GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

World of Warcraft | odsłona 47

08.02.2005
15:17
smile
[1]

Father Michael [ Padre ]

World of Warcraft | odsłona 47

_____________________________________________________________________________________________________

FAQ:

Q: Kiedy odbędzie się premiera World of Warcraft?
A: W USA, Australii i Nowej Zelandii premiera odbyła się 23 listopada 2004.
W EU premiera przypada na 11 lutego 2005.

Q: Gdzie mogę kupić World of Warcraft?
A: Wersję podstawową można kupić np. w sklepie Ultima (https://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2509), lub u oficnalnego polskiego wydawcy - CDProjekt (https://cdprojekt.info). Wersję CE (Collector's Edition - Wersja Kolekcjonerska) można nabyć praktycznie tylko na eBay'u (https://www.ebay.com) i czasami na Allegro (https://www.allegro.pl)

Q: Ile kosztuje WoW?
A: Cena gry to 199 PLN. W koszt gry wliczony jest jeden miesiąc abonamentu.
Abonament wynosi 15$/13€ za miesiąc, 14$/12€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za 3 miesiące lub 13$/11€ za miesiąc w systemie płacenia z góry za pół roku.

Q: Jakie są dostępne formy płatności?
A: Abonament można opłacać kartami kredytowymi Visa Classic (lub Electron, ale tylko ta wydawana przez Inteligo), eKarta mBanku, MasterCard (nie Maestro), Discovery i American Express lub tzw. kartami gry, które przedłużają ważność konta o dwa miesiące. Można je zakupić min. w tych sklepach:
- https://www.dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=16023
- https://www.cdromshop.com/cdshop/desc/p.020626723053.html

Q: Czy posiadając wersje US mogę brać udział w EU retail?
A: Tak, choć nie od razu po premierze w EU. Formularz zmiany klucza znajduje się pod adresem https://www.wow-europe.com/en/Wowsegform/webform.aspx

Q: Czy na jednym koncie można posiadać kilka postaci?
A: Tak, choć istnieje ograniczenie - na jednym serwerze można posiadać postaci tylko z Sojuszu bądź tylko z Hordy, nie można mieszać.

Q: Jakie są zalecane wymagania sprzętowe?
A: Procesor 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta 3D 64 MB jak np NVIDIA® Geforce™ FX 5700 lub nowsza, szybkie stałe połączenie z internetem.
Warto również poczytać ten artykuł: https://hardware.gamespot.com/Story-ST-x-1304-x-x-x&tag=gs_hp_topslot_click
_____________________________________________________________________________________________________

GOLasy w grze: (ksywka z forum | imię w grze | Przymierze/Horda | serwer)

USA
Father Michael | Auralyena | Przymierze | Lightning's Blade (PvP)
MadtracK | Vampiria | Przymierze | Arthas (PvP)

_____________________________________________________________________________________________________

Linki:

Oficjalne:
- https://www.worldofwarcraft.com/ - World of Warcraft Community Site (us/eu/fr/de/kr/ch)

Nieoficjalne:
- https://wow.gamepressure.com - strona Gry Online o WoW (en)
- https://wowvault.ign.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.worldofwar.net/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://www.wowrankings.com - ranking postaci (en)
- https://warserwis.pl/g4ce_skrypt/wow/ - polska strona o tematyce WoW (pl)
- https://wow.allakhazam.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.gry-online.pl – Podroz przez Azeroth: World of Warcraft Fansite (pl)
- https://wow.stratics.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcraftstrategy.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)
- https://wow.warcry.com/ - zagraniczna strona o WoW'ie (en)

MMORPG:
- https://mmorpg.pl - najwieksze polskie forum o mmorpg (pl)
- https://www.mmorpg.com - swiatowe centrum mmorpg (en)

Inne:
- https://www.cosmosui.org/ - nieoficjalny mod umożliwiający zarządzanie interface'm w grze (en)
- https://www.thottbot.com/ - World of Warcraft Database (en)
- https://www.kaldorei.com/worldmap/ - świetna mapa świata Azeroth (en)
- https://wow.gry-online.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=692 - FAQ dotyczące profesji w grze (pl)

Terminologia w grze:
- https://www.gry-online.pl/gry/03-01/58.htm - (pl)
- https://wow.warcraftstrategy.com/terminology.php - (en)
- https://www.blizzard.com/support/wowGM/?id=mgm000p&v=45 - (en)
_____________________________________________________________________________________________________

Poprzednia część:

08.02.2005
15:18
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

nie bzykac watka

08.02.2005
15:21
[3]

hum4ncry [ Konsul ]

FM
Czemu ? *placze*

Kikas
Podobno taktyka 31/20 czy jakos tak jest najlepsza dla pve rogue, ja nie korzystalem to nie wiem.

Przenosze bo jeszce na tamtym dodalem.

08.02.2005
15:21
[4]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

bzbzbzb bzzyyyy bzzzyyyyyyy!

08.02.2005
15:21
[5]

Kikasek [ Konsul ]

A wlasnie gdzie de_struktora wcielo??

08.02.2005
15:23
[6]

Kikasek [ Konsul ]

hum>> 30 w asas talenty i 21 w combo? Gdzie to przeczytales?

08.02.2005
15:30
[7]

hum4ncry [ Konsul ]

Kikas
Juz nie pamietam, ale na 100% takie cos, ponoc najlepsze, za duzo taktyk sie naczytalem i wogole wszystkiego zebym pamietal :) wiec Ci nie pomoge, ale to jest z tego co wiem pve rogue.

08.02.2005
15:35
smile
[8]

Kikasek [ Konsul ]

Ok Hum daje ci juz spokoj i bardzo doceniam twa cierpliwosc!

A tak wogole

ROGUE RULEZZ!

:P

08.02.2005
15:36
[9]

hum4ncry [ Konsul ]

Kikas
No problem :) jak co to pisz na gygy :)

08.02.2005
15:39
[10]

flame [ Generaďż˝ ]

Osobiście jeśli będę grał rogue to będzie to taki build jak w linku:

08.02.2005
15:41
smile
[11]

Kikasek [ Konsul ]

Na forum blizza ktos zadal pytanie czy mozliwe jest dojscie z 40 do 60 lvl w 2 tygodnie a odpowiedz byla taka:

Well Koreans got a guy from 1-60 in 3 days played, so yes.


Czy to wogole jest mozliwe?? Ja wiedzialem ze skośnoocy to hardcorowi gracze ale bez przesady. To jeszcze nic ze grali 24 h na dobe przez 3 dni (bo sam bym tak mogl :]) ale o to jak mielki wszystkie questy wypukane w jednym paluszku....chyba ze to jeden stek bzdur!

Ale jedna post mi sie w tym temacie podobal potem ktos napisal

"nerf the koreans "

LOL

08.02.2005
15:53
[12]

hum4ncry [ Konsul ]

flame
Build bardzo fajny, sam nie wiem czy takiego nie bede mial, mam w domu kilkanascie wiec jest w czym wybierac, juz film ciagne, jak obejrze to dam znac.

08.02.2005
16:09
[13]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Jak znam życie, Koreańce mają osobne drużyny wzajemnej pomocy, być może nawet sobie dyżury w nich rozpisali... Zjeby, totalne zjeby.

Ktoś słyszał coś kiedyś na temat tego koreańskiego boomu i niejako fenomenu?

08.02.2005
16:10
[14]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Niejasno się wyraziłem, zatem -- chodzi mi o jakieś większe opracowanie i analizę korean-zjawiska ;)

08.02.2005
16:13
[15]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Rzuccie okiem na ten build maga i wypowiedzcie sie, co o nim sadzicie. Bede gral magiem na serwerze RP, wiec automatycznie 70% PvE, 3- PvP.

Arcane Talents (18 points)


Improved Arcane Missiles - 5/5 points
Gives you a 100% chance to avoid interruption caused by damage while channeling Arcane Missiles.


Arcane Concentration - 5/5 points
Gives you a 10% chance of entering a Clearcasting state after any damage spell hits a target. The Clearcasting state reduces the mana cost of your next damage spell by 100%.


Evocation - 1/1 points
While channeling this spell, your mana regeneration is active and increased by 1500%. Lasts 8 seconds.


Improved Arcane Explosion - 5/5 points
Reduces the casting time of your Arcane Explosion by 1.5 seconds.


Improved Counterspell - 2/2 points
Gives your Counterspell a 100% chance to silence the target for 4 seconds.



Frost Talents (33 points)


Improved Frostbolt - 5/5 points
Reduces the casting time of your Frostbolt spell by 0.5 seconds.


Ice Shards - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Frost spells by 100%.


Winter's Chill - 3/3 points
Increases the power of your chill effects by slowing the target's movement by an additional 10%.


Improved Frost Nova - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Frost Nova spell by .


Cold Snap - 1/1 points
When activated, this spell finishes the cooldown on all of your cold spells.


Arctic Reach - 2/2 points
Increases the range of your Frostbolt spell and the radius of your Frost Nova and Cone of Cold spells by 20%.


Shatter - 5/5 points
Increases the critical strike chance of your frost spells against frozen targets by 50%.


Ice Block - 1/1 points
You become encased in a block of ice, protecting you from all physical attacks and spells for 10 seconds, but during that time you cannot attack, move, or cast spells.


Improved Cone of Cold - 3/3 points
Increases the damage dealt by your Cone of Cold spell by 35%.


Frostbite - 5/5 points
Gives your chill effects a 15% chance to freeze the target for 5 seconds.


