GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Posiadacze AQQ wpisujcie sie :P

01.05.2005
19:19
[1]

Rooneyek [ Konsul ]

Posiadacze AQQ wpisujcie sie :P

ja nie mam AQQ :P ale piszcie jak działa, bo chce zobaczyc wasze opinie na ten temat!

02.05.2005
16:34
[2]

seMaster [ Chor��y ]

Ja jestem posiadaczem Akuku i działa normalnie. Tylko 5 minut po zainstalowaniu to jest katorga.

02.05.2005
16:41
smile
[3]

wysiu [ ]

Widze jakies traumatyczne przezycia z dziecinstwa. Czyzby pacjent w mlodosci uzywal GaduGadu?:D

AQQ dziala, Tlen dziala, kazdy komunikator dziala (przynajmniej przez 99.999% czasu). To tylko GG jest takie badziewne.

02.05.2005
16:47
smile
[4]

tomekcz [ Polska ]

Ja mam AQQ i nie nażekam

02.05.2005
19:24
smile
[5]

amarok [ Generaďż˝ ]

posiadam i jak narazie jest ok

02.05.2005
19:33
smile
[6]

faloxx [ Konsul ]

a co to jest AQQ ?? z nazwy wygląda jak wielka Qpa

02.05.2005
19:38
[7]

Quicky [ Senator ]

Jeden z gorszych komunikatorów, jakie gościły na moim dysku. Zdecydowanie lepszym programem tego typu jest Miranda IM.

02.05.2005
19:43
smile
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

ja się ostatnio wyleczyłem z gg i teraz się doTLENiam :-]

02.05.2005
20:01
[9]

geeshu [ Vault Dweller ]

Uzywam tlena... jest lepszy od AQQ.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.