GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy chello zwiększyło limity ?

01.05.2005
11:16
smile
[1]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Czy chello zwiększyło limity ?

Mam chello classic. Zawsze było 25 GB limitu. Coś zwiększyli, czy przysnęli z przycinaniem ?

01.05.2005
11:30
smile
[2]

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]

Uwazaj! Pokazales swoje IP, teraz na pewno ktos zhakuje twardydysk!

Ja nabilem w kwietniu 13 Giga, wiec trudno mi powiedziec.

Jak Cie przytna, to napisz jak to jest :)

01.05.2005
11:31
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Już nie przytną bo maj jest.

01.05.2005
11:35
smile
[4]

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]

A to sie przedawqnia ?

01.05.2005
11:36
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Limit masz tylko na miesiąc. Od pierwszego leci od nowa.

01.05.2005
12:14
[6]

hugo [ v4 ]

[offtopic]

Piotrasq -=> a co to za theme masz zaaplikowany w winzgrozie? Ładnie wygląda... chętnie też bym sobie ustawił...

[/offtopic]

01.05.2005
12:16
[7]

ElNinho [ Pretorianin ]

limit masz tylko jeśli chodzi o full speed
po przekroczeniu limitu możesz ściągać dalej tylko prędkość spada

01.05.2005
12:20
[8]

..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]

A w chello są stałe IP?

01.05.2005
14:44
smile
[9]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

hugo ----> Lord Of The Rings.

01.05.2005
21:59
[10]

hugo [ v4 ]

Piotrasq -=> heh, no tak... jak zwykle najciemniej pod latarnia :)

A jakieś dobre źródło? themexp.org?

01.05.2005
23:04
smile
[11]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Zgadza się. Albo daj maila, to prześlę.

01.05.2005
23:07
[12]

mos_def [ Generaďż˝ ]

Swoja droga dobra polityka :) najpierw okroja lacze do jakiegos limitu kilkunastu gb, a potem zamiast obnizac cene za lacze beda rzucac ludziom tylko wieksze limity i bedzie spokoj, hehe!

01.05.2005
23:09
smile
[13]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

a moze by sie tak ich spytac :)

01.05.2005
23:11
[14]

hugo [ v4 ]

Piotrasq -=> [email protected]

01.05.2005
23:21
smile
[15]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Poszło.

01.05.2005
23:33
[16]

hugo [ v4 ]

Danke! :)

02.05.2005
08:24
smile
[17]

Tristan9 [ Konsul ]

A może by tak TP podniosła limity bo są tam zdecydowanie za małe.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.