GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blad Windowsa

01.05.2005
20:24
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Blad Windowsa

Pojawia mi sie takie cus jak wlaczam Winshita :/ --->

01.05.2005
20:26
[2]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

U mnie wiecznie występuje błąd "product 256_1". Od nowości kompa! I NIC nie da się z tym zrobić... :\

01.05.2005
20:27
[3]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Ja mialem formata i po kilku dniach sie takie cos zrobilo:/

01.05.2005
20:31
[4]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Denerwuje mnie to :-/ Raz sie pojawia a raz nie :|

01.05.2005
20:31
[5]

N002 [ Legionista ]

Mondragorn ---->
może masz vir'a, skanowałes dysk programem antyvirusowym (polecam kaspersky'ego)? jeżeli tak to spróbuj jeszcze ad-aware

02.05.2005
00:17
[6]

Hakim [ Konsul ]

Raportowanie błędów można wyłączyć np. za pomocą programu XPAnti-Spy (wtedy nie powinno się pojawić to okienko).
Aczkolwiek wyłączenie raportów nie naprawi błędu, a jedynie go ukryje. Nie wiem co jest jego przyczyną.

02.05.2005
01:12
[7]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

zainstaluj to jeszcze raz a jak nie to kliknij wyślij raport o bledach

02.05.2005
01:22
[8]

hugo [ v4 ]

A co jest napisane w szegółach (po kliknięciu na 'kliknij tutaj')?

02.05.2005
01:48
smile
[9]

jasiek12 [ Konsul ]

Mam to samo i niczym się nie przejmuje :P
ps. SP2,najnowsze łaty z WU,spyware&wirusów i innego gów/na brak.

02.05.2005
02:14
[10]

QrKo [ Enslaved One ]

zrób formata i po sprawie :D

02.05.2005
07:39
smile
[11]

Iverson#3 [ Konsul ]

tez to miałem dosc niedawno myslałem ze to jakis wirus ale zaden antyvir nie pomógl wiec nalezał sie długo nie robiony format i teraz jest spoko

02.05.2005
09:19
[12]

Novus [ Generaďż˝ ]

odnajdz wadliwy proces i go wyelimunuj?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.