Ice Barrier - 1/1 points

===============================================

Chcialbym poodejmowac z tego co sie da i wpakowac w damage dla
magii ognia.

Jakies pomysly ? Co w ogole sadzicie ?

08.02.2005
16:14
[16]

Tr0lL [ Konsul ]

Markarius-->Zobacz ile wymieniles funkcji shamana. I dobry shaman bedzie to wszystko robil we wlasciwym czasie i we wlasciwym momencie. Nie rzuca raz heala to resne party a jak nie bedzie takiej potrzeby to bede buffowal party. Zrozum ze twoj warrior jest TYLKO do tauntowania mobow tak samo jak dupa od srania. Zrozum to czlowieku ze to nie warrior rozdaje karty bo jest po prostu chlopcem do bicia. A jak nie bedziesz mial tych wszystkich cholernych fioletowych itemow na sobie to jestes malutki. Bo warrior jest takim tankiem jak jego gear. Jak raz nie odpuscisz aggro to party lezy a ty mozesz pomarzyc ze cie wezma drugi raz mimo ze jestes jedynym z 10 na calym realmie. Albo inaczej - wezma cie bo innych nie ma. Chce ci uswiadomic ze na warriorach sie swiat nie konczy nie wiadomo ile ich by nie bylo. Ja mam szanse sie wyroznic wsrod 100 innych shamanow i to umiejetnoscia wykorzystania wielu skili a nie jednego.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-08 16:12:40]

08.02.2005
16:37
[17]

Kikasek [ Konsul ]

Maevius ===> Nie idz w 3 szkoly magi. Na moby najlepsza magia maga jest arcane ewentualnie mozesz dolozyc jeszcze troche do frost

08.02.2005
16:48
[18]

BrachSon [ Konsul ]

mark na ktorym miales Rogua? bo ja na 38lv i zapewniam Cie ze rogue nie wygra z dobrym magiem w pojednynku 1vs1...chyba że ci sie sprint uda w stealth! co ty taki uparty jestes?

08.02.2005
16:56
[19]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Maevius --> ja wpakuje jakieś 17-18 w Arcane i reszte w Fire - najlepsza szkołe magii IMO. Chociaz w PvE może się przydać Ice, ja wybrałem PvP i pakuje w DPS.

08.02.2005
16:58
[20]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Zodiac

Na serwerze RP wiekszosc bitew toczyc sie bedzie PvE. Tak mi sie wydaje..

Czy to prawda ze naprawde spora ilosc mobow ma potworne reisty na fire damage
zadawane przez maga ?

08.02.2005
17:02
smile
[21]

Nazgrel [ Jedi ]

Maevius ---> To jakieś bujdy, do 20 lvlu ciąłem wszystkie moby moimi fireballami równo, jedyne resisty jakie miałem to te z mobów 5-6 leveli wyżej :P

08.02.2005
17:02
smile
[22]

Kikasek [ Konsul ]

BrachSon===> Zgadzam sie w 1vs1 rogue ma male szanse na maga obojetne jakiej szkoly magi:

Fire mage: owieczka, czar co daje 100 na critica, pyroblast (rogue juz nie ma 2000 hp) a wtedy juz tylkosame fireballe rogue nawet nie podejdzie a jesli nawet jest jeszcze frost nova

Frost mage: Praktycznie same frostbolty jak rogue podejdzie nov oddalasz sie i zas

Arcane mage: owieczka , frostbolt, missile , missile, nova i tak wkolko

Ogolnie mage wymiata postacie melee

08.02.2005
17:05
[23]

BrachSon [ Konsul ]

dokladnie to samo probuje powiedziec markowi.....Mag to morderca melee class....oczywiscie ze masz racje że jesli roguowi UDA sie podejsc do maga to mag zginie ale niestety w pojedynkach jest to baaaardzo malo prawdopodobne!

08.02.2005
17:05
[24]

Kikasek [ Konsul ]

Nazgrel ===> Bez przesady ja gralem magiem do 26 i powiem tak:
Mag bierze moby o 3 lvl lepsze od niego nawet czesto sie zdarzy ze mob nie dojdzie do maga ale jak mob ma juz +4 lvl to ma 90% resistow wienc niema szans pokonac lepszego moba jak 3 lvl lepszego od siebie.

08.02.2005
17:06
[25]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas ---> Otóż to, wymiata meele. Tylko co do cholery zrobić z tym Warlockiem, i Priestem? Na warlocka kompletnie nie mam pomysłu, Miniona nie idzie zamienić w owieczke, a jak zamienie warlocka to po zabiciu potworka nie będe miał many na właściciela. Priest ma sporo niespodzianek, szczególnie na mnie bo o Priestach nie mam zielonego pojęcia :P Ale najbardziej to mnie nurtuje ten przeklęty Warlock...

08.02.2005
17:07
[26]

Kikasek [ Konsul ]

BrachSon ==> No tak a rogue ma nawet male szanse w duzych starciach pvp jesli chce zabic duzo poruszajacego sie maga bo na stealth sie bardzo powolnie chodzi wienc rogue niema szans nawet lapnac maga

08.02.2005
17:09
[27]

zarith [ ]

kikasek --> bzdura. duże starcia pvp to jest właśnie to w czym rogue jest najlepszy, on po prostu stealthuje i atakuje wrogów walczących z kimś innym

08.02.2005
17:09
[28]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas ---> W Dry Hills jak miałem 15 lvl, Witchwing Slayer (harpia 17-19 lvl) traciła ok 75% hp zanim doszła, czasem nawet całość jak stun się trafił (z fire talentów). A resisty miałem bardzo rzadko, razem z Hunterem na 16 ubiłem harpie 20lvl do questa, resisty miałem tylko z Arcane Misisles, reszta wchodziła jak w masło.

08.02.2005
17:11
[29]

Nazgrel [ Jedi ]

Czy jest jakieś czasowe ograniczenie stealth? Bo zazwyczaj jak duelowalem rogue to sobie biegalem az mi sie znudzilo i potem czekalem az mnie uderzy i sie pojawi, zeby zaczac jakas walke...

08.02.2005
17:11
[30]

BrachSon [ Konsul ]

no tutaj sie nie zgodze bo wszelkiego rodzaju dopalacze speeda nie lamia stealtha (sprint, potion, buty). Wiec jak mag jest zajety spamowaniem boltow i sie na chwile zatrzyma mozna mu ladnie wsadzic dagger pod zebra...buhauhauahuah
w pojednyku 1vs1 kazdy mag spamuje nove ktora wywala ze stealtha (mozna dobiec do maga ale trzeba miec szczescie) potem sheep i potem to juz tylko formalność :) dead rogue :(

08.02.2005
17:12
[31]

Kikasek [ Konsul ]

Nazgrel ==> Jak na warlocka grasz nie wal w peta tylko niego. A i z tego co zauwarzylem mag niema najmniejszych szans z hunterem (choc moze jest jakis sposob)

08.02.2005
17:13
[32]

Kikasek [ Konsul ]

zarith ==> No tak ale rogue bierze jak jest w stealth kogo ma pod reka trudno mu jest wypatrzec wczesniej ofiare chyba ze takowa sie malo rusza!

08.02.2005
17:17
[33]

Nazgrel [ Jedi ]

BrachSon ---> Wytłumacz mi termin- "spamowanie boltów". Bo jestem jednak rookie magiem i nie bardzo wiem ;) A z tą novą to rzeczyiście, wyrzuca ze stealth, przypomniałem sobie taką jedną sytację... ;)


Kikas ---> Próbowałem chyba wszystkiego- jak zamroziłem obu Novą, to dostawałem fear i zanim wróciłem do normalności to nova zeszła. A z Hunterem to racja, szans nie ma za dużych bo pamiętam, że Cie nawet bez peta rozwalałem w kr becie :)

08.02.2005
17:18
smile
[34]

zarith [ ]

kikasek --> dokładnie. nie lata za magami ani za niczym innym, wypatruje dowolnej ofiary i ja morduje. i dlatego jest bardzo silny w mass pvp.

08.02.2005
17:18
[35]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Nazgrel -- Nie ma ograniczenia.

08.02.2005
17:21
[36]

Nazgrel [ Jedi ]

Lookash ---> To nieciekawie, dobrze, że przynajmniej Nova przerwa... ale cooldown jest trochę przydługi, więc po niecelnej próbie prawdopodobnie leżał bym już z nożem w plecach ;)

08.02.2005
17:31
[37]

hum4ncry [ Konsul ]

Rogue w mass pvp idzie na tyl i spokojnie wybija ludzi z tylu. Raz dwa goscia i za drezwo i stealth i znow to samo, zabijasz klu i spadasz w inne miejsce dogodne dla chwania sie i czekani az sie ktos pojawi :)

08.02.2005
17:32
[38]

Delbuthos [ Legionista ]

Jeżeli po obu stronach staną gracze o podobnych umiejętnościach to rogue, powinien z magiem przegrać. Zmniejszenie delaya frost novy z talentów + blink i rogue ma ciężki orzech do zgryzienia.
Oczywiście sprytny rogus będzie miałe pewien pasek, któy uwalnia z roota novy ;)
Podstawowa taktyka rogusów to stun + poison na zwalnianie rzucania czarów i oczywiście świetny DPS ;)
Magiem da się z rogue wygrać i na odwrót.
Da się równiez wygrać z Warlockiem, ale to już jest trudniejsze, w zalezności jkiego peta warlock ma przywołanego.

