Rooneyek [ Konsul ]
Posiadacze AQQ wpisujcie sie :P
ja nie mam AQQ :P ale piszcie jak działa, bo chce zobaczyc wasze opinie na ten temat!
seMaster [ Chor��y ]
Ja jestem posiadaczem Akuku i działa normalnie. Tylko 5 minut po zainstalowaniu to jest katorga.

wysiu [ ]
Widze jakies traumatyczne przezycia z dziecinstwa. Czyzby pacjent w mlodosci uzywal GaduGadu?:D
AQQ dziala, Tlen dziala, kazdy komunikator dziala (przynajmniej przez 99.999% czasu). To tylko GG jest takie badziewne.

tomekcz [ Polska ]
Ja mam AQQ i nie nażekam

amarok [ Generaďż˝ ]
posiadam i jak narazie jest ok

faloxx [ Konsul ]
a co to jest AQQ ?? z nazwy wygląda jak wielka Qpa
Quicky [ Senator ]
Jeden z gorszych komunikatorów, jakie gościły na moim dysku. Zdecydowanie lepszym programem tego typu jest Miranda IM.

iNfiNity! [ Senator ]
ja się ostatnio wyleczyłem z gg i teraz się doTLENiam :-]
geeshu [ Vault Dweller ]
Uzywam tlena... jest lepszy od AQQ.