Azorsky [ Konsul ]
Czy polska wersja Punishera jest ocenzurowana w stosunku do zachodniej?
jak w tytule
Azorsky [ Konsul ]
up

foxx [ lisek ]
Tak na powaznie tej gry niema co cenzurowac bo ona polega na brutalnosci i bez tego to niebylo by nic ciekawego...
Azorsky [ Konsul ]
pytam po prostu czy jest czy nie (czy dodali tylko podpisy)?

davhend [ Garrett ]
Z tego co mi wiadomo zrobili tylko kinówkę.
Seeking [ Chor��y ]
Po co w grze cenzyra, tylko realia są przez nia zabierane i nie ma radości z grania. Pozdro for all