GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 34

20.04.2005
23:15
[1]

hola' [ koniczynka ]

[GOLWB ] Piłka - Nożna: Wątek Bukmacherski ™ część 34

REGULAMIN GOLWB
Witam wszystkich serdecznie w wątku bukmacherskim poświęconemu piłce nożnej. Proszę o przestudiowanie regulaminu i wzięcie udziału w zabawie.
- Sezon trwa 31 kolejek -
- Typowanie meczów -
. Kopiujemy podaną liste spotkań i przedstawiamy swoje typy:
-Liczba '1' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gospodarzy
-Liczba '2' przy meczu oznacza wytypowanie zwycięstwa gości
-Znak 'x' przy meczu oznacza wytypowanie remisu

- nowy watek jest tworzony wtedy kiedy stary ma 200 i wiecej postow
- kazdego dnia typujemy maxymalnie 8 spotkan
- nie typujemy meczy ktore sie juz rozpoczely badz te ktore sie juz zakonczyly
- jesli komus ja badz ktos kto bedzie robil podsumowanie nie doda badz doda za duzo [ pkt] trzeba to uwzglednic piszac swoj nick i obok niego ilosc zaleglych pkt nastepnie to pogrubiajac
- typujemy mecze ktore wedlug mnie lub kogos kto robi podsumowanie sa najciekawsze danego dnia, poczynajac od 6 najslilniejszych lig europy, meczy miedzypanstwowych do tych ktore sa nizsze ranga
- minimalny kurs meczu musi wynosic 1.5 chyba ze nie ma spotkan wtedy dajemy nizsze kursem ale podpierajac sie handicapem
- mecze podajemy ze strony www.sts.pl a potem dopiero z innych portali typu expekt czy beat home
- jesli ktos nie zdazy z typami to moze typowac te mecze ktore sie jeszcze nie rozpoczely
- podsumowanie zawsze bedzie robione po zakonczeniu wszystkich spotkan badz ewentualnie rano nastepnego dnia!
-- jesli macie jeszcze jakis pkt do regulaminu to prosze dodac postem do watku a przy nastepnym podsumowani usie to uwzgledni

Zycze udanej zabawy

[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ I EDYCJA------>Wygral---> Volvo95
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ II EDYCJA------>Wygral------> hola'
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ III EDYCJA------>Wygral------> Gangsta
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ IV EDYCJA------>Wygral-------------> Snopek
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ V EDYCJA------>Wygral-----------> Zbyszek1946
[ GOLWB ] Gry-Online: Wątek Bukmacherski ™ VI EDYCJA------>Wygral---------> hola'

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli
19:00 Degerfors - Orgryte
21:00 Betis - Bilbao
21:00 Betis - Bilbao (1p)
21:00 Willem II - Ajax
21:00 Willem II - Ajax (1p)
21:00 Willem II (strz./nie strz.)
21:00 Bilbao (strz./nie strz.)

20.04.2005
23:18
[2]

hola' [ koniczynka ]

dziekuje za gratulacje i co wiecej, bawimy sie dalej
jutro taka lite kolejka bo nie ma co dawac. pozdrawiam

20.04.2005
23:19
[3]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte Po jaka cholere mam to obstawiac! Bunt, hehe
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

20.04.2005
23:42
[4]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

20.04.2005
23:44
[5]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 2
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

20.04.2005
23:46
[6]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 1
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 1
21:00 Willem II - Ajax (1p) X
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

20.04.2005
23:48
[7]

Speedman18 [ Juventus ]

Kurde zakonczylem na 2 miejscu egzekwo :)))) a to moj debiut w tej grze :)))

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

20.04.2005
23:50
[8]

snopek9 [ Legend ]

Speedman18 --> ja wlasciwie w debiucie wygralm... nie liczac rozgrzewki jaka mailem wczesniej... tylko ze wtedy zaczelem grac od 13 kolejki wiec tego nie licze.

