GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsza gra jaka kiedykolwiek ujrzała swiatło dziennie.

30.04.2005
11:25
[1]

[-]HardStyleInstructor[-] [ Pretorianin ]

Najlepsza gra jaka kiedykolwiek ujrzała swiatło dziennie.

Napiszcie , jaka gra według was , jest tą najlepszą ze wszystkich . Przemyślcie wszystkie dotychczasowe gry i napiszcie TYLKO JEDNĄ która uważacie za najlepszą .

Mój typ to Half-Life 2 . Zastanawiałem sie nad 1 częścią , ale jakos 2 częśc mnie bardziej wciagnęła .

30.04.2005
11:26
[2]

hola' [ koniczynka ]

ja w zyciu przeszedlem kilka gier ale najbardziej w pamici mi utknela chyba :desperados " hehe

30.04.2005
11:27
smile
[3]

Mortan [ ]

Fallout 2

30.04.2005
11:27
smile
[4]

mr. Spark [ Konsul ]

The Elder Scrolls III: Morrowind :P

30.04.2005
11:28
[5]

Mask [ Generaďż˝ ]

Baldur's Gate II

30.04.2005
11:28
[6]

Yo5H [ spammajster ]

Diablo 2: LoD

30.04.2005
11:29
[7]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

UFO: Enemy Unknown

30.04.2005
11:29
smile
[8]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Gothic I - ta fabuła, ten klimat, ten niezwykły świat zamieszkany przez trzy obozy. A jaka walka była piękna. Orkowie, uriziel, Gomez, Obóz na Bagnie, kamienie ogniskujące, Śniący - tego się nie zapomina :)

30.04.2005
11:30
[9]

scolair [ Centurion ]

Another World...

30.04.2005
11:30
[10]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

większość z Was ma rację...
nie można jednoznacznie określić najlepszej gry w ogóle
można wybierać najlepszą w swoim gatunku...

Diuna 2
Doom
Unreal
UFO
?

30.04.2005
11:30
smile
[11]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Amatorzy kazdy wie ze najlepsza gra jest Mario

30.04.2005
11:31
[12]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

nawet w swoim gatunku sie nie da...

Wezmy chociazby cRPG:
Morrowind, Might and Magic (i to ktory? ja lubie 3 i 4-5 tak samo, inni wola 6 lub 7), Ishary, EoBy, Baldury, Gothic... cala tona tego. I to samo w pozostalych kat.

30.04.2005
11:32
[13]

eJay [ Gladiator ]

Watek bez sensu. Uzaleznione jest to od gatunku. To tak samo jakbys mial wybrac miedzy Porshe i Monster Truckiem. Niby pierwszy jest szybszy, ale w drugim jazda sprawia wiecej radosci:)

No ale jak ma byc ta jedna to wybieram: Operation Flashpoint - znakomity silnik, rozmach, grafika, dzwiek, klimat, kampania, multi, realizm...Wszystko absolutnie dopracowane i dopiete na ostatni guzik...

30.04.2005
11:33
[14]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Call of Duty

30.04.2005
11:36
[15]

MP-ror [ Konsul ]

G O T H I C :]

30.04.2005
11:39
[16]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Warcraft III

30.04.2005
11:40
smile
[17]

SamFisher [ Mistrz Ścinania Riposty ]

Deus Ex

30.04.2005
11:41
[18]

.:VeGo:. [ Dragon ]

Half-Life
Half-Life 2

30.04.2005
11:43
smile
[19]

*..::Michael::..* [ Phoenix ]

W życiu nie grałem lepszej przygodówki niż Little Big Adventure 2.
Ach to były czasy:).

30.04.2005
11:44
[20]

Coolabor [ Poseł ]

Fallout 2

30.04.2005
11:48
[21]

hctkko [ Firestarter ]

Syberia

30.04.2005
11:50
[22]

Bremen [ The Dude ]

Baldur's Gate I
i potem kolejna swietna rewelacja
Planescape Tourment

30.04.2005
11:50
[23]

Jogurt Truskawkowy [ bez owoców ]

Final Fantasy X

30.04.2005
11:51
smile
[24]

vien [ łowca pip ]

PONG

30.04.2005
11:53
[25]

Bremen [ The Dude ]

a z tych starszych to pamietam jak pocinalem w Wolfensteina 3D (chyba tak to sie pisalo :P) albo Golden Axe :]

30.04.2005
11:53
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The Clue

30.04.2005
11:56
smile
[27]

Popielny [ Centurion ]

The Elder Scrolls III: Morrowind:)

30.04.2005
11:56
smile
[28]

nie podales [ Pretorianin ]

Stranger - Co to za gra? Na GOLu nie ma jej.

30.04.2005
12:00
[29]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie podales --> https://www.mobygames.com/game/dos/clue

30.04.2005
12:02
[30]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Super Frog -->duzo humoru, swietna muizyka, ogromna grywalnosc, zlozonosc

30.04.2005
12:05
[31]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

aaa do tego jeszcze Cannon Fodder, tez genialna gierka, nie to co teraz wydaja :/

30.04.2005
12:07
[32]

jiker [ Gladiator ]

Vagrant Story

30.04.2005
12:07
smile
[33]

Da5id. [ Snufkin ]

Oba Fallouty

30.04.2005
12:07
[34]

peanut [ kriegsmaschine ]

Fallout 2.

30.04.2005
12:12
[35]

noname89 [ Pretorianin ]

Contra na pegazusa :D

30.04.2005
12:14
smile
[36]

bone_man [ Powered by ATI ]

Nie da się wybrać jednej gry. Można wybrać jedną z jednego gatunku. Wtedy to ma sens, jednak w jednym gatunku i tak może być kilka genialnych gier.

30.04.2005
12:18
[37]

Orrin [ Najemnik ]

Dungeon Keeper 1
Chociaz z tym swiatlem dziennym moze byc problem :)

30.04.2005
12:20
[38]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

AvP2

Nie chce mi się wymieniać żadnych argumentów, bo wymieniłem je już w dziesieciu innych bliźniaczo podobnych wątkach. :P

30.04.2005
12:23
smile
[39]

dudka [ ! szypon ! ]

M A F I A

30.04.2005
12:25
smile
[40]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

Freespace 2 - za fabułe i przechodzące dreszcze podczas grania :)

30.04.2005
12:31
[41]

eJay [ Gladiator ]

<--------------Stranger

Giera rewelacyjna, szkoda, ze nie zrobili jej pelnoprawnego remake'a, tylko cos co sie nazywa The Sting:/

30.04.2005
12:31
smile
[42]

eJay [ Gladiator ]

I jeszcze emotka:)

30.04.2005
12:31
[43]

Khelben [ PointGuard ]

Baldur's Gate II : Shadows of Amn

30.04.2005
12:35
smile
[44]

CHESTER80 [ no legend ]

Half-Life, ten pierwszy oczywiście.

30.04.2005
12:43
smile
[45]

Bushido [ Generaďż˝ ]

Nie ma jednej gry, która zasługuje na miano najlepszej gry wszechczasów.

-Half-Life
-Half-life 2
-Fallout 2
-Baldur's Gate
-Baldur's Gate 2
-Morrowind
-Heroes of Might & Magic 3
-StarCraft

Dla mnie te są najlepsze.

30.04.2005
12:45
smile
[46]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

eJay ma rację OF to najlepsza gra wszechczasów - takiego klimatu nie ma nawet pierdzielona Gwiazdka! :)
(mówię poważnie)

30.04.2005
12:47
[47]

Werter_ [ Konsul ]

jak dla mnie Sanitarium i Dreamweb.
jeżeli chodzi o strzelanki, to Half-Life.
a z typowych zręcznościówek Rick Dangerous I i II.

30.04.2005
13:01
[48]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Dreamweb.. To bylo COS.

Tego jest cala masa, niestety :)

Na dzien dzisiejszy to Darwinia.

30.04.2005
13:09
[49]

martinuś [ Centurion ]

san andreas

02.05.2005
14:49
[50]

barejn [ Pretorianin ]

hl 1 i 2, the elder scrolls: morrowind (do dzisiaj słyszę tą melodię :)) no i swego czasu duzo pykałem w FIFY 02 i 03

02.05.2005
14:50
[51]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Fallout 2 i planescape Torment

02.05.2005
14:51
smile
[52]

Deepdelver [ Wielki Prestidigitator ]

Baldur's Gate 2

02.05.2005
14:53
[53]

Aen [ MatiZ ]

Odpowiedź jest tylko jedna - THIEF

02.05.2005
14:53
[54]

Foriss [ Centurion ]

BG 2 Wymiata...........

02.05.2005
14:54
smile
[55]

...NathaN... [ The Godfather ]

Mafia : The City of Lost Heaven

02.05.2005
14:54
smile
[56]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Splinet Cell: Chaos Theory

02.05.2005
14:56
smile
[57]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

sportówka: Fifa 98 rtwc
akcja: doom?
strategia: ok age of empires
przygoda: nie grywam w takie gierki:/
crpg: bg 1, choć bardziej lubię arcanum
samochodówka: nfs 1:)


a jak chcesz jedną ogólnie...
prince of persia

02.05.2005
14:57
[58]

_agEnt_ [ Pretorianin ]

Final Fantasy 8
Sims :)

02.05.2005
14:59
smile
[59]

Kentril [ fechmistrz ]

mam pełno ulubionych gier, chociaż wybrałbym diablo...albo raczej jego sequel.

02.05.2005
14:59
smile
[60]

szatan [ Konsul ]

eee tam nie znacie sie. przeciez wiadomo, ze robbo :))

02.05.2005
15:00
[61]

tomekcz [ Polska ]

Władca pierścieni Boś

02.05.2005
15:00
smile
[62]

Kronk [ Pretorianin ]

Zdecydowanie Elder of Scroll III: Morrowind.

02.05.2005
15:01
[63]

Gonsiur [ Angel of Death ]

gdybym mial wybrac tylko jedna to chyba half life

02.05.2005
15:02
smile
[64]

peterkarel [ Konsul ]

gry z serii final fantasy;]

02.05.2005
15:06
[65]

Sandro [ Wymiatacz ]

Command & Conquer: Red Alert. Wlasnie slucham Hell Mach :)

02.05.2005
15:07
[66]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Baldurs Gate

02.05.2005
15:09
[67]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

System Shock 1

02.05.2005
15:18
[68]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Conker's Bad Fur Day

02.05.2005
15:26
smile
[69]

oooololo [ Wierność ]

ET

02.05.2005
15:28
[70]

Nevermind [ Pretorianin ]

Call Of Duty i Syberia 2 - Mam swoje powody by tak twierdzić :)

02.05.2005
15:28
[71]

N2 [ negroz ]

Half-Life

02.05.2005
15:30
[72]

Rendar [ Senator ]

GTA (cała seria)

02.05.2005
15:33
[73]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Heroes of Might & Magic III Restoration of Erathia (z dodatkami jeszcze lepsze :P)
Star Wars Knights of the Old Republic (pierwsza, w drugą gram więc nie mogę się wypowiedzieć)


Ps. Kupiłem sobie StarCrafta. Może i on trafi na tą listę.

02.05.2005
15:35
smile
[74]

Yari [ Juventino ]

Settlers 1
centurion
cann fodder 1 i 2
north and south
herosi 2 i 3
shogun , medieval ,rome total war :).
serie auropa universalis

02.05.2005
15:36
smile
[75]

sajlentbob [ Konsul ]

UFO:Enemy Unknown - zresztą właśnie sobie w nią ciupie.

02.05.2005
15:36
smile
[76]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

Hidden & Dangerous 2

ta gra mi najbardiej utkwiła w pamięci...

02.05.2005
15:38
[77]

_Major_ [ Pretorianin ]

Baldurs Gata albo Setlers (nie zdecydowane która cześć) :D

02.05.2005
15:39
smile
[78]

skiper9 [ Skiper ]

Tylko i wyłącznie seria THIEF !!!

02.05.2005
15:50
[79]

lo0ol [ Jónior ]

Atlantis I

02.05.2005
15:54
[80]

amoreg1234 [ użytkownik ]

mafia

02.05.2005
15:59
smile
[81]

seMaster [ Chor��y ]

Z tych trzech gier niżej wybieram Max Payne'a 2.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.