GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały prosty programik do blokowania portów TCP/IP

01.05.2005
21:58
smile
[1]

hugo [ v4 ]

Mały prosty programik do blokowania portów TCP/IP

Potrzebuje małego i prostego programiku, działającego w trayu który blokowałby mi wybrane porty TCP/IP...

dobrze by było gdyby blokował też wybrane adresy internetowe...

Proszę o propozycje...

02.05.2005
01:09
[2]

hugo [ v4 ]

^^ up ^^

02.05.2005
01:37
[3]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

Mały prosty firewall, np. kerio

02.05.2005
01:38
smile
[4]

bad_dream [ Pretorianin ]

lol a od kiedy to kerio jest mały?zajmuje w pamieci drobne ~25 mega

02.05.2005
01:40
[5]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

A ta "zapora połączenia internetowego" z microsoftu, której nikt nie używa? Ona tego nie umie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.