
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Czy chello zwiększyło limity ?
Mam chello classic. Zawsze było 25 GB limitu. Coś zwiększyli, czy przysnęli z przycinaniem ?

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]
Uwazaj! Pokazales swoje IP, teraz na pewno ktos zhakuje twardydysk!
Ja nabilem w kwietniu 13 Giga, wiec trudno mi powiedziec.
Jak Cie przytna, to napisz jak to jest :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Już nie przytną bo maj jest.

Mistrz Giętej Riposty [ Kozioł Antyfaszysta ]
A to sie przedawqnia ?
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Limit masz tylko na miesiąc. Od pierwszego leci od nowa.
hugo [ v4 ]
[offtopic]
Piotrasq -=> a co to za theme masz zaaplikowany w winzgrozie? Ładnie wygląda... chętnie też bym sobie ustawił...
[/offtopic]
ElNinho [ Pretorianin ]
limit masz tylko jeśli chodzi o full speed
po przekroczeniu limitu możesz ściągać dalej tylko prędkość spada
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
A w chello są stałe IP?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
hugo ----> Lord Of The Rings.
hugo [ v4 ]
Piotrasq -=> heh, no tak... jak zwykle najciemniej pod latarnia :)
A jakieś dobre źródło? themexp.org?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Zgadza się. Albo daj maila, to prześlę.
mos_def [ Generaďż˝ ]
Swoja droga dobra polityka :) najpierw okroja lacze do jakiegos limitu kilkunastu gb, a potem zamiast obnizac cene za lacze beda rzucac ludziom tylko wieksze limity i bedzie spokoj, hehe!

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
a moze by sie tak ich spytac :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Poszło.
hugo [ v4 ]
Danke! :)

Tristan9 [ Konsul ]
A może by tak TP podniosła limity bo są tam zdecydowanie za małe.