Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Blad Windowsa
Pojawia mi sie takie cus jak wlaczam Winshita :/ --->
Amadeoosh [ po prostu Ama ]
U mnie wiecznie występuje błąd "product 256_1". Od nowości kompa! I NIC nie da się z tym zrobić... :\
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Ja mialem formata i po kilku dniach sie takie cos zrobilo:/
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Denerwuje mnie to :-/ Raz sie pojawia a raz nie :|
N002 [ Legionista ]
Mondragorn ---->
może masz vir'a, skanowałes dysk programem antyvirusowym (polecam kaspersky'ego)? jeżeli tak to spróbuj jeszcze ad-aware
Hakim [ Konsul ]
Raportowanie błędów można wyłączyć np. za pomocą programu XPAnti-Spy (wtedy nie powinno się pojawić to okienko).
Aczkolwiek wyłączenie raportów nie naprawi błędu, a jedynie go ukryje. Nie wiem co jest jego przyczyną.
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
zainstaluj to jeszcze raz a jak nie to kliknij wyślij raport o bledach
hugo [ v4 ]
A co jest napisane w szegółach (po kliknięciu na 'kliknij tutaj')?

jasiek12 [ Konsul ]
Mam to samo i niczym się nie przejmuje :P
ps. SP2,najnowsze łaty z WU,spyware&wirusów i innego gów/na brak.
QrKo [ Enslaved One ]
zrób formata i po sprawie :D

Iverson#3 [ Konsul ]
tez to miałem dosc niedawno myslałem ze to jakis wirus ale zaden antyvir nie pomógl wiec nalezał sie długo nie robiony format i teraz jest spoko
Novus [ Generaďż˝ ]
odnajdz wadliwy proces i go wyelimunuj?