GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przesyłka...

01.05.2005
21:34
smile
[1]

Master_2 [ Pretorianin ]

Przesyłka...

Kupiłem przez allegro grę. Sprzedający wysłał ją w Czwartek (28.04.05) priorytetem. czy dojdzie ona jutro ?(długi weekend) czy muszę czekać, aż do środy?

01.05.2005
21:35
[2]

VVilk [ Centurion ]

Hmmm... Niby jutro normalny dzień pracy ale wiele ludzi robi sobie wolne. Ja bym jednak obstawiał że dojdzie.

01.05.2005
21:36
[3]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Poczta chyba pracuje w poniedziałek.

01.05.2005
22:50
smile
[4]

Tomus665 [ Senator ]

dojdzie ... bo przecież jutro jest normalny dzień pracy tym bardziej dla Urzędów Państwowych

01.05.2005
22:50
[5]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

a ja nie wiem

01.05.2005
22:51
[6]

Regis [ ]

Mi kiedys paczka wyslana priorytetem szla 3 dni robocze, wiec nie nastawialbym sie zbytnio... Ale coz - TEORETYCZNIE powinna dojsc.

01.05.2005
22:58
[7]

Zymek_1 [ Oficer ]

powinna raczej dojść :]
( o ile paczka sie nigdzie nie zagubiła i koleś ją napewno wysłał :D )

01.05.2005
23:17
smile
[8]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

mi raz na drugi dzien doszla :) ja nie wiem jak to sie stalo ale dotarla expresem :)

01.05.2005
23:22
smile
[9]

.:VeGo:. [ Dragon ]

dojdzie, a jak nie to zrob skok na poczte

02.05.2005
05:34
smile
[10]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Musicie pamietac jeszcze o jednej sprawie - to dochodzenia po 2, 3 czy 5 dniach zalezne jest od relacji. Z Krakowa do Lublina dojdzie na dzien nastepny, a z Zakopanego do Kutna, za 4 dni. A z Bialej Podlaskiej do Szczecina, to juz w ogole za kilka lat. Wszystko zalezne jest od tego jakie sa pocztowe polaczenia, oraz czy przypadkiem nie musi isc przez Warszawe. Jezeli tak, to umarl w butach. W Warszawie wszystko sie korkuje :-D

02.05.2005
09:10
[11]

lo0ol [ Jónior ]

ostatnio byl strajk poczty polskiej ... to jeszcze trwa ? jak trwa to nie dojdzie ;]

02.05.2005
09:32
[12]

QrKo [ Enslaved One ]

Ja kupiłem kabelek do komory w poniedzialek, a we storek juz go mialem... Oczywiscie priorytetem.

02.05.2005
09:44
[13]

Vasago [ spamer ]

Z moich "priorytetowych" doswiedczen na allegro wynika, ze nie dojdzie ;)

02.05.2005
09:46
smile
[14]

Azzie [ Senator ]

Ja Wam powiem jak pieknie i szybko dziala poczta polska:

paczka zagraniczna wyslana z mojej poczty 25-03, 27-03 byla w Warszawa CER czyli rozdzielni poczty na zagranice. Otworzyli mi tam paczke i pozostawili ja do dyspozycji celnikow... Celnicy postanowili paczke mi zwrocic... 25-04!!! Po rowno miesiacu! I tak samo potraktowali 3 inne. Boze co ja tutaj nie przezylem...Wartosc tych paczek to bylo okolo 3000 zl i za cholere nie wiedzialem co sie z nimi dzieje przez miesiac :(

02.05.2005
09:49
smile
[15]

tsunami [ PS3 ]

Azzie --> Niezly schiz :-) Tata mi tak na urodziny wyslal aparat z USA. Dzwonil co tydzien i liczyl ze z okrzykiem radosci podziekuje i tak czekal ponad miesiac (lotnicze duzo krocej leca dlatego sie niecierpliwil i martwil), juz gdy myslal ze cyfrak przepadl, doszla paczka :P

02.05.2005
09:51
[16]

tsunami [ PS3 ]

Jeszcze inna lepsza historia. Sprzedalem cos na Allegro i wyslalem za pobraniem. Formularz poprawnie wypelnilem bo wczesniej tez wysylalem tak. Kochana poczta polska zamiast mi pieniadze przyniesc, przyniosla kolesiowi ktory kupil oddemnie to "cos" (juz nawet nie pamietam co to bylo).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.