
dudka [ ! szypon ! ]
Strona internetowa - proszę o pomoc
Problem mam taki: mam już prawie wszystko zrobione. Tylko nie wiem jak wrzucić moją stronkę na serwer. Mógłby mi ktoś doradzić?
PS. Chodzi mi o darmowe serwery.
llllllllllllllllllllllllllllol [ Centurion ]
klikasz opublikuj

dudka [ ! szypon ! ]
lllllllllllllllllllllllllllol==> bardzo śmieszne haha
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Darmowe serwery... republika, wp (nie polecam)
Zakladasz konto na republice, dostajesz dane do FTP i potem np w Total Commander obslugujesz konto jak 2 dyski, jeden to serwer www drugi to Twoj dysk z ktorego zrzucasz wszystko co masz.
Kolega llllllllllllllllllllllllllllol na bana pracuje...

dudka [ ! szypon ! ]
Saluteer==> i napewno to wszystko wystarczy? o co do llllllllllllllola to masz zupełną rację
kowal24 [ Widzew Łódź ]
napewno to wystarczy. Tylko nie zapomnij strony głównej nazwać index.html i napewno tylko to wystarczy.
Saluteer [ Generaďż˝ ]
Tak tylko musisz to wszystko ladnie zamiescic... jezeli masz pliki index.html i wszystko tak ze z index wchodzisz na inne podstrony, i do tego zdjecia i inne materialy wyswietlane to wystarczy to wszystko wrzucic na republike... potem ewentualne przekierowanko. Poszukaj tanich serwow na Allegro
kowal24 [ Widzew Łódź ]
a co do darmowych serwerów to interia też ma nie najgorsze ;) Zależy ile miejsce potrzebujesz. Na friko.pl jest 50 Mb ale nie polecam bo jest strasznie wolne.
Saluteer [ Generaďż˝ ]
I w Interii masz obsluge plikow przez www wiec nie potrzebujesz klienta FTP...
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Saluteer ----> ale i tak lepiej jest wrzucić przez FTP :)
dudka [ ! szypon ! ]
założyłem konto na republice, ale nie dostałem żadnych danych do FTP (chyba że jestem ślepy)
hctkko [ Firestarter ]
https://republika.onet.pl/0,625,pomoc.html
Staniol89 [ Generaďż˝ ]
Konta na Republice albo na Webparku sa dobre dla początkujących dla tych co mają mało na strnie bo mają one małą pojemność...Republika 9 MB a Webpark 3 MB....
Staniol89 [ Generaďż˝ ]
republika: ftp://[email protected] no i hasło jakie se dałes.....sorki za 2 posty ....
N002 [ Legionista ]
do wysyłania plików na server polecam Total Commander, jest prosty w obsłudzie i szybki
jak skonfigurować połaczenie z serverem itd. znajdziesz pod linkiem ->
https://home.pl/support/manual/software/tc
ściągnąc program można z tego linku \/ (poniżej)
dudka [ ! szypon ! ]
dzięki chłopaki
Total COmmandera używam już jakiś czas więc nie muszę go ściągać. Wrzuciłem moją stronę na serwer, ale jest jeszcze problem: główny napis nie wyświetla się i jedna ze stron nie chce się otworzyć...
kowal24 [ Widzew Łódź ]
Posprawdzaj czy masz dobrze zdefiniowane odnośniki.
dudka [ ! szypon ! ]
na sucho czyli bez internetu działa...

slot5 [ Generaďż˝ ]
.. I nie zapomij zapodac linka :p

dudka [ ! szypon ! ]
nieee no....
Wszystko mi działa oprócz jednej rzeczy, tj. grafiki, która odpowiada za powrót na stronę główną, nie wyświetla się... co z tym zrobić?
Zymek_1 [ Oficer ]
na www.za.pl jest aż 200MB za darmo, jednak aby umieścić stronę, trzeba użyć total commander
bartek [ ]
Dudka, wrzuć link. Zapewne link do grafiki to <img src="C:\Program Files\Strona WWW\"> ;)
QrKo [ Enslaved One ]
bardzo dobra lista darmowych serwerow jest na www.webhelp.pl w dziale Za darmo w sieci, z kolesi bardzo dobry program do obslugi FTP mozna pobrac z www.underpl.org mowie oczywiscie o FlashuFXP

dudka [ ! szypon ! ]
bartek==> dzięki za ostatnią wskazówkę
Dziękuję Wam wszystkim za pomoc!!!