[33]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

>>> QrKo

To odsyłacz do ikonki przy poście.

<-----

02.05.2005
02:13
[34]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

QrKo pozwól że ja Ci to wyjaśnie ... otóż chodzi o to że ta strzałka pokazuje twoją reakcje na daną wypowiedź w moim przypatku to jest śmiech na wypowiedź "SamFisher" znaczy sie ze mnie to rozbawiło ... bynajmniej ja to tak rozumiem ...

02.05.2005
02:14
smile
[35]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

SamFisher ---. widze że mnie ubiegłeś ... eeeeh...

02.05.2005
02:17
[36]

QrKo [ Enslaved One ]

aha... teraz rozumiem :))
dzieki...

02.05.2005
02:35
smile
[37]

balllicker [ Konsul ]

ja popieram kamela ;)
podejdź do niej i powiedz: się skacze, się pływa, bajerka jest, ciałko też mam zajebiste... a jak się spyta "jak masz na imię książe" to jest twoja,
ewentualnie zanieś jej tornister/plecak do domu, bądź elokwentny, zaproś na lody
udanych łowów,

PS. najlepiej idź do maxima albo dyskotekę klas 1-3

02.05.2005
02:43
[38]

Coy2K [ Veteran ]

heh gofer...bo my to już stare pryki jesteśmy i jak się tyle tych wątkow nam przewinęło to naprawde jest już irytujące...no ale troche tolerancji :)...napisałbym ze im sie to znudzi, ale to nieprawda...błedne koło...znudzi sie jednym to znajda się nowi, ktorzy podchwycą teksty z truskawkami i stringami... takie życie :)

02.05.2005
02:49
[39]

Mask [ Generaďż˝ ]

Kam-El --> Poczytaj w słowniku kiedy powinieneś uzywac zwrotu "bynajmniej".

02.05.2005
07:13
smile
[40]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Podbiegasz, obejmujesz w talii, podnosisz - dziewczyna jest poderwana...



Mask -> A w jakim słowniku ma sprawdzić? ;>

02.05.2005
08:41
[41]

oooololo [ Wierność ]

sposÓb

02.05.2005
08:53
[42]

Sir klesk [ Sazillon ]

Sa dwa... bardzo stare sposoby. Mezczyzni stosuja je od zarania wiekow

Oto pierwszy tekst:
"Jestem sam. Swiat jest zly, liczy sie tylko kasa.... przytulisz mnie?"
a oto drugi:
"E lala! Wyslizgana masz bule?"

02.05.2005
08:59
smile
[43]

Garbizaur [ CLS ]

Dżidżas!

02.05.2005
09:26
smile
[44]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

LOL! Tak na markinezie, nigd mu pofażnie nie otpowiećał. Nie otszymał pomocy... Co za luće...

02.05.2005
09:49
smile
[45]

Sir klesk [ Sazillon ]

Ja odpowiedzialem powaznie :D

02.05.2005
10:02
[46]

Mask [ Generaďż˝ ]

Van Gray --> A o na przykład tu.

02.05.2005
10:08
smile
[47]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Weźcie, bo zaras zaczne źlę pisać.....

Ps. To jest prowokacja na 100%

02.05.2005
10:13
smile
[48]

Conroy [ Dwie Szopy ]

sposub - sposup
karzdy - kaszty
gawędzenia - gawendzenja
dowiedzieć - dowjedźec
spodobać - zpotopadź

I nie rób więcej tych głupich błędów.

02.05.2005
10:38
smile
[49]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

rób - rup
więcej - wiencei
tych - tyh
głupich - gópih
błędów - błenduf

I nie rup wiencei tyh gópih błenduf.

02.05.2005
15:42
smile
[50]

Chupacabra [ Senator ]

kumpel zastosowal ostatnio orginalna, lecz ryzykowna strategie, Ciutke sie nacpal dla odwagi (fanem dragow jest ;)) . Po czym poszedl do domu dziewczyny, w ktorej podkochiwal sie jeszcze od liceum (id od jej konca jej nie widzial). Po czym na progu wyznal jej milosc i zapytal, czy nie chce miec z nim dzieci.
Jak nam to opowiadal to az z krzesla spadlem :)

02.05.2005
15:43
[51]

N2 [ negroz ]

podejść i złapać za cyca

02.05.2005
15:50
[52]

Rooneyek [ Konsul ]

N2 ==> lol2

02.05.2005
15:53
smile
[53]

Xaltorun [ Konsul ]

lol
koles zadal pytanie a wy zamiast mu na nie odpowiedzeic rozżalacie sie nad jego błędem ortograficznym...

02.05.2005
16:07
[54]

viesiek [ hoo-doo ]

najpierw poczytaj słownik, albo po prostu zacznij do szkoly chodzic... O_o

02.05.2005
16:37
smile
[55]

VVilk [ Centurion ]

Xaltorun - Bo to jest typowa dla gola prowokacja. Więc nie ma co mu odpowiadać, bo najprawdopodobniej już się wypowiedział tutaj, pod swoim prawdziwym nickiem...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.