GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KZS *Klub Zdolowanych Szalencow* cz.1

27.04.2005
00:09
smile
[1]

Be free [ just do it ]

KZS *Klub Zdolowanych Szalencow* cz.1

Serdecznie zapraszamy wszystkich zdołowanych *postaramy się poprawić Wam humor* szaleńców *tacy zawsze mile widziani* ... a właściwie gorąco zapraszamy wszystkich GOLasów z najróżniejszymi pomysłami i problemami
Fantazji mówimy: Dzień Dobry!
Rozsądkowi mówimy : NIE!
Wariatom mówimy: TAK! ... to właśnie dzięki takim ludziom nasze buzie promieniują uśmiechem

Śmiech to zdrowie i jeszcze nikomu nie zaszkodził... więc śmiejmy się i radujmy ... oto miejsce, w którym wszystkie hamulce puszczają
Dajcie się ponieść fantazjii... wyobraźcie sobie, że jesteście w prawdziwej karczmie i romansujecie, zdradzacie, upijacie się , bawicie się do upadłego i co Wam jeszcze wpadnie do glowy ... Wszystkie propozycje mile widziane, gdyż nic co ludzkie nie jest nam obce. *Oczywiście przestrzegamy Regulaminu GOLa*
Może Wam się to kojarzyć z jakąś tandetną telenowela, ale każdy chyba potrzebuje miejsca, w którym może poświrować i powygłupiać się do woli
Karczma ma na celu zabicie nudy, która nam czasem towarzyszy.


Ogloszenia:
Zaczynamy czesc pierwsza ;) prosze mi stworzyc jakis obrazek dla tej karczmy ;)

"ręce w kieszeniach płaszczyka
świat gdzieś do tyłu pomyka
radosny i niedopity
nadciąga Mazio z elity
stopę ma pod kilem wody
szczerzy uśmiechem niemłodym
myślą co dziwnie przepita
pijacka jest to elita
wiatrem podszyte są chwile
na piwo byłoby by byle
i byś był wraz z nim upity
też będziesz członkiem elity
nie ważne - beret czy toczek
za kroczkiem zbliża go kroczek
za drzwi gdzie siedzi wypita
w mordę kopana elita :)"

by Mazio :)



Natchnieni pomysłem założenia klubu :
Immothep i Be free

w watku prosze zglaszac sie o dopisanie do listy bywalcow osoby zostana dodane przy nastepnych watkach


Doly kopia:
Arcy_Hp
Be free
DariFula
Marksman
Misiolo
Gangsta
Immo
Misiolo
NorwicK
Punks Not Dead
Kaies
KATrin
klaczki
kowalskam
snopek9
Weakando
_zielak_
-=]o[=-

*Liczymy na Was ...
...i zapraszam do wspólnej zabawy.

Pozdrawiam
Be free

27.04.2005
00:11
[2]

snopek9 [ Legend ]

pierwszy??

27.04.2005
00:11
[3]

Be free [ just do it ]

Jadymy z tym koksym!



Sie kurczaki nie wkleilo..
poprzednia czesc :

27.04.2005
00:12
[4]

snopek9 [ Legend ]

Sorka, ale zawsze chcialem to napisac... jestem na forum od roku i dopiero teraz mi sie to udalo... to znazy juz bywalem pierwszy, ale w watkach ( karczmach) ktore sam zakladalem ...a to sei nie liczy ;p

27.04.2005
00:14
[5]

Marksman [ Promyk ]

hmmm... dopisano mnie:> ciekawe...:>

27.04.2005
00:14
smile
[6]

snopek9 [ Legend ]

Ten tego... jesli mozna to: albo prosze o skreslenie mnie z listy w nowym watku, albo zmienienie mojej ksywki na: Snopek zamiast tego snopek9

27.04.2005
00:17
[7]

Be free [ just do it ]

kochanie mam wykreslic :>? buzii...


Snopek zmienie przy nastepnej czesci nic nie mowiles w czesci organizacyjnej jak lista latala ze to Ci przeszkadza.. wiec sorka nastepnym razem

27.04.2005
00:23
smile
[8]

snopek9 [ Legend ]

Nic sie nie stało... a ja po prostu nie zauwazylem nawet ze jestem na liscie :D bo sie nie dopisywalem przeciez :D

hehe zartuje widzialem ze jestem na niej :p ale jakos zapomnialem napisac zeby ta ksywka została zmieniona...

27.04.2005
00:28
[9]

Be free [ just do it ]

hehe oki ;) to jak mowie nastepnym razem :)
Masz jakis pomysl na obrazek do watku :D?

27.04.2005
00:29
[10]

Marksman [ Promyk ]

Angie :*...

27.04.2005
00:29
[11]

snopek9 [ Legend ]

Jedyny pomysł jaki mam teraz to spać :D zreszta nie bardzo znam sie na grafice...

Dobranoc

27.04.2005
00:30
[12]

Be free [ just do it ]

branoc snopek :*
ja myslam aby wariaty z tad powklejali swoje oczka a ja bym to na jedno zdjecie wrzucika hmm pomyslimy
Marx kochanie a tu znowu noc a my znowu sami :> :*...

27.04.2005
00:31
smile
[13]

DariFula [ Dari Fula ]

Be free ... dzięki ... ;* ... pytasz we wstępie o obrazek, to można by jakąś abstrakcję poszukać, no wiesz ... taką szaloną ... obraz, na który patrząc, nikt nie będzie wiedział o co chodzi w nim ... ;)

27.04.2005
00:33
[14]

Be free [ just do it ]

Dari no tez dobre ;)
Albo jakichsz szalnecow z psychiatryka :D cos szalonego ;)

27.04.2005
00:34
[15]

Be free [ just do it ]

a jeszcze jedno Dari nie ma za co :*

27.04.2005
00:38
[16]

DariFula [ Dari Fula ]

Be free ... Angela, Angie ... to twe ksywki na forum, czy imię ... ?? ;)

27.04.2005
00:40
[17]

Be free [ just do it ]

Angela to imie :) (czyt. Andżela) :) Angie skrot od znajomych zza oceanu ;) Be free ksywka na forum :)

27.04.2005
00:40
[18]

Marksman [ Promyk ]

Angie, jak widać to nie do końca... choć... *myśli o tym, że jego łóżko ostatnio niepewne... a dostał propozycję ciekawą...*

27.04.2005
00:44
smile
[19]

DariFula [ Dari Fula ]

czytam Andżela ... dzięki za info ... :* ... zaraz będę musiał zmykać do wyrka swego zasłanego i oczekującego mnie ;) ... lubie na I zmianę pracować, tylko że n ienawidzę tak o 4.30 wstawać ...