21.04.2005
01:16
[9]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 1
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 2
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

21.04.2005
07:48
[10]

oooololo [ Wierność ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
08:35
[11]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) X
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) X
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 2
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

21.04.2005
09:32
[12]

hola' [ koniczynka ]

snopek - a co ja tam mialem wcisnac do cholery ? damy rade :)

21.04.2005
09:43
[13]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte X
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) X
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 2
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
09:57
smile
[14]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 1
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 1
21:00 Willem II - Ajax (1p) X
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
10:11
[15]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) x
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
10:12
[16]

hola' [ koniczynka ]

wkurza mnie troche fakt ze niektore mecze sa publikowane dopiero rano ktore maja sie danego dnia odbyc. my zawsze podsumowywujemy wieczorem wiec nie wiem czy to zmienaic czy zostawic. bo dzis rano doszla liga wloska a my typujemy jakies szwedzkie culstwo

21.04.2005
13:08
smile
[17]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 2
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao X
21:00 Betis - Bilbao (1p) X
21:00 Willem II - Ajax X
21:00 Willem II - Ajax (1p) 1
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

21.04.2005
13:09
smile
[18]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

^^^^^^^^^^^^^^
UPDATE

21.04.2005
13:18
[19]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) x
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

21.04.2005
13:28
smile
[20]

hola' [ koniczynka ]

hm, jakos malo zebralem tych gratulacji :)

21.04.2005
13:37
smile
[21]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

=> hola' gratulacje

21.04.2005
14:02
[22]

specjalista [ Generał ]


VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 1
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 0
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 2
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
15:28
[23]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p)1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) x
21:00 Willem II (strz./nie strz.)1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
15:34
[24]

hola' [ koniczynka ]

mam nadzieje ze co niektorzy z was nie beda grac przez kilka kolejek jak mialo to miejsce dotychczas :)

21.04.2005
15:59
[25]

davis [ ]

wracam do statsowania :)

19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte x
21:00 Betis - Bilbao x
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 2
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
17:13
[26]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 2
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) x
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
17:15
[27]

snopek9 [ Legend ]

UPDATE
VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 1
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao 1
21:00 Betis - Bilbao (1p) 1
21:00 Willem II - Ajax 2
21:00 Willem II - Ajax (1p) 2
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 1

21.04.2005
19:30
[28]

hola' [ koniczynka ]

davis - bardzo sie ciesze ze zamierzasz wygrac VII edycje
snopek - widze ty juz nawet w I kolejce tak kombinujesz ze lidera dzis masz na pewno :)

21.04.2005
22:53
[29]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 1 kolejka 21 04 2005
19:00 Fenerbahce (+2) - Denizli 2
19:00 Degerfors - Orgryte 2
21:00 Betis - Bilbao x
21:00 Betis - Bilbao (1p) x
21:00 Willem II - Ajax 1
21:00 Willem II - Ajax (1p) 1
21:00 Willem II (strz./nie strz.) 1
21:00 Bilbao (strz./nie strz.) 2

aktualny ranking
7 pkt Zbyszek1946 7/8
4 pkt Świstak19 4/8
4 pkt Gangsta_^
3 pkt Speedman18 3/8
3 pkt hola' 3/8
3 pkt hausi 3/8
3 pkt greenday17 3/8
3 pkt maciej_ 3/8
2 pkt Jaro 2/8
2 pkt eLJot 2/8
2 pkt rammzes1 2/8
2 pkt Mr_Slip 2/8
2 pkt oooololo 2/8
2 pkt snopek 2/8
1 pkt specjalista 1/8
1 pkt davis 1/8
0 pkt Cavca 0/8

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin
19:00 Leoben - Kapfenberg
19:00 Essen - Aachen
20:00 Dijon - Brest
20:00 Niort - Creteil
20:00 Fortuna S. - Maastricht
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege
22:30 Belenenses - Guimaraes

21.04.2005
22:54
[30]

hola' [ koniczynka ]

jutro gramy mecz ligi polskiej, II austria, II francja, II holandia i portugalia/
zbyszek - tos mnie zaskoczyl, chyba jzu znamy lidera na kilka nastepnych kolejek

21.04.2005
23:12
[31]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin x
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 1
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

21.04.2005
23:21
[32]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

21.04.2005
23:28
[33]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
00:57
[34]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht X
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
01:47
[35]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
08:44
[36]

davis [ ]

ale zaszalałem :D

19:00 Lubin - Groclin x
19:00 Leoben - Kapfenberg x
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
08:50
smile
[37]

Cavca [ Konsul ]


nie, to ja zaszalalem... :D

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 2
20:00 Fortuna S. - Maastricht x
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
08:55
[38]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen X
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil X
20:00 Fortuna S. - Maastricht X
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege X
22:30 Belenenses - Guimaraes 2

22.04.2005
09:46
[39]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 2
20:00 Fortuna S. - Maastricht x
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
10:41
[40]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 2
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 2

nie chcialem dzis dawac remisow, zobaczymy co z tego wyjdzie

22.04.2005
12:18
smile
[41]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen x
20:00 Dijon - Brest x
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht x
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
12:20
[42]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege1
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
14:21
[43]

White Star [ Soldier ]

kurde... jedna kolejke sie zpoznilem... ale na koneic sie doliczy;]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
14:22
[44]

hola' [ koniczynka ]

white - witam cie po dlugiej przerwie w GOLWB, mam nadzieje ze tym razem zostaniesz z nami dluzej :)
pozdraiwam i udanych typow

22.04.2005
14:30
[45]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht x
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
14:53
[46]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest x
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht x
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
15:13
[47]

Loiosh [ Generał ]

Znowuz,przegapilem pierwsza kolejke:)

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen x
20:00 Dijon - Brest x
20:00 Niort - Creteil x
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
16:55
[48]

Silveria [ Konsul ]

z powodu awarii mojego kompa tą ędycję niestety muszę opuścić, mam nadzieję, że w przyszłości kiedys jeszcze zagram...
Hola' ---> gratulacje za wygranie poprzedniej

22.04.2005
18:24
[49]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 2
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil x
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
19:16
[50]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 1
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 1
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 1
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
20:02
[51]

White Star [ Soldier ]

hola>>> tez mam nadzieje ze nizapomne...szkoda ze tylko 1 watek mozna miec podwieszony...bo juz to miejsce mam zajeta, a tak moge zapomniec ...

22.04.2005
20:33
[52]

snopek9 [ Legend ]

White Star ---> jak to jedno mozna? mozna miec 6 watkow podwieszonych przeciez... chyba ze chodzi Ci ze zostalo Ci jedno wolne i wolisz miec na cos innego przeznaczyc :D

22.04.2005
20:35
[53]

maciej_ [ Konsul ]

20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

22.04.2005
20:55
[54]

EG2005_808538100 [ Konsul ]

19:00 Lubin - Groclin 2
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest 1
20:00 Niort - Creteil 2
20:00 Fortuna S. - Maastricht 2
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes2

22.04.2005
20:55
[55]

EG2005_808538100 [ Konsul ]

ajjajjaj pomylił mi się godzinys sorki

23.04.2005
07:13
[56]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 2 kolejka 22 04 2005
19:00 Lubin - Groclin x
19:00 Leoben - Kapfenberg 1
19:00 Essen - Aachen 2
20:00 Dijon - Brest x
20:00 Niort - Creteil x
20:00 Fortuna S. - Maastricht 1
20:30 Anderlecht (+2) - St.Liege 2
22:30 Belenenses - Guimaraes 1

aktualny ranking
10 pkt Zbyszek1946 3/8
8 pkt Gangsta_^ 4/8
8 pkt Speedman18 5/8
6 pkt Świstak19 2/8
6 pkt greenday17 3/8
6 pkt Jaro 4/8
6 pkt eLJot 4/8
6 pkt rammzes1 4/8
6 pkt Mr_Slip 4/8
6 pkt snopek 4/8
5 pkt maciej_ 2/8
5 pkt davis 4/8
5 pkt hola' 2/8
5 pkt hausi 2/8
4 pkt Cavca 4/8
4 pkt Loiosh 4/8
3 pkt specjalista 2/8
3 pkt White Star 3/8
3 pkt sergi_ 3/8
2 pkt oooololo
1 pkt EG2005_808538100 1/8

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke
16:00 Aston Villa - Bolton
16:00 Blackburn - Manch.City
16:00 Cr.Palace - Liverpool
18:00 Odra - Gornik Z.
18:00 Siena - Udinese
20:00 Nantes - Marsylia
20:00 Osasuna - Atl.Madryt

23.04.2005
07:13
[57]

hola' [ koniczynka ]

hmmmmm, no to gram cudownie, nie ma co ukryc

23.04.2005
07:30
[58]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 2
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia X
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
07:34
[59]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton 2
16:00 Blackburn - Manch.City2
16:00 Cr.Palace - Liverpool2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese2
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
07:54
[60]

davis [ ]

15:30 Hertha - Schalke x
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt x

23.04.2005
07:56
[61]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton X
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool X
18:00 Odra - Gornik Z. X
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia X
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
08:12
[62]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 2
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia X
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
08:19
[63]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 2
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
09:59
[64]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton x
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. x
18:00 Siena - Udinese 2
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
10:12
[65]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt x

23.04.2005
10:36
smile
[66]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
10:44
[67]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton x
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. x
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
12:23
smile
[68]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton x
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt x

23.04.2005
12:24
smile
[69]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke X
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City X
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia X
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
12:47
[70]

dND [ Legionista ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton x
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt x

23.04.2005
14:02
[71]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 2
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
14:04
[72]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton 2
16:00 Blackburn - Manch.City 1
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
14:08
[73]

