^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Fajna piosenka
Witam!
Mogłbym ktoś mi przeszłać na e-maila ([email protected] bądz [email protected]) piosenke co leci gościowi w walkamnie w czasi gdy 3 panie piorą ciuszki w pralni?
Będe bardzo zoobowiazany :)))
Pozdrawiam!
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
To taki jakby Techno-Pop, leci na Vivach i MTV :)
Elwiser [ Konsul ]
Ale jakie ciuszki??
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Up! ;(
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
ee chodzi Ci o Boney'a M - daddy cool?
kowal24 [ Widzew Łódź ]
gdybyś troszeczke dokładniej opisał o jaką piosenke Ci chodzi to moze Ci ktoś pomoze ale po tym opisie to raczej wątpie bo ja nie mam pojęcia o co Ci chodzi :/
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
Nie mam pojęcia jak Wam lepiej wytłumaczyć - to nie jest chyba Boney M.

wiga [ Centurion ]
Sunset Strippers - "Falling Stars". Niezłe :))

Mastyl [ Legend ]
Techno pop - nazwa od razu mi sie skojarzyla z Big Lebowsky i Kraftwerk :)
Mastyl [ Legend ]
Rzeczywiscie bardzo fajny kawalek - tylko troche kopia Erica Prydza - Call on Me i Mylo - In my arms.
Trzeba bylo od razu pisac ze house.
^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]
DZIĘKI WIELKIE !!!!!!!
MASAKRATOR TA PIOSENKA, ŚCIĄGAJCIE - NIE POŻAŁUJECIE! :D:D:D
Mam repat tylko na nią w Winampie :))