27.04.2005
00:45
smile
[20]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Tylko na moment, zeby pokazać, że jeszcze żyję (gdzieś tam) ;)

27.04.2005
00:49
[21]

Be free [ just do it ]

Marks niedlugo to sie zmieni* no to oc oc propozycja nadal aktulna bedzie milo cipelutko i ciekawie :>*
Dari ajj tak wczesnie to ja sie czasem tak klade spac :P A ja sobie leze w lozeczku hehe :D ;] no to branoc zycze :*

27.04.2005
00:50
[22]

Be free [ just do it ]

aaaaaaaa Immo zmartwych wstal :D hahaha :) jeden z pomyslodawcow karczmy i tu sie nei udziela ;) buziak przelotem slonce :* :)

27.04.2005
00:50
[23]

Weakando [ Senator ]

Dobra spadam spać... dobranoc :*
Jutro mam 8 lekcji, mniam! ;(

27.04.2005
00:51
smile
[24]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Jestem jestem i obserwuje ;)

27.04.2005
00:52
[25]

Be free [ just do it ]

Weak ja tez,,, branoc :*
Immo co slychac w wielkim swiecie :D opowiadaj co Cie tak malo? na JPD tez Cie nei widze

27.04.2005
00:53
smile
[26]

Immothep [ Errare humanum est. ]

a nic nowego Be free, a będzie mnie jeszcze mniej... własnie sobie prace znalazłem ;)

27.04.2005
00:55
[27]

DariFula [ Dari Fula ]

... branoc all ... ;) Angela ...;*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-04-27 00:55:45]

27.04.2005
00:56
[28]

Be free [ just do it ]

taa no to gratulacje :)
pochawlisz sie jaka :)?

27.04.2005
00:57
[29]

Be free [ just do it ]

Dari slodkuch snow :*:*

27.04.2005
00:58
smile
[30]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Miło że jestem na liście dwukrotnie. Czuję się wyróżniony.

27.04.2005
00:59
smile
[31]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Na razie jestem w trakcie załatwiania, więc nic nie mówie, nie chce zapeszyć.
Ale jak już zasiąde za biureczkiem to nie omieszkam sie pochwalic ;)

27.04.2005
01:00
[32]

Marksman [ Promyk ]

*powtórzyłby wypad sprzed roku... 2 tygodnie pod gołym niebem... spanie pod ławką... te 3 busy turystów... to taniutkie piwo... to szaleństwo... ten wiatr... to małe przemarznięcie przyu temperaturze 40 stopni w cieniu... powtórzyłby to...*

27.04.2005
01:00
[33]

Be free [ just do it ]

o kurde :P tak to jest jak ja zakladam watki o takiej godzie wszystko mi sie myli :P
Misiolo skad jestes?

27.04.2005
01:02
[34]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Z Wałcza. Takie małe miasteczko powiatowe w Zachodniopomorskim, niedaleko Piły. A czemu pytasz?

27.04.2005
01:02
[35]

Be free [ just do it ]

Marks to w czym problem ;)?
Immo to trzymam mocno kciuki abys sie pochwalil xD

27.04.2005
01:02
[36]

Be free [ just do it ]

Misiolo ;] ciekawosc ;]

27.04.2005
01:05
[37]

Marksman [ Promyk ]

Be free - że ten stary drewniany jacht na którym wtedy byłem został sprzedany... i już nie mam do niego dojścia:) pozatym... załoga... raczej w tym skłądzie już nigdy nie popłynę...

27.04.2005
01:05
smile
[38]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Be free dzięki :) :*

znikam, na dzisiaj starczy, pa :)

27.04.2005
01:09
[39]

Be free [ just do it ]

Immo naprawde nie ma za co :*
Marks hmmm :> *zastanawia sie nad propzycja ktora wlasnie otrzymala zreszta to nie propozycja tylko jego postanowienie :>* powiem Ci jedno : dla chcacego nic trudnego ;) i moge sie zalozyc ze taka przygode nie raz jeszcze przezyjesz ;) :*

27.04.2005
02:07
[40]

Marksman [ Promyk ]

Znikamy...

*zabrał Angie i poszli nyny...*

cya...

27.04.2005
02:09
smile
[41]

katrin20 [ Kati ]

*podglądywuje :>*

27.04.2005
03:31
[42]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

No ładnie. Wy tu bara-bara a ja jeszcze powtarzam do matury... Niewiem czy jest sens wogóle kłaśc się dzisiaj spać.

27.04.2005
08:39
[43]

Be free [ just do it ]

Wy tu bara bara
hahaha :D ojMisiol Misiolo jakie bara bara :>
No to trzymamy kciuki za maturki..

27.04.2005
11:00
smile
[44]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

b3---> :* :* , jam jest Twój ?:> Czy to TYLKO zbieg okoliczności że jesteśmy obok siebie na tej liście ? :D

27.04.2005
11:09
[45]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Widzę, że karczma ładnie się rozwija :) Teraz siedzę w szkole (co za ból) więc sobie narazie nie pogadamy :) Do zobaczenia wieczorem :>

27.04.2005
14:08
[46]

Be free [ just do it ]

Arcy :> kochanie :> :* :) Lista jest alfabetycznie :P no ale wiesz :> my wiemy swoje :> :*
3mam kciuki za biolke ;)
Panie doktorze bedzie mnie musial przebadac gardziolko mnie boli :>

Zielak milego i do zobaczenia :*

27.04.2005
20:22
smile
[47]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

b3---> no z biolcą poszło mi srednio ;/ wkurza mnie! jak się ucze i ściągam tak pół na pół to mam świetne oceny , jak zarywam nocke na nauke to wielkie NIC mi z tego wychodzi :(((

27.04.2005
20:23
[48]

Punks Not Dead [ Reggae Rasta ]

a gdzie mój jabol?!


Jabol Punk, Jabol Punk, Jabol Punk!!!

27.04.2005
20:36
[49]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Jak tam panowie i panie szalenie zdołowani, co u was ??? :) Bo u mnie dzień spłynął w niezby miłej fizycznej atmosferze - omegi, dżule, waty i inne duperele :) - musiałem się uczyć na jutrzejszą poprawę :P, ale nie narzekam bo już wieczór i odrobina relaxu na GOLu :)

27.04.2005
20:41
smile
[50]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Me serce az płonie z radosci, gdyz me oczy ujrzały kolejną tandetną Karczmę... :P

Ciekawe co bedzie nastepne: Watek maniaków stringów???

Szkoda mi Was....

27.04.2005
20:44
[51]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Serafin ---> już tak nie narzekaj i nie jęcz, nikt ci nie każe tu pisać :P

27.04.2005
21:12
smile
[52]

Be free [ just do it ]

Punk... a ja chce piwo ? gdzi emoje piwo! :P Zasluzyles :P? hehe :)
Arcy oj bido.. :* *przytula* ja tez mam problemy z biolca xP laske mialam na smestr ale juz zaliczony wiec luzz.. ale teraz kolejne laski leca.. nienawidze tej baby i tego przedmiotu.. grrr.. a w gimnazjum mialam 5 :D muhahaa
Serafin prosze Cie.. wyjdz.. nie jestes tu mile widziany...