White Star [ Soldier ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 2
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 2
20:00 Nantes - Marsylia 2
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
14:18
[74]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 2
16:00 Blackburn - Manch.City 2
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. x
18:00 Siena - Udinese 2
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
14:42
[75]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 2
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City 2
16:00 Cr.Palace - Liverpool 0
18:00 Odra - Gornik Z. 0
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
14:55
[76]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton 1
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 2
18:00 Odra - Gornik Z. x
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
17:54
[77]

Sir Skull [ Know your enemy ]

Spóźniłem się troszkę :p

18:00 Odra - Gornik Z. 1
18:00 Siena - Udinese 1
20:00 Nantes - Marsylia 1
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 2

23.04.2005
18:23
[78]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

23.04.2005
20:37
[79]

hola' [ koniczynka ]

widze ze coraz wiecej nowych twarzy na golwb, serdecznie witam
dzis trafilem 1 spotkanie :) chyba w tej edycji znaczacej roli nie odegram
pozdrawiam

23.04.2005
22:05
[80]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 3 kolejka 23 04 2005
15:30 Hertha - Schalke 1
16:00 Aston Villa - Bolton x
16:00 Blackburn - Manch.City x
16:00 Cr.Palace - Liverpool 1
18:00 Odra - Gornik Z. 2
18:00 Siena - Udinese 2
20:00 Nantes - Marsylia x
20:00 Osasuna - Atl.Madryt 1

aktualny ranking
15 pkt Zbyszek1946 5/8
12 pkt Gangsta_^ 4/8
10 pkt Świstak19 4/8
9 pkt Speedman18 1/8
9 pkt hausi 4/8
9 pkt Loiosh 5/8
8 pkt Mr_Slip 2/8
8 pkt maciej_ 3/8
8 pkt davis 3/8
7 pkt greenday17 1/8
7 pkt Jaro 1/8
7 pkt eLJot 1/8
7 pkt snopek 1/8
6 pkt rammzes1
6 pkt hola' 1/8
6 pkt White Star 3/8
5 pkt Cavca 1/8
4 pkt sergi_ 1/8
3 pkt specjalista 0/8
2 pkt dND 2/8
2 pkt settogo 2/8
2 pkt oooololo
1 pkt EG2005_808538100
0 pkt sir Skull 0/8

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K.
17:00 Getafe - Levante
17:00 Numancia - Mallorca
17:30 Leverkusen - Brema
17:30 Nuernberg - M'gladbach
20:30 Lazio - Juventus
21:00 Auxerre - Lyon
21:00 Bilbao - Sevilla

23.04.2005
22:06
[81]

hola' [ koniczynka ]

no to duzo sie nie pomylilem, tragicznie wyglada ta moja gra w tej edycji. zobaczymmy jutro...
zbyszek - niezla skutecznoscj jak na razie, gratuluje swistak

23.04.2005
22:17
[82]

sergi__ [ Underworld ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante x
17:00 Numancia - Mallorca x
17:30 Leverkusen - Brema x
17:30 Nuernberg - M'gladbach 2
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 2

23.04.2005
22:19
[83]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 1
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

23.04.2005
22:21
[84]

snopek9 [ Legend ]

Tragiczna jest i moja gra... nie mam nastroju ostatnio i to sie niestety odbija nawet na czyms takim jak jakas gra na jakims forum...

Świstak --> wiesz o co biega :D

23.04.2005
22:33
smile
[85]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach X
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

Ale punktuję :(

23.04.2005
22:43
smile
[86]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. X
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema X
17:30 Nuernberg - M'gladbach 2
20:30 Lazio - Juventus X
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

hola --> wszystko jest jeszcze do nadrobienia :)

23.04.2005
23:05
[87]

Świstak19 [ Konsul ]

Hola, snopek ----- O co wam chodzi ??za co te gratulacje ???

23.04.2005
23:13
[88]

Cavca [ Konsul ]


VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. x
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon x
21:00 Bilbao - Sevilla 1

23.04.2005
23:44
[89]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
00:04
[90]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. x
17:00 Getafe - Levante 2
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 2
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 1
21:00 Bilbao - Sevilla x

24.04.2005
07:15
smile
[91]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 1
17:00 Getafe - Levante x
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 1
21:00 Auxerre - Lyon x
21:00 Bilbao - Sevilla 2

24.04.2005
08:28
[92]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
08:31
[93]

sergi__ [ Underworld ]

kurde normalnie tragicznie gram :)

24.04.2005
08:55
[94]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 2
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

Mr_Slip- +1pkt
trafiłem 3 mecze a nie dwa

24.04.2005
09:19
[95]

Sir Skull [ Know your enemy ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. X
17:00 Getafe - Levante1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
10:18
[96]

davis [ ]

15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach x
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon x
21:00 Bilbao - Sevilla x

24.04.2005
10:23
[97]

snopek9 [ Legend ]

Świstak --> nie chce byc nie mily ale ja Ci zadnych gratulacji nie skladalem... przeczytaj jeszczer azc co napisalem to moze zrozumiesz...

