d@mek [ Centurion ]
Problemy z kompem
A więc po kolei. Podczas grania w Splinter Cella komp mi się wyłączył i niestety się już nie włącza. Zasilacz mam 300W Modecoma i kartę 5900xt. Sam nie wiem kupować zasilacz czy może to coś innego ...pomóżcie ,jakieś sugestie.
hohner111 [ DragonHeart ]
Sprawdz u kogos znajomego kazda czesc kompa, jeslid ziala to kup zasilacz bo na 90% padł, a jeslic os nie dzial....to zasilacz o nową częśc ;)
neXus [ Fallen Angel ]
Proba wlazenia daje jakas reakcje (piski biosa itp)?
Jesli nic nie daje (komputer gluchy) to zasilacz byl padl....
Romanujan [ Konstruktor Katapult ]
lepiej zanieś toto do serwisu - jeśli poszedł zasilacz, to diabli wiedzą, co jeszcze (psujący się zasilacz często wysyła wysokie szpilkowe napięcie, które niszczy różne podzespoły). Nie chcę Cię straszyć, ale możliwe, że z całego kompa tylko obudowa da się jeszcze do czegoś wykorzystać.
d@mek [ Centurion ]
Niestety nie ma pisków tylko przy naciśnieciu przycisku kontrolka dysku twardego mignie i tyle.
Mam nadzieję że to tylko zasilacz. Wcześniej ni stąd czy owąd resetował mi się vide Doom III...
znany-banita [ Pretorianin ]
miałem tyo samo więc zmieniłem zasilacz na Chiefteca 360 W tyle że komp resetuje się dalej. zresztą zobaczcie mój wątek
KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]
d@mek ---> mialem te same objawy - zasilacza :|