
Solymr [ Komandor ]
potrzebuje francuskich przeklenstw
we wtorek do mojej klasyw w ramach wymiany uczniow przyjezdza klasa z francji;]
a jako ze chce ich godnie przywitac przydalyby sie jakies bluzgi po francusku:D
moze ktos zna jakis link? albo zna farancuski? bardzo prosze o pomoc ;p
tagel salop to jedyne co znam

piokos [ ]
merde!
Rooneyek [ Konsul ]
zarraz psozukam na googlach
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Ja wiem tylko jak jest świnia po Francusku - koszoł (tak się czyta)
I uważajcie z tymi żabojadami bo kto wie, może oni też się nauczą przekleństw po polsku ;)
Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]
nie wiem jak to sie pisze, ale fonetycznie brzmi "ąkile". Czyli nasze p****** sie.
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
To co prawda nie przekleństwo ale mozesz na przywitanie powiedzieć jakiejś panience: wule wu kusze avek mua?
Rooneyek [ Konsul ]
:)))
Kam-El [ Generaďż˝ ]
... hehe powitanie godne polaka :D:D ...

Solymr [ Komandor ]
rooneyek---------> niby probowalem ale nic sie nie znalazlo bo jak sie wpisuje francuskie przeklenstwa etc etc to nic nie wychodzi ciekawego ;]
zielak-------->oni chyba juz cos tam umieja bo to oni do nas przyjezdzaja po naszym pobycie u nich ;]
i bardzo prosze o tlumaczenie tyych waszy bluzgow bo nie bede mowil w ciemno ;]

piokos [ ]
Marsellus Wallace => se sła?

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
https://www.insultmonger.com/swearing/french.htm i \/
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-01 19:27:11]

forsetii [ Konsul ]
polactwo, jedyne co będzie debil umiał po francusku to przeklinać. I dziwić sie czego na zachodzie mają nas za debili i idiotów.

Orlando [ Reservoir Dog ]
Klnięcie po francusku, ahhh
Jakbym podcierał sobie tyłek jedwabiem...
forsetii [ Konsul ]
nawet pogromca piratów stranger się przyłączył. Wychodzi podwójna moralność. Piraty źle, donoszenie solulowi na piaratów i wyzywanie francuzów dobrze.

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
putin - k..wa

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Czytam jedynie temat a nie tresc postow (w przypadku takich watkow ;)). A zreszta ja podaje tylko link (nie lamie on FAQ), nie interesuje mnie juz w jaki sposob zawarte tam informacje zostana wykorzystane. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-01 19:31:30]
Solymr [ Komandor ]
dajcie se spokoj
gdy oja klasa byla we francji to francuzi chcieli sie uczyc tylko przeklinac po polsku ;]
forsetii [ Konsul ]
spoko to tylko wyłazi z ciebie podwójna moralność

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Ostie de trou de cul
SULIK [ olewam zasady ]
vai se fuder - ale to chyba po portugalsku :)
Novus [ Generaďż˝ ]
Sakreble!

jasiek12 [ Konsul ]
f/u/c/k /y/o/u
Gwarantuje Ci że skumają o co biega.

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Przekleństwa to jedyne, co zdarza mi się powiedzieć po francusku. Nie, żebym nie znał języka... ja go po prostu nienawidzę.

MP-ror [ Konsul ]
[miehd] :)
ssummoner [ Nagi Golas ]
Przez 6 lat uczyłem się franscuskiego, a przekleństw nie pamiętam. W sumie to nic nie pamiętam. ;P
Staniol89 [ Generaďż˝ ]
Baise-toi ---> P****** Się.....:D
Ptosio [ Legionista ]
Nie koniecznie polactwo. Ot, w takiej anglii pierwsze pytanie to zazwyczaj How to say fuck in polish ? Inna sprawa że po k**** rozpoznają Polaków ale...

oksza [ Senator ]
A co się stało z: Sacrebleu!?