24.04.2005
10:31
[98]

hola' [ koniczynka ]

swistak - po prostu troche zazartowalem. chodzi mi o to ze zajmujesz 2 pierwsze miejsca i wypada ci to wypomniec a raczej pogratulowac ale gra sie jeszcze nie skonczyla.
powodzenia

24.04.2005
10:36
smile
[99]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca X
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
10:37
smile
[100]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema X
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon X
21:00 Bilbao - Sevilla X

24.04.2005
10:46
[101]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 1
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 1
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
10:52
smile
[102]

Sir Skull [ Know your enemy ]

Może czegoś nie wiem. Sugerujecie, że Zbyszek1946 i Świstak19 to ta sama osoba ? :D

24.04.2005
11:01
[103]

hola' [ koniczynka ]

sir skull - tak te 2 uzytkownicy maja ten sam numer IP, ale jzu dawno temu swistak powiedzial ze typuue on i jego ojciec wiec musimy u zaufac i wiezyc w to co powiedzial

24.04.2005
11:09
smile
[104]

Sir Skull [ Know your enemy ]

Troszkę to dziwne, bo ich typy pojawiają się zwykle w odstępie 1 minuty. Nie chce mi się wierzyć, że ojciec z synem tak często przesiadują razem na forum niezależnie od pory :P 10 rano, 12 czy 23. No ale mniejsza o to - obowiązuje zasada domniemania niewinności :)

24.04.2005
11:11
[105]

hola' [ koniczynka ]

sir skull - tak pewnie, dla mnie to jedno bo wygrac edycje uczciwie a nie uczciwie to roznica i kazdy powinien o tym wiedziec.
proponuje zakonczyc temat z pozdrowieniami dla swistaka :)

24.04.2005
11:14
[106]

snopek9 [ Legend ]

A czy tak trudno dac typy "synkowi" ktory za chocby 5 godzin je umiesci wtedy kidy bedzie dawal sobie?

24.04.2005
11:18
smile
[107]

Sir Skull [ Know your enemy ]

snopek9 --> Sam nie wierzysz chyba w to co piszesz :P ok, pozdro dla Świstaka :P EOT.

24.04.2005
11:21
[108]

snopek9 [ Legend ]

Wierze bo to moj znajomy, a jego Ojciec wiem ze interesuje sie pilka, sam widzialem kupony jak wygrywal calkiem niezla kase w sts...

24.04.2005
11:41
[109]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
11:59
[110]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 1
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus x
21:00 Auxerre - Lyon x
21:00 Bilbao - Sevilla 2

24.04.2005
12:51
[111]

SirDawid [ Pretorianin ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 2

24.04.2005
13:00
[112]

settogo [ Vote 4 TUSK ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach x
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla x

24.04.2005
13:08
[113]

hola' [ koniczynka ]

jeszcze jedno, chcialem wystawiac wiecej meczy do typowania ale widze ze gra nas znow ponad 20. nie chce takiej sytuacji jak poprzednio ze na 10 kolejek przed koncem gralo nas 13 bo innym sie znudzilo czy z innych powodow przestawali grac.
nie daje 12 -14 meczy bo tego za huja nie policze wiec jesli ktos juz decyduje sie grac to powinien sie jakos z tego wywiazac
dziekuje . hehe pozdrawiam

24.04.2005
13:11
[114]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. x
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca x
17:30 Leverkusen - Brema 2
17:30 Nuernberg - M'gladbach 2
20:30 Lazio - Juventus x
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
13:15
[115]

snopek9 [ Legend ]

hola ---> ja na bank nie bede gral przez kilka kolejek... wiec co mam nie grac w ogole w tej edycji?

nie wiem moze sie myle jednak jak bedzie matura to raczej nie bede myslal o tej grze ale o maturze.

24.04.2005
13:23
[116]

hola' [ koniczynka ]

snopek - wiem ale chodzi mi o to ze jedni typuja raz dla jaj i potem przestaja, bo w koncu moglibysmy typowac wiecej spotkan niz 8 ale skad ja mam wiedziec ze raz bedzie typowac10 a raz 25 ludzi
zreszta eot, pozdrawiam
acha snopek i powodzenia na maturze, a po za tym nie przesadzaj bo 24h na dobe w ksiazkach siedzial nie bedziesz...