08.02.2005
17:34
smile
[39]

thunderbolt [ Konsul ]

Ja gralem Warlockiem i mi sie nim bardzo dobrze gra :) i bede nim gral w retailu :)
a co do waszej rozmowy, to kazdą postacią mozna rozwalic druga postac na tym samym lvl tylko trzaba miec taktyke :) a nie walic czym popadnie :) a i mozna rozwalac postacie na kilka lvl wyzszych od siebie gdy sie wie co trzeba robic :) ale tez gdy sie dueluje z wiekszymi lvl to trzeba miec troche tez szczescia do tego zeby nie trafialy sie missy itp. :)
takie jest moje zdanie i chyba innych tez :D

08.02.2005
17:37
[40]

Kikasek [ Konsul ]

Nazg>>> Stealth niema ograniczenia ale caly jest rzucana szansa na zauwazenie rouga w czasie stealth

08.02.2005
17:38
[41]

Delbuthos [ Legionista ]

thunderbolt : Bedziesz stał po stronie hordy czy aliantów ?

08.02.2005
17:39
smile
[42]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

POJEDYNEK =/= PvP

Pojedynki sa po to zeby sie nie nudzilo siedzac w miescie i czekajac na koniec aukcji za pol godziny albo czekajac na ostatniego czlonka grupy, ktory jest AFK.

Jesli czerpiecie swa wiedze o klasach z dueli to nie wiecie de facto nic, bo PvP "w polu" to ZUPELNIE CO INNEGO.

Wiecie jakie sa dwa zadania dla rogue na raidach ?? Zwiad i zabijanie wrogich casterow (w tym magow).

Wiec nie pieprzcie o duelach bo czytaja to ludzie ktorzy potem beda trabic wszedzie ze mag pokonuje rogue.
Pozatym rogue bez stealtha to nie rogue (a duel pozbawia tego elementu zaskoczenia).

Gralem rogue i w prawdziwym PvP mag jest bardzo latwy do pokonania.

Rogue niszczycielem magow jest i koniec.

08.02.2005
17:39
[43]

Kikasek [ Konsul ]

Moze ustalimy kto gra kim w retailu i w jakiej frakcji i na jakim rodzu serva (chce juz wiedziec z kim bede mogl sobie zagrac a z kim nie)

Ja gram:

KIKAS | KIKAS | ALLIANCE | NE | ROGUE | PVP SERVER EN

I napewno bede gral na servie hight population

08.02.2005
17:43
smile
[44]

Kikasek [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> I duele i wielkie walki pvp sa dla funu wienc nie wyjezdzaj mi tu z takimi glupimi textami......

08.02.2005
17:45
[45]

Delbuthos [ Legionista ]

Kabraxis :
Mag może pokonać rogue bez problemu, obojetnie czy to podczas duela czy podczas raidu czy jeszcze inaczej kiedy mag jest zajety kilowaniem mobków.
To, że pvp w polu jak to łądnie określiłeś to co innego, wiedzą chyba wszyscy jest to tak oczywiste, że nikt o tym nie wspomina. Powyższe rozmowy wyraźne dotyczą 1v1.
Każdy mądry mag na raidzie spamuje forst nove, lub arcane expolosiaon albo innego aoe, wtedy stealth rogusa znika, to raz. Magów zawsze pilujna inne rogusy.

Duel nie pozbawia rogue stealtha lol, nie wiem czy wiesz jak działa Vanish ?
Rogue nie jest niszczycielem magów, rogue jest klasa służącą do gankowania.

08.02.2005
17:47
smile
[46]

zarith [ ]

jeśli chodzi o retaila to maina bedę miał na serwerze rp, prawdopodobnie przymierze, a alta na pvp i w hordzie

08.02.2005
17:49
[47]

Kikasek [ Konsul ]

Ja zamowilem gre od CdProjektu i czy bede musial miec karte od poczatku grania czy dopiero po miesiacu czy moze wogole bo maja wejsc jakies karty do przedluzania gry...?

08.02.2005
17:52
[48]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Nie pisz mi ze mag pokona rogue bez problemu bo jak rogue jest na zasieg broni to mag jest juz w 80% martwy.

I nie pomoze ani blink, ani frost nova, ani owca.
Chociaz przyznam ze instanty maga (wlasciwie to frost nova tylko) sa wkurzajace.
Ale nic z czym nie mozna sobie latwo poradzic, bardzo latwo.

Blizzard w tej grze przypisal klasom szczegolowe funkcje (w PvP tez) i funkcja rogue jest zabijac casterow.
A robia to bardzo szybko.

Ja wiem jak bylo jak gralem, jesli laplem maga w stealthu to czesto sie zdarzalo ze wygrywalem majac 75% HP.

08.02.2005
17:54
[49]

Kikasek [ Konsul ]

Lol ja w zyciu nie rusze serverow rp :\ Moim zdaniem WoW wogole mi nie pasuje do klimatu rp tzn tez sie trzeba wczuc w frakcje i postac oprucz wymiatania musi tez fajnie wygladac ale jednak ta gra dla mnie to w 100% czysty FUN niemajacy wiele wspolnego w wczuwaniem sie w role. Jak bede chcial zagrac w rp to se zainstaluje Baldurs albo Neverwinter i bede grac na necie w jakies sesje....

08.02.2005
17:55
[50]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

AHA Vanish w duelu ?? nie smiesz mnie. :D

W prawdziwym PvP zaskoczeniem jest to ze nie wiesz ze rogue WOGOLE TU JEST i dlatego nie spamujesz frost novy. LOL
Pokaz mi maga walacego frost nove caly czas.

Akurat rogue w duelu traci swoje dwa podstawowe atuty: Stealth (niewiedza przeciwnika) i First Strike (Cheap Shot).

To tak jakbys kazal warriorowi walczyc bez zbroi i broni i chwalil sie ze pokonales go meele magiem.

08.02.2005
17:58
[51]

Delbuthos [ Legionista ]

Kabraxis : Nie Ty jeden grałeś w wow, może wyda Ci sie to nieprawdopodobne, ale inny mieli też tą przyjemność .

hehe Rogue nie ma z magiem łatwo, chyba, że mag nie wie co robi.
Doskonale znam skile obu tych klas i wiem co, która z nich może zrobić. Jeżeli mag gra z głową to wygra z rogusem, nawet jeśli ten zaatakuje go od tyłu.

Funkcją rogue nie jest zabujanie casterów, rogusy służą do gankowania ludzi, przede wszystkim. Prawdziwym piekłem dla maga jest warlock i shadow priest.

08.02.2005
17:58
[52]

Kikasek [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> "bo jak rogue jest na zasieg broni" Tak? Tylko ze rogue musi jeszcze podejsc :]

A nawet jak podejdzie to:
blink lub nova oddalasz sie owieczka i reszte juz chyba znasz...

zreszta niechce mi sie klucic z toba bo mam wiele innych rzeczy do roboty

08.02.2005
17:59
[53]

Delbuthos [ Legionista ]

Pisałeś o steathu a vanish Ci to umożliwa, napisz, że nie umiesz grać inaczej jak atakować ludzi nożem w plecy. Jesteś po prostu gankerem i już.

08.02.2005
18:02
[54]

Nazgrel [ Jedi ]

Kabraxis ---> Ja równierz mogę powiedzieć, ze Mag traci w duelu- przewagę odległości... Jak na razie piszesz o sytuacji w której to rogue pierwszy zauważa maga. A co jak Mag zauważy rogue pierwszy? To wtedy rogue ma ciepło. Bo chyba rogue po całych contestach chodzi w stealth nie chodzi...

08.02.2005
18:03
[55]

Nazgrel [ Jedi ]

[edit dla ubogich]

"Bo chyba rogue po całych contestach chodzi w stealth nie chodzi..."

miało być:

"Bo chyba rogue po całych contestach w stealth nie chodzi..."

08.02.2005
18:07
[56]

Kikasek [ Konsul ]

Nazgrel >>> Nazg ty kaj grasz? tzn jaka frakcja

08.02.2005
18:09
[57]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas ---> For The Horde! :) Undead albo Troll Mage. To będzie na początek. Jak się znudzi to może Hunter ;)

08.02.2005
18:09
[58]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

LOL a nie pisalem ze na blink i frost nove sa bardzo broste sposoby ??
Pisalem chyba ze 2-3 watki temu bo byla rozmowa o tym samym (rogue vs. mag).

Proponuje poczytac.

mag na fire/arcane to dla rogue pikus.
na frost ciezej ale dalej latwo (jedyny wkurzajacy skill to jest frost nova) ale tutaj wystarczy miksturka.
spowolnienia maga tez nie robia na rogue wrazenia.

proponuje zeby ktos napisal hipotetyczna taktyke maga w momencie dostania cheap shota, moge ja z rozkosza obalic. :D


"Pisałeś o steathu a vanish Ci to umożliwa, napisz, że nie umiesz grać inaczej jak atakować ludzi nożem w plecy. Jesteś po prostu gankerem i już."
OK wezmiemy magowi owieczke, frost nove i jeszcze ze dwa skille i powalcz wtedy.
hehhe nawet niewiesz jak smieje sie z ciebie ze tak myslisz.
Taka jest specyfika klasy i koniec inaczej rogue sie nie da walczyc.
Blizzard stwozyl rogue wlasnie po to zeby wsadzac ludziom noz w plecy. Warlock ma feara a rogue stealth.
Wezmy paladynowi shielda i co zostaje ?? kupa gowna w plytowej zbroi.
Powazne argumenty a nie takie herezje.

