[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]
Najlepsza gra jaka kiedykolwiek ujrzała swiatło dziennie.
Napiszcie , jaka gra według was , jest tą najlepszą ze wszystkich . Przemyślcie wszystkie dotychczasowe gry i napiszcie TYLKO JEDNĄ która uważacie za najlepszą .
Mój typ to Half-Life 2 . Zastanawiałem sie nad 1 częścią , ale jakos 2 częśc mnie bardziej wciagnęła .
hola' [ koniczynka ]
ja w zyciu przeszedlem kilka gier ale najbardziej w pamici mi utknela chyba :desperados " hehe

Mortan [ ]
Fallout 2

mr. Spark [ Konsul ]
The Elder Scrolls III: Morrowind :P
Mask [ Generaďż˝ ]
Baldur's Gate II
Yo5H [ spammajster ]
Diablo 2: LoD
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
UFO: Enemy Unknown

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Gothic I - ta fabuła, ten klimat, ten niezwykły świat zamieszkany przez trzy obozy. A jaka walka była piękna. Orkowie, uriziel, Gomez, Obóz na Bagnie, kamienie ogniskujące, Śniący - tego się nie zapomina :)
scolair [ Centurion ]
Another World...
Mazio [ Mr.Offtopic ]
większość z Was ma rację...
nie można jednoznacznie określić najlepszej gry w ogóle
można wybierać najlepszą w swoim gatunku...
Diuna 2
Doom
Unreal
UFO
?

hopkins [ Wieczny Optymista ]
Amatorzy kazdy wie ze najlepsza gra jest Mario
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
nawet w swoim gatunku sie nie da...
Wezmy chociazby cRPG:
Morrowind, Might and Magic (i to ktory? ja lubie 3 i 4-5 tak samo, inni wola 6 lub 7), Ishary, EoBy, Baldury, Gothic... cala tona tego. I to samo w pozostalych kat.
eJay [ Gladiator ]
Watek bez sensu. Uzaleznione jest to od gatunku. To tak samo jakbys mial wybrac miedzy Porshe i Monster Truckiem. Niby pierwszy jest szybszy, ale w drugim jazda sprawia wiecej radosci:)
No ale jak ma byc ta jedna to wybieram: Operation Flashpoint - znakomity silnik, rozmach, grafika, dzwiek, klimat, kampania, multi, realizm...Wszystko absolutnie dopracowane i dopiete na ostatni guzik...
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Call of Duty
MP-ror [ Konsul ]
G O T H I C :]
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Warcraft III

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]
Deus Ex
.:VeGo:. [ Dragon ]
Half-Life
Half-Life 2

*..::Michael::..* [ Phoenix ]
W życiu nie grałem lepszej przygodówki niż Little Big Adventure 2.
Ach to były czasy:).
Coolabor [ Poseł ]
Fallout 2
hctkko [ Firestarter ]
Syberia
Bremen [ The Dude ]
Baldur's Gate I
i potem kolejna swietna rewelacja
Planescape Tourment
Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]
Final Fantasy X

vien [ łowca pip ]
PONG
Bremen [ The Dude ]
a z tych starszych to pamietam jak pocinalem w Wolfensteina 3D (chyba tak to sie pisalo :P) albo Golden Axe :]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Clue

Popielny [ Centurion ]
The Elder Scrolls III: Morrowind:)

nie podales [ Pretorianin ]
Stranger - Co to za gra? Na GOLu nie ma jej.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie podales --> https://www.mobygames.com/game/dos/clue
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Super Frog -->duzo humoru, swietna muizyka, ogromna grywalnosc, zlozonosc
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
aaa do tego jeszcze Cannon Fodder, tez genialna gierka, nie to co teraz wydaja :/
jiker [ Gladiator ]
Vagrant Story

Da5id. [ Snufkin ]
Oba Fallouty
peanut [ kriegsmaschine ]
Fallout 2.
noname89 [ Pretorianin ]
Contra na pegazusa :D

bone_man [ Powered by ATI ]
Nie da się wybrać jednej gry. Można wybrać jedną z jednego gatunku. Wtedy to ma sens, jednak w jednym gatunku i tak może być kilka genialnych gier.
Orrin [ Najemnik ]
Dungeon Keeper 1
Chociaz z tym swiatlem dziennym moze byc problem :)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
AvP2
Nie chce mi się wymieniać żadnych argumentów, bo wymieniłem je już w dziesieciu innych bliźniaczo podobnych wątkach. :P

dudka [ ! szypon ! ]
M A F I A

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]
Freespace 2 - za fabułe i przechodzące dreszcze podczas grania :)
eJay [ Gladiator ]
<--------------Stranger
Giera rewelacyjna, szkoda, ze nie zrobili jej pelnoprawnego remake'a, tylko cos co sie nazywa The Sting:/

eJay [ Gladiator ]
I jeszcze emotka:)
Khelben [ PointGuard ]
Baldur's Gate II : Shadows of Amn

CHESTER80 [ no legend ]
Half-Life, ten pierwszy oczywiście.

Bushido [ Generaďż˝ ]
Nie ma jednej gry, która zasługuje na miano najlepszej gry wszechczasów.
-Half-Life
-Half-life 2
-Fallout 2
-Baldur's Gate
-Baldur's Gate 2
-Morrowind
-Heroes of Might & Magic 3
-StarCraft
Dla mnie te są najlepsze.

Mazio [ Mr.Offtopic ]
eJay ma rację OF to najlepsza gra wszechczasów - takiego klimatu nie ma nawet pierdzielona Gwiazdka! :)
(mówię poważnie)
Werter_ [ Konsul ]
jak dla mnie Sanitarium i Dreamweb.
jeżeli chodzi o strzelanki, to Half-Life.
a z typowych zręcznościówek Rick Dangerous I i II.
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Dreamweb.. To bylo COS.
Tego jest cala masa, niestety :)
Na dzien dzisiejszy to Darwinia.
martinuś [ Centurion ]
san andreas
barejn [ Pretorianin ]
hl 1 i 2, the elder scrolls: morrowind (do dzisiaj słyszę tą melodię :)) no i swego czasu duzo pykałem w FIFY 02 i 03
:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Fallout 2 i planescape Torment

Deepdelver [ Wielki Prestidigitator ]
Baldur's Gate 2
Aen [ MatiZ ]
Odpowiedź jest tylko jedna - THIEF
Foriss [ Centurion ]
BG 2 Wymiata...........

...NathaN... [ The Godfather ]
Mafia : The City of Lost Heaven

Orlando [ Reservoir Dog ]
Splinet Cell: Chaos Theory

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
sportówka: Fifa 98 rtwc
akcja: doom?
strategia: ok age of empires
przygoda: nie grywam w takie gierki:/
crpg: bg 1, choć bardziej lubię arcanum
samochodówka: nfs 1:)
a jak chcesz jedną ogólnie...
prince of persia
_agEnt_ [ Pretorianin ]
Final Fantasy 8
Sims :)

Kentril [ fechmistrz ]
mam pełno ulubionych gier, chociaż wybrałbym diablo...albo raczej jego sequel.

szatan [ Konsul ]
eee tam nie znacie sie. przeciez wiadomo, ze robbo :))
tomekcz [ Polska ]
Władca pierścieni Boś

Kronk [ Pretorianin ]
Zdecydowanie Elder of Scroll III: Morrowind.
Gonsiur [ Angel of Death ]
gdybym mial wybrac tylko jedna to chyba half life

peterkarel [ Konsul ]
gry z serii final fantasy;]
Sandro [ Wymiatacz ]
Command & Conquer: Red Alert. Wlasnie slucham Hell Mach :)
Vistorante [ teh_pwnerer ]
Baldurs Gate
_Luke_ [ Death Incarnate ]
System Shock 1
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Conker's Bad Fur Day

oooololo [ Wierność ]
ET
Nevermind [ Pretorianin ]
Call Of Duty i Syberia 2 - Mam swoje powody by tak twierdzić :)
N2 [ negroz ]
Half-Life
Rendar [ Senator ]
GTA (cała seria)
mineral [ Guild Wars Maniak ]
Heroes of Might & Magic III Restoration of Erathia (z dodatkami jeszcze lepsze :P)
Star Wars Knights of the Old Republic (pierwsza, w drugą gram więc nie mogę się wypowiedzieć)
Ps. Kupiłem sobie StarCrafta. Może i on trafi na tą listę.

Yari [ Juventino ]
Settlers 1
centurion
cann fodder 1 i 2
north and south
herosi 2 i 3
shogun , medieval ,rome total war :).
serie auropa universalis

sajlentbob [ Konsul ]
UFO:Enemy Unknown - zresztą właśnie sobie w nią ciupie.

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]
Hidden & Dangerous 2
ta gra mi najbardiej utkwiła w pamięci...
_Major_ [ Pretorianin ]
Baldurs Gata albo Setlers (nie zdecydowane która cześć) :D

skiper9 [ Skiper ]
Tylko i wyłącznie seria THIEF !!!
lo0ol [ Jónior ]
Atlantis I
amoreg1234 [ użytkownik ]
mafia

seMaster [ Chor��y ]
Z tych trzech gier niżej wybieram Max Payne'a 2.