
lelo1975 [ Konsul ]
Czy mozna wylaczyc scandisc??
No wlasnie czesto mi sie komp zawiesza i po restarcie robi scandisca.Czy mozna to wylaczyc??
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Nie rób tego. Scandisk czyści plik wymiany, który nie był wyczyszczony po resecie (w trakcie normalnego wyłączania kompa jest on usuwany). Po jakimś czasie możesz mieć fatalny bałagan na dysku

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
grish -> pokaz mi palcem gdzie i kiedy scandisk czysci plik wymiany
lelo -> lepiej usun przyczyne, a nie scandiska

lelo1975 [ Konsul ]
Balagan to ja mam teraz.On mi usuwa pliki z emule.GRRRRRRRRRRRRRRR
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Robo --> przy resecie swap nie znika, bo nie ma kiedy. Scandisk m.in. zajmuje siętym. Z taką różnicą, że nazywa to trochę niefortunnie "wskazaniami wolnego miejsca"
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
grish -> ehh, to moze inaczej pokaz mi palcem, ze po normalnym zresetowaniu (z windowsa, nie klawiszem) usuwany jest plik wymiany...
lelo1975 [ Konsul ]
Nie kloccie sie tylko powiedzcie czy mozna to wylaczyc????
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Robo --> oczywiście, że jest usuwany, w końcu to jest rozszerzenie pamięci operacyjnej, która przy restarcie jest oczyszczana
Amadeoosh [ po prostu Ama ]
Ja także nie radzę wyłączać ScanDiscu...

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
grish -> sprawdz czy po resecie, nie ma pliku wymiany na dysku :P
lelo -> tak mozna wylalczyc, ale to tak jakbys wylaczal antywira bo ciagle Ci znajduje wirusy
lelo1975 [ Konsul ]
To powiedzcie wkoncu jak to zrobic??

Iverson#3 [ Konsul ]
ja kupiłem nowy dysk i juz mi sie scan disk w ogole nie uruchamia na starcie... :) nie wiemcz y to dobrze ale na pewno nie denerwuje juz :D
_Robo_ [ Generaďż˝ ]
lelo -> a jaki windows?
lelo1975 [ Konsul ]
xp

lelo1975 [ Konsul ]
up