
Be free [ just do it ]
KZS *Klub Zdolowanych Szalencow* cz.1
Serdecznie zapraszamy wszystkich zdołowanych *postaramy się poprawić Wam humor* szaleńców *tacy zawsze mile widziani* ... a właściwie gorąco zapraszamy wszystkich GOLasów z najróżniejszymi pomysłami i problemami
Fantazji mówimy: Dzień Dobry!
Rozsądkowi mówimy : NIE!
Wariatom mówimy: TAK! ... to właśnie dzięki takim ludziom nasze buzie promieniują uśmiechem
Śmiech to zdrowie i jeszcze nikomu nie zaszkodził... więc śmiejmy się i radujmy ... oto miejsce, w którym wszystkie hamulce puszczają
Dajcie się ponieść fantazjii... wyobraźcie sobie, że jesteście w prawdziwej karczmie i romansujecie, zdradzacie, upijacie się , bawicie się do upadłego i co Wam jeszcze wpadnie do glowy ... Wszystkie propozycje mile widziane, gdyż nic co ludzkie nie jest nam obce. *Oczywiście przestrzegamy Regulaminu GOLa*
Może Wam się to kojarzyć z jakąś tandetną telenowela, ale każdy chyba potrzebuje miejsca, w którym może poświrować i powygłupiać się do woli
Karczma ma na celu zabicie nudy, która nam czasem towarzyszy.
Ogloszenia:
Zaczynamy czesc pierwsza ;) prosze mi stworzyc jakis obrazek dla tej karczmy ;)
"ręce w kieszeniach płaszczyka
świat gdzieś do tyłu pomyka
radosny i niedopity
nadciąga Mazio z elity
stopę ma pod kilem wody
szczerzy uśmiechem niemłodym
myślą co dziwnie przepita
pijacka jest to elita
wiatrem podszyte są chwile
na piwo byłoby by byle
i byś był wraz z nim upity
też będziesz członkiem elity
nie ważne - beret czy toczek
za kroczkiem zbliża go kroczek
za drzwi gdzie siedzi wypita
w mordę kopana elita :)"
by Mazio :)
Natchnieni pomysłem założenia klubu :
Immothep i Be free
w watku prosze zglaszac sie o dopisanie do listy bywalcow osoby zostana dodane przy nastepnych watkach
Doly kopia:
Arcy_Hp
Be free
DariFula
Marksman
Misiolo
Gangsta
Immo
Misiolo
NorwicK
Punks Not Dead
Kaies
KATrin
klaczki
kowalskam
snopek9
Weakando
_zielak_
-=]o[=-
*Liczymy na Was ...
...i zapraszam do wspólnej zabawy.
Pozdrawiam
Be free
snopek9 [ Legend ]
pierwszy??
Be free [ just do it ]
Jadymy z tym koksym!
Sie kurczaki nie wkleilo..
poprzednia czesc :
snopek9 [ Legend ]
Sorka, ale zawsze chcialem to napisac... jestem na forum od roku i dopiero teraz mi sie to udalo... to znazy juz bywalem pierwszy, ale w watkach ( karczmach) ktore sam zakladalem ...a to sei nie liczy ;p
Marksman [ Promyk ]
hmmm... dopisano mnie:> ciekawe...:>

snopek9 [ Legend ]
Ten tego... jesli mozna to: albo prosze o skreslenie mnie z listy w nowym watku, albo zmienienie mojej ksywki na: Snopek zamiast tego snopek9
Be free [ just do it ]
kochanie mam wykreslic :>? buzii...
Snopek zmienie przy nastepnej czesci nic nie mowiles w czesci organizacyjnej jak lista latala ze to Ci przeszkadza.. wiec sorka nastepnym razem

snopek9 [ Legend ]
Nic sie nie stało... a ja po prostu nie zauwazylem nawet ze jestem na liscie :D bo sie nie dopisywalem przeciez :D
hehe zartuje widzialem ze jestem na niej :p ale jakos zapomnialem napisac zeby ta ksywka została zmieniona...
Be free [ just do it ]
hehe oki ;) to jak mowie nastepnym razem :)
Masz jakis pomysl na obrazek do watku :D?
Marksman [ Promyk ]
Angie :*...
snopek9 [ Legend ]
Jedyny pomysł jaki mam teraz to spać :D zreszta nie bardzo znam sie na grafice...
Dobranoc
Be free [ just do it ]
branoc snopek :*
ja myslam aby wariaty z tad powklejali swoje oczka a ja bym to na jedno zdjecie wrzucika hmm pomyslimy
Marx kochanie a tu znowu noc a my znowu sami :> :*...

DariFula [ Dari Fula ]
Be free ... dzięki ... ;* ... pytasz we wstępie o obrazek, to można by jakąś abstrakcję poszukać, no wiesz ... taką szaloną ... obraz, na który patrząc, nikt nie będzie wiedział o co chodzi w nim ... ;)
Be free [ just do it ]
Dari no tez dobre ;)
Albo jakichsz szalnecow z psychiatryka :D cos szalonego ;)
Be free [ just do it ]
a jeszcze jedno Dari nie ma za co :*
DariFula [ Dari Fula ]
Be free ... Angela, Angie ... to twe ksywki na forum, czy imię ... ?? ;)
Be free [ just do it ]
Angela to imie :) (czyt. Andżela) :) Angie skrot od znajomych zza oceanu ;) Be free ksywka na forum :)
Marksman [ Promyk ]
Angie, jak widać to nie do końca... choć... *myśli o tym, że jego łóżko ostatnio niepewne... a dostał propozycję ciekawą...*

DariFula [ Dari Fula ]
czytam Andżela ... dzięki za info ... :* ... zaraz będę musiał zmykać do wyrka swego zasłanego i oczekującego mnie ;) ... lubie na I zmianę pracować, tylko że n ienawidzę tak o 4.30 wstawać ...

Immothep [ Errare humanum est. ]
Tylko na moment, zeby pokazać, że jeszcze żyję (gdzieś tam) ;)
Be free [ just do it ]
Marks niedlugo to sie zmieni* no to oc oc propozycja nadal aktulna bedzie milo cipelutko i ciekawie :>*
Dari ajj tak wczesnie to ja sie czasem tak klade spac :P A ja sobie leze w lozeczku hehe :D ;] no to branoc zycze :*
Be free [ just do it ]
aaaaaaaa Immo zmartwych wstal :D hahaha :) jeden z pomyslodawcow karczmy i tu sie nei udziela ;) buziak przelotem slonce :* :)
Weakando [ Senator ]
Dobra spadam spać... dobranoc :*
Jutro mam 8 lekcji, mniam! ;(

Immothep [ Errare humanum est. ]
Jestem jestem i obserwuje ;)
Be free [ just do it ]
Weak ja tez,,, branoc :*
Immo co slychac w wielkim swiecie :D opowiadaj co Cie tak malo? na JPD tez Cie nei widze

Immothep [ Errare humanum est. ]
a nic nowego Be free, a będzie mnie jeszcze mniej... własnie sobie prace znalazłem ;)
DariFula [ Dari Fula ]
... branoc all ... ;) Angela ...;*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-04-27 00:55:45]
Be free [ just do it ]
taa no to gratulacje :)
pochawlisz sie jaka :)?
Be free [ just do it ]
Dari slodkuch snow :*:*

Misiolo [ Generaďż˝ ]
Miło że jestem na liście dwukrotnie. Czuję się wyróżniony.

Immothep [ Errare humanum est. ]
Na razie jestem w trakcie załatwiania, więc nic nie mówie, nie chce zapeszyć.
Ale jak już zasiąde za biureczkiem to nie omieszkam sie pochwalic ;)
Marksman [ Promyk ]
*powtórzyłby wypad sprzed roku... 2 tygodnie pod gołym niebem... spanie pod ławką... te 3 busy turystów... to taniutkie piwo... to szaleństwo... ten wiatr... to małe przemarznięcie przyu temperaturze 40 stopni w cieniu... powtórzyłby to...*
Be free [ just do it ]
o kurde :P tak to jest jak ja zakladam watki o takiej godzie wszystko mi sie myli :P
Misiolo skad jestes?
Misiolo [ Generaďż˝ ]
Z Wałcza. Takie małe miasteczko powiatowe w Zachodniopomorskim, niedaleko Piły. A czemu pytasz?
Be free [ just do it ]
Marks to w czym problem ;)?
Immo to trzymam mocno kciuki abys sie pochwalil xD
Be free [ just do it ]
Misiolo ;] ciekawosc ;]
Marksman [ Promyk ]
Be free - że ten stary drewniany jacht na którym wtedy byłem został sprzedany... i już nie mam do niego dojścia:) pozatym... załoga... raczej w tym skłądzie już nigdy nie popłynę...

Immothep [ Errare humanum est. ]
Be free dzięki :) :*
znikam, na dzisiaj starczy, pa :)
Be free [ just do it ]
Immo naprawde nie ma za co :*
Marks hmmm :> *zastanawia sie nad propzycja ktora wlasnie otrzymala zreszta to nie propozycja tylko jego postanowienie :>* powiem Ci jedno : dla chcacego nic trudnego ;) i moge sie zalozyc ze taka przygode nie raz jeszcze przezyjesz ;) :*
Marksman [ Promyk ]
Znikamy...
*zabrał Angie i poszli nyny...*
cya...

katrin20 [ Kati ]
*podglądywuje :>*
Misiolo [ Generaďż˝ ]
No ładnie. Wy tu bara-bara a ja jeszcze powtarzam do matury... Niewiem czy jest sens wogóle kłaśc się dzisiaj spać.
Be free [ just do it ]
Wy tu bara bara
hahaha :D ojMisiol Misiolo jakie bara bara :>
No to trzymamy kciuki za maturki..

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
b3---> :* :* , jam jest Twój ?:> Czy to TYLKO zbieg okoliczności że jesteśmy obok siebie na tej liście ? :D
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Widzę, że karczma ładnie się rozwija :) Teraz siedzę w szkole (co za ból) więc sobie narazie nie pogadamy :) Do zobaczenia wieczorem :>
Be free [ just do it ]
Arcy :> kochanie :> :* :) Lista jest alfabetycznie :P no ale wiesz :> my wiemy swoje :> :*
3mam kciuki za biolke ;)
Panie doktorze bedzie mnie musial przebadac gardziolko mnie boli :>
Zielak milego i do zobaczenia :*

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
b3---> no z biolcą poszło mi srednio ;/ wkurza mnie! jak się ucze i ściągam tak pół na pół to mam świetne oceny , jak zarywam nocke na nauke to wielkie NIC mi z tego wychodzi :(((
Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]
a gdzie mój jabol?!
Jabol Punk, Jabol Punk, Jabol Punk!!!
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Jak tam panowie i panie szalenie zdołowani, co u was ??? :) Bo u mnie dzień spłynął w niezby miłej fizycznej atmosferze - omegi, dżule, waty i inne duperele :) - musiałem się uczyć na jutrzejszą poprawę :P, ale nie narzekam bo już wieczór i odrobina relaxu na GOLu :)

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
Me serce az płonie z radosci, gdyz me oczy ujrzały kolejną tandetną Karczmę... :P
Ciekawe co bedzie nastepne: Watek maniaków stringów???
Szkoda mi Was....
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Serafin ---> już tak nie narzekaj i nie jęcz, nikt ci nie każe tu pisać :P

Be free [ just do it ]
Punk... a ja chce piwo ? gdzi emoje piwo! :P Zasluzyles :P? hehe :)
Arcy oj bido.. :* *przytula* ja tez mam problemy z biolca xP laske mialam na smestr ale juz zaliczony wiec luzz.. ale teraz kolejne laski leca.. nienawidze tej baby i tego przedmiotu.. grrr.. a w gimnazjum mialam 5 :D muhahaa
Serafin prosze Cie.. wyjdz.. nie jestes tu mile widziany...
Be free [ just do it ]
Zielak dzien zdolowany? tak tak... u mnie bardzo.. wszystko pod gorke mi idzie... ale chociaz koniec dnia mi ladnie sie zakonczyl.. planuje przygarnac sobie pieska.. :) takie male gownienko do przytulania :)

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
b3, zdołowany ten dzień nie był :P Jestem trochę zmęczony, ale już cieszę się na myśl o długim weekendzie :)
A to, że pieska chcesz przygarnąć to słodkie :) Napisz potem jak się wabi i jakiej rasy. Sam kiedyś miałem królika - Gizma, ale już jest na tamtym świecie :\ pozdro dla ciebie Gizmo :D
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Jeżeli Ci nas szkoda , wyjdź , ukaż swoje wspaniałomyslne miłosierdzie.
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Btw, znajdź sobie dziewczyne ;pp
b3---> dalej Cie gardełko boli ?:>> :D
Be free [ just do it ]
u mnie od urodzenia jest pies w domu ;) na poczatku mialam yorkshire terriera nazywal sie Jorik :) potem kundl amialam wabil sie Kajtek ale zdechl mi w grudniu 2004... i teraz chcemy z mama wziac jeszcze raz yorkshire terriera ale malutkiego max pol roku bo tamtego mama dostala jak ten pies mial 5 lat no i bedzie yorkshire terrier i bedzie sie bawil Jorik :] bo ja do kazdego yorkshire terriera tak mowie ;) taki kaprys..
Be free [ just do it ]
Arcy.. oj boli boli... i nozki ejszcze bola bo zakwasy mam... musisz mnie przebadac ;)
Takie malenstwo chce --->

NorwicK [ Maggot ]
A jak tak bardzo chcialbym miec psa :( a rodzice mi nie pozwalaja :(

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Hm , no widze że cięzka sprawa, łydki masz bardzo...jędrne (:>) dlatego polecam natychmiastową kuracje rozruchu nóg , rozwierasz coraz bardziej , pasuje ? :D
Be free [ just do it ]
NorwicK a miales kiedys?
Moja mama po smierci mojego ostatniego psa juz nie chciala brac... nie chciala slyszec o psie..o jakim kolwiek zwierzeciu... na swinke morska mi sie udalo ja naklonic jedynie al ejakos nie mialam okazjii sie wybrac po nia.. a ostatnio sama zaczela o tym nawijac.. ona teskni za tym.. za takim malym czworonoznym przyjacielem :) ktorego trzeba tulic kochac karmic myc i wyprowadzac :)
Tak na marginesie to po moim pierwszym psie moja mama nie chciala juz zadnego mialam wtedy 6 lat.. ale ze ja dziekco.. ze zaczelam przezywac kryzys ze nie ma Jorka w domu.. nic nie chcialam robic.. to mi kundelka wzieli :) no :) i kurcze teraz ten wariat bedzie :) tylko musi troche chajsu wpasc bo one drogie sa cholery :P wiec we wrzensiu powinna taka kulka u mnie byc moze wczesniej :)
Arcy ale mi sie nie chce rozwierac :P pomozesz mi :D?
oj tak tak bardzo jedrne i bardzo spiete :P
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
a tutaj macie moje 'maleństwo' :> ------>

Be free [ just do it ]
zielak ooo :)
kiedy snawet watek o zwierzakach zakladam ;) tu macie link :
NorwicK [ Maggot ]
Nigdy wczesniej psa nie mialem, a szkoda ;/ natomiast bardzo lubie psa mojej babci ktory wabi sie Reks i jest kundelkiem :) wlasnie takiego bym chcial miec nie zadnego rasowego :)
Be free [ just do it ]
Norwi ile masz wiosen? moze we wlasnym domku , mieskzanku lada moemnt bedziesz mogl przygarnac owego wariata :)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No jasne! Tylko powiedz GDZIE mam usadowić głowe , bo wiesz , mięsnie karku mi nawalają i musze je na czymś oprzeć :>> A nóżki sie wyleczy o to sie nie bój :) Doktor Grześ Ci zrobi taką kuracje jak nikt inny :>>
Be free [ just do it ]
Glowke hmmm mozesz oprzec o *cenzura* lub o brzuszek :) o to ja pana doktora tez bede musiala popiescic egkhm tzn poleczyc troche :)
Norwi a czemu rodzice nie chce wziac psa? masz, mailes jakies inne zwierze?
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
Ja psa nigdy nie miałem, a szkoda bo chciałbym go mieć :\ - tymczasem ciąge narzekania matki syszę - pies dużo je, dużo pije, dużo sra itd. :) Ale spoko za parę lat sobie kupię jakiegoś napewno :)
NorwicK [ Maggot ]
No na razie mam 17 zaledwie :) jakos mi nie predko sie wyprowadzac od rodzicow :) kiedys ich moze przekonam do zakupu psa ... moze kiedys ... echhh :/
Be free [ just do it ]
zielak u Ciebie tak gadal ahaha ;) maly piwesek malo je :) maly piesek malo sra :) maly piesek malo pije zreszta i wieksze wcale nie takie wymagajace u mnie byl taki problem : bo pies brudzi *kundel strasznie lniał* bo z psem trzeba rano wychodzic *przed szkola praca* bo psa nie ma gdzie na wakacje zostawic i takie tam bla bla bla ale w koncu ona nie wytrzymala :D i sama zaczela ze mna o tym gadac :)
Norwi tez mam 17 ale z domu jak najszybciej chce juz zwiac ;) chce byc niezalezna :)
kiedys? hmm ? kiedys to Ty sam bedziesz mieszkal :P wiec polecam juz zaczac strania :)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Hm , mam sie rozebrać ? Czy będziesz mnie badać w ubraniu? A jeśli mam sie rozbierać to gdzie ?:>
NorwicK [ Maggot ]
be 3 --> Mialem kiedys zolwia ale to byl kompletny niewypal :/ tylko myc po nim akwarium i dawac jesc co tydzien :/ pasjonujace zajecie :)
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
A ja mam 16 lat i również nie mam ochoty siedzieć u rodziców - chcę jak najszybciej się uniezależnć, zbudować własną chatkę, kupić sobie psa, założyć kablówkę i żyć w sopokoju :>
A co do rad to spróbuję, kto wie może kiedyś ją przekonam :)
Be free [ just do it ]
no jak mam Cie przez ciuchy badac! gluptas :P
moze na srodku karczmy? hmm nie :P za dzuo gapiow :D *bierze Grzesia za raczke i prowadzi do lazienki :>* no to kochanie teraz sie rozbieraj musze Cie dokladnie przebadac :>
Norwi tez zolwia mialam :P nuudny jak cholera byl :P jakis dziwny nie spal w zime downa mial albo cos :P zamiast w akwarium sie zalatwiac to jak po mieszkaniu posowal to mi caly dywan obsral i musialam nowy dywan kupic ;/ a zolwia oddalam spowrotem do zoologicznego.. nie bylo sensu ... chomika jeszcze mialam ;) ale smiercia tragiczna zginal..
Zielak ja ju zmam mieszkania muhahaha ;) tzn zapisane na mnie po smierci dziadkow jest moje :) 3 pokojowe mieszkanie z lazienka i kuchnia :] wspolokatora chetnego juz mam wiec bedzie faaaaaaaajnie :]
NorwicK [ Maggot ]
be free & zielak ---> co wy az tak nie lubicie swego rodzinnego domq ze chcecie z niego uciekac :P ??
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
b3 ---> no to fajnych dziadków masz, też bym tak chciał :)
Be free [ just do it ]
oj dziadkowi enaprawde wspaniali :) juz nei chodzi o mieszkanie ;) kochani staruszkowi e:) wcale im nie zycze abym szybko dostala to mieszkanie aby nie bylo...
Norwi teskno mi do wolnosci ;) a w domu daobrze mi tylko troche za krotko mama trzyma ;) jestem niegrzeczna dziewczynka ;)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Po co mi zwierzątka jeśli mam kogos takiego kochanego jak b3 :> :**Pani doktor b3 *rozbiera się* co panią interesuje ?:>

Be free [ just do it ]
ooo jakie slodki Grzesiu :) ooo :) *jest jej bardzo milo :)* :*:*:*:* :)
No wiec mnie interesuje pana *cenzura* bo tak na mnie dziwnie paczy :> egkhm to znaczy no ten teges no a co pana boli :>? :D
NorwicK [ Maggot ]
Widze ze zaczynaja sie nocne rozmowy :P
Be free [ just do it ]
Norwi w koncu od tego noc jest ;)
a moze Ciebie cos boli :> Pani dokotr Angie z checia ogladnie :> zmaca :> egkhm tzn zbada :>
DariFula [ Dari Fula ]
... szukam lekarza ... cierpię ostatnio na bezsenność ... ;)

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No baaardzo mnie boli :) Od dawna nic nie zwiedzał biedak.. czuje sie porzucony i samotny , przygarnij kropka :D:D:D:D (żadnych aluzji do rozmiarów prosze ;P :D::D)
Be free [ just do it ]
Dari ja na bezsonnosc tez cierpie ale jeszcze nikt od tego ni eumarl ;) sluchaj moj wlochaty tzn Marks dzis nie spi ze mna ;) wiec moze razem postaramy sie znsac ;) w dwojke razniej :]
tak tak Arcy bez zadnych zaluzji :D
oj to co ja tu panu przepisze jakies zwiedzanie ;) a co by chcial pozwiedzac owy przedmiot bolu ::D tzn kogo ;) ja sie moge jedynie nim sie poopiekowac porpawic humor tzn pocieszyc ;) i moge go przygarnac ale zwiedzanie odpada ;) *odzywa sie w niej co jakis czas jakas wiernosc do Marksa ;] wiec wiesz ze zwiedzania nici ;) przynajmniej u niej ;) ale pobawic tez sie mozna :D*
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
wiernośc do marxa ? :P lol
No dobra , ale licze na prężną opieke :D
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
A ja na bezsenność nie cierpię :P toteż idę już spać bo jutro cięzki dzień mnie czeka :
miłych dyskusji życzę i dobranoooc, Zieeeeew :)
Be free [ just do it ]
no wiernosc :p Arcy martwie sie o Twoj zywot :P jak tu ze strzelba znowu wpadnie to ja nawet go ju znie powstrzymam
i co to ma znaczyc?! to Ty jestes lekarzem i to ja jestem chora i ja sie opiekuje udajacym chorego lekarzem :P
*piesci ;]*
Be free [ just do it ]
zielak branoc :*
DariFula [ Dari Fula ]
Angella ... wiem, że nikt na bezsenność nie umarł, ale przez to .... jestem aktywny chyba tylko nocą ... ;) ... a może ku temu mnie zapraszasz do ... ;)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Ale on sie ponoć tylko klamkami bawi :PP
No dobra , to zaczynamy kuracje , nóżki rozwieramy coraz bardzieJ!
Be free [ just do it ]
aktywny noca powiadasz :D
no zapraszam do wyrka.. co mam lezec sama.. *przygarnij Angele * :D:D:D:D
Be free [ just do it ]
jak granatem rzuci to bedziesz mial klamke :P kto go wie :) zazdrosny mezczyzna zrobi wszystko :) zreszta ma poowdy aby byc zazdrosny :P hehehe :D *niegrzeczna dziewczynka :]*
*rozwiera szeroko nogi :> czeka co dalej :>*

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
No wiesz nie byłby zazdrosny ,gdybym ja tego nie robił lub Ty :P
Hm , fajna *cenzura* , aż mnie kusi żeby coś włożyć :>>

Weakando [ Senator ]
Witam :)
Ha! Przebiegłem się troche do domu żeby kapke szybciej dotrzeć i właśnie umieram... dusze się :) Rzucam to gówno raz na zawsze...
Be free [ just do it ]
Arcy ale my nie umiemy przeciez bez takich rozmow zyc :D ? prawda :D?
*to niech wstawia :D*
Weak Toba tez mam sie zaopiekowac :P? btw palisz jeszcze?
Be free [ just do it ]
sorka nie doczytalam.. to rzucaj jak najszybciej... nie warte zdrowia..
Weakando [ Senator ]
Be free ---> Już nie pale... od dzisiaj i to kur** nie ma mowy, nawet jak mnie coś mocno wkurzy! Przecież ja teraz umieram... oddycham jak przez słomke. Zaopiekuj się mną :( jestem biedny
Be free [ just do it ]
Weak znam ten bol.. dlaego rzucialm.. nie moglam tanczyc ani grac w kosza.. tzn robic czegos co kocham..
To moze na poczatek oddychanie usta usta :D? trzeba przefiltorwac usta ;)
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Cholera utknął, musze nim popchać troche :D:D
Jasne że nie możemy bez takich rozmów żyć! :D Są bardzo rozwijające! ;)

Weakando [ Senator ]
Be free ---> Tiaaa... tylko śmierdze fajkami i winem białym-mix-czerwonym wytrawnym za darmoche! :)))) Oczywiście nie mam nic przeciwko :*
Be free [ just do it ]
do zapachu przyzwyczajona jestem ;) 5 lat palacz :> a winko mniam :] *robi usta usta.. ups jesyk jej wpadl do srodka :P*
Arcy co Ci utkelo i gdzie :P mowilam bez zwiedzania a piszac *to niech wstawia* mialam na mysli uzupelnie tzn przetlumaczenie cenzury :P zboczeniec jeden no! bo po Marxa zadzwonie! :P
Be free [ just do it ]
Weak gdzie Ty darmowe wino dostajesz :D? to sie przejde po nie ;) w koncu jedna dzielnica :D :) i osiedla obok siebie :D
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
*zamknął sie w sobie*
Dobranoc
Be free [ just do it ]
hahaha Arcy napisales tak jak Sylwek buhahaha :D
Sluchaj to zamkniecie trzeba bedzie podwojna terapia leczyc :>
naprawde lecisz? to branoc :*
Arcy Hp [ Pan i Władca ]
Nie , po prostu zraziłaś mnie.
Be free [ just do it ]
przeziebieniem? czy czym?
Be free [ just do it ]
*mysli intensywnie i naprawde nie wie czym go zarazila.. jest pozno chyba jej mozg sie wylaczyl.. bedzie eidlugo wiac.. dzis wyjatkowo wczesniej..*
Be free [ just do it ]
Wszyscy mi zwiali... no to ide Nynac.. *polazla do Marksa.. wlazla mu do lozka na chama.. i sie niczym nie przjmoje ;]*
Branoc wszystkim :*:*:*:*:*:*:* *podzielcie sie :P

Weakando [ Senator ]
Be free ---> Poszedłem z dwoma kumplami na jakiś koncert do Traffic Club do centrum, miała grać nauczycielka od saksofonu jednego z kumpli :) Idziemy na góre na koncert a tu zonk impreza zamknięta można wejść tylko z zaproszeniem to kolega mówi, że on od pani która dzisiaj ma mieć tu koncert i nas wpuścili... Patrze a tam wszyscy w garniturach :)))) Okazało się, że to było otwarcie jakiejś galerii a koncert trwał 20 minut, ponieważ na stole stały kieliszki pełne win dla gości, to przecież nie zmarnuje takiej okazji :) Potem powrót przez pół Warszawy do domu.
Be free [ just do it ]
Weak do Trafficu poszliscie :D taa ja tam z Kaiesem chodze na herbatke i do dzialu ksiazek dla dzieci sie wydurniac :) Bardzo przyjemne miejsce :)
co do wejscia, bardzo szprytnie :D Gratulacje ;)
milego dnia wszystkim ;)

Be free [ just do it ]
aaaaaa bziuuuuuuuuum.. widze ze ta karczma zdechla ;/ albo to przerwa zwiazana z wolnym
ja jade jutro na dzialke do znajomych wiec sie zegnam.. zycze wszystkim milego wypoczynku buziaki :*
Be free [ just do it ]
A myslalam ze Karczma dluzej pociagnie ;) no coz taki jej zywot ;) chyba moge postawic przy niej krzyzyk ze zdechla :]
_________
Amen
Misiolo [ Generaďż˝ ]
A może jeszcze nie zdechła tylko ludzie zmęczeni po długim weekendzie :P.
_zielak_ [ Łowca Predatorów ]
O to ta karczma jeszcze istnieje? ;)
Pogadałbym trochę, ale muszę już iść spać... Więc dobranoc :)

Be free [ just do it ]
no istnieje istnieje ale jak by chciala a nie mogla :P

Weakando [ Senator ]
Witam :*
Wróciłem wczoraj ale dopiero dzisiaj net mi raczył zadziałać :)
Be free ---> Hehe... Ale ten kumpel znał tą babke która grała, to jego nauczycielka od saksofonu :) Tak czy inaczej, było bardzo fajnie :))) potem tylko maraton przez Warszawe i w domciu.
Testosteron^ [ Pretorianin ]
ja tez chce lizaka!
jutro pisemny z polaka, nie przeczytalem zadnej lektury, a dzisiaj rano sbudzil mnie sen o wileeeekieeej bombie atomowej ktora wybuchla mi przed oczyma.
lizaaaka!

Masterful [ Pretorianin ]
cze, jestem szaleńcem, wlasnie wyrznalem cala rodzinke sasiada tępym nozem a następnei rozrpulem ich wszystkich analnie, prosze dopisac mnie do listy !
Be free [ just do it ]
hahaha Masterful rozwaliles mnie :P
Weak :* to spoko ;)

Weakando [ Senator ]
I brak oddychania po przebiegnięciu się był chyba przez wino a potem shake w MC :P A jak wiadomo Wino + Mleko to śmierć
Be free [ just do it ]
Weak brawo... heh ale zyjesz wariacie ;)
Be free [ just do it ]
bziuuuuuuuuum
maly upik moze ktos zyje?
tr3sor [ Legionista ]
https://www2.TheCrims.com/?rid=432815 to jest zdolowany człowiek !!!!!!!!!!!!!!!
Weakando [ Senator ]
Be free ---> No żyje... narazie nie żałuje :)
tr3sor ---> Wyjdź

Kasjopea [ Junior ]
Doly kopia:
Arcy_Hp
Be free
DariFula
Marksman
Misiolo
Gangsta
Immo
Misiolo
NorwicK
Punks Not Dead
Kaies
KATrin
klaczki
kowalskam
snopek9
Weakando
_zielak_
-=]o[=-
Kasjopea
Be free [ just do it ]
weak slonce kup mi yorka.. plis... Co slychac tak w ogole;)?
Be free [ just do it ]
Kasjopea opowiedz cos o sobie ;)
Kasjopea [ Junior ]
A tak sie zastanawiałam czy ktoś zauwazy zdołowanego " kota":) Hmm...moja historia to jakieś 30sek und na GOL-u:)
Kasjopea [ Junior ]
To tak na początek "dzień dobry"
Be free [ just do it ]
no to opowaiadaj ;) poswiece Ci 2 minuty :] bo musze wiac ;)
Kasjopea [ Junior ]
A jakiego rodzaju to opowieści maja być?
Kasjopea [ Junior ]
Nie mam pojecia co nalezy pisac aby "cos o sobie"...hmmm...
Be free [ just do it ]
jakiego zechcesz ;) co Ci w glowce siedzi przelej na kompa ja musze jechac do voltu bed epo 21 to odczytam trzymaj sie i napisz czy jestes kobieta czy facetem bo nei wiem jak sie do Ciebei zwracac :P
Kasjopea [ Junior ]
Kasjopea to rodzaj żeński , myslałm ,że to oczywiste.

Weakando [ Senator ]
Be free ---> Nie moge... nie lubie małych psów :P A u mnie nawet dobrze. Aha, i próba rzucania się nie udała ale nie szkodzi :)
Kasjopea ---> Witam
Kasjopea [ Junior ]
Witam Weakando :)
Be free [ just do it ]
Weak mrrrr :> prosze :> :*:*:*:
kasjopea wolalam spytac... mniej agresywnie prosze...

Weakando [ Senator ]
Małe psy są małe, dużo szczekają i wszędzie biegają... wykluczone :P
Be free [ just do it ]
male psy malo sikaja! malo jedza! malo sraja! i jak je przytulisz nei beda biegac! prosze.. :> :*

Weakando [ Senator ]
Jak je przytulisz to je zgnieciesz i nie obronią Cię przed nikim... nie ma mowy! :)

Weakando [ Senator ]
Miałem iść jutro na kulturalną bibe i właśnie ją odwołali ;( <płacze>

Mortan [ ]
Zdołuje was co ? :)
Tak mniej wiecej wyglada dosc standardowy w kwestii szalenstwa post pewnej kar tfu znaczy sie niekarczmy :)
No nie!!!! Moja marynarka!
*wstaje zdegustowany i otrzepuje blade juz waluty*
*wychodzi*
*przejezdza buldozerem przez sciane*
*spycha gorke ziemi i formuje z niej grob*
*wbija krzyz*
Earth to earth, ashes to ashes, dust to dust; in sure and certain hope of the Resurrection into eternal life.
*daje Cody marynarke*
Prosze wyprac, spodnie doniose pozniej :)
*wraca na kanape...*
k...a zakopalem ja! :o
I kto tu jest szalony ?
Be free [ just do it ]
Mortan ja!
weak przytule i zgniote no co Ty ze mnie robisz! ja mama kogo innego do obrony :>
*przytula* pociesz sie tym ze glowka Cie nei bedzie bolec ;)
Weakando [ Senator ]
Be free ---> Nigdy mnie głowa nie boli :) Więc to nie pocieszenie :P
Be free [ just do it ]
Weak to sie sam upij do lustra :P
Be free [ just do it ]
albo nie :D zaraz przyjde do Ciebie z lusterkiem i sie razem upijamy :D?
palisz jeszcze?
Weakando [ Senator ]
palisz jeszcze? Tak
będe potem przygotuj biczyk :D
Be free [ just do it ]
biczek? hmmm w ktorej szufladzie.. kasi aby sieprzydala.. heh bede szukac..
cholero miales rzucic ten syf..

Weakando [ Senator ]
Be free ---> Nie rzuce... nie potrafie jak tyle rzeczy mnie wkurza, a to nie ma biby albo co innego.
Przyjdziesz z lusterkiem? Czyli pijemy w trójke, tak? :)
Be free [ just do it ]
Weak hmm nie wiem po co mi to lusterko moze si eprzyda :P ale pijemy napewno :D

Weakando [ Senator ]
Jednak jutro ide na bibe tylko o 14 :| i to 20km od Warszawy :D
Z Tobą zawsze :D Winko, piwo czy co sobie życzysz?
Be free [ just do it ]
piwo i winko ;) ja mialam jutro jechac na dzialke do jozefowa na bibe ;) ale mam dentyste i jakso mi sie nei chce :P

Weakando [ Senator ]
Ja wezme samo winko... nie będe mieszał jednego z drugim bo to się może źle skończyć :P
Be free [ just do it ]
wiesz ja myslalam aby jedno wypic a potem drugim kaca nastepnego dnia leczyc ;) dobry wszystkim :)

Weakando [ Senator ]
Witam. Mmmm... jaka ładna pogoda :P
la fessée [ je ne taime plus ]
... hejka all ... Be free :* ...;)
Be free [ just do it ]
lafe witam :*
Wik tam pogoda codna zwlaszcza dzisiaj :P
Be free [ just do it ]
[edit]
tak
[edit/]

la fessée [ je ne taime plus ]
... witaj Be free ... :*
... dzień mija, a zwłaszcza gdy wolne od pracy/szkoły mamy ino mig ... Lubisz burzę z piorunami, czy błyskawicami ??
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-08 22:48:39]
Be free [ just do it ]
Dari? czy mi sie wydaje ;)?
nie lubie burzy.. boje sie... nie iwem czemu ;) jakis kaprys ;)
la fessée [ je ne taime plus ]
... hm., dobrze Tobie się wydaję, większość tego nawet nie przypuszcza ... ;)
... szkoda, że burzy nie lubisz, ale boisz się burzy, czy tak po prostu - nielubisz ?? ...

Weakando [ Senator ]
Ja wróciłem dzisiaj koło 15 z działki :D
Masakra była :)

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ja lubie burze, tak wiem, dziwny jestem ;)
Be free [ just do it ]
nie wiem czemu nie lubie.. leze sobie spokojnie skupiam sie na czyms a mi cos grzmi za oknem az podskocze czasem :P za duzo chyba filmow ogladam ze mi pioron do mieszkania wpadnie albo cus :P
Weak piekna pogoda na dzialke :]
ooo kogo ja widze ;) Immo kope lat ;)
la fessée [ je ne taime plus ]
Mnie się tam coś o uszy kiedyś obiło, że mamy dwa rodzaje burzy jako zjawiska - obszarową i punktową ... dla obszarowej mamy błyskawicę, a dla punktowej pioruny ... więc jak tak faktycznie jest, ja bardzo lubię u nas w Polsce rzadko występującą burzę obszarową (czasami bez deszczu jest) ... ;)

Weakando [ Senator ]
Nie jesteś dziwny Immo ja też lubie burze :)
Be free ---> Jak pojechaliśmy to było słońce :) Potem noc którą słabo pamiętam i rano deszcz więc nie tak źle :P
Immothep [ Errare humanum est. ]
Be free no witam ;)
Weak :)
Byłem w długi weekend u brata, a ze mieszka na 10 piętrze i ma ładny widok ;) miałem nadzieje na "Ładny pokaz" w wykonaniu Matki Natury.... no niestety, nie doczekałem się :)
Be free [ just do it ]
Immo Weak kazdy jest w jakis sposob dziwny :>
Weak *Potem noc którą słabo pamiętam* hahahahah Ty lobuzie ;)

Weakando [ Senator ]
Aha, mam siniaka na ręku tylko nie wiem od czego :P Podobało mi się nawet sobie pośpiewaliśmy :D
Be free [ just do it ]
no ladnie :P hehe ja kiedys mialam czerwona plamke i mam do dzis male znamie i do tej pory nie wiem od czego ;) dziwne ze wyskoczylo po grilu dzialkowym :P
co ten alkohol robi z ludzmi :P

Immothep [ Errare humanum est. ]
hehe, dlatego nie piję* :))
* - w zbyt dużych ilościach ;)

Weakando [ Senator ]
Immothep ---> Ja też nie pije dużo tylko poprostu nie pamiętam całej nocy :P A uderzyłem się pewnie o coś tylko nie poczułem :) Tak samo chodziłem w krótkim rękawku wczoraj w nocy a było zimno strasznie...

Be free [ just do it ]
cholera jak mi sie nic nie chce :P
Nudni jestescie :P ide sobie od Was :P
:*:*:*

Weakando [ Senator ]
Ja ide spać :(
Papa :******

katrin20 [ Kati ]
;(

Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin co jest, mów szybko bo spać idę ;P

katrin20 [ Kati ]
mam przez kogoś gówniany nastrój... że się tak wyrażę :/
Weakando [ Senator ]
katrin trzymaj się :*
Immothep [ Errare humanum est. ]
Katrin :(((( mam nadzieje że to przeze mnie ;))
3m się....

katrin20 [ Kati ]
łik :*... trzymam się... kubka, którym z chęcią bym rzuciła... bleeech
luke nie przez Ciebie :P... nadzieja matką głupich ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-09 00:09:30]

Immothep [ Errare humanum est. ]
Ufff, jaka ulga :PP
Będzie dobrze, wierz mi ;)
Dobranoc :]
katrin20 [ Kati ]
luke wiem wiem :]... milusich snów :*
la fessée [ je ne taime plus ]
Katrin ... a cóż to się stało, jeszcze godzinek dwie temu, radością tryskałaś, a tu ... cóż takiego ja zrobił, bądź nie zrobił, że nastrój Tobie popsuł ... ??

Immothep [ Errare humanum est. ]
jezuuu.... teraz zauważyłem... buhahha, ja tam chciałem napisać:
"mam nadzieje że to nie przeze mnie ;))"
o jedno piwo za dużo dzisiaj ://
Znikam bo głupoty pisze ;DDD
Pa
katrin20 [ Kati ]
lafe ktoś mnie po prostu nieźle zagrzał... ponownie... ale nieważne
luke domyśliłam się :)... a jak Ci poszedł egzamin? :>

Immothep [ Errare humanum est. ]
<----- egzamin :D
ide spać!!!! prosze mnie nie zatrzymywac, jutro do roboty (pierwszy dzien, musze jakoś funkcjonowac ;)) :P
DOBRANOC :)

katrin20 [ Kati ]
luke to super :> ... a teraz sio spać :)... branoc :*

Weakando [ Senator ]
Szkoła! Hurrra... 8 lekcji? Jeszcze lepiej! :] Uwieeelbiam szkołe :D
Be free [ just do it ]
Weak lecz sie :P
Weakando [ Senator ]
Be free ---> Obawiam się, że już za późno... :)
Marksman [ Promyk ]
Weak - na nogi... bo na głowę to faktycznie - zbyt późno...
Be free [ just do it ]
marks kochanie :) :* Weak nigdy nie jest za pozno ;)
Weakando [ Senator ]
Marks ---> Nogi mam zdrowe...
Be free ---> Jak nie, jak tak?

Marksman [ Promyk ]
Weak - to nie masz po co się do lekarza zgłaszać... jak już było mówione... na głowę i tak nie pomoże:)
Angie - hmmm... pocałuj mnie w... język;)
Be free [ just do it ]
Weak jakas wstrzasowa terapia ;)?
Marx w jezyk? :> Ty to masz wymagania ;) *przytula sie.. paczy w oczka.. caluej namietnie..*
Weakando [ Senator ]
Marks ---> Ja się nawet nie wybieram do lekarza :)
Be free ---> Jak wstrząsowa to możesz mi młotkiem przez łeb przywalić :)
Be free [ just do it ]
weak moge!? aaa ale frajda :D *bierze mlotek i wali weaka po glowie * hahaha :D

Weakando [ Senator ]
;(
Myślałem, że odmówisz

Marksman [ Promyk ]
Ja się nawet nie wybieram do lekarza :)
Teraz już chyba powinieneś:), żeby poskładał do kupy:)
Angie - mmmm....
Be free [ just do it ]
Marx :> :) mrrr :>
Weak jak zadko odmawiam sobie takiej przyjemnosci ;)
Weakando [ Senator ]
Be free ---> Zależy dla kogo przyjemność :)

Be free [ just do it ]
dla mnie oczywiscie ;) *skormnosc mode on * :D

katrin20 [ Kati ]

Weakando [ Senator ]
katrin ---> co jest? :)
Be free [ just do it ]
Kaska co jest wariacie?

katrin20 [ Kati ]
właśnie się cieszę z wyników jakie będę miała z pisemnej maty :|
Be free [ just do it ]
kasia rozszerzona pisalas? czy jak? az tak zle? napewno lepiej niz myslisz ;) w koncu kciuki mocno trzymalam :]

katrin20 [ Kati ]
angie wrzucę Ci streszczenie na gygu bo tu dostałabym bana za bluzgi :|
Weakando [ Senator ]
katrin ---> Może to głupie ale bądź dobrej myśli
Ja się źle czuję... koleżanka się na mnie obraziła za nie porozumienie... w piątek mam pisać historie z dwóch działów... i nie mam z kim popłakać razem :)))))) genialnie poprostu
Marksman [ Promyk ]
Angie - stara matura nie ma podziału na podstawową i rozszerzoną... i matematyka jest obowiązkowa... chyba, że się mylę...
katrin20 [ Kati ]
marks nie jest obowiązkowa
łik poza maturą cholernie mi ktoś siedzi ciągle w głowie pfff... jestem diabelnie wkurw.... na dzisiejszy egzamin i w dodatku cholernie się o kogoś martwię :|
Be free [ just do it ]
Weak wpadnij do mnie musze sie tez histry uczyc.. i geogr.. i chemii.. i biologii.. ajj rozleniwilam sie..
Marx nie znam sie na tym dzia za info
*przytula Kasie..*
Weakando [ Senator ]
Be free ---> Jakbym wpadł to nikt by się niczego nie nauczył... a ja musze to zaliczyć :( ech... żyć się odechciewa
Be free [ just do it ]
weak odrazu si enie nauczyc ale Ty pesymista jestes ... heh ja tez MUSZE to zaliczyc...
Be free [ just do it ]
ej zalozcie nowa czesc bo mi sie nie chce..
Weakando [ Senator ]
Be free ---> No bo zawsze tak jest... nic bym się nie nauczył :P
Be free [ just do it ]
Weak why? ja bym napewno Cie nie dekoncentrowala ;)
Weakando [ Senator ]
Nie wątpie :>
Be free [ just do it ]
wiev w czym problem ;)?

Weakando [ Senator ]
W tym, że ja musze się skoncentrować na książce i historii :) A u Ciebie to mi napewno nie wyjdzie :)
Be free [ just do it ]
ale dlaczego by mialo nie wyjsc ;)? jak ja tez bede sie na niej skupiac :]
Weakando [ Senator ]
Arrghh! :P Jak sobie wyobrażasz żebym w Twojej obecności skupił się na książce?! :) To niemożliwe!
Be free [ just do it ]
nic trudnego ;) nie wiedzialam ze przy mnie nie mogl bys sie skupic ;) interesujace *paczy czy marx nie paczy daje buzaka w policzek łikowi*
Weakando [ Senator ]
Dobra ja ide spać bo do szkoły trzeba iść :(
Pa :*
Be free [ just do it ]
Weak slodkicj snow ;) no wlasnie ta szkola ech.. bleh.. tez sie nie dlugo klade :*
Vebso [ Legionista ]
nuuuuudy
NorwicK [ Maggot ]
Czy tu czasem ktos jeszcze zaglada :D ??

Weakando [ Senator ]
Tak :)
NorwicK [ Maggot ]
Tyle ludzi na liscie stalych bywalców a sie jeden tylko zglosil :) No al cóz dobre i to :) Witam Weak :)
Weakando [ Senator ]
Siema NorwicK :)
Jak tam?

NorwicK [ Maggot ]
Spoko :) Wreszcie dlugi weekend sie zaczal i troche laby bedzie :) A w niedziele jade na koncert do Chorzowa :)

Weakando [ Senator ]
Fajnie :)
O koncercie też myślałem ale się w końcu nie zdecydowałem i nawet nie żałuje :) Aż tak bardzo nie uwielbiam Ironów żeby jeździć przez pół polski dla nich i wydawać 100zł :P

NorwicK [ Maggot ]
No tak ale za 100 zl to za bilet na plycie. Jade tam z bratem i z ojcem i kupilismy bilety po 150 zl na glowe bo w sektorze z miejscami siedzacymi :) Nie wytrzymalbym stac tam tyle godzin. Btw tam nie graja tylko Ironi :
IRON MAIDEN
NIGHTWISH
KREATOR
BEHEMOTH
PRIMAL FEAR
FRONTSIDE
DRAGONFORCE
Wiec mysle ze warto dac nawet te 150 zl za tyle zespolow :) Koncert zaczyna sie juz o 14.00 a konczy sie pozno w nocy :)
Be free [ just do it ]
bleeeeeeeeeee mam szlaaaaaaaaaaaban...