Nazgrel ---> mag nic nie traci bo zawsze mozesz odejs na jakas odleglosc (duza) jak jest odliczanie a rogue tak czy siak traci zaskoczenie.

08.02.2005
18:16
[59]

hum4ncry [ Konsul ]

Nie chce mi sie cytowac, ale ludu moj kochany w mass pvp mag nie bedzie frost novy spamowal ^^

A inni rogue pilnujacy maga ? Nigdy takowych nie spotakalem albo za szybko mag ginal i zaden nie zdazyl podejsc :D

08.02.2005
18:16
[60]

Nazgrel [ Jedi ]

Kabraxis ----> Wydaje mi się, że inteligentniejszy przeciwnik widząc oddalającego się maga do niego podejdzie. A zaskoczenie to wydaje mi się jest olbrzymim plusem każdego gracza, nie tylko rogue.

proponuje zeby ktos napisal hipotetyczna taktyke maga w momencie dostania cheap shota, moge ja z rozkosza obalic. :D

Ja bym spróbował, ale wcale nie znam skilli rogue, ani taktyk jak z nim walczyć :) Nawet nie wiem co ten cheap shot robi :P

08.02.2005
18:17
[61]

flame [ Generaďż˝ ]

już to pisałem, ale napisze jeszcze raz:jak jest dobry rogue i dobry build i troszke szczęscią z ambushem, to mag nawet się nie ruszy.

08.02.2005
18:18
[62]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> blink lub nova oddalasz sie owieczka i reszte juz chyba znasz...

Nie ma tak lekko. :D

Teraz gram shamanem i paru np. Warlockow myslalo ze bez problemu pokona shamana na swoin lvl'u walac tylko doty i feara jak podbiegne. No i szybko sie przekonywali ze sa w bledzie (jak byli martwi bo sie im mana skonczyla).

To nie jest FPS gdzie sa trzy przyciski (tylko w przypadku paladyna tak jest).

HumanCry ---> A inni rogue pilnujacy maga ? Nigdy takowych nie spotakalem

No bo wlasnie jak nasi rogue zabijaja wrogich casterow to wrodzy rogue bija przewaznie naszych. :D
Bo poto ta klasa jest aby zabijac cloth userow. Nawet nie zabijac, w mass PvP to oni ich szatkuja. :D


08.02.2005
18:20
[63]

Markarius [ Pretorianin ]

Delbuthos
to co piszesz jest śmieszne. Jest śmieszne i tyle. Rogue to nie warrior chociaż to klasa melee. Powiedz mi jak rogue ma wygrać z kimkolwiek stojąc face to face i po prostu walcząc. Blizzard zrobił klasę łotrzyka do szybkiego ataku, killa i zniknięcia w mroku. Tak walczy ta klasa. Pisanie, że to gankowanie jest po prostu głupie. Gankujesz wtedy jak przeciwnik ma 5% HP, lub już walczy z 5 mobami. A nie atakując go od tyłu.... Więc rozróżniaj pojęcia i naucz się co to znaczy gankowanie. Podpwiem, ze atak z zaskoczenie =/= gankowanie.

Co do walki mag vs rogue.
Primo vanish czy tam stealth zrywa frostnova (poprzedni patch). Secundo mag sobie może spamować frostnova az mu się mana skończy a rogue może mu z odległości przyklaskiwać. Podejść i tak podejdzie korzystając z chwili nieuwagi. Mag nas nie widzi a to daje duże pole do popisu.
Mag nie zauważy rogue dopóki ten nie znajdzie się obok niego - chyba, że przewyższa go levelem i to dosyc znacznie. Nie ma żadnego losowania ani innych bzdur. Po prostu chary w stealthcie zauważa się w określonym promieniu który jest stały. A promień ten jest zależny od różnicy lvl. Rogue na równym lvl zauważysz jak jest na odległość sztyleta.

Teraz ważne: dobry rogue zabije cloth usera podczas pierwszego stuna. I nie jest to trudne tylko wymaga uzycia specjali z cooldownem 10min co wcale nie jest dużo (LoH pala 1h, retaliation warriora 30min).
Mag może też wygrać oczywiście ale na pewno rogue nie jest dla niego przeciwnikiem łatwym.
Mag nie ma żadneg dota - czyli rogue po zestunowaniu maga może się spokojnie bandażować.
Zresztą rogue używający dwóch sztyletów jest chlernie szybki.

W każdym bądź razie pisanie, że rogue to ganker albo ze mag z łatwoscią wygrywa z rogue to kompletna bzdura. Jeszcze pisanie, że mag wygra z rogue podczas walki z mobkiem - lol. Jasne podczas walki z 10 mbkami też wygra ale rogue musi być 40 lvl niższy.

A po ostatnie zabić rogue nie mając żadnych dotów to sprawa prawie niemożliwa. Rogue może zniknąć w ostatnim momencie i wrócić niespodziewanie za 5minut. Może użyć sprinta i zniknąć.

08.02.2005
18:26
[64]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

mag wygrywa z melee class - rozumiem ze shaman tez jest melee klasa bo jego bron jest do walki w zwarciu. widzial ktos maga wygrywajacego z shamanem kiedys? mowie oczywiscie o w miare normalnym duelu czyli 0 gankowania, outside buffow noi bez debilnych graczy

08.02.2005
18:28
[65]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

A po ostatnie zabić rogue nie mając żadnych dotów to sprawa prawie niemożliwa. Rogue może zniknąć w ostatnim momencie i wrócić niespodziewanie za 5minut. Może użyć sprinta i zniknąć.

nie wtedy jak masz 2 stuny w zanadrzu :)

08.02.2005
18:28
[66]

Kikasek [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> A ja nadal twierdze ze mage wymiata melee graczy a w mass pvp walkach kazda klasa jest dobra na kazda ale przede wszytkim liczy sie wtedy liczebnosc.

Rogue niema szans z bystym magiem a wogole o wiele czzesciej ci sie zdarzy ze trafisz na innego pojedynczego gracza innej frakcji jak powiedzmy robisz questy na terenie neutralnym anizeli w mass pvp

A i jeszcze jedno: Jak ty se wyobrazasz ze rogue wymiata casterow na tylacz wroga? Przeciez jak jestes na tyle wroga to jest tam najwiencej przeciwnikow. Dla przykladu dalem ci screena jak wyglada dobrze zorganizowany atak i obrona. Moze i dojdziesz do tylu wroga ale zaraz cie wszyscy zobacza i rzuca sie na ciebie! To jest tylko przyklad za kazdym razem mass pvp wyglada inazej ale na screnie dobrze widac jak podzielily sie dwie strony konfliktu.

08.02.2005
18:38
[67]

flame [ Generaďż˝ ]

Kikasek mylisz się. Rogue czeka na okazje i wtedy atakuje. Większość nawet nie wie, że tam jest rogue. Przeciwnik oddali się troche od grupy i już po nim.

08.02.2005
18:41
smile
[68]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas, a co powiesz o tym podziale stron? :D Tam gdzie jest najbardziej czrewono jest jakiś 60lvl Tauren który odawrzył się ich zaatakować :D

08.02.2005
18:42
[69]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Zrobcie jaka postac do wyzej niz 20lvl a potem gadajcie.
Jak mowie opierajac swa wiedze na duelach opierasz sie na bardzo kruchych postawach.

Nie chce mi sie juz klocic z osobami ktore nawet nie graly pewnie w WoW'a (albo graly tydzien w bete).

Poprostu gadacie glupoty nie poparte faktami.

08.02.2005
18:44
[70]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> "A ja nadal twierdze ze mage wymiata melee graczy "

To powiedz mi jak zabijesz szamana ?? Czekam z niecierpliwoscia. :D

08.02.2005
18:47
[71]

Nazgrel [ Jedi ]

Kabraxis ---> Wypraszam sobie, grałem w bety łącznie koło 2 miesięcy ;) I już kilka razy zaznaczyłem, że moja wiedza o pvp jest znikoma bo za mało grałem :) A lvl miałem następujące- 14, 25, 21, 21 :P Więc przekroczyłem magiczną bariere dwudziestki aż trzy razy ;)

08.02.2005
18:47
[72]

Logan [ Bad Medicine ]

Hmm to ciekawe, że stawiacie maga na tak przegranej pozycji z rogue :) Zgadzam się że rogue ma z magiem większe szanse przy ataku z zaskoczenia lub w duelu 1vs1. Ale jak się odejmie zaskoczenie, ewentualnie doda mass pvp to rogue już tak nie błyszczy. Może inaczej: grałem magiem do levelu 33, rogue mnie zabijali mniej więcej w 30% ataków z zaskoczenia i może w 10% pozostałych przypadków (mówię o rogues na zbliżonym do mojego levelu, głównie w mass pvp). W trakcie ostatnich dni bety, kiedy horda atakowała redridge dałem w kość kilku rogues (40+) na tyle (ginąc przy tym rzadko) że w końcu przestali mnie atakować a zaczęli na mnie używać sap i atakować graczy 20+. To było prawie jak komplement :)

08.02.2005
18:48
[73]

Logan [ Bad Medicine ]

Acha mag ma dot - każdy fireball dodaje dot, a jak trafienie jest criticalem to dot jest podwójny (i całkiem zabójczy)

08.02.2005
18:49
[74]

Arxel [ SperMan ]

mam taka prosbe:
czy moglibyscie mi opowiedziec o postaciach jakie wystepuja w grze? tzn nie wiem km grac w reitalu a nie zdazylem przetestowac wszystkich :]
tak kilka slow co maja fajnego a co glupiego postacie :]
z gory thx

08.02.2005
18:50
[75]

Nazgrel [ Jedi ]

Kabraxis ---> Shaman jest za bardzo uniwersalny dla Maga, tak samo jak i Hunter. Zresztą bardzo podobnie się z nimi walczy- Pet=Totemy, meele=meele, gun/bow=spelle. I za cholere nie mam pojęcia jak równy poziomem mag może pokonać samotnie Shamana albo Huntera. Jak z zaskoczenia i z daleka nie weźmie, to może się uda, ale ogółem to Shaman >>> Mag.

08.02.2005
18:51
[76]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

kabraxis - mozna grac rok w gre i dalej gadac glupoty a mozna miec postac na raptem 30 lvlu i wiedziec o wiele wiecej niz pozostali bo zamiast wymadrzac sie trzeba tez czasami posluchac. to nie do ciebie oczywiscie :)
inna sprawa ze do glosu najczesciej dochodza osoby ktore faktycznie nie maja pojecia o pvp no bo skoro mam np. paladyna na 50 lvlu to jestem wielki fafarafa i macie sie mnie sluchac. dlatego prosba do wszystkich NIE PISZCIE POSTOW W STYLU 'SLYSZALEM ZE/PODOBNO' KTORE CZESTO SA NIEPRAWDZIWE

08.02.2005
18:56
[77]

Delbuthos [ Legionista ]

Markarius:
Nie używaj w dyskusji przymiotników śmieszny, głupi itd. Do niczego to nie prowadzi, a świadczy tyko o tym, że starsz się podkreslić swoją racje ośmieszajac osobę, z którą dyskutujesz.

Rogue może wygrać nie używając steatha i stojąc face to face. Przytoczyłeś wariora, hmm w obecnym stadium rogue zjada wariora na śniadanie. Nawet nie musi specjalnie kombinowac i iść w stealth.

Gram w wow już jakiś czas, doś długo bo w closed eu. Rogue zawsze atakuje przeciwników zaangażowanych w walke lub o znacznie niższym lvl. Granie roguem jest równoznaczne z gankowaniem innych graczy, imo nie podlega to dyskusji.
Jednak nie uważam gankowania za coś złego, jest to normalne zjawisko serverów pvp, grając na takim serverze trzeba byc na to przygotowanym, ale mniej odwage powiedzieć tak jestem gankerem, kocham to co robie i będe to robił dalej.

"naucz się co to znacz gankowanie" - nie wielu rzeczy musze sie o masivach uczyć

mag vs rog
możliwości przebiegu walki jest sporo, ale załóżmy że rog pójdzie w vanish. Wtedy mag czeka chwile i daje forst nove dla zaczepki, jezeli nie chwycił rogusa to ma kilka opcji, może poczekac może również zapodac AoE. Jeżeli poczeka, obracajac sie w kółko i zobaczy rogusa bez problemu, nawet jak nie zobaczy dostanie stuna w plecy. Wtedy wystraczy zapodac sobie ice blok, poczekac blink i dalej w zalezności jak sytuacja wyglada. Rog nie ma z magiem tak łatwo jak byście chcieli panowie przedstawić.

Bandażowanie ma delay 2 minuty, a doty maga wala po 600 w zwyż .

Podkreślam jeszcze raz, napisałem, że jeżeli spotka się 2 graczy o podbnym skilu mag ma takie same szanse na zwyciestwo co rogue.

Informacja : W closed beta miałem 2 rogue, w retailu też będe grał rogue.

08.02.2005
18:59
[78]

flame [ Generaďż˝ ]

Logan o jakim Ty DOT mówisz na rogue, zrozum że nawet jak Ci się uda ( w co są małe szanse) uciec po Ambushu to rogue zaraz będzie koło Ciebie. Zazwyczaj od razu po Ambushu leci gouge,backtab a potem to tylko kwestia czy weszły krytyki czy nie. Jak nie to kilka ss,ss i potem obojętnie co. Jak nie wejdzie Ambush to rogue się oddale robi Vanish i czeka na kolejną okazje.

08.02.2005
19:00
smile
[79]

Kikasek [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> Gralem w bete us 2 tygodnie Gralem bete kr ponad miech Gralem w bete eu jakies 2 tygodnie wienc nie mow mi ze nic niewiem o WoW i jakbys nie byl taki NOOB (pewnie nie wiesz co to znaczy) to bys wiedzial ze shaman nie jest czystym melee playerem takim jak warrior rogue czy pall

Na twoje rozumowanie to moze i priest jest melee bo przeciez moze uzywac 1h mace.,..

08.02.2005
19:00
[80]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Nazgrel ---> Nazgrel mowilem do tych co grali tydzien, nie bierz sobie do serca. :P

Trafia mnie jak niektorzy blyszcza wiedza na forum a nie maja nawet pojecia na temat mechaniki gry.
Nie mowic juz nawet o teoretycznej znajomosci skilli.

Chodzi mi o to: "blink, owca, itp...." i tak w kolko. Niektorzy znaja trzy nazwy skilli i jada to w kolko, mowiac przy tym ze mag ownuje bo ma polimorfie.
Tak sie gra tylko paladynem panowie. :D

Paladynowie nie wkurzac sie, ja nie lubie paladynow w WoW (gdzie indziej sa OK) i mojego zdania nie zmienicie.


"Rogue zawsze atakuje przeciwników zaangażowanych w walke lub o znacznie niższym lvl. Granie roguem jest równoznaczne z gankowaniem innych graczy, imo nie podlega to dyskusji.

Wszechwiedzacy !!! :D To ze ty tak grasz to nie znaczy ze np. ja tak gralem rogue.
Smieszny jestes z tym gankowaniem. I bede uzywal jakich przymiotnikow chce.


08.02.2005
19:01
[81]

flame [ Generaďż˝ ]

Delbuthos-opowiadasz brednie!

08.02.2005
19:02
[82]

kehu [ Legionista ]

mam pytanie do doswiadczonych graczy: na 50+ lvl instancach kto bardziej jest przydatny - warlock czy druid (ktory w sumie moze robic za tanka i healera) . ktora z tych klas w pvp jest lepsza?

08.02.2005
19:03
[83]

Kikasek [ Konsul ]

Logan ==> Ja wrecz przeciwnie mowie ze mage wymiata melee graczy w tym rogue

08.02.2005
19:03
[84]

Kikasek [ Konsul ]

kehu ==> Druid jest lepszy do instancow a w pvp sam niewiem pewnie zalezy na kogo

08.02.2005
19:04
[85]

hum4ncry [ Konsul ]

flame
Fajniej jest mu zapodac CS i potem kidneya i zatanczyc jeszce :D

Rogue bez stealth moze wygrac z wariorem ? hahaha, ja doszedlem do 34 lvl na en7 bo glownie bylem w terenie wroga i toczylem kikladziesiat pojedynko na dzien. albo robile sobie dzien samychj walk, wies srednia wychodzi zaaaajebista, i coz bez stealth to sobie moge usiasc i czekac az mnie zabija.

Delbhutos pogadaj z high lvl rogue, ktory kocha pvp to sie dowiesz do czego jest stealth ^^

08.02.2005
19:04
[86]

flame [ Generaďż˝ ]

kehu za tanka może robić tylko warrior, reszta z tych wymienionych to są klasy wspomagające.

08.02.2005
19:05
[87]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

lajwfkhwrfuirwhfiwrhiu

08.02.2005
19:06
[88]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> Szkoda ze czas gry nie przeklada sie u ciebie na wiedze. :D

I zabije cie shamanem nie uzywajac ZADNYCH CZAROW ZASIEGOWYCH, pasuje ??

MOge ci tez rzucic moj build talentow i jest tam tylko 15 punktow w elemental (i tez nie w czary zasiegowe), calkowicie meele.
Czekam dalej na te taktyke. :D
Pokaz swoja wiedze, bo narazie w twoim wykonaniu to bylo tylko: "blink, owca i sam juz wiesz co dalej" a to nieprawda jest. :D

08.02.2005
19:08
smile
[89]

Delbuthos [ Legionista ]

Kabraxis :
Rozumiesz, że Ty grasz tak, idziesz przez contested o widzisz wroga, kurcze bije sie z mobkiem poczekam aż się bufnie, wyleczy i wtedy go zaatakuje, kurcze znowu zatakował mobka i nawet się do końca nie wyleczył, ale to nic poczekam . Bez przesady i hipokryzji, ide roguesem widze wroga to śmierć obojętnie kim gra i co robi.

flame: rozpisz się prosze o moim bredzeniu, chętnie posłucham

08.02.2005
19:10
[90]

Nazgrel [ Jedi ]

kehu ----> Mark pisał wcześniej, że i Druid w formie miśka się nadaje na tanka. A jak jest w normalnej formie, to i od biedy jako-takim healerem może być. A roli Warlocka w instance'ach to jeszcze nie bardzo mogę zrozumieć, chyba klątwy tylko, ale priest ma chyba lepsze (za dużo "chyba" ;P )

08.02.2005
19:11
[91]

Delbuthos [ Legionista ]

hum4ncry : Tak Rogue wygra z wariorem na tym samym lvl w duelu. Czyli stojąc na przeciw siebie i czekając.
Pierwsze idzie Vanish a dalej to warior stoi zastunowany przez 80% walki.

