
hugo [ v4 ]
Mały prosty programik do blokowania portów TCP/IP
Potrzebuje małego i prostego programiku, działającego w trayu który blokowałby mi wybrane porty TCP/IP...
dobrze by było gdyby blokował też wybrane adresy internetowe...
Proszę o propozycje...
hugo [ v4 ]
^^ up ^^
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Mały prosty firewall, np. kerio

bad_dream [ Pretorianin ]
lol a od kiedy to kerio jest mały?zajmuje w pamieci drobne ~25 mega
SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
A ta "zapora połączenia internetowego" z microsoftu, której nikt nie używa? Ona tego nie umie?