27.04.2005
21:15
[53]

Be free [ just do it ]

Zielak dzien zdolowany? tak tak... u mnie bardzo.. wszystko pod gorke mi idzie... ale chociaz koniec dnia mi ladnie sie zakonczyl.. planuje przygarnac sobie pieska.. :) takie male gownienko do przytulania :)

27.04.2005
21:23
smile
[54]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

b3, zdołowany ten dzień nie był :P Jestem trochę zmęczony, ale już cieszę się na myśl o długim weekendzie :)

A to, że pieska chcesz przygarnąć to słodkie :) Napisz potem jak się wabi i jakiej rasy. Sam kiedyś miałem królika - Gizma, ale już jest na tamtym świecie :\ pozdro dla ciebie Gizmo :D

27.04.2005
21:42
[55]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jeżeli Ci nas szkoda , wyjdź , ukaż swoje wspaniałomyslne miłosierdzie.

27.04.2005
21:58
[56]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Btw, znajdź sobie dziewczyne ;pp

b3---> dalej Cie gardełko boli ?:>> :D

27.04.2005
22:00
[57]

Be free [ just do it ]

u mnie od urodzenia jest pies w domu ;) na poczatku mialam yorkshire terriera nazywal sie Jorik :) potem kundl amialam wabil sie Kajtek ale zdechl mi w grudniu 2004... i teraz chcemy z mama wziac jeszcze raz yorkshire terriera ale malutkiego max pol roku bo tamtego mama dostala jak ten pies mial 5 lat no i bedzie yorkshire terrier i bedzie sie bawil Jorik :] bo ja do kazdego yorkshire terriera tak mowie ;) taki kaprys..

27.04.2005
22:02
[58]

Be free [ just do it ]

Arcy.. oj boli boli... i nozki ejszcze bola bo zakwasy mam... musisz mnie przebadac ;)

Takie malenstwo chce --->

27.04.2005
22:04
smile
[59]

NorwicK [ Maggot ]

A jak tak bardzo chcialbym miec psa :( a rodzice mi nie pozwalaja :(

27.04.2005
22:06
smile
[60]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Hm , no widze że cięzka sprawa, łydki masz bardzo...jędrne (:>) dlatego polecam natychmiastową kuracje rozruchu nóg , rozwierasz coraz bardziej , pasuje ? :D

27.04.2005
22:08
[61]

Be free [ just do it ]

NorwicK a miales kiedys?
Moja mama po smierci mojego ostatniego psa juz nie chciala brac... nie chciala slyszec o psie..o jakim kolwiek zwierzeciu... na swinke morska mi sie udalo ja naklonic jedynie al ejakos nie mialam okazjii sie wybrac po nia.. a ostatnio sama zaczela o tym nawijac.. ona teskni za tym.. za takim malym czworonoznym przyjacielem :) ktorego trzeba tulic kochac karmic myc i wyprowadzac :)
Tak na marginesie to po moim pierwszym psie moja mama nie chciala juz zadnego mialam wtedy 6 lat.. ale ze ja dziekco.. ze zaczelam przezywac kryzys ze nie ma Jorka w domu.. nic nie chcialam robic.. to mi kundelka wzieli :) no :) i kurcze teraz ten wariat bedzie :) tylko musi troche chajsu wpasc bo one drogie sa cholery :P wiec we wrzensiu powinna taka kulka u mnie byc moze wczesniej :)

Arcy ale mi sie nie chce rozwierac :P pomozesz mi :D?
oj tak tak bardzo jedrne i bardzo spiete :P

27.04.2005
22:09
[62]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

a tutaj macie moje 'maleństwo' :> ------>

27.04.2005
22:12
smile
[63]

Be free [ just do it ]

zielak ooo :)
kiedy snawet watek o zwierzakach zakladam ;) tu macie link :

27.04.2005
22:13
[64]

NorwicK [ Maggot ]

Nigdy wczesniej psa nie mialem, a szkoda ;/ natomiast bardzo lubie psa mojej babci ktory wabi sie Reks i jest kundelkiem :) wlasnie takiego bym chcial miec nie zadnego rasowego :)

27.04.2005
22:14
[65]

Be free [ just do it ]

Norwi ile masz wiosen? moze we wlasnym domku , mieskzanku lada moemnt bedziesz mogl przygarnac owego wariata :)

27.04.2005
22:16
smile
[66]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No jasne! Tylko powiedz GDZIE mam usadowić głowe , bo wiesz , mięsnie karku mi nawalają i musze je na czymś oprzeć :>> A nóżki sie wyleczy o to sie nie bój :) Doktor Grześ Ci zrobi taką kuracje jak nikt inny :>>

27.04.2005
22:18
[67]

Be free [ just do it ]

Glowke hmmm mozesz oprzec o *cenzura* lub o brzuszek :) o to ja pana doktora tez bede musiala popiescic egkhm tzn poleczyc troche :)

Norwi a czemu rodzice nie chce wziac psa? masz, mailes jakies inne zwierze?

27.04.2005
22:18
[68]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

Ja psa nigdy nie miałem, a szkoda bo chciałbym go mieć :\ - tymczasem ciąge narzekania matki syszę - pies dużo je, dużo pije, dużo sra itd. :) Ale spoko za parę lat sobie kupię jakiegoś napewno :)

27.04.2005
22:19
[69]

NorwicK [ Maggot ]

No na razie mam 17 zaledwie :) jakos mi nie predko sie wyprowadzac od rodzicow :) kiedys ich moze przekonam do zakupu psa ... moze kiedys ... echhh :/

27.04.2005
22:21
[70]

Be free [ just do it ]

zielak u Ciebie tak gadal ahaha ;) maly piwesek malo je :) maly piesek malo sra :) maly piesek malo pije zreszta i wieksze wcale nie takie wymagajace u mnie byl taki problem : bo pies brudzi *kundel strasznie lniał* bo z psem trzeba rano wychodzic *przed szkola praca* bo psa nie ma gdzie na wakacje zostawic i takie tam bla bla bla ale w koncu ona nie wytrzymala :D i sama zaczela ze mna o tym gadac :)

Norwi tez mam 17 ale z domu jak najszybciej chce juz zwiac ;) chce byc niezalezna :)
kiedys? hmm ? kiedys to Ty sam bedziesz mieszkal :P wiec polecam juz zaczac strania :)

27.04.2005
22:21
[71]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Hm , mam sie rozebrać ? Czy będziesz mnie badać w ubraniu? A jeśli mam sie rozbierać to gdzie ?:>

27.04.2005
22:23
[72]

NorwicK [ Maggot ]

be 3 --> Mialem kiedys zolwia ale to byl kompletny niewypal :/ tylko myc po nim akwarium i dawac jesc co tydzien :/ pasjonujace zajecie :)

27.04.2005
22:24
[73]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

A ja mam 16 lat i również nie mam ochoty siedzieć u rodziców - chcę jak najszybciej się uniezależnć, zbudować własną chatkę, kupić sobie psa, założyć kablówkę i żyć w sopokoju :>

A co do rad to spróbuję, kto wie może kiedyś ją przekonam :)

27.04.2005
22:26
[74]

Be free [ just do it ]

no jak mam Cie przez ciuchy badac! gluptas :P
moze na srodku karczmy? hmm nie :P za dzuo gapiow :D *bierze Grzesia za raczke i prowadzi do lazienki :>* no to kochanie teraz sie rozbieraj musze Cie dokladnie przebadac :>


Norwi tez zolwia mialam :P nuudny jak cholera byl :P jakis dziwny nie spal w zime downa mial albo cos :P zamiast w akwarium sie zalatwiac to jak po mieszkaniu posowal to mi caly dywan obsral i musialam nowy dywan kupic ;/ a zolwia oddalam spowrotem do zoologicznego.. nie bylo sensu ... chomika jeszcze mialam ;) ale smiercia tragiczna zginal..

Zielak ja ju zmam mieszkania muhahaha ;) tzn zapisane na mnie po smierci dziadkow jest moje :) 3 pokojowe mieszkanie z lazienka i kuchnia :] wspolokatora chetnego juz mam wiec bedzie faaaaaaaajnie :]

27.04.2005
22:27
[75]

NorwicK [ Maggot ]

be free & zielak ---> co wy az tak nie lubicie swego rodzinnego domq ze chcecie z niego uciekac :P ??

27.04.2005
22:30
[76]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

b3 ---> no to fajnych dziadków masz, też bym tak chciał :)

27.04.2005
22:31
[77]

Be free [ just do it ]

oj dziadkowi enaprawde wspaniali :) juz nei chodzi o mieszkanie ;) kochani staruszkowi e:) wcale im nie zycze abym szybko dostala to mieszkanie aby nie bylo...
Norwi teskno mi do wolnosci ;) a w domu daobrze mi tylko troche za krotko mama trzyma ;) jestem niegrzeczna dziewczynka ;)

27.04.2005
22:36
[78]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Po co mi zwierzątka jeśli mam kogos takiego kochanego jak b3 :> :**Pani doktor b3 *rozbiera się* co panią interesuje ?:>

27.04.2005
22:44
smile
[79]

Be free [ just do it ]

ooo jakie slodki Grzesiu :) ooo :) *jest jej bardzo milo :)* :*:*:*:* :)
No wiec mnie interesuje pana *cenzura* bo tak na mnie dziwnie paczy :> egkhm to znaczy no ten teges no a co pana boli :>? :D

27.04.2005
22:45
[80]

NorwicK [ Maggot ]

Widze ze zaczynaja sie nocne rozmowy :P

27.04.2005
22:47
[81]

Be free [ just do it ]

Norwi w koncu od tego noc jest ;)
a moze Ciebie cos boli :> Pani dokotr Angie z checia ogladnie :> zmaca :> egkhm tzn zbada :>

27.04.2005
22:49
[82]

DariFula [ Dari Fula ]

... szukam lekarza ... cierpię ostatnio na bezsenność ... ;)

27.04.2005
22:49
smile
[83]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No baaardzo mnie boli :) Od dawna nic nie zwiedzał biedak.. czuje sie porzucony i samotny , przygarnij kropka :D:D:D:D (żadnych aluzji do rozmiarów prosze ;P :D::D)

27.04.2005
22:57
[84]

Be free [ just do it ]

Dari ja na bezsonnosc tez cierpie ale jeszcze nikt od tego ni eumarl ;) sluchaj moj wlochaty tzn Marks dzis nie spi ze mna ;) wiec moze razem postaramy sie znsac ;) w dwojke razniej :]
tak tak Arcy bez zadnych zaluzji :D
oj to co ja tu panu przepisze jakies zwiedzanie ;) a co by chcial pozwiedzac owy przedmiot bolu ::D tzn kogo ;) ja sie moge jedynie nim sie poopiekowac porpawic humor tzn pocieszyc ;) i moge go przygarnac ale zwiedzanie odpada ;) *odzywa sie w niej co jakis czas jakas wiernosc do Marksa ;] wiec wiesz ze zwiedzania nici ;) przynajmniej u niej ;) ale pobawic tez sie mozna :D*

27.04.2005
22:59
[85]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

wiernośc do marxa ? :P lol

No dobra , ale licze na prężną opieke :D

27.04.2005
23:01
[86]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

A ja na bezsenność nie cierpię :P toteż idę już spać bo jutro cięzki dzień mnie czeka :

miłych dyskusji życzę i dobranoooc, Zieeeeew :)

27.04.2005
23:01
[87]

Be free [ just do it ]

no wiernosc :p Arcy martwie sie o Twoj zywot :P jak tu ze strzelba znowu wpadnie to ja nawet go ju znie powstrzymam
i co to ma znaczyc?! to Ty jestes lekarzem i to ja jestem chora i ja sie opiekuje udajacym chorego lekarzem :P
*piesci ;]*

27.04.2005
23:02
[88]

Be free [ just do it ]

zielak branoc :*

27.04.2005
23:05
[89]

DariFula [ Dari Fula ]

Angella ... wiem, że nikt na bezsenność nie umarł, ale przez to .... jestem aktywny chyba tylko nocą ... ;) ... a może ku temu mnie zapraszasz do ... ;)

27.04.2005
23:07
[90]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Ale on sie ponoć tylko klamkami bawi :PP

No dobra , to zaczynamy kuracje , nóżki rozwieramy coraz bardzieJ!

27.04.2005
23:07
[91]

Be free [ just do it ]

aktywny noca powiadasz :D
no zapraszam do wyrka.. co mam lezec sama.. *przygarnij Angele * :D:D:D:D

27.04.2005
23:09
[92]

Be free [ just do it ]

jak granatem rzuci to bedziesz mial klamke :P kto go wie :) zazdrosny mezczyzna zrobi wszystko :) zreszta ma poowdy aby byc zazdrosny :P hehehe :D *niegrzeczna dziewczynka :]*
*rozwiera szeroko nogi :> czeka co dalej :>*

27.04.2005
23:11
smile
[93]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

No wiesz nie byłby zazdrosny ,gdybym ja tego nie robił lub Ty :P

Hm , fajna *cenzura* , aż mnie kusi żeby coś włożyć :>>

27.04.2005
23:13
smile
[94]

Weakando [ Senator ]

Witam :)
Ha! Przebiegłem się troche do domu żeby kapke szybciej dotrzeć i właśnie umieram... dusze się :) Rzucam to gówno raz na zawsze...

27.04.2005
23:15
[95]

Be free [ just do it ]

Arcy ale my nie umiemy przeciez bez takich rozmow zyc :D ? prawda :D?
*to niech wstawia :D*


Weak Toba tez mam sie zaopiekowac :P? btw palisz jeszcze?

27.04.2005
23:16
[96]

Be free [ just do it ]

sorka nie doczytalam.. to rzucaj jak najszybciej... nie warte zdrowia..

27.04.2005
23:17
[97]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Już nie pale... od dzisiaj i to kur** nie ma mowy, nawet jak mnie coś mocno wkurzy! Przecież ja teraz umieram... oddycham jak przez słomke. Zaopiekuj się mną :( jestem biedny

27.04.2005
23:19
[98]

Be free [ just do it ]

Weak znam ten bol.. dlaego rzucialm.. nie moglam tanczyc ani grac w kosza.. tzn robic czegos co kocham..