24.04.2005
14:17
[117]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 1
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 1
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach 1
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 1

24.04.2005
22:54
[118]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 4 kolejka 24 04 2005
15:00 Amica - Wisla K. 2
17:00 Getafe - Levante 1
17:00 Numancia - Mallorca 2
17:30 Leverkusen - Brema 1
17:30 Nuernberg - M'gladbach x
20:30 Lazio - Juventus 2
21:00 Auxerre - Lyon 2
21:00 Bilbao - Sevilla 2

aktualny ranking
18 pkt Zbyszek1946 3/8
15 pkt Gangsta_^ 3/8
15 pkt Świstak19 5/8
15 pkt Speedman18 6/8
15 pkt Mr_Slip 6/8
14 pkt davis 6/8
14 pkt eLJot 7/8
13 pkt Jaro 6/8
12 pkt greenday17 5/8
11 pkt hausi 2/8
11pkt Loiosh 2/8
11 pkt snopek 4/8
10 pkt maciej_ 2/8
9 pkt Cavca 4/8
9 pkt settogo 7/8
9 pkt hola' 3/8
8 pkt sergi_ 4/8
7 pkt specjalista 4/8
6 pkt rammzes1
6 pkt White Star
6 pkt SirDawi 6/8
5 pkt sir Skull 5/8
3 pkt Kwyso 18 3/8
2 pkt dND
2 pkt oooololo
1 pkt EG2005_808538100

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso
19:00 Helsinborg - Elfsborg
19:00 Kalmar - Hacken
20:15 Montpellier - Sedan
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching
20:45 Ascoli - Genoa
21:00 Arsenal (+2) Tottenham
21:30 Penafiel - Braga

24.04.2005
22:55
[119]

hola' [ koniczynka ]

jutro poniedzialek wiec wiecie jakie sa spotkania, ponadto oferta nie jest za bogata ale i tak zapraszam serdecznie do gry
dzis poszlo niekotrym nadzwyczajnie dobrze :) dobranoc

24.04.2005
23:00
[120]

hola' [ koniczynka ]

acha i przepraszam za post w ktorym troche marudzilem. kazdy gra jak umie i jak ma czas wiec sorry wszystkim

24.04.2005
23:05
[121]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 2
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

24.04.2005
23:45
smile
[122]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 2
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 2

24.04.2005
23:56
[123]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan x
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
00:01
[124]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 2
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan 2
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
00:23
[125]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 1

25.04.2005
09:33
[126]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 2
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
13:59
[127]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso x
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken x
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
14:03
[128]

SirDawid [ Pretorianin ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso x
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken x
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
14:35
[129]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan x
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 1
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
14:53
[130]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa x
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
15:17
[131]

dND [ Legionista ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 1
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham X
21:30 Penafiel - Braga X

25.04.2005
15:40
[132]

davis [ ]

19:00 Brann - Tromso x
19:00 Helsinborg - Elfsborg x
19:00 Kalmar - Hacken x
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 1
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
16:55
[133]

maciej_ [ Konsul ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso x
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
17:00
[134]

Sir Skull [ Know your enemy ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 2
20:15 Montpellier - Sedan X
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

25.04.2005
17:25
[135]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 1
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 1
21:30 Penafiel - Braga 1

25.04.2005
19:02
[136]

snopek9 [ Legend ]

Po prostu Ci dwaj nie moga wejsc na forum.

Zbyszek
VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan x
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa X
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

Świstak
VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso 1
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 2
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga X

25.04.2005
19:31
smile
[137]

Sir Skull [ Know your enemy ]

snopek --> 3 pierwsze spotkania już po czasie dałeś :p

25.04.2005
19:32
smile
[138]

snopek9 [ Legend ]

Sir Skull ---> hahaha

25.04.2005
19:34
[139]

hola' [ koniczynka ]

a co bana dostali :)
ja mam nadzieje ze dzis wpadnie nieco wiecej pkt na moje konto. edycja jzu chyba jest dla mnie rozstzrygnieta ale walczyc trzeba :)

25.04.2005
19:38
smile
[140]

Świstak19 [ Konsul ]

Wielkie dzieki snopek ze dałes typy:)
Dobrze ze istnieje cos takiego jak "Tlen"

Strona forum nie chaiła mi sie cały dzien załaczyc dlatego snopek dał typy za nas :D

25.04.2005
19:41
[141]

snopek9 [ Legend ]

Zeby dosatc bana to trzeba byc zdolnym :)

hola --> Ty byles :D

25.04.2005
19:42
smile
[142]

Świstak19 [ Konsul ]

snopek--> LOL :)

25.04.2005
19:45
[143]

hola' [ koniczynka ]

hmmmmm, zartowalem a bana po raz IV dostac bym juz nie chcial :)

25.04.2005
20:22
smile
[144]

Mr_Slip [ True Maggot ]

20:45 Ascoli - Genoa 1
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 2

kurde net mi siadł i ise spózniłem....

