GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gorillaz ---> wielki powrót...

01.05.2005
11:26
[1]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Gorillaz ---> wielki powrót...

Właśnie chłopaki z Gorillaz powrócili...piszcie co sądzicie o nowym albumie (nadchodzącym dopiero:P, ale już i tak w necie jest :D)

01.05.2005
11:29
smile
[2]

Souldriver [ Jason Bourne ]

a tak przy okazji to kto jest w tym zespole? wiem, że facet z "Blur" i jeszcze kilku z innych ale album i piosenka FEEL GOOD są GENIALNE

01.05.2005
11:30
[3]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Korzystając z okazji mam pytanko o Gorillaz:

Jak się nazywała płyta, na której był utwór "Clint Eastwood"?

01.05.2005
11:31
smile
[4]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

była bez nazwy

01.05.2005
11:31
[5]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Gorillaz :)

01.05.2005
11:34
smile
[6]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

01.05.2005
11:34
smile
[7]

Aen [ MatiZ ]

Bardzo podoba mi się ich muzyka. Co prawda nie słyszałem wiele (Clint Eastwood i teledysk z jakimś wielkim łosiem i samochodzikiem), ale to co słyszałem bardzo mi się podoba

01.05.2005
11:39
smile
[8]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Mi też uważam, że gorillaz są świetni. Ich muzyka zawsze wpada w ucho i mają świetna teledyski...szkoda, że nie koncertują w Polsce

01.05.2005
11:40
[9]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Jeszcze oprócz "Eastwooda" mają dobry utwór "911", czy jakoś tak :P

01.05.2005
19:05
smile
[10]

Souldriver [ Jason Bourne ]

najlepszych to oni mają tych gostków w klipach :)

01.05.2005
19:36
smile
[11]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Szczerze mówiąc, to mój ulubiony zespół i już dawno czekałem na ich nową płytę.
Wie ktoś może jak nowa płyta ma się nazywać i kiedy wyjdzie???

BTW. Polecam stronke oficjalną. Świetne layouty, które zmieniaja się co jakiś czas :P Chociaż można sie tam zgubić :P

01.05.2005
19:36
smile
[12]

leszo [ Mała Wojna ]

fajnie, często wracam do ich poprzednich utworków

01.05.2005
19:39
[13]

Nevermind [ Pretorianin ]

Gorillaz
Tytuł: Demon Days
CD 67.49 zł
(Premiera 2005-05-23)

Źródło; www.stereo.pl

01.05.2005
19:39
smile
[14]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Nevermind ---> Dzieki :P

01.05.2005
19:57
smile
[15]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Golem6--->zobacz tutaj jest dużo informacji tyle, że trzeba znać angielski :)

a jak nazywa się ich teledysk z łosiem i samochodem? jak ktoś zna tą piosenkę to niech mi powie :)

01.05.2005
20:42
smile
[16]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

19-2000 z łosiem;)

a mój ulubiony kawałek to 5/4

01.05.2005
21:27
smile
[17]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Jak już na ten temat to ja lubie M1A1 i Latin Simeone :D Fajnie koleś śpiewa :P

01.05.2005
22:45
smile
[18]

moneo [ Nikon Sevast ]

bahaa can you dig it like a spigot?
my guess is yes you can, like 'can I kick it'? wicked
lick a shot, if u happy and u know it
as you clap your hands to the thick snot of a poet flow it

november has come - gorillaz feat. mf doom

jestem ciekaw czy mf doom bardziej wyplynie po tym kawalku, w koncu to chyba najbardziej mainstreamowy projekt, w jakim bral udzial.

najciekawsze jest to, ze Gorillaz czesto podoba sie osobom nie cierpiacym hip hopu, choc obie plyty zostaly wyprodukowane przez tworcow jak najbardziej hip hopowych (dan the automator / dangermouse)

02.05.2005
12:10
smile
[19]

Souldriver [ Jason Bourne ]

Lewy Krawiec (łoś)----> dzięki :P
moneo----> właśnie... najlepsze jest to, że trafia do osób, które nienawidzą POLSKIEGO tzw. hip-hopu :D

02.05.2005
16:17
smile
[20]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

moneo ---> najciekawsze jest to, ze Gorillaz czesto podoba sie osobom nie cierpiacym hip hopu, choc obie plyty zostaly wyprodukowane przez tworcow jak najbardziej hip hopowych (dan the automator / dangermouse)

Sam właśnie też się dziwie nad tym, bo zazwyczaj to hip-hopu conajmniej nie trawie (no chyba że stara Paktofonika, ew. Kaliber 44), a nacodzień słucham mocniejszych brzmień m.in. System of a Down, Limp Bizkit itp., to akurat Gorillaza polubiłem od samego początku. I mimo to, że ja naprawdę nie gustuję w hip-hopie, to moim ulubionym zespołem jest właśnie grupa hip-hopowa, czyli Gorillaz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.