08.02.2005
19:11
[92]

flame [ Generaďż˝ ]

Kabraxis nie rób z siebie głupka. W tej chwili shaman jest najpotężniejszą postacią w pvp, więc nie wyskakuj tu z takimi głupotami. Dajesz 15 pkt w drzewko elemental i mówisz, że są to pkt dodające bonus do walki wręcz?! O boże szkoda słów.

08.02.2005
19:13
[93]

Kikasek [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> Nie lubie mieszac sie w klutnie na forum wienc powiem ci tylko jeszcze raz: Jestes NooB i niewiesz ze najlepszym czarem na maga jest earth shock (bez niego mag wygra) a to juz jest czar zasiegowy i zamknij sie jak sie nieznasz i daj se spokoj i idz pogadac na forum battle net pl tam ssa dla ciebie ktorzy wchodza z textami "ja gralem w WoW kiedy ty dupiles swoja stara :D" tam odnajdziesz swe powolanie i swoj poziom....

08.02.2005
19:13
[94]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

debulthos ---> "Rozumiesz, że Ty grasz tak, idziesz przez contested o widzisz wroga, kurcze bije sie z mobkiem poczekam aż się bufnie, wyleczy i wtedy go zaatakuje, kurcze znowu zatakował mobka i nawet się do końca nie wyleczył, ale to nic poczekam . Bez przesady i hipokryzji, ide roguesem widze wroga to śmierć obojętnie kim gra i co robi. "

To samo mozna napisac o kazdej klasie nie tylko o rogue (chodzi o to ide roguesem (...)).

Poza tym:
"napisz, że nie umiesz grać inaczej jak atakować ludzi nożem w plecy. Jesteś po prostu gankerem i już."
a chwile pozniej:
"Bez przesady i hipokryzji, ide roguesem widze wroga to śmierć obojętnie kim gra i co robi. "

Ja jestem gankerem ?????? ROTFL




08.02.2005
19:16
[95]

BrachSon [ Konsul ]

CHCIALEM OFICJALNIE PRZEPROSIC WSZYTSKICH ZA TEN WATEK Z TYM ROGUEM I MAGIEM!

wiem że taka dyskusja do niczego nie prowadzi i jest zupełnie bez sensu...ale chciałem zprostować jedną rzecz ktos nie wiem kto napisał że pvp =/= pojedynek otuz BZDURA, jedno i drugie niema wiele wspólnego i tutaj sie zgadzam w 100% bo to zupelnie dwa inne rodzaje walki ale prawdziwy kunszt kogoś kto wie co to pvp ujawnia sie w pojedynku 1vs1 na arenie bez wyjscia..wiem co mowie :)

08.02.2005
19:16
[96]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> Wiesz ze nawet z ciekawosci odwiedzilem to forum i musze powiedziec ze poziom wyzwisk i ortografie maja na twoim poziomie, czyli mizernym.

I ok mam ZERO punktow w elemental, pisz jak mnie zabijesz. :D

08.02.2005
19:17
[97]

Delbuthos [ Legionista ]

Kabraxis:
Poza tym:
"napisz, że nie umiesz grać inaczej jak atakować ludzi nożem w plecy. Jesteś po prostu gankerem i już."
a chwile pozniej:
"Bez przesady i hipokryzji, ide roguesem widze wroga to śmierć obojętnie kim gra i co robi. "
Ja jestem gankerem ?????? ROTFL


Ja jestem gankerem, nigdy nie twierdziłem inaczej. Twoje quote jest bez sensu.

08.02.2005
19:18
[98]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

BrachSon ---> czytaj ze zrozumieniem. :D Chodzilo o to ze w duelu rogue traci element zaskoczenia.
Dzisas.

08.02.2005
19:19
[99]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

"Ja jestem gankerem, nigdy nie twierdziłem inaczej. Twoje quote jest bez sensu."

To nie mow wszechwiedzaco ze kazdy rogue jest, bo ganking dla mnie to cecha jak najbardziej negatywna. :D

08.02.2005
19:19
[100]

flame [ Generaďż˝ ]

Nie ma sprawy:
"..Rogue może wygrać nie używając steatha i stojąc face to face. Przytoczyłeś wariora, hmm w obecnym stadium rogue zjada wariora na śniadanie. Nawet nie musi specjalnie kombinowac i iść w stealth.""
---śmieszny jesteś, wiesz co to Overpower u Warriora i wiesz jak to działa na roogue, chyba raczej nie wiesz.

"..Gram w wow już jakiś czas, doś długo bo w closed eu.."
-- hahha naprawdę długo

"...Rogue zawsze atakuje przeciwników zaangażowanych w walke lub o znacznie niższym lvl. Granie roguem jest równoznaczne z gankowaniem innych graczy, imo nie podlega to dyskusji...."
-- to Twoj styl gry

"..możliwości przebiegu walki jest sporo, ale załóżmy że rog pójdzie w vanish..."
-- co to ? jakieś nowe drzeko umiejętności?

".."Wtedy mag czeka chwile i daje forst nove dla zaczepki,..."
-masz pecha rogue tam nie będzie :( wal dalej swoją novą, lepiej dla rogue

"..jezeli nie chwycił rogusa to ma kilka opcji, może poczekac może również zapodac AoE.."
--rogue dalej tam nie będzie -ups skończyła mi się mana :(

"..Jeżeli poczeka, obracajac sie w kółko i zobaczy rogusa bez problemu, nawet jak nie zobaczy dostanie stuna w plecy.."
--po stunie dostaniesz nasteppny stun po tym nastepny.

"..Rog nie ma z magiem tak łatwo jak byście chcieli panowie przedstawić. "
---oj ma 80% wygranej dla rogue

08.02.2005
19:28
[101]

hum4ncry [ Konsul ]

Buahahahaha

Delbhutos
Czlowieku kompromitujesz swoje forum i strone, btw chcesz mi poweidziec ze stojac face to face zdazysz zrobic zanim warrior cie pier*** na konkret dmg ? btw czy jak uzyjesz vanish to nie jestes w stealth bo nierozumiem, mi pisalo stealth a nie vanish ....

Kikas
nie popisales sie ...

08.02.2005
19:31
[102]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> OJ !!! Widze ze sie zdenerwowales. :D I napaliles troszeczke.

Musze cie jednek rozczarowac, ani ja ani moj szaman nie mamy takich zapedow zeby moc zaspokoic twoje seksualne preferencje.

LOL, burak jestes. Koniec rozmowy z toba, jestes kolejnym "wyjadaczem WoW", ktorego gdy sie prosi o argumenty/konkretna taktyke to zaczyna walic wyzwiskami.

jednym slowem /ignore Kikasek

08.02.2005
19:31
[103]

Delbuthos [ Legionista ]

Ciężko się dyskutuje na forum bez quote, ale dobra :

Kabraxis:
Nie widziałem Rogue, który grałby inaczej. Jeżeli atakujesz kogoś z sakoczenia to jesteś gankerem, a przecież sam napisałeś, że tak właśnie grasz.
Każdy atak na nieprzygotowaną osobę jest gankowaniem, obojętnie czy grasz roguem czy nie, sprawa wygląda tak, że rogue jest w tym najlepszy bo ma stealtha.

flame: Vanish to jest skil szanowny panie, czyli zniknięcie z oczu wroga i przejście do stealtha. Do teraz tłumaczy jak można bez problemu wygrac z wariorem, strosujac do tego odpowiednie poisonki.

-Gram w wow, chyba od listopada nie pamiętam dokładnie, raczej wątpie abyście grali dłużej.
- Vanish już rac Ci wyjaśniłem
- mag nie będzie spamował aoe, zapoda jedn lub 2 i poczeka
- nie po stunie dam ice block/ blink przy okazji ice barier
- oj nie ma

08.02.2005
19:33
[104]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

apropos tego czy rogue zalatwi warriora face to face.
Mam w gildii Warriora na 60lvl i rogue na 60lvl (zreszta redaktora tego samego portalu), poprostu sie zapytam/przetestuje.

08.02.2005
19:35
[105]

Delbuthos [ Legionista ]

Hum4ncry :
Nie kompromituje, pisze jak jest. Rogue ma skill Vanish, pisalem o nim post wyżej, umożliwia on znkiknięcie i przejście w stealth. Rogue trzyma wariora praktycznie przez całą walke w stunie.

08.02.2005
19:36
[106]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

eeeee wydawalo mi sie ze chodzi o walke face to face, czyli bez przejscia w stealth. :D

08.02.2005
19:38
[107]

Kikasek [ Konsul ]

"Kikas
nie popisales sie ..."

Po prostu nie wiem jak ma do takich ludzi mowic i dawac do zrozumienia zeby dali se spokoj i sie poprostu zamkneli

08.02.2005
19:38
[108]

Delbuthos [ Legionista ]

Walka face to face wygląda tak, ze stajecie naprzeciw siebie i każdy używa tego co ma. Vanish można uzyć będąc w walce stealtha nie.

08.02.2005
19:39
[109]

flame [ Generaďż˝ ]

"..Vanish to jest skil szanowny panie, czyli zniknięcie z oczu wroga i przejście do stealtha..."
--o qrcze nie wiedziałem, dzięki!
"...Do teraz tłumaczy jak można bez problemu wygrac z wariorem, strosujac do tego odpowiednie poisonki. .."
--bogaty jesteś
"...- mag nie będzie spamował aoe, zapoda jedn lub 2 i poczeka ..."
--tylko zadługo niech nie czeka, bo może się zdziwić
"..nie po stunie dam ice block/ blink przy okazji ice barier "
-- i co może powiesz mi, że uciekniesz? Wiesz co to "spider belt"?!

Wiesz co nie chce mi się głupio odpowiadać za każdym razem, masz tu linka poczytaj może się czegoś nauczysz, w końcu będziesz grał rogue.

08.02.2005
19:41
[110]

hum4ncry [ Konsul ]

kwestia sporna bo walka miala byc bez stealth a vanish wlacza stealth ze tak powiem wiec tak jakbys przeczyl sobie

Kikas
Powiedz jaki masz sposob i juz :)

08.02.2005
19:42
[111]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> no to nie trafiles. :D

08.02.2005
19:45
[112]

Delbuthos [ Legionista ]

flame :
Tak wiem co to spider belt, pisałem o nim wcześniej postaraj sie.

Odnośnie reszty, nie odpowiedziałeś konkretnie na żadne moje wyjaśnienie. Rozumiem, że dużo prościej jest napisać zgryźliwego posta niż podpartego faktami.

Dziękuje za link do strony, szukałem właśnie tekiego situ. Teraz będzi mi naprawdę łatwiej.

Faktycznie odpowiadasz ... sam wiesz jak.

08.02.2005
19:45
[113]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> napisz prosze cos sensownego, cos co powie mi ze w WoW'a rzeczywiscie grales.
A nie zdania w stylu: "mage wymiata klasy meele" OK ale uzasadnij.
"Blink, owca i juz" no i co dalej ja sposoby na owce, blinka jako rogue opisalem juz przy okazji ostatniej klotni o rogue i maga.

Teraz twoja kolej, narazie za duzo nie pokazujesz.

08.02.2005
19:46
[114]

Delbuthos [ Legionista ]

Hum4ncry :
Nie było mowy o zakazie przejścia w stealth, miało byc face to face, a tak by się to zaczęło.

08.02.2005
19:46
[115]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Kikasek -- Brawo, los Polakos de la Chuj atakują świat Warcrafta, Europo, strzeż się.

08.02.2005
19:48
[116]

Kikasek [ Konsul ]

Na shamana walacego tylko melee?

Owca, combustion, pyroblast, fireball, fireball, fireblast, nova, fireball, fireball, sh dead
2000+700+700+500+70+700+700 Shaman przy fireblast powinien byc dead ale pisze w najgorszym wypadku a jakby sie chcial leczyc to tylko counterspell

08.02.2005
19:50
[117]

HopkinZ [ Senator ]

Kto to jest 'ganker' ? Tzn. domyślam się z waszych kłótni, lecz kto zacz dokładnie?

08.02.2005
19:50
[118]

flame [ Generaďż˝ ]

Nie no nastepny, już naprawde nie mam sił się kłócić :)

08.02.2005
19:55
[119]

flame [ Generaďż˝ ]

Ale się pokłóce: Kikasek opowiadasz brednie :)))))) Na maga wystarczy Earth Shock a potem cokolwiek. W 1/1 mag z shamanem nie ma żadnych szans, chyba, że shaman jest AFK.

08.02.2005
19:56
smile
[120]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Panowie, zamówiłem WoW z UK. Ciekawe czy w tydzień dotrze :)

08.02.2005
19:59
[121]

HopkinZ [ Senator ]

Cainoor--->
nie mow, ze wyszło taniej :].

08.02.2005
19:59
[122]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> Na shamana walacego tylko melee?

Owca, (...) Grounding Totem albo Earth Shock (nie powiedzialem ze wale tylko meele ale ze build jest meele) :D
Pamietaj ze WoW to nie sa warcaby tu nie wiesz czego sie mozna spodziewac.

Cos za bardzo chcialbys zeby mag cos ta owca ownowal.

08.02.2005
19:59
[123]

kikas [ Junior ]

flame==> Jakbys czytal caly watek to wiedzialbys ze Kabraxis_Lord_Of_Pain powiedzial ze pokonalby maga shamanem walczac tylko melee ale widze ze na tym forum ci co najmniej wiedza najwiecej mowia np Kabraxis_Lord_Of_Pain

08.02.2005
20:00
[124]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

HopkinZ ---> Taniej o jakieś 30 zł :)

btw. Jest już ustalony serwer PvP dla Polaków?e

08.02.2005
20:00
[125]

kikas [ Junior ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ==> LOL nagle zmieniasz zasady naszej zabawy ... ?

08.02.2005
20:01
[126]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Pisalem ze build mam typowo meele.
Zreszta nie tylko Earth Shock jest.

08.02.2005
20:01
smile
[127]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

A mi sie wydupilo wsyzstko. Tekstu nie przyjeli nie ebde i wysylal innych bo po co mam sie meczyc. na roznoszenie ulotek mi sie nie udalo zalapc. Na WoWa bede mogl zarobic dorywczo dopiero w wakacje:( i bede strasznie opozniony w stosunku do mojego kumpla:(

08.02.2005
20:02
[128]

HopkinZ [ Senator ]

Cainoor--->
weź swoją datę urodzenia, zsumuj, dodaj dwa, podziel przez trzy, odejmij 8 a wyjdzie ci litera z alfabetu na której Polacy będą grać :D. Lepiej poczekac do piątku, gdy to będzie już nazwa serwera znana dokłądnie :).

08.02.2005
20:05
[129]

Delbuthos [ Legionista ]

Dzisiaj muszę już Panów i Panie jeśli takowe się w tym wątku udzielają opuścić. Chciałem podziękować za dyskusje, mam nadzieje, że przy następnej sposobności będziecie używali mniej inwektyw skierowanych do osób, z którymi macie spoosbność dyskutować.

08.02.2005
20:06
[130]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

HopkinZ ---> Nazwa serwera jest na F?? :D

Ok, pewnie jak gra mi dojdzie to już będzie serwer ustalony.
Tu nie jest tak jak w EQ2, że można mieć tylko postacie na jednym serwie, więc luz.

08.02.2005
20:07
[131]

kikas [ Junior ]

HopkinZ ===> Tez mi sie wydaje ze troche dziwnie to wymyslili tak jakby nie mozna poczekac do wydania gry?

08.02.2005
20:08
[132]

Logan [ Bad Medicine ]

flame:
Logan o jakim Ty DOT mówisz na rogue.

Chyba nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz. Dot na rogue? Pisałem że mag ma dot towarzyszący każdemu trafieniu fireballem, który też uniemożliwia użycie bandaża.

08.02.2005
20:10
[133]

BrachSon [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

POJEDYNEK =/= PvP


BrachSon ---> czytaj ze zrozumieniem. :D Chodzilo o to ze w duelu rogue traci element zaskoczenia.
Dzisas.


tak wiem to że rogue traci element zaskoczenia tez napisales i masz racje, ale to powyzej tez napisales a ja na to ze to totalna bzdura :)
Dzizas.

08.02.2005
20:11
[134]

kehu [ Legionista ]

warlock w instancach moze od biedy chyba calego teama soulstonami uratowac ;) czytalem gdzies niby prosta ale dobra taktyke na warlocka --> 30pare pkt w destruction a w walce CoS potem ciagle shadowbolt (jezeli tank ciagle 3ma) wtedy mnostwo critow i zwiekszony dmg z SB nie wiem na 100% jak to sie sprawdza wiec pytam sie bo wybor padl na druida albo warlocka :P

08.02.2005
20:11
smile
[135]

kikas [ Junior ]

"Mamy dobrą informację dla wszystkich zainteresowanych grą World of Warcraft. W odpowiedzi na duże zainteresowanie graczy, w sprzedaży pojawią się tzw. karty pre-paid, umożliwiające opłacanie abonamentu, który pozwala na zabawę na serwerach gry.

Karty typu "pre-paid" (popularnie zwane zdrapkami) są alternatywnym sposobem płacenia za abonament i umożliwiają zabawę również tym osobom, które nie dysponują kartą płatniczą. Każda karta umożliwi (przedłuży) grę w World of Warcraft przez 2 miesiące. Karty pre-paid pojawią się w sprzedaży około dwa tygodnie po premierze gry i będą dostępne na naszej stronie internetowej w cenie 109 PLN (+ koszty przesyłki). O szczegółach dotyczących zakupu kart poinformujemy wkrótce."

Jakby ktos niewiedzial :P ja dopiero teraz wszedlem na stronke i cdprojektu i zauwarzylem

HUUURRRAAAA nie bede sie musial bawic z mBankiem

08.02.2005
20:12
smile
[136]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]

Ja jeżeli bedę mógł to będe miał dwarfiego huntera:)

08.02.2005
20:13
[137]

kikas [ Junior ]

kehu ==> Wolisz solo? Bierz warlocka Wolisz team pve? Bierz druida

08.02.2005
20:37
[138]

n2n [ Pielgrzym ]

wlasciwie druid to tez klasa stworzona do solowania a jego przydatnosc to teamow jest znacznie mniejsza, warlock przynajmniej moze robic za calkiem niezlego debuffera a druid jedynie za namiastke sredniego healera, tanka lub buffera, ale to tylko moje zdanie

08.02.2005
20:44
[139]

BrachSon [ Konsul ]

jak komus WOW przycina niech sobie procka podkręci :)

https://overklokking.no/artikkelbilder/12295/files/burn.wmv

08.02.2005
20:45
[140]

kehu [ Legionista ]

wg mnie jedna z ciekawszych rzeczy warlocka do teamu oprocz soulstonow to curse of elements -75 resow na fire i frost na maga zyc nie umierac :P

08.02.2005
21:41
smile
[141]

Greengo [ Legionista ]

Markarius --->
Nie załapałem się na poprzedni wątek, więc tu. A propos tej nudnej krucjaty nerf-pld. Tym razem szło to m.in. jakoś tak:

"załóżmy, że paladyn cudem (bo słaby z niego damage dealer, skilli ofensywnych to on też ma mało, no ale ma tam coś czym zwiększa hate) jest na pierwszym miejscu"
To wyboldowane to pogarda czy ignorancja?
A cudu do tego nie trzeba.

Wypadałoby (jak Ty nie raz) napisać, cobyś nie pitolił o czymś, na czym się do końca nie znasz. Ale nie wypada, bo z kolei ja o end-gamingu pojęcia nie mam.
Ale dość kasy na re-spece wydałem, żeby to, co czarno na białym napisane przetestować, a resztę doczytać, dogadać z ludźmi, którzy tym grają, i lubią.

2,3,6 mobów - to Ty .. ale gwoli uczciwości mógłbyś dodać, że na pojedyńczym uber-bossie to taki full-prot-spec-pal Twego niezastąpionego warriora czyni zbędnym.

"Dlatego tankiem [paladyn] to on zbyt dobrym nie jest. tankiem jest dobrym ta klasa która potrafi zdjąć agro z maga lub priesta natychmiast. A potrafią to tylko warrior i drugi w formie niedzwiedzia."

Taa, jasne .. a SoF, Judge, BoSalv, BoProt, czy w ostateczności taki "useless" skill jak DivineIntervention - to z innej bajki są chyba? Z całym szacunkiem dla Twojej wiedzy, doświadczenia - doucz Ty się trochę o paldkach (dużo tego nie ma, toż to banalnie prosta postać) ... ale nie od kumpli z gildii hordy, czy z wybranych wątków na forach.

" (..) a sądzę że i tak będą dalsze nerfy"
Pewnie będą .. a pierwszy w kolejce - łotrzyk, zaraz za nim szaman, i reszta eksperymentalnych klas.

Ale w sumie to trochę Ci kibicuję .. Pal, jaki jest, ze swoim żałosnym dps w end-gamingu, niedostatkami w offence, będzie cholernym rozczarowaniem dla wielu już po 40-45lvl, a dla niektórych już po przesiadce z Verigan's Fist .. Lepiej niech od początku zaczną "trenować pokemony" (to chyba Twoje?) zmiatające wszystko od 3 szczałów.

08.02.2005
22:00
[142]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

CHolewcia ja juz dano zamowilem WoW ale kolega niezdarzyl :(
W jakim polskim sklepie moze jeszcze zamowic WoWa?

08.02.2005
22:01
smile
[143]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas ----> LOL! Nie mów, że bana zarobiłeś :)

08.02.2005
22:01
[144]

BrachSon [ Konsul ]

w Empiku :)

08.02.2005
22:05
[145]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

Nazgrel ===> Tzn juz wczesniej ale zapomnialem haslo na konto kikas...:)

08.02.2005
22:09
[146]

Nazgrel [ Jedi ]

Kikas ---> Bez komentarza... :] Tam obok opcji loguj jest opcja przypomnij hasło :>

08.02.2005
22:13
[147]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

Nazgrel==> Wiem ale wogole cos mi sie wali powinno mi wywalac login przy poczatku wpisywania a tu mi wyskakuje z jakimis starymi kontami....:) ciekawe kiedy mi odblokuja te konto

08.02.2005
22:14
smile
[148]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Już wiem czemu Blizz zrobil oddzielne fora dla klas :)))))

Bo banda dzieciakow pozabijala by się kłócąc "bo mój mag / warrior / rogue / (wstaw cokolwiek) jest najlepszy i zabija wszystkich po kolei, mnie zostaje życia 200% po walce i w ogóle jestem niepokonany a Ty nie dyskutuj ze mną * bo GRAŁEM w WoW i wiem!" :))))

Najlepsze są stare "wygi", co piszą posta w postaci krótkiego wypracowania, ze stylem wypowiedzi prawnika (nic z niego nie wynika ale i tak "ja mam racje"). Jakby dawali bany za pisanie bzdur, to ten wątek bylby przyjemny i nawet można by od czasu do czasu podyskutować i nawet się czegoś dowiedzieć :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-08 22:12:45]

08.02.2005
22:16
[149]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

brawo, no i znowu mamy kloake zamiast wątku o WoW, czuję się prawie jak za Markariusowo-destruktorowych czasów.....

5+ dla wszystkich uczestniczących w tej jakże "interesującej" dyskusji

08.02.2005
22:21
[150]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

[kikasek]

Ponawiam pytanie: Czy jest jakis sklep (nawet moze byc nie w Polsce) ktory dostarczy wowa w mniej wiencej czasie premiery????

Blagam to super mega wazne! :)

08.02.2005
22:23
[151]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Spróbuj tutaj. Ja właśnie tam zamówiłem:

08.02.2005
22:24
[152]

Tr0lL [ Konsul ]

Zodiac, dakota12-->A czego chcielibyscie sie dowiedziec, o czym porozmawiac? Przeciez jak czlowiek slyszy po raz kolejny te wasze pytania w stylu gdzie jest zeppelin w Undercity albo ile bedzie kosztowal wow to sie mozna po prostu zalamac.

08.02.2005
22:26
smile
[153]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Zodiac, dakota12 ---> Spoko, damy rade i tu wprowadzić normalną atmosfere :)

08.02.2005
22:30
[154]

hum4ncry [ Konsul ]

Spoko dacie rade, bo ja ku*** juz nie, jestem tu od poczatku i bede do konca, ale chyba pozostane pasywny. PA

08.02.2005
22:32
smile
[155]

n2n [ Pielgrzym ]

Tr0lL --> to ja juz wole takie pytania niz kolejny idiotyczny flame

08.02.2005
22:34
smile
[156]

HopkinZ [ Senator ]

Ale po co w ogóle jakiekolwiek kłótnie i potem narzekanie na kłótnie? Trza być mądrym a nie miękkim (?) i normalnie dyskutować, dając inteligentny argument, używać uznanzych powszechnei za kulturalne słów i będzie lepiej :).

IMO dyskusje się zaczną dopiero po premierze w Europie :].

08.02.2005
22:35
[157]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

Ok kumpel zamowil z ultimy pl i pitnol z gg :) ciekawe kiedy do niego dojdzie ale pisze ze jak dojdzie druga dostawa...

08.02.2005
22:38
[158]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

Cainoor ==> Stawiasz ze szybciej ci przyjdzie z en czy szybciej by doszlo z drugiej dostawy sklepu ultima?

08.02.2005
22:43
smile
[159]

Nazgrel [ Jedi ]

Zodiac, dakota & others :) ---> Zaczęła się rozmowa o Magu i Rogue, było spokojnie. Ale, że system działa tak.

1. - Mag jest lepszy.
2. - Rogue jest lepszy.
1. - Ty jesteś głupi, mag jest lepszy.
2. - Ty jesteś noob i głupi, rogue umie to i to
1. - A Mag jak w duelu to nie w pvp sranie w banie
3. - Oba jestescie debile, shaman w meele wymiata
1. - A mag i tak jest najlepszy
Soul - Ban all :P

No i tak wychodzi :)

08.02.2005
22:51
[160]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

[kikasek]

Nie zaczelo sie od tego ze przyszedl jakis nowe lamus ktory wogole nie siedzial w temacie a mowil najwiencej z nas.............

08.02.2005
22:53
[161]

Nazgrel [ Jedi ]

Zamknij się Kikas :) Nie prowokuj. Wydaje mi się, że ten "nowy lamus" trochę jednak wie ;)

08.02.2005
23:02
[162]

rxb [ Konsul ]

a ja zagram hunterem bo mi pasi, o...
...konkretnie orkiem

08.02.2005
23:02
[163]

dr.norton_death [ Pretorianin ]

[kikasek]
Ok ja sie zamkne i bede w spokoju czekal na retail... o:)

ROGUE RULEZZZ NOOBKI ;)

08.02.2005
23:23
[164]

Logadin [ Christian Noir Stein ]

Dla zmiany trochę tego drażliwego tematu :)
Zamięszczę sobie mój build Undead Priest'a jakeigo zamierzam się trzymać w retail'u:

Discipline Mastery
Unbreakable Will Rank 5
Improved Power Word: Shield Rank 3
Improved Power Word: Fortitude Rank 2
Discipline Total:10

Holy Mastery
Improved Renew Rank 5
Holy Specialization Rank 5
Spiritual Healing Rank 5
Inspiration Rank 5
Subtlety Rank 5
Improved Healing Rank 5
Improved Flash Heal Rank 2
Improved Prayer of Healing Rank 2
Spirit of Redemption Rank 1
Master Healer Rank 5
Holy Nova Rank 1
Holy Total:41

Nic tyo teraz tylko dobrą gildię i grać, grać, grać --- a reszta poczeka :)

08.02.2005
23:31
[165]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Kikasek ---> nastepnego bana chcesz ?? moge ci zalatwic. :D

Poza tym tan "noob" (bo cos mi sie wydaje ze o mnie chodzi) wie dosc duzo (thx Nazgrel), a twoje normalne posty w tym watku mozna policzyc na palcach jednej reki.

Wypunktuje ci posty TYLKO Z TEGO ODCINