GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Hearts of Iron 2 pomocy!!!

30.04.2005
09:08
[1]

lonia [ Centurion ]

Forum CM: Hearts of Iron 2 pomocy!!!

Ludzie pomozcie, jak mozna transportowac spadochroniazy powietrzem? Mam samoloty transportowe, kiedy laduje na nich spadochroniarzy, w oknie wyboru misii jest tylko "none".Samoloty maja pelne zaopatrzenia.

30.04.2005
09:47
[2]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Klikasz na spadochroniarzy, klikasz prawym, potwierdzasz i masz. Nic prostszego. Oczywiscie samolot i dywizja muszą byc w tej samej prowincji z lotniskiem, no i nie możesz ładować 3 dywizji do 2 transportowców.

30.04.2005
21:26
[3]

lonia [ Centurion ]

No wlasnie nic prostszego, ale nic mi sie nie udaje, moze to jakis bug.Jak moi spadochroniarze sa zaladowani, samolotoy nie wypelniaja zadnego rozkazu,jest tylko "none".

30.04.2005
23:16
[4]

Ragn'or [ Konsul ]

Wszelkie profesjonalne porady do gier z serii Europa Universalis tutaj:

01.05.2005
09:59
smile
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

lonia --> Jak są załadowani to nie mogą wypełniać rozkazów. Wtedy rozkazy wydajesz transportowcowi.

01.05.2005
15:17
[6]

lonia [ Centurion ]

Buczo> W tym sprawa ze transportowiec nie wypelnia zadnych rozkazow.

01.05.2005
15:38
smile
[7]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Możesz dać screena i opisać co na nim robisz a co się dzieje (nie dzieje) ?

01.05.2005
21:41
[8]

Rikimaru_ [ Pretorianin ]

Hehe, musisz mieć odkrytą technikę airbourne assault:) Jest to gdzieś w lotnictwie i już nie pamiętam dokładnie nazw, ale napewno jest to w taktykach lotnictwa:)

02.05.2005
12:47
[9]

lonia [ Centurion ]

Rikimary> Dzieki , wlasnie w tym jest sprawa.Dzieki wszystkim za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.