GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

potrzebuje francuskich przeklenstw

01.05.2005
19:18
smile
[1]

Solymr [ Komandor ]

potrzebuje francuskich przeklenstw

we wtorek do mojej klasyw w ramach wymiany uczniow przyjezdza klasa z francji;]
a jako ze chce ich godnie przywitac przydalyby sie jakies bluzgi po francusku:D
moze ktos zna jakis link? albo zna farancuski? bardzo prosze o pomoc ;p
tagel salop to jedyne co znam

01.05.2005
19:20
smile
[2]

piokos [ ]

merde!

01.05.2005
19:20
[3]

Rooneyek [ Konsul ]

zarraz psozukam na googlach

01.05.2005
19:20
[4]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Ja wiem tylko jak jest świnia po Francusku - koszoł (tak się czyta)
I uważajcie z tymi żabojadami bo kto wie, może oni też się nauczą przekleństw po polsku ;)

01.05.2005
19:21
[5]

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]

nie wiem jak to sie pisze, ale fonetycznie brzmi "ąkile". Czyli nasze p****** sie.

01.05.2005
19:21
[6]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

To co prawda nie przekleństwo ale mozesz na przywitanie powiedzieć jakiejś panience: wule wu kusze avek mua?

01.05.2005
19:21
[7]

Rooneyek [ Konsul ]

:)))

01.05.2005
19:22
[8]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

... hehe powitanie godne polaka :D:D ...

01.05.2005
19:22
smile
[9]

Solymr [ Komandor ]

rooneyek---------> niby probowalem ale nic sie nie znalazlo bo jak sie wpisuje francuskie przeklenstwa etc etc to nic nie wychodzi ciekawego ;]
zielak-------->oni chyba juz cos tam umieja bo to oni do nas przyjezdzaja po naszym pobycie u nich ;]
i bardzo prosze o tlumaczenie tyych waszy bluzgow bo nie bede mowil w ciemno ;]

01.05.2005
19:25
smile
[10]

piokos [ ]

Marsellus Wallace => se sła?

01.05.2005
19:26
smile
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

https://www.insultmonger.com/swearing/french.htm i \/

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-01 19:27:11]

01.05.2005
19:26
smile
[12]

forsetii [ Konsul ]

polactwo, jedyne co będzie debil umiał po francusku to przeklinać. I dziwić sie czego na zachodzie mają nas za debili i idiotów.

01.05.2005
19:28
smile
[13]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Klnięcie po francusku, ahhh
Jakbym podcierał sobie tyłek jedwabiem...

01.05.2005
19:28
[14]

forsetii [ Konsul ]

nawet pogromca piratów stranger się przyłączył. Wychodzi podwójna moralność. Piraty źle, donoszenie solulowi na piaratów i wyzywanie francuzów dobrze.

01.05.2005
19:30
smile
[15]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

putin - k..wa

01.05.2005
19:31
smile
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Czytam jedynie temat a nie tresc postow (w przypadku takich watkow ;)). A zreszta ja podaje tylko link (nie lamie on FAQ), nie interesuje mnie juz w jaki sposob zawarte tam informacje zostana wykorzystane. :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-01 19:31:30]

01.05.2005
19:32
[17]

Solymr [ Komandor ]

dajcie se spokoj
gdy oja klasa byla we francji to francuzi chcieli sie uczyc tylko przeklinac po polsku ;]

01.05.2005
19:32
[18]

forsetii [ Konsul ]

spoko to tylko wyłazi z ciebie podwójna moralność

01.05.2005
19:34
smile
[19]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Ostie de trou de cul

01.05.2005
19:35
[20]

SULIK [ olewam zasady ]

vai se fuder - ale to chyba po portugalsku :)

01.05.2005
19:38
[21]

Novus [ Generaďż˝ ]

Sakreble!

01.05.2005
19:48
smile
[22]

jasiek12 [ Konsul ]

f/u/c/k /y/o/u
Gwarantuje Ci że skumają o co biega.

01.05.2005
20:08
smile
[23]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Przekleństwa to jedyne, co zdarza mi się powiedzieć po francusku. Nie, żebym nie znał języka... ja go po prostu nienawidzę.

01.05.2005
20:35
smile
[24]

MP-ror [ Konsul ]

[miehd] :)

01.05.2005
20:49
[25]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Przez 6 lat uczyłem się franscuskiego, a przekleństw nie pamiętam. W sumie to nic nie pamiętam. ;P

01.05.2005
20:54
[26]

Staniol89 [ Generaďż˝ ]

Baise-toi ---> P****** Się.....:D

02.05.2005
15:28
[27]

Ptosio [ Legionista ]

Nie koniecznie polactwo. Ot, w takiej anglii pierwsze pytanie to zazwyczaj How to say fuck in polish ? Inna sprawa że po k**** rozpoznają Polaków ale...

02.05.2005
15:38
smile
[28]

oksza [ Senator ]

A co się stało z: Sacrebleu!?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.