MOONSOL [ Konsul ]
Kto się zna na Windzie XP ?? Problem !!
Włączyło sie cosik i po wciśnięciu Atl+Ctrl+Del wyskakuje coś takiego -------> Nadmienie, że jestem jedynym administratorek komputera
Hakim [ Konsul ]
Przyczyny i opis pozbycia się błędu: