GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Specjalne wydanie Focusa

02.04.2005
16:20
[1]

Thor88 [ Chor��y ]

Forum CM: Specjalne wydanie Focusa

Witam!

Pojawiło się specjalne wydanie Focusa poświęcone II wojnie światowej (cena 6,90 zł).
Co do zawartości merytorycznej trudno powiedzieć coś tylko po wstępnych oględzinach, ale podana na końcu literatura i żródła cytatów dają nadzieję, że zawartość nie będzie wyssana z palca.

Tak na marginesie, czytał ktoś może książkę E. B. Sledge "Ze starą wiarą na Peleliu i Okinawie"?

02.04.2005
18:48
smile
[2]

Glazo [ Konsul ]

Thor88--> Ja czytałem bardzo fajna książka. Są to wspomnienia żołnierza Marines. Służył on przy obsłudze moźdierza. Bardzo dobrze opisuje życie codzienne na frońcie łącznie z problemem załatwiania potrzeb fizjologicznych;)

05.04.2005
12:49
[3]

Szarik.69 [ Legionista ]

Kupiłem ten dodatek do "Focusa". Przeczytałem narazie o ostatnich dniach Hitlera w bunkrze i jestem zadowolony z jakości artykułu. Myślę, że te 7 zł warto wydać na to pisemko.

05.04.2005
13:03
[4]

graf_0 [ Nożownik ]

Czytam tytuł -CM: nowe wydanie focusa - i od razu wyobraziłem sobie nowego Forda z maską pod kątem 60 stopni i dzwiami 45stopni, a do tego ze 2 półcalówki w szyberdachu :)

© 2000-2025 GRY-OnLine S.A.