GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna piosenka

30.04.2005
22:13
[1]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Fajna piosenka

Witam!
Mogłbym ktoś mi przeszłać na e-maila ([email protected] bądz [email protected]) piosenke co leci gościowi w walkamnie w czasi gdy 3 panie piorą ciuszki w pralni?
Będe bardzo zoobowiazany :)))
Pozdrawiam!

30.04.2005
22:35
[2]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

To taki jakby Techno-Pop, leci na Vivach i MTV :)

30.04.2005
23:35
[3]

Elwiser [ Konsul ]

Ale jakie ciuszki??

01.05.2005
10:55
[4]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Up! ;(

01.05.2005
11:08
[5]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

ee chodzi Ci o Boney'a M - daddy cool?

01.05.2005
11:08
[6]

kowal24 [ Widzew Łódź ]

gdybyś troszeczke dokładniej opisał o jaką piosenke Ci chodzi to moze Ci ktoś pomoze ale po tym opisie to raczej wątpie bo ja nie mam pojęcia o co Ci chodzi :/

01.05.2005
14:13
[7]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

Nie mam pojęcia jak Wam lepiej wytłumaczyć - to nie jest chyba Boney M.

02.05.2005
15:07
smile
[8]

wiga [ Centurion ]

Sunset Strippers - "Falling Stars". Niezłe :))

02.05.2005
15:11
smile
[9]

Mastyl [ Legend ]

Techno pop - nazwa od razu mi sie skojarzyla z Big Lebowsky i Kraftwerk :)

02.05.2005
16:17
[10]

Mastyl [ Legend ]

Rzeczywiscie bardzo fajny kawalek - tylko troche kopia Erica Prydza - Call on Me i Mylo - In my arms.

Trzeba bylo od razu pisac ze house.

02.05.2005
19:52
[11]

^JUNKERS^ [ PS2 Hard User ]

DZIĘKI WIELKIE !!!!!!!
MASAKRATOR TA PIOSENKA, ŚCIĄGAJCIE - NIE POŻAŁUJECIE! :D:D:D
Mam repat tylko na nią w Winampie :))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.