GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy polska wersja Punishera jest ocenzurowana w stosunku do zachodniej?

29.04.2005
22:39
[1]

Azorsky [ Konsul ]

Czy polska wersja Punishera jest ocenzurowana w stosunku do zachodniej?

jak w tytule

29.04.2005
23:03
[2]

Azorsky [ Konsul ]

up

29.04.2005
23:32
smile
[3]

foxx [ lisek ]

Tak na powaznie tej gry niema co cenzurowac bo ona polega na brutalnosci i bez tego to niebylo by nic ciekawego...

29.04.2005
23:35
[4]

Azorsky [ Konsul ]

pytam po prostu czy jest czy nie (czy dodali tylko podpisy)?

30.04.2005
00:29
smile
[5]

davhend [ Garrett ]

Z tego co mi wiadomo zrobili tylko kinówkę.

02.05.2005
17:48
[6]

Seeking [ Chor��y ]

Po co w grze cenzyra, tylko realia są przez nia zabierane i nie ma radości z grania. Pozdro for all

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.