To moze na poczatek oddychanie usta usta :D? trzeba przefiltorwac usta ;)

27.04.2005
23:20
[99]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Cholera utknął, musze nim popchać troche :D:D

Jasne że nie możemy bez takich rozmów żyć! :D Są bardzo rozwijające! ;)

27.04.2005
23:21
smile
[100]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Tiaaa... tylko śmierdze fajkami i winem białym-mix-czerwonym wytrawnym za darmoche! :)))) Oczywiście nie mam nic przeciwko :*

27.04.2005
23:24
[101]

Be free [ just do it ]

do zapachu przyzwyczajona jestem ;) 5 lat palacz :> a winko mniam :] *robi usta usta.. ups jesyk jej wpadl do srodka :P*
Arcy co Ci utkelo i gdzie :P mowilam bez zwiedzania a piszac *to niech wstawia* mialam na mysli uzupelnie tzn przetlumaczenie cenzury :P zboczeniec jeden no! bo po Marxa zadzwonie! :P

27.04.2005
23:25
[102]

Be free [ just do it ]

Weak gdzie Ty darmowe wino dostajesz :D? to sie przejde po nie ;) w koncu jedna dzielnica :D :) i osiedla obok siebie :D

27.04.2005
23:26
[103]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

*zamknął sie w sobie*

Dobranoc

27.04.2005
23:28
[104]

Be free [ just do it ]

hahaha Arcy napisales tak jak Sylwek buhahaha :D
Sluchaj to zamkniecie trzeba bedzie podwojna terapia leczyc :>
naprawde lecisz? to branoc :*

27.04.2005
23:29
[105]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Nie , po prostu zraziłaś mnie.

27.04.2005
23:31
[106]

Be free [ just do it ]

przeziebieniem? czy czym?

27.04.2005
23:39
[107]

Be free [ just do it ]

*mysli intensywnie i naprawde nie wie czym go zarazila.. jest pozno chyba jej mozg sie wylaczyl.. bedzie eidlugo wiac.. dzis wyjatkowo wczesniej..*

27.04.2005
23:46
[108]

Be free [ just do it ]

Wszyscy mi zwiali... no to ide Nynac.. *polazla do Marksa.. wlazla mu do lozka na chama.. i sie niczym nie przjmoje ;]*
Branoc wszystkim :*:*:*:*:*:*:* *podzielcie sie :P

27.04.2005
23:49
smile
[109]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Poszedłem z dwoma kumplami na jakiś koncert do Traffic Club do centrum, miała grać nauczycielka od saksofonu jednego z kumpli :) Idziemy na góre na koncert a tu zonk impreza zamknięta można wejść tylko z zaproszeniem to kolega mówi, że on od pani która dzisiaj ma mieć tu koncert i nas wpuścili... Patrze a tam wszyscy w garniturach :)))) Okazało się, że to było otwarcie jakiejś galerii a koncert trwał 20 minut, ponieważ na stole stały kieliszki pełne win dla gości, to przecież nie zmarnuje takiej okazji :) Potem powrót przez pół Warszawy do domu.

28.04.2005
08:48
[110]

Be free [ just do it ]

Weak do Trafficu poszliscie :D taa ja tam z Kaiesem chodze na herbatke i do dzialu ksiazek dla dzieci sie wydurniac :) Bardzo przyjemne miejsce :)
co do wejscia, bardzo szprytnie :D Gratulacje ;)
milego dnia wszystkim ;)

30.04.2005
17:53
smile
[111]

Be free [ just do it ]

aaaaaa bziuuuuuuuuum.. widze ze ta karczma zdechla ;/ albo to przerwa zwiazana z wolnym
ja jade jutro na dzialke do znajomych wiec sie zegnam.. zycze wszystkim milego wypoczynku buziaki :*

03.05.2005
22:17
[112]

Be free [ just do it ]

A myslalam ze Karczma dluzej pociagnie ;) no coz taki jej zywot ;) chyba moge postawic przy niej krzyzyk ze zdechla :]
_________
Amen

03.05.2005
22:58
[113]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

A może jeszcze nie zdechła tylko ludzie zmęczeni po długim weekendzie :P.

03.05.2005
23:04
[114]

_zielak_ [ Łowca Predatorów ]

O to ta karczma jeszcze istnieje? ;)

Pogadałbym trochę, ale muszę już iść spać... Więc dobranoc :)

04.05.2005
07:23
smile
[115]

Be free [ just do it ]

no istnieje istnieje ale jak by chciala a nie mogla :P

04.05.2005
11:14
smile
[116]

Weakando [ Senator ]

Witam :*
Wróciłem wczoraj ale dopiero dzisiaj net mi raczył zadziałać :)
Be free ---> Hehe... Ale ten kumpel znał tą babke która grała, to jego nauczycielka od saksofonu :) Tak czy inaczej, było bardzo fajnie :))) potem tylko maraton przez Warszawe i w domciu.

04.05.2005
11:22
[117]

Testosteron^ [ Pretorianin ]

ja tez chce lizaka!

jutro pisemny z polaka, nie przeczytalem zadnej lektury, a dzisiaj rano sbudzil mnie sen o wileeeekieeej bombie atomowej ktora wybuchla mi przed oczyma.

lizaaaka!

04.05.2005
11:22
smile
[118]

Masterful [ Pretorianin ]

cze, jestem szaleńcem, wlasnie wyrznalem cala rodzinke sasiada tępym nozem a następnei rozrpulem ich wszystkich analnie, prosze dopisac mnie do listy !

04.05.2005
20:51
[119]

Be free [ just do it ]

hahaha Masterful rozwaliles mnie :P
Weak :* to spoko ;)

05.05.2005
00:31
smile
[120]

Weakando [ Senator ]

I brak oddychania po przebiegnięciu się był chyba przez wino a potem shake w MC :P A jak wiadomo Wino + Mleko to śmierć

05.05.2005
09:14
[121]

Be free [ just do it ]

Weak brawo... heh ale zyjesz wariacie ;)

06.05.2005
14:16
[122]

Be free [ just do it ]

bziuuuuuuuuum
maly upik moze ktos zyje?

06.05.2005
15:50
[123]

tr3sor [ Legionista ]

https://www2.TheCrims.com/?rid=432815 to jest zdolowany człowiek !!!!!!!!!!!!!!!

06.05.2005
16:52
[124]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> No żyje... narazie nie żałuje :)
tr3sor ---> Wyjdź

06.05.2005
17:00
smile
[125]

Kasjopea [ Junior ]


Doly kopia:
Arcy_Hp
Be free
DariFula
Marksman
Misiolo
Gangsta
Immo
Misiolo
NorwicK
Punks Not Dead
Kaies
KATrin
klaczki
kowalskam
snopek9
Weakando
_zielak_
-=]o[=-
Kasjopea

06.05.2005
17:08
[126]

Be free [ just do it ]

weak slonce kup mi yorka.. plis... Co slychac tak w ogole;)?