25.04.2005
22:16
[145]

Loczek [ Senator ]

Mam pytanie... ma ktos konto na betandwin i znalazłby chwile czasu zeby mi pomóc (pare minut maks), bo dopiero sie zarejestrowalem i mam pare pytan???

25.04.2005
22:16
[146]

hola' [ koniczynka ]


podsumuje rano bo musze do klubu jechac :) jak ktos chce moze to zrobic a jak nie to kolo 5 jak wroce zrobie
dobranoc

26.04.2005
06:28
[147]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 5 kolejka 25 04 2005
19:00 Brann - Tromso x
19:00 Helsinborg - Elfsborg 1
19:00 Kalmar - Hacken 1
20:15 Montpellier - Sedan 2
20:15 Koeln (+2) - Unterchaching 2
20:45 Ascoli - Genoa 2
21:00 Arsenal (+2) Tottenham 2
21:30 Penafiel - Braga 1

aktualny ranking
22 pkt Zbyszek1946 4/8
21 pkt Świstak19 6/8
19 pkt eLJot 5/8
18 pkt Gangsta_^ 3/8
18 pkt Speedman18 3/8
17 pkt davis 3/8
16 pkt snopek 5/8
16 pkt Mr_Slip 1/8
16 pkt Jaro 3/8
15 pkt greenday17 3/8
14 pkt maciej_ 4/8
14 pkt Cavca 5/8
14 pkt hola' 5/8
12 pkt specjalista 5/8
11 pkt hausi
11pkt Loiosh
10 pkt rammzes1 4/8
10 pkt SirDawid 4/8
9 pkt sir Skull 4/8
9 pkt settogo
8 pkt sergi_
6 pkt White Star
5 pkt dND 3/8
3 pkt Kwyso 18
2 pkt oooololo
1 pkt EG2005_808538100

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris
19:00 Leoben - Ried
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby
19:00 Norrkoeping - AIK
19:30 Chaux de Fonds - Luzern
20:45 Milan (+2) - PSV
20:45 West Bromw. - Blackburn
20:45 Leicester - Derby

26.04.2005
06:29
[148]

hola' [ koniczynka ]

dzis chyba tylko 2 mecze ktore sa godne uwagi a w reszczie zycze powodzenia
pozdrawiam

26.04.2005
07:41
[149]

EG2005_808538100 [ Konsul ]

18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 1
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
07:42
[150]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby X

26.04.2005
08:28
[151]

Loiosh [ Generał ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern x
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
08:40
[152]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern x
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
08:40
[153]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK X
19:30 Chaux de Fonds - Luzern X
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby X

26.04.2005
08:49
[154]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern x
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
10:59
[155]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 1
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
11:38
[156]

snopek9 [ Legend ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
11:46
[157]

hola' [ koniczynka ]

sprawdzam cos bo mi sie posty nie dodaja

26.04.2005
11:54
[158]

SirDawid [ Pretorianin ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
12:00
smile
[159]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn X
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
12:39
smile
[160]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK X
19:30 Chaux de Fonds - Luzern X
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn X
20:45 Leicester - Derby X

26.04.2005
13:13
[161]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 2
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
13:52
[162]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
14:14
[163]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby x

26.04.2005
14:58
smile
[164]

Kwyso18 [ Chorąży ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried X
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby X
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 1

26.04.2005
15:22
[165]

davis [ ]

18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 1
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK x
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 1

26.04.2005
16:02
[166]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 2
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
16:27
[167]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 1
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby x

26.04.2005
17:08
[168]

Sir Skull [ Know your enemy ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 2
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK X
19:30 Chaux de Fonds - Luzern X
20:45 Milan (+2) - PSV 2
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
18:20
[169]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
18:00 Xanthi (+2) - Aris 1
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 2
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 2
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn 1
20:45 Leicester - Derby 2

26.04.2005
20:58
[170]

SirDawid [ Pretorianin ]

Jak tam xantis ??

26.04.2005
22:49
[171]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 6 kolejka 26 04 2005
POSTP
19:00 Leoben - Ried 2
19:00 IFK Goeteborg - Hammarby 1
19:00 Norrkoeping - AIK 1
19:30 Chaux de Fonds - Luzern 1
20:45 Milan (+2) - PSV 1
20:45 West Bromw. - Blackburn x
20:45 Leicester - Derby 1

aktualny ranking
25 pkt Zbyszek1946 3/8
25 pkt Świstak19 4/8

23 pkt eLJot 4/8
20 pkt Gangsta_^ 2/8
20 pkt Speedman18 2/8
19 pkt davis 2/8
19 pkt Mr_Slip 3/8
18 pkt snopek 2/8
18 pkt Jaro 2/8
18 pkt greenday17 3/8
16 pkt Cavca 2/8
16 pkt hola' 2/8
15 pkt specjalista 3/8
14 pkt Loiosh 3/8
14 pkt maciej_
13 pkt SirDawid 3/8
13 pkt hausi 2/8
12 pkt rammzes1 2/8
11 pkt sir Skull 2/8
9 pkt settogo
8 pkt sergi_
6 pkt White Star
6 pkt Kwyso 18 3/8
5 pkt dND
3 pkt EG2005_808538100 2/8
2 pkt oooololo

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec
17:00 Radomiak - Jagiellonia
17:00 Jaworzno - Widzew
18:00 Olympiakos - AEK Ateny
18:15 Ahlen - Burghausen
18:30 Ruch - Polkowice
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool
20:45 Newcastle - M'Borough

26.04.2005
22:51
[172]

hola' [ koniczynka ]

no to gramy dalej, nowy watek bedzie po tej kolejce, pozdraiwam i dobranoc

26.04.2005
22:58
[173]

snopek9 [ Legend ]


VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice x
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

26.04.2005
23:06
[174]

hola' [ koniczynka ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec x
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough x

26.04.2005
23:12
[175]

eLJot [ Konsul ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia X
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 2
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 1

26.04.2005
23:19
[176]

Sir Skull [ Know your enemy ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice 2
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
00:25
[177]

Speedman18 [ Juventus ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 1
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
07:29
[178]

Cavca [ Konsul ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew x
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
07:41
[179]

specjalista [ Generał ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
08:33
[180]

rammzes1 [ Generał ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec x
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew x
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice x
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
08:46
[181]

hausi [ Konsul ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 1
17:00 Radomiak - Jagiellonia X
17:00 Jaworzno - Widzew X
18:00 Olympiakos - AEK Ateny X
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
10:44
smile
[182]

Zbyszek1946 [ Centurion ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny X
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice X
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
11:04
smile
[183]

Świstak19 [ Konsul ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 1
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 1
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
12:40
smile
[184]

greenday17 [ Konsul ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
12:45
[185]

Gangsta_^ [ Latin Lover ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 1
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny x
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough x

27.04.2005
13:18
[186]

Mr_Slip [ True Maggot ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew x
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 2

27.04.2005
15:02
[187]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

VII edycja 7 kolejka 27 04 2005
17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 2
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny X
18:15 Ahlen - Burghausen 2
18:30 Ruch - Polkowice X
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
15:27
[188]

davis [ ]

17:00 Mlawa - Sosnowiec 2
17:00 Radomiak - Jagiellonia 1
17:00 Jaworzno - Widzew 2
18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
17:37
[189]

Loiosh [ Generał ]

18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 1

27.04.2005
17:45
[190]

sergi__ [ Underworld ]

18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 1
20:45 Newcastle - M'Borough 2

27.04.2005
18:09
[191]

maciej_ [ Konsul ]

18:00 Olympiakos - AEK Ateny x
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough x

27.04.2005
18:13
[192]

hola' [ koniczynka ]

jeszcze jedna mala prosba w tym watku, akceptujecie to ze dalem dzis mecze o 17 czy nie. pytanie to kieruje do tych co nie zdazyli. jakos wam to przeszkadza ze tak wczesnie czy nie, no ale nie bylo z czego wybrac, musimy ustalic godzine od ktorej minium moge przedstawiac spotkania

27.04.2005
18:54
[193]

SirDawid [ Pretorianin ]

18:00 Olympiakos - AEK Ateny x
18:15 Ahlen - Burghausen 1
18:30 Ruch - Polkowice 1
20:45 Chelsea (+2) - Liverpool 2
20:45 Newcastle - M'Borough x

27.04.2005
22:33
[194]

hola' [ koniczynka ]

KONIEC CZESCI 34

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.