GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy mozna wylaczyc scandisc??

01.05.2005
19:25
smile
[1]

lelo1975 [ Konsul ]

Czy mozna wylaczyc scandisc??

No wlasnie czesto mi sie komp zawiesza i po restarcie robi scandisca.Czy mozna to wylaczyc??

01.05.2005
19:45
[2]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Nie rób tego. Scandisk czyści plik wymiany, który nie był wyczyszczony po resecie (w trakcie normalnego wyłączania kompa jest on usuwany). Po jakimś czasie możesz mieć fatalny bałagan na dysku

01.05.2005
19:47
smile
[3]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

grish -> pokaz mi palcem gdzie i kiedy scandisk czysci plik wymiany
lelo -> lepiej usun przyczyne, a nie scandiska

01.05.2005
19:47
smile
[4]

lelo1975 [ Konsul ]

Balagan to ja mam teraz.On mi usuwa pliki z emule.GRRRRRRRRRRRRRRR

01.05.2005
19:49
[5]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Robo --> przy resecie swap nie znika, bo nie ma kiedy. Scandisk m.in. zajmuje siętym. Z taką różnicą, że nazywa to trochę niefortunnie "wskazaniami wolnego miejsca"

01.05.2005
19:53
[6]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

grish -> ehh, to moze inaczej pokaz mi palcem, ze po normalnym zresetowaniu (z windowsa, nie klawiszem) usuwany jest plik wymiany...

01.05.2005
19:54
[7]

lelo1975 [ Konsul ]

Nie kloccie sie tylko powiedzcie czy mozna to wylaczyc????

01.05.2005
19:55
[8]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Robo --> oczywiście, że jest usuwany, w końcu to jest rozszerzenie pamięci operacyjnej, która przy restarcie jest oczyszczana

01.05.2005
20:05
[9]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

Ja także nie radzę wyłączać ScanDiscu...

01.05.2005
20:18
smile
[10]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

grish -> sprawdz czy po resecie, nie ma pliku wymiany na dysku :P
lelo -> tak mozna wylalczyc, ale to tak jakbys wylaczal antywira bo ciagle Ci znajduje wirusy

02.05.2005
07:29
[11]

lelo1975 [ Konsul ]

To powiedzcie wkoncu jak to zrobic??

02.05.2005
07:32
smile
[12]

Iverson#3 [ Konsul ]

ja kupiłem nowy dysk i juz mi sie scan disk w ogole nie uruchamia na starcie... :) nie wiemcz y to dobrze ale na pewno nie denerwuje juz :D

02.05.2005
08:10
[13]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

lelo -> a jaki windows?

02.05.2005
08:15
[14]

lelo1975 [ Konsul ]

xp

02.05.2005
13:07
smile
[15]

lelo1975 [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.