GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arcanum oraz program gamehack 2.0

29.04.2005
19:07
[1]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Arcanum oraz program gamehack 2.0

Mam pytanie gdzie w tarnacie jest magiczny sklep oraz jak w programie gamehack 2.0 zmienic punktow zdobywanych na nowym poziomie.(pieniadze juz wiem jak)

29.04.2005
21:29
[2]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Prosze o pomoc

29.04.2005
21:33
[3]

Deead [ Senator ]

Przecież jest oficjalny wątek, pytaj się tam i po co grać z jakimiś hackami. Ja ci nie pomogę bo poprostu nie wiem.

29.04.2005
22:12
smile
[4]

Boginka [ Sybarytka ]

Zaznaczony na obrazku budynek mieści wszystkie magiczne sklepy w Tarant.
Do zmiany poziomów nie musisz używać gamehacka. Jeśli już musisz sam siebie oszukać możesz to zrobić w następujący sposób:

- wgraj odpowiedni dla twojej wersji No Level Cap
- Odczytaj plik z tablicą doświadczenia (.mes) za pomocą zwykłej komendy edit (to tak naprawdę zwykły plik txt)
-pozmieniaj wartości i zapisz

29.04.2005
22:17
[5]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Ale punkty dostawane na nowy level.

29.04.2005
22:17
[6]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Dzieki

29.04.2005
22:19
[7]

craym [ im your PIMP ]

ja tez mam pytanie, ale nie chce zakladac nowego watku: jak w arcanum uzyc lopaty???

29.04.2005
22:26
smile
[8]

Boginka [ Sybarytka ]

Z capem właściwie można to zrobić równie skutecznie - po prostu obniż całą tabelę wartości o np. 50% i będziesz miał dwa razy więcej punktów w tym samym czasie. Chociaż szczerze mówiąc nie rozumiem po co chcesz sobie psuć zabawę.
Ach, w razie innych pytań zawsze możesz wpaść na wątek w linku poniżej.

craym--> Chodzi o grób Victora Miska? Jeśli dobrze pamiętam (a mam trochę sklerozy) umieszczasz w pasku szybkiego dostępu, klikasz, kursor się zmienia, klikasz na grób, voila. Możliwe też że należy to robić prze ekwipunek (ikona ręki). Zaproszenie również aktualnie dla waćpana.

29.04.2005
22:34
[9]

craym [ im your PIMP ]

boginka ---> dzieki :)

02.05.2005
12:11
[10]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Co to jest No level cap??

02.05.2005
14:02
[11]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Czy jest program gamehack na xp oraz co to jest cap i no level cap.

02.05.2005
14:35
[12]

Piotrus1pan [ Pretorianin ]

Jesli chce mi ktos pomoc niech pogada ze mna przez gg moj numer to 36370778

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.