GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Bohaterowie z CM

01.05.2005
13:21
smile
[1]

Huscarl [ Konsul ]

Forum CM: Bohaterowie z CM

Witam!!!!

Mysle ze kazdy z nas spotkal sie podczas batalii w CM z jakimis szczegolnie wyrozniajacymi sie jednostkami, godnymi postawienia na piedestale, uhonorowania czy odznaczenia za wspaniale wyczyny. Pozostaja oni jednak anonimowi i zapomniani po zakonczonej rozgrywce.

Proponuje przedstawic tu tych BOHATEROW, ktorych czyny doprowadzily do naszych zwyciestw a u przeciwnika wywolaly spazmy rozpaczy. :)

01.05.2005
13:24
smile
[2]

Huscarl [ Konsul ]

Oto moi pierwsi bohaterowie, halfsquad pionierow w dodatku GREEN, ktory zezlomowal w czasie batalii na Krecie 2 wrogie Matyldy :)

Na dodatek nie poniosl strat........

01.05.2005
13:27
smile
[3]

Huscarl [ Konsul ]

A tu przedstawiam bohaterska polska obsluge dziala 6 pdr AT, ktora zezlomowala wrogiego Tygrysa, i mimo obstrzalu (spojrzcie na leje po pociskach wokolo niego, to strzelaly 4 tygrysy) nikt nie zostal nawet drasniety :)

wychodzi na to ze mala pudernica potrafi niezle ukasic :)

01.05.2005
18:32
[4]

Zapper_ [ Legionista ]

Ostatnia moja walka w CMBO - bohaterska sekcja panzersrchreck.Była o niebo skuteczniejsza niż moje czołgi :P.

01.05.2005
19:28
[5]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

mialem kiedyś w grze z kompem PZIII flame , ktory zabil 193 żolnierzy wroga ;-))

01.05.2005
19:46
[6]

jiser [ generał-major Zajcef ]

T34/76 pierwszym strzałem z 260 metrów zdjął w pełni sprawnego Tygrysa vet. Partial penetration - front turret hit ... a front turret przecież specjalnie wzmacniana, żeby nie byle krótka 76-ka mu podskakiwała. Szkoda, że nie mój, tylko Feretriusa ;/

01.05.2005
19:47
[7]

neXus [ Fallen Angel ]

Mój ostatni gieroj :)
Zanim padł jeszcze wytrzymał z 15 bezpośrednich trafień od poechoty :)

01.05.2005
19:48
[8]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Tym razem mój, i w AK - Sherman, który postanowił sobie trochę polatać ... po co jechać dnem doliny ? :>

01.05.2005
19:56
[9]

jiser [ generał-major Zajcef ]

To jeszcze coś, co już publikowałem ... sowiecki spotter haubic (armato-haubic?) 152mm, który zatrzymał pół niemieckiego batalionu rozpoznania zmech. O tyle nietypowe, że bazowy czas namierzania to 8 minut :P

01.05.2005
20:44
smile
[10]

fabko1 [ Pretorianin ]

chwaliłem sie tym w innych wątkach, ale ten jest odpowiedni dla moich bohaterów :-))
czyli drużyna na 102

02.05.2005
13:26
smile
[11]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Fabko--->Ale w twojej drużynie był hacker , to się nie liczy...... ;D

02.05.2005
13:59
[12]

jpn [ Centurion ]

A moim bohaterem (tzn anty bohaterem) jest "elfi" PZ II z miotaczem ognia. Nie imają się go rzadne butelki z benzyną ani granaty. Jak do tej pory stoii dzielnie mimo iż był obrzucany z 3 stron przez kompanie piechoty siedzącą w lesie (wyrzcili około 60/70% gren). :(

02.05.2005
16:15
[13]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Obsługa Panzerschrecka w grze sparingowej z Von Scheisse (kiedyś płk.Kubek). Ostatnim pociskiem i to jeszcze ponad domkami trafił w Priesta. Facet miał mocne nerwy bo strzelał 3 razy, mimo że sam był pod ostrzałem. Jak ktoś chce to niech sobie poczyta: (końcówka drugiego akapitu)

https://cmhq.gry-online.pl/aar.php?aarid=41

02.05.2005
18:32
[14]

Cruz8 [ Centurion ]

Niby nic ale doceni każdy, kto wie ile krwi może napsuć Grille. Regularny halftrack po bitwie z jednym z Blitzowców...

02.05.2005
19:39
smile
[15]

Huscarl [ Konsul ]

Amerykanski Priest zluzyl cala amunicje HE posylajac do groby 62 niemcow, niby nic w porownaniu z fabiana squadem ale dl amnie calkiem niezle.... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.