06.05.2005
17:09
[127]

Be free [ just do it ]

Kasjopea opowiedz cos o sobie ;)

06.05.2005
17:11
[128]

Kasjopea [ Junior ]

A tak sie zastanawiałam czy ktoś zauwazy zdołowanego " kota":) Hmm...moja historia to jakieś 30sek und na GOL-u:)

06.05.2005
17:11
[129]

Kasjopea [ Junior ]

To tak na początek "dzień dobry"

06.05.2005
17:12
[130]

Be free [ just do it ]

no to opowaiadaj ;) poswiece Ci 2 minuty :] bo musze wiac ;)

06.05.2005
17:14
[131]

Kasjopea [ Junior ]

A jakiego rodzaju to opowieści maja być?

06.05.2005
17:15
[132]

Kasjopea [ Junior ]

Nie mam pojecia co nalezy pisac aby "cos o sobie"...hmmm...

06.05.2005
17:16
[133]

Be free [ just do it ]

jakiego zechcesz ;) co Ci w glowce siedzi przelej na kompa ja musze jechac do voltu bed epo 21 to odczytam trzymaj sie i napisz czy jestes kobieta czy facetem bo nei wiem jak sie do Ciebei zwracac :P

06.05.2005
17:19
[134]

Kasjopea [ Junior ]

Kasjopea to rodzaj żeński , myslałm ,że to oczywiste.

06.05.2005
17:19
smile
[135]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Nie moge... nie lubie małych psów :P A u mnie nawet dobrze. Aha, i próba rzucania się nie udała ale nie szkodzi :)
Kasjopea ---> Witam

06.05.2005
17:21
[136]

Kasjopea [ Junior ]

Witam Weakando :)

06.05.2005
20:42
[137]

Be free [ just do it ]

Weak mrrrr :> prosze :> :*:*:*:
kasjopea wolalam spytac... mniej agresywnie prosze...

06.05.2005
20:52
smile
[138]

Weakando [ Senator ]

Małe psy są małe, dużo szczekają i wszędzie biegają... wykluczone :P

06.05.2005
20:53
[139]

Be free [ just do it ]

male psy malo sikaja! malo jedza! malo sraja! i jak je przytulisz nei beda biegac! prosze.. :> :*

06.05.2005
20:56
smile
[140]

Weakando [ Senator ]

Jak je przytulisz to je zgnieciesz i nie obronią Cię przed nikim... nie ma mowy! :)

06.05.2005
21:06
smile
[141]

Weakando [ Senator ]

Miałem iść jutro na kulturalną bibe i właśnie ją odwołali ;( <płacze>

06.05.2005
21:10
smile
[142]

Mortan [ ]

Zdołuje was co ? :)

Tak mniej wiecej wyglada dosc standardowy w kwestii szalenstwa post pewnej kar tfu znaczy sie niekarczmy :)

No nie!!!! Moja marynarka!
*wstaje zdegustowany i otrzepuje blade juz waluty*
*wychodzi*
*przejezdza buldozerem przez sciane*
*spycha gorke ziemi i formuje z niej grob*
*wbija krzyz*
Earth to earth, ashes to ashes, dust to dust; in sure and certain hope of the Resurrection into eternal life.
*daje Cody marynarke*
Prosze wyprac, spodnie doniose pozniej :)
*wraca na kanape...*
k...a zakopalem ja! :o



I kto tu jest szalony ?

06.05.2005
21:24
[143]

Be free [ just do it ]

Mortan ja!
weak przytule i zgniote no co Ty ze mnie robisz! ja mama kogo innego do obrony :>
*przytula* pociesz sie tym ze glowka Cie nei bedzie bolec ;)

06.05.2005
21:31
[144]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Nigdy mnie głowa nie boli :) Więc to nie pocieszenie :P

06.05.2005
21:34
[145]

Be free [ just do it ]

Weak to sie sam upij do lustra :P

06.05.2005
21:35
[146]

Be free [ just do it ]

albo nie :D zaraz przyjde do Ciebie z lusterkiem i sie razem upijamy :D?
palisz jeszcze?

06.05.2005
21:45
[147]

Weakando [ Senator ]

palisz jeszcze? Tak

będe potem przygotuj biczyk :D

06.05.2005
21:49
[148]

Be free [ just do it ]

biczek? hmmm w ktorej szufladzie.. kasi aby sieprzydala.. heh bede szukac..

cholero miales rzucic ten syf..

06.05.2005
22:37
smile
[149]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Nie rzuce... nie potrafie jak tyle rzeczy mnie wkurza, a to nie ma biby albo co innego.
Przyjdziesz z lusterkiem? Czyli pijemy w trójke, tak? :)

06.05.2005
22:49
[150]

Be free [ just do it ]

Weak hmm nie wiem po co mi to lusterko moze si eprzyda :P ale pijemy napewno :D

06.05.2005
22:56
smile
[151]

Weakando [ Senator ]

Jednak jutro ide na bibe tylko o 14 :| i to 20km od Warszawy :D
Z Tobą zawsze :D Winko, piwo czy co sobie życzysz?

06.05.2005
23:09
[152]

Be free [ just do it ]

piwo i winko ;) ja mialam jutro jechac na dzialke do jozefowa na bibe ;) ale mam dentyste i jakso mi sie nei chce :P

07.05.2005
01:33
smile
[153]

Weakando [ Senator ]

Ja wezme samo winko... nie będe mieszał jednego z drugim bo to się może źle skończyć :P

07.05.2005
08:55
[154]

Be free [ just do it ]

wiesz ja myslalam aby jedno wypic a potem drugim kaca nastepnego dnia leczyc ;) dobry wszystkim :)

07.05.2005
11:37
smile
[155]

Weakando [ Senator ]

Witam. Mmmm... jaka ładna pogoda :P

07.05.2005
11:42
[156]

la fessée [ je ne taime plus ]

... hejka all ... Be free :* ...;)

08.05.2005
22:41
[157]

Be free [ just do it ]

lafe witam :*
Wik tam pogoda codna zwlaszcza dzisiaj :P

08.05.2005
22:41
[158]

Be free [ just do it ]

[edit]
tak
[edit/]

08.05.2005
22:48
smile
[159]

la fessée [ je ne taime plus ]

... witaj Be free ... :*
... dzień mija, a zwłaszcza gdy wolne od pracy/szkoły mamy ino mig ... Lubisz burzę z piorunami, czy błyskawicami ??

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-08 22:48:39]

08.05.2005
22:49
[160]

Be free [ just do it ]

Dari? czy mi sie wydaje ;)?
nie lubie burzy.. boje sie... nie iwem czemu ;) jakis kaprys ;)

08.05.2005
22:53
[161]

la fessée [ je ne taime plus ]

... hm., dobrze Tobie się wydaję, większość tego nawet nie przypuszcza ... ;)
... szkoda, że burzy nie lubisz, ale boisz się burzy, czy tak po prostu - nielubisz ?? ...

08.05.2005
22:54
smile
[162]

Weakando [ Senator ]

Ja wróciłem dzisiaj koło 15 z działki :D
Masakra była :)

08.05.2005
22:54
smile
[163]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ja lubie burze, tak wiem, dziwny jestem ;)

08.05.2005
22:58
[164]

Be free [ just do it ]

nie wiem czemu nie lubie.. leze sobie spokojnie skupiam sie na czyms a mi cos grzmi za oknem az podskocze czasem :P za duzo chyba filmow ogladam ze mi pioron do mieszkania wpadnie albo cus :P
Weak piekna pogoda na dzialke :]
ooo kogo ja widze ;) Immo kope lat ;)

08.05.2005
22:59
[165]

la fessée [ je ne taime plus ]

Mnie się tam coś o uszy kiedyś obiło, że mamy dwa rodzaje burzy jako zjawiska - obszarową i punktową ... dla obszarowej mamy błyskawicę, a dla punktowej pioruny ... więc jak tak faktycznie jest, ja bardzo lubię u nas w Polsce rzadko występującą burzę obszarową (czasami bez deszczu jest) ... ;)

08.05.2005
22:59
smile
[166]

Weakando [ Senator ]

Nie jesteś dziwny Immo ja też lubie burze :)
Be free ---> Jak pojechaliśmy to było słońce :) Potem noc którą słabo pamiętam i rano deszcz więc nie tak źle :P

08.05.2005
23:04
[167]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Be free no witam ;)
Weak :)

Byłem w długi weekend u brata, a ze mieszka na 10 piętrze i ma ładny widok ;) miałem nadzieje na "Ładny pokaz" w wykonaniu Matki Natury.... no niestety, nie doczekałem się :)

08.05.2005
23:06
[168]

Be free [ just do it ]

Immo Weak kazdy jest w jakis sposob dziwny :>
Weak *Potem noc którą słabo pamiętam* hahahahah Ty lobuzie ;)

08.05.2005
23:10
smile
[169]

Weakando [ Senator ]

Aha, mam siniaka na ręku tylko nie wiem od czego :P Podobało mi się nawet sobie pośpiewaliśmy :D

08.05.2005
23:11
[170]

Be free [ just do it ]

no ladnie :P hehe ja kiedys mialam czerwona plamke i mam do dzis male znamie i do tej pory nie wiem od czego ;) dziwne ze wyskoczylo po grilu dzialkowym :P
co ten alkohol robi z ludzmi :P

08.05.2005
23:18
smile
[171]

Immothep [ Errare humanum est. ]

hehe, dlatego nie piję* :))






* - w zbyt dużych ilościach ;)

08.05.2005
23:21
smile
[172]

Weakando [ Senator ]

Immothep ---> Ja też nie pije dużo tylko poprostu nie pamiętam całej nocy :P A uderzyłem się pewnie o coś tylko nie poczułem :) Tak samo chodziłem w krótkim rękawku wczoraj w nocy a było zimno strasznie...

08.05.2005
23:29
smile
[173]

Be free [ just do it ]

cholera jak mi sie nic nie chce :P
Nudni jestescie :P ide sobie od Was :P
:*:*:*

08.05.2005
23:35
smile
[174]

Weakando [ Senator ]

Ja ide spać :(
Papa :******

08.05.2005
23:56
smile
[175]

katrin20 [ Kati ]

;(

08.05.2005
23:57
smile
[176]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin co jest, mów szybko bo spać idę ;P

09.05.2005
00:03
smile
[177]

katrin20 [ Kati ]

mam przez kogoś gówniany nastrój... że się tak wyrażę :/

09.05.2005
00:04
[178]

Weakando [ Senator ]

katrin trzymaj się :*

09.05.2005
00:08
[179]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Katrin :(((( mam nadzieje że to przeze mnie ;))
3m się....

09.05.2005
00:08
smile
[180]

katrin20 [ Kati ]

łik :*... trzymam się... kubka, którym z chęcią bym rzuciła... bleeech

luke nie przez Ciebie :P... nadzieja matką głupich ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-05-09 00:09:30]

09.05.2005
00:14
smile
[181]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Ufff, jaka ulga :PP
Będzie dobrze, wierz mi ;)

Dobranoc :]

09.05.2005
00:19
[182]

katrin20 [ Kati ]

luke wiem wiem :]... milusich snów :*

09.05.2005
00:21
[183]

la fessée [ je ne taime plus ]

Katrin ... a cóż to się stało, jeszcze godzinek dwie temu, radością tryskałaś, a tu ... cóż takiego ja zrobił, bądź nie zrobił, że nastrój Tobie popsuł ... ??

09.05.2005
00:21
smile
[184]

Immothep [ Errare humanum est. ]

jezuuu.... teraz zauważyłem... buhahha, ja tam chciałem napisać:
"mam nadzieje że to nie przeze mnie ;))"

o jedno piwo za dużo dzisiaj ://


Znikam bo głupoty pisze ;DDD
Pa

09.05.2005
00:24
[185]

katrin20 [ Kati ]

lafe ktoś mnie po prostu nieźle zagrzał... ponownie... ale nieważne

luke domyśliłam się :)... a jak Ci poszedł egzamin? :>

09.05.2005
00:26
smile
[186]

Immothep [ Errare humanum est. ]

<----- egzamin :D

ide spać!!!! prosze mnie nie zatrzymywac, jutro do roboty (pierwszy dzien, musze jakoś funkcjonowac ;)) :P

DOBRANOC :)

09.05.2005
00:27
smile
[187]

katrin20 [ Kati ]

luke to super :> ... a teraz sio spać :)... branoc :*

11.05.2005
08:52
smile
[188]

Weakando [ Senator ]

Szkoła! Hurrra... 8 lekcji? Jeszcze lepiej! :] Uwieeelbiam szkołe :D

11.05.2005
15:05
[189]

Be free [ just do it ]

Weak lecz sie :P

11.05.2005
15:44
[190]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Obawiam się, że już za późno... :)

11.05.2005
21:05
[191]

Marksman [ Promyk ]

Weak - na nogi... bo na głowę to faktycznie - zbyt późno...

11.05.2005
21:51
[192]

Be free [ just do it ]

marks kochanie :) :* Weak nigdy nie jest za pozno ;)

11.05.2005
21:54
[193]

Weakando [ Senator ]

Marks ---> Nogi mam zdrowe...
Be free ---> Jak nie, jak tak?

11.05.2005
21:57
smile
[194]

Marksman [ Promyk ]

Weak - to nie masz po co się do lekarza zgłaszać... jak już było mówione... na głowę i tak nie pomoże:)
Angie - hmmm... pocałuj mnie w... język;)

11.05.2005
22:17
[195]

Be free [ just do it ]

Weak jakas wstrzasowa terapia ;)?
Marx w jezyk? :> Ty to masz wymagania ;) *przytula sie.. paczy w oczka.. caluej namietnie..*

11.05.2005
22:26
[196]

Weakando [ Senator ]

Marks ---> Ja się nawet nie wybieram do lekarza :)
Be free ---> Jak wstrząsowa to możesz mi młotkiem przez łeb przywalić :)

11.05.2005
22:29
[197]

Be free [ just do it ]

weak moge!? aaa ale frajda :D *bierze mlotek i wali weaka po glowie * hahaha :D

11.05.2005
22:34
smile
[198]

Weakando [ Senator ]

;(
Myślałem, że odmówisz

11.05.2005
22:44
smile
[199]

Marksman [ Promyk ]

Ja się nawet nie wybieram do lekarza :)

Teraz już chyba powinieneś:), żeby poskładał do kupy:)

Angie - mmmm....

11.05.2005
22:53
[200]

Be free [ just do it ]

Marx :> :) mrrr :>
Weak jak zadko odmawiam sobie takiej przyjemnosci ;)

11.05.2005
23:01
[201]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Zależy dla kogo przyjemność :)

11.05.2005
23:04
smile
[202]

Be free [ just do it ]

dla mnie oczywiscie ;) *skormnosc mode on * :D

11.05.2005
23:04
smile
[203]

katrin20 [ Kati ]

11.05.2005
23:06
smile
[204]

Weakando [ Senator ]

katrin ---> co jest? :)

11.05.2005
23:08
[205]

Be free [ just do it ]

Kaska co jest wariacie?

11.05.2005
23:08
smile
[206]

katrin20 [ Kati ]

właśnie się cieszę z wyników jakie będę miała z pisemnej maty :|

11.05.2005
23:11
[207]

Be free [ just do it ]

kasia rozszerzona pisalas? czy jak? az tak zle? napewno lepiej niz myslisz ;) w koncu kciuki mocno trzymalam :]

11.05.2005
23:12
smile
[208]

katrin20 [ Kati ]

angie wrzucę Ci streszczenie na gygu bo tu dostałabym bana za bluzgi :|

11.05.2005
23:15
[209]

Weakando [ Senator ]

katrin ---> Może to głupie ale bądź dobrej myśli

Ja się źle czuję... koleżanka się na mnie obraziła za nie porozumienie... w piątek mam pisać historie z dwóch działów... i nie mam z kim popłakać razem :)))))) genialnie poprostu

11.05.2005
23:15
[210]

Marksman [ Promyk ]

Angie - stara matura nie ma podziału na podstawową i rozszerzoną... i matematyka jest obowiązkowa... chyba, że się mylę...

11.05.2005
23:20
[211]

katrin20 [ Kati ]

marks nie jest obowiązkowa

łik poza maturą cholernie mi ktoś siedzi ciągle w głowie pfff... jestem diabelnie wkurw.... na dzisiejszy egzamin i w dodatku cholernie się o kogoś martwię :|

11.05.2005
23:23
[212]

Be free [ just do it ]

Weak wpadnij do mnie musze sie tez histry uczyc.. i geogr.. i chemii.. i biologii.. ajj rozleniwilam sie..
Marx nie znam sie na tym dzia za info
*przytula Kasie..*

11.05.2005
23:32
[213]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> Jakbym wpadł to nikt by się niczego nie nauczył... a ja musze to zaliczyć :( ech... żyć się odechciewa

11.05.2005
23:41
[214]

Be free [ just do it ]

weak odrazu si enie nauczyc ale Ty pesymista jestes ... heh ja tez MUSZE to zaliczyc...

11.05.2005
23:53
[215]

Be free [ just do it ]

ej zalozcie nowa czesc bo mi sie nie chce..

11.05.2005
23:57
[216]

Weakando [ Senator ]

Be free ---> No bo zawsze tak jest... nic bym się nie nauczył :P

12.05.2005
00:02
[217]

Be free [ just do it ]

Weak why? ja bym napewno Cie nie dekoncentrowala ;)

12.05.2005
00:15
[218]

Weakando [ Senator ]

Nie wątpie :>

12.05.2005
00:20
[219]

Be free [ just do it ]

wiev w czym problem ;)?

12.05.2005
00:24
smile
[220]

Weakando [ Senator ]

W tym, że ja musze się skoncentrować na książce i historii :) A u Ciebie to mi napewno nie wyjdzie :)

12.05.2005
00:24
[221]

Be free [ just do it ]

ale dlaczego by mialo nie wyjsc ;)? jak ja tez bede sie na niej skupiac :]

12.05.2005
00:26
[222]

Weakando [ Senator ]

Arrghh! :P Jak sobie wyobrażasz żebym w Twojej obecności skupił się na książce?! :) To niemożliwe!

12.05.2005
00:35
[223]

Be free [ just do it ]

nic trudnego ;) nie wiedzialam ze przy mnie nie mogl bys sie skupic ;) interesujace *paczy czy marx nie paczy daje buzaka w policzek łikowi*

12.05.2005
00:39
[224]

Weakando [ Senator ]

Dobra ja ide spać bo do szkoły trzeba iść :(
Pa :*

12.05.2005
00:41
[225]

Be free [ just do it ]

Weak slodkicj snow ;) no wlasnie ta szkola ech.. bleh.. tez sie nie dlugo klade :*

25.05.2005
15:30
[226]

Vebso [ Legionista ]

nuuuuudy

25.05.2005
17:43
[227]

NorwicK [ Maggot ]

Czy tu czasem ktos jeszcze zaglada :D ??

25.05.2005
17:51
smile
[228]

Weakando [ Senator ]

Tak :)

25.05.2005
17:54
[229]

NorwicK [ Maggot ]

Tyle ludzi na liscie stalych bywalców a sie jeden tylko zglosil :) No al cóz dobre i to :) Witam Weak :)

25.05.2005
18:06
[230]

Weakando [ Senator ]

Siema NorwicK :)
Jak tam?

25.05.2005
18:08
smile
[231]

NorwicK [ Maggot ]

Spoko :) Wreszcie dlugi weekend sie zaczal i troche laby bedzie :) A w niedziele jade na koncert do Chorzowa :)

25.05.2005
18:17
smile
[232]

Weakando [ Senator ]

Fajnie :)
O koncercie też myślałem ale się w końcu nie zdecydowałem i nawet nie żałuje :) Aż tak bardzo nie uwielbiam Ironów żeby jeździć przez pół polski dla nich i wydawać 100zł :P

25.05.2005
18:26
smile
[233]

NorwicK [ Maggot ]

No tak ale za 100 zl to za bilet na plycie. Jade tam z bratem i z ojcem i kupilismy bilety po 150 zl na glowe bo w sektorze z miejscami siedzacymi :) Nie wytrzymalbym stac tam tyle godzin. Btw tam nie graja tylko Ironi :

IRON MAIDEN
NIGHTWISH
KREATOR
BEHEMOTH
PRIMAL FEAR
FRONTSIDE
DRAGONFORCE

Wiec mysle ze warto dac nawet te 150 zl za tyle zespolow :) Koncert zaczyna sie juz o 14.00 a konczy sie pozno w nocy :)

01.06.2005
11:25
[234]

Be free [ just do it ]

bleeeeeeeeeee mam szlaaaaaaaaaaaban...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.