GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jakim wieku... nagle...

01.05.2005
17:07
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

W jakim wieku... nagle...

... zaczeliscie tyć, zauzmy w wieku 14 lat byliscie chudzi jak patyki rosliscie strasznie szybko i nagle przyszedl wiek w ktorym wszystko stanelo... owsem rosliscie, ale w szerz... kiedy?

01.05.2005
17:10
smile
[2]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Wyczuwam mały kompleks :->

01.05.2005
17:10
[3]

tsunami [ PS3 ]

Ja nigdy nie uroslem wszerz :-) mam szybka przemiane materii i moge jesc i jesc i jesc i jesc i nie przytyje :-) Ma to swoje plusy i minusy ;-)

01.05.2005
17:10
[4]

NaJlePsZy [ Konsul ]

...wtedy kiedy przestalem rosnac wzwyz, to jest chyba logiczne...:)

01.05.2005
17:11
[5]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

kiedy dokladnie, prosze o lata :D np.15 lat

01.05.2005
17:12
smile
[6]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

pff, to nie jest tak, że się tyje bez niczego. Jak sie grzeje tyłek przed kompem i sie opycha, to nic dziwnego :) Basenik 2 razy w tygodniu, inna dieta i będzie lux.

01.05.2005
17:12
[7]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Dwa lata temu...

01.05.2005
17:14
[8]

NaJlePsZy [ Konsul ]

aa i pragnalbym zaznaczyc ze nie tyje tylko przybieram na masie :) (silka)

01.05.2005
17:15
[9]

bone_man [ Powered by ATI ]

Mam 19 lat, ciągle rosnę a przytyć za cholerę nie mogę.
Nie będę mówił ile mam wagi i wzrostu, bo mnie wyśmieją.
Ach... ten metabolizm ;)

01.05.2005
17:16
[10]

Kam-El [ Generaďż˝ ]

... ja też nie mam z tym problemu ... chodźbym nie wiem ile jasł czegokolwiek to i tak nie utyje ... a pozatym jestem anorektykiem i nie mam ochoty na jedzenie ...

01.05.2005
17:16
smile
[11]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

bone_man ---> Czyli już przynajmniej wiemy, skąd się wzieła twoja xywa :P:P:P

01.05.2005
17:17
smile
[12]

bone_man [ Powered by ATI ]

Golem6 --> Dokładnie. :P

01.05.2005
17:17
smile
[13]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Ja miałem dokładnie odwrotnie. <13 rok życia = pulpet, 13< rok życia = normalny. :)

01.05.2005
17:17
[14]

DeVitoo [ Konsul ]

Ja makabrycznie wyskoczyłem w góe w wieku 14-16 lat. Kumple po kilkumiesięcznej przerwie spotykana nie mogli się nadziwić moim wzrostem. Niestety właśnie jestem chudy jak patyk--> szybka przemiana materii to samo co inni. Czy kiedyś będę miał prawidłową wagę? Nie wiem. Jak narazie nie zamierzam łykać żadnych sterydów wysokobiałkowych :D

01.05.2005
17:23
[15]

Luzer [ Music Addict ]

Przestałem rosnąć jakis rok temu (16lat:187cm/65kg)
Teraz mam 17lat: 187cm/80kg czyli chyba normalnie

01.05.2005
17:27
[16]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Luzer ---> cwiczyles czy te 15kg samo w rok przyszlo?

01.05.2005
17:30
[17]

kurtt [ metal up your ass ]

Zawsze trzymałem się opcji "w normie". Aktualnie mam prawie 18 lat, 175cm i 65kg. I jest mi dobrze. Lubie swoje ciało :)

01.05.2005
17:33
[18]

Luzer [ Music Addict ]

W sumie samo przyszło (i tak nie widać po mnie tych 80kg)

01.05.2005
17:38
[19]

steward [ Legia Warszawa ]

przestałem rosnąć w górę juz od 2 lat.. nawet fajnie bo z ciuchów sięnie wyrasta :) w szerokosc jeszcze mi nie idzie... a szkoda :) wazę 72 kg przy 182 cm .. trochę mało ale na 'chudzielca' nie wyglądam

01.05.2005
17:44
[20]

Pytacz [ Centurion ]

Co sadzicie o tym:

20 lat, 191 cm, 90 kg? srednia muskulatura ciała...

01.05.2005
17:44
[21]

ereyty [ Pretorianin ]

Gdzieś w wieku dwudziestukilku lat ,tyle że nie zacząłęm tyć ,co po prostu zaczał mi rosnąć mięsień piwny-z którego jestem dumny.
Bo co ta za męzczyzna bez mięsnia piwnego?

01.05.2005
17:47
[22]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

Kurtt ---> Ah ja mam 13 lat 1i 174 wzrotu ale neistety 80 KG :P

01.05.2005
17:53
smile
[23]

marczol [ Konsul ]

a co ja mam powiedzieć - 194cm/72kg, najgorsze jest to ze jem dość dużo i dość tłuste i słodkie rzeczy ale nic z tego trzymam wage.... a mam dopiero 16 lat....

01.05.2005
17:54
[24]

kurtt [ metal up your ass ]

Fajnie :)

01.05.2005
17:55
[25]

snopek9 [ Legend ]

marczol--> moim zdaniem jestes za chudy, ale wydaje sie mi ze z wiekiem przytyjesz...

01.05.2005
18:02
[26]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Mam 14 lat 170 coś i 56 kg.

01.05.2005
18:04
[27]

marczol [ Konsul ]

obym przytył.... bo już mi głupie mysli chodzą po głowie aby jakąś "paszę" zacząć jeść

01.05.2005
18:09
smile
[28]

Nyhos [ Droogie ]

A ja tam jestem wysoki i chudy, ale widać taka moja uroda :) Tylko trochę ćwiczę, ale zobaczymy, może kiedyś uda mi się jakoś upgrade mięśni zrobić :)

01.05.2005
18:36
[29]

Vasago [ spamer ]

Ludziempoczytajcie troche o odzywkach zanim cos napiszecie,bo potem pjawiaja sie takie bzdury jak przyrownanie bialka do sterydow anabolicznych.

01.05.2005
18:42
[30]

goldenSo [ AnomaliA ]

@WODZU
widze coś wspólnego ;)
13 lat 175cm 76kg

01.05.2005
18:56
[31]

Regis [ ]

Ja tylem regularnie od malego :) Nawet az za duzo - we wrzesniu zeszlego roku wazylem 97 kg przy wzroscie 176. Teraz waze 75 kg, bo "nieco" udalo mi sie zrzucic. Mowac w skrocie - ja roslem wszerz ponad miare (zeby nikt nie mowil ze jestem chudy jak patyk ;) ) a teraz ten nadmiar zrzucam :P

01.05.2005
18:58
smile
[32]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

Ja jakoś nie mam problemu z tyciem, mimo, że jestem dziewczyną a nie ograniczam się w jedzeniu łakoci:P

01.05.2005
19:00
smile
[33]

Herr Pietrus [ 404! Rank not found ]

hehe. ja mialem odwrotnie... do ok14 lat - ekhm.. poxniej - czyli keidy przestalem juz jexdzic na rowerze, wychodzic na dwor itp, za to zacząlem plaszyczć się przed kompem - zacząlem wyglądac normalnie ;-)

a to dowodzi jednego - wszystko zależy od meabolizmu i diety.....

swoja drogą - czyżby to naprawdę jakis wątek spowodowany kompleksem? jelsi tak, to
1 zawsze mozna schudnac
2 tzreba tylko chcieć ;-)

01.05.2005
19:06
[34]

waslo [ Ajacieden ]

a ja nie lubie jeść

01.05.2005
19:09
[35]

kami [ malutkie maleństwo ]

Ja tak gdzies 11. roku zycia bylam pulchna, potem to samo zniknelo i bylam wrecz chuda. Tak gdzies od 20. roku zycia wszystko sie unormowalo. mimo ze lubie sobie pojesc kalorycznie (pizza, slodycze) to poki co nie mam z waga problemow.

01.05.2005
19:15
smile
[36]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Ja mam lekki brzuszek, ale jakoś mi on nie przeszkadza :) Właściwie to wszyscy mówią mi, że ta odrobina tvuszczyku dodaje mi uroku ;P Dobrze, że mam dobry metabolizm bo lubię zjeść :), gdyby nie on to mój brzuszek wcale nie byłby taki 'lekki' :P

Polecam uprawiać sporty - biegaj, graj w nogę, pływaj... Mnie ostatnio wzieła mania biegania i czuję się świetnie ! Aha i jeszcze jedno co do dietetyki - pij dużo wody mineralnej. Na początku, zwłaszcza gdy pijemy dużo słoskich napojów typu PEPSI, woda może nie smakować, ale potem ją polubisz, a to PEPSI będzie wywoływała odruchy wymiotne (wiem z doświadczenia :) )

01.05.2005
20:39
[37]

MP-ror [ Konsul ]

Miałem 13 lat kiedy zacząłem tyć. W pierwszej liceum wziąłem się w garść i bardzo schudłem. Niestety po kilku latach znów mi tusza wróciła :] Teraz przymierzam się do kolejnego starcia z brzuszkiem i innymi ozdobami :)

01.05.2005
20:42
[38]

Amadeoosh [ po prostu Ama ]

A u mnie było idealnie odwrotnie. Gdy byłem dzieckiem, byłem beczką, a od wieku 10-11 lat jestem odpowiedniej postury.

01.05.2005
20:48
[39]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

narazie mam 12 lat

01.05.2005
20:51
smile
[40]

DeLordeyan [ The Edge ]

Jak zacznę rosnąć, to zdam relację :P

01.05.2005
20:54
[41]

balllicker [ Konsul ]

ja narazie czekam aż utyję... ale to chyba trzeba jeść no nie? ;)

01.05.2005
20:58
smile
[42]

Misiak [ Pluszak ]

Ja podobnie jak niektorzy tutaj.
do 7 lat - za chudy
pozniej, hmmmmm, troszczek ponad norme, do 15-16 roku zycia
od 16-> normalny,
tareaz mam 18,5 i jest coraz lepiej :) tylko kurde mol zaczelem piwo pic :)

Pozdro

01.05.2005
21:02
[43]

W_O_D_Z_U [ Makaveli ]

GoldenSo --> a ci sie fuksło jeden durmy centymetr :P . no tak kazdy mus zaćżąc pić :P

01.05.2005
21:07
[44]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Dzieki za odpowiedzi, tak pytam bo sam mam troszeczke niedowagi :D

01.05.2005
21:08
smile
[45]

gad1980 [ Pretorianin ]

Wiek moj widac po nicku :)

Co do wagi... Do poki studiowalem bylo OK. Odkad pracuje wagi przybywa, stad, pierwszy raz w zyciu (chlip, chlip) musze ograniczac jedzenie. Do tego rowerkiem do pracy no i basen raz lub dwa razy w tygodniu. Bez tych zabiegow wskazowka na wadze zaczyna sie wychylac coraz bardziej w prawo :((

Jedzcie co chcecie, korzystajcie z zycia poki... jestescie w szkole na studiach gdzie mozna sie nieco wiecej poruszac bo i czasu tez wiecej :)

01.05.2005
21:27
smile
[46]

Coy2K [ Veteran ]

Jak narazie nie zamierzam łykać żadnych sterydów wysokobiałkowych

01.05.2005
21:28
[47]

VVilk [ Centurion ]

No cóż, ja mam 15 lat i jakoś nie za bardzo tyję, ani w brzuszku ani w barach:). No ale podbno trzymam się super normy (Tak mówią ci co mnie mierzą...), 178 wzrostu i 65 kg wagi. Chudy nei jestem, gruby też nie. Idealny ze mnie panicz:).

01.05.2005
21:33
[48]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

15 lat || 184 cm || 70kg

Przestałem rosnąć i fakt, rośnie mi tyłek... ale cieszę się z tego niezmiernie, jeszcze trochę i "witaj siłownio".

01.05.2005
22:07
smile
[49]

Mati176 [ Mówcie mi Mefiu!!! ]

15 lat, 65 kg , 180 cm

kiedys to wygląało tak :

13 lat, 60kg ,170cm :D

01.05.2005
22:16
[50]

Mistrz Ciętej Riposty [ Pretorianin ]

ja dopiero jakis rok temu zaczalem przywiazywac wage do mojej wagi...ale ze mam strasznie szybka przemiane materii (co mnie teraz doprowadza do szału, bo kiedys to na to lałem) to i tak nie mam co specjalnie sie przejmowac czy przytyje..bo i tak nie przytyje...chocbym jadl za 5'ciu ...

01.05.2005
22:34
[51]

Loonatyk [ ]

Ja w wieku 9 lat ze szkielecika, zmienilem sie w grubaska :P. I tak mam do dzis :]

01.05.2005
22:40
[52]

N2 [ negroz ]

hmmm. naszczęście jeszce nie doszłem do tego wieku (w którym się tyje w szerz), no i staram się aby do tego nie doszła - sport, sport i sport

01.05.2005
22:45
[53]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

A ja jestem za chudy i mam za szybką przemianę materii jem dużo , trochę ruchu i oo nic nie tyje :P
Ale to się powinno zmienić niedługo bp coraz mniej się ruszam .

01.05.2005
22:47
smile
[54]

techi [ Legend ]

mam to samo co tsunami:P

01.05.2005
22:48
smile
[55]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Skrz@at jezeli Twoj organizm nie bedzie chcial to nic nie zdzialasz, ja tak robilem dluzszy czas piwo fast food non stop i co? Faldy na brzuchu a kompletnie w calosci nie przytylem... jak zakonczysz dojrzewanie to wtedy bedzie ten moment i nawet jak 2 razy mniej zjesz to organizm bedzie dazyl do tego co sam bedzie chcial :D

01.05.2005
22:50
smile
[56]

golonka23 [ Pretorianin ]

wzrost stanął okol 15 lat (teraz 17) teraz dopiero w szerz sie rozrastam w pasie 82 a w kalcie 100
wczesniej lepiej nei mowic
a jka chcesz sie rozrosnąć to zacznij chodzic na basen i duzo delfinem plywaj :)
powodzenia

01.05.2005
22:53
[57]

Chacal [ ? ]

jakto kiedy... ? nigdy. Od roku już własciwie nie rosnę (mam teraz 18 lat) i nie licząc małych efektów zimowego lenistwa nie przytyłem wcale. Mam jakies 178 cm i 68 kg.

01.05.2005
23:20
[58]

.:VeGo:. [ Dragon ]

kurde nigy, calhy czas jestem jakos szczuply kurde i niemoge przybrac na wadze za choinke!! powiedz co żresz tzn. od ktorego wieku :P

02.05.2005
01:02
[59]

rg [ Zbok Leśny ]

18lat, 185cm, 86kg... Generalnie przytylo mi sie w poprzednim sezonie szkolnym... teraz zrzucilem pare ton ;p i dobrze bedzie jakbym kolo 80kg sie ustawil - a poza tym wydaje mi sie ze wygladam na wiecej niz waze... ;p

02.05.2005
01:12
[60]

hugo [ v4 ]

to ja sie przyznam ze mam 21 lat i w ciągu ostatniego półrocza przytyłem 5kg... wszerz :P

02.05.2005
01:18
[61]

QrKo [ Enslaved One ]

to teraz ja nie smiac sie ;]

17lat/172cm/56kg :D
jem po 2 obiady... do szkoly biore po 3 bulki... krotko mowiac zjadam wszystko co mi w rece wpadnie ;]

02.05.2005
01:22
smile
[62]

Borys_ [ Centurion ]

18 lat, 179 cm i waga 66 kg. :)

02.05.2005
01:24
smile
[63]

Coy2K [ Veteran ]

Qrko to ja wiem jak wyglądałeś....bo ja kiedyś przy takim wzroscie ważyłem tyle co Ty :)))

02.05.2005
01:26
[64]

hugo [ v4 ]

qrko -=> ja pół roku temu miałem 170 wzrostu i 54-55kg... zobaczysz, za 4 lata brzuch ci ruszy z kopyta...

02.05.2005
01:28
[65]

QrKo [ Enslaved One ]

Coy2K -> a teraz jak? ile masz lat teraz?
mi wszyscy mowia ze jestem chudy bo nie jem... ;]
a uwiez mi ze wiecej jesc juz sie nie da ^^
mze temu ze w moim zyciu jest duzo ruchu nawet do kilkanascie km dziennie chodze :P

02.05.2005
01:30
smile
[66]

Coy2K [ Veteran ]

Qrko ...po 3 latach i takim samym wzroscie waże 74kg :)
nom...jesteś chudy, pamiętam ze wszyscy tez mi to mowili, a ja sie upierałem ze dobrze wyglądam...przy wciagnietym brzuchu moglem sobie reke pod zebra wlozyc :))

02.05.2005
01:32
[67]

Crash8462 [ Night Elf ]

17 lat, 182 cm i 62 kg

i nie moge przytyc

02.05.2005
01:34
[68]

QrKo [ Enslaved One ]

Coy2K -> hehe skad ja to znam :P w sumie to mi moja "szczuplosc" nie przeszkadza, ale skoro wy przytyliscie to pewnie ja tez przytyje ^^

02.05.2005
01:37
[69]

Coy2K [ Veteran ]

wszyscy wklepują znaną formułkę "jem wszystko co sie da, a i tak przytyć nie moge" ...tu nie chodzi o jedzenie wszystkiego, ale o jedzenie okreslonych rzeczy, a juz napewno slodycze nie są jednym z nich

02.05.2005
01:45
[70]

QrKo [ Enslaved One ]

powiem Ci szczerze, ze slodycze jem bardzo rzadko... czasami jakis baton czy chipsy :P
tak wogole to jem rzeczy ktore majaa duzo tluszczu np. golonko :P
ale nie jem po to zeby zgrubnac tylko po to zeby nie byc glodnym :)

jak to ktos powiedzial:
"Nie zyjemy po to zeby jesc, tylko jemy po to zeby zyc" :))

02.05.2005
01:52
[71]

Coy2K [ Veteran ]

moja dewiza brzmi na odwrót :) no ale każdy ma inne przyjemności w życiu :) powinienes jesc dużo produktów obfitujacych w weglowodany ( to jest jeśli chcesz przybrac na wadze ) czyli ryże, makarony, pieczywo, ziemniaki, płatki na mleku itp.

02.05.2005
01:59
[72]

QrKo [ Enslaved One ]

No wlasnie powiem Ci ze roznego rodzaju Corn Flakesy i Chocapic-ki pochlaniam w kilogramach :P
To samo sie tyczy pieczywa... Do roznego rodzaju fasolek po bretonsku czy jakichkolwiek potraw ktore sie zagryza chlebem jem przynajmniej 4 kromeczki :))

02.05.2005
02:06
smile
[73]

Coy2K [ Veteran ]

4 kromeczki ? :) troche niewiele :) ps. mowie tu raczej o zróżnicowanej diecie, a nie pochłanianiu w kilogramach płatkow :)

02.05.2005
10:26
[74]

peners [ SuperNova ]

Hmmm ja zauwazyłem jedno mam 169cm wzrostu i waze dokłądnie 51,5 kg jem za dwóch a mimo to nie moge przytyć nie wiem od cezgo to zalezy.

02.05.2005
10:31
smile
[75]

QrKo [ Enslaved One ]

Wiem !!

Moze my wszyscy mamy ogromneeeeeeeeego tasiemca ?? ^^

02.05.2005
10:39
[76]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

QrKo ----> Czarnobyl Czarnobyl, moi rodzice maja wzrostu kolo 170cm a ja mam 187cm :P

02.05.2005
10:39
smile
[77]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

...brat tez 186 :D dodam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.