GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona internetowa - proszę o pomoc

01.05.2005
10:38
smile
[1]

dudka [ ! szypon ! ]

Strona internetowa - proszę o pomoc

Problem mam taki: mam już prawie wszystko zrobione. Tylko nie wiem jak wrzucić moją stronkę na serwer. Mógłby mi ktoś doradzić?

PS. Chodzi mi o darmowe serwery.

01.05.2005
10:40
[2]

llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]

klikasz opublikuj

01.05.2005
10:44
smile
[3]

dudka [ ! szypon ! ]

lllllllllllllllllllllllllllol==> bardzo śmieszne haha

01.05.2005
10:45
[4]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Darmowe serwery... republika, wp (nie polecam)

Zakladasz konto na republice, dostajesz dane do FTP i potem np w Total Commander obslugujesz konto jak 2 dyski, jeden to serwer www drugi to Twoj dysk z ktorego zrzucasz wszystko co masz.

Kolega llllllllllllllllllllllllllllol na bana pracuje...

01.05.2005
10:46
smile
[5]

dudka [ ! szypon ! ]

Saluteer==> i napewno to wszystko wystarczy? o co do llllllllllllllola to masz zupełną rację

01.05.2005
10:48
[6]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

napewno to wystarczy. Tylko nie zapomnij strony głównej nazwać index.html i napewno tylko to wystarczy.

01.05.2005
10:50
[7]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Tak tylko musisz to wszystko ladnie zamiescic... jezeli masz pliki index.html i wszystko tak ze z index wchodzisz na inne podstrony, i do tego zdjecia i inne materialy wyswietlane to wystarczy to wszystko wrzucic na republike... potem ewentualne przekierowanko. Poszukaj tanich serwow na Allegro

01.05.2005
10:51
[8]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

a co do darmowych serwerów to interia też ma nie najgorsze ;) Zależy ile miejsce potrzebujesz. Na friko.pl jest 50 Mb ale nie polecam bo jest strasznie wolne.

01.05.2005
10:53
[9]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

I w Interii masz obsluge plikow przez www wiec nie potrzebujesz klienta FTP...

01.05.2005
11:02
[10]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Saluteer ----> ale i tak lepiej jest wrzucić przez FTP :)

01.05.2005
18:48
[11]

dudka [ ! szypon ! ]

założyłem konto na republice, ale nie dostałem żadnych danych do FTP (chyba że jestem ślepy)

01.05.2005
18:51
[12]

hctkko [ Firestarter ]

https://republika.onet.pl/0,625,pomoc.html

01.05.2005
20:10
[13]

Staniol89 [ Generaďż˝ ]

Konta na Republice albo na Webparku sa dobre dla początkujących dla tych co mają mało na strnie bo mają one małą pojemność...Republika 9 MB a Webpark 3 MB....

01.05.2005
20:12
[14]

Staniol89 [ Generaďż˝ ]

republika: ftp://[email protected] no i hasło jakie se dałes.....sorki za 2 posty ....

01.05.2005
20:16
[15]

N002 [ Legionista ]

do wysyłania plików na server polecam Total Commander, jest prosty w obsłudzie i szybki

jak skonfigurować połaczenie z serverem itd. znajdziesz pod linkiem ->
https://home.pl/support/manual/software/tc


ściągnąc program można z tego linku \/ (poniżej)

01.05.2005
20:38
[16]

dudka [ ! szypon ! ]

dzięki chłopaki
Total COmmandera używam już jakiś czas więc nie muszę go ściągać. Wrzuciłem moją stronę na serwer, ale jest jeszcze problem: główny napis nie wyświetla się i jedna ze stron nie chce się otworzyć...

01.05.2005
20:47
[17]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

Posprawdzaj czy masz dobrze zdefiniowane odnośniki.

01.05.2005
20:48
[18]

dudka [ ! szypon ! ]

na sucho czyli bez internetu działa...

01.05.2005
20:51
smile
[19]

slot5 [ Generaďż˝ ]

.. I nie zapomij zapodac linka :p

02.05.2005
10:23
smile
[20]

dudka [ ! szypon ! ]

nieee no....

Wszystko mi działa oprócz jednej rzeczy, tj. grafiki, która odpowiada za powrót na stronę główną, nie wyświetla się... co z tym zrobić?

02.05.2005
10:26
[21]

Zymek_1 [ Oficer ]

na www.za.pl jest aż 200MB za darmo, jednak aby umieścić stronę, trzeba użyć total commander

02.05.2005
10:27
[22]

bartek [ ]

Dudka, wrzuć link. Zapewne link do grafiki to <img src="C:\Program Files\Strona WWW\"> ;)

02.05.2005
10:37
[23]

QrKo [ Enslaved One ]

bardzo dobra lista darmowych serwerow jest na www.webhelp.pl w dziale Za darmo w sieci, z kolesi bardzo dobry program do obslugi FTP mozna pobrac z www.underpl.org mowie oczywiscie o FlashuFXP

02.05.2005
10:49
smile
[24]

dudka [ ! szypon ! ]

bartek==> dzięki za ostatnią wskazówkę


Dziękuję Wam wszystkim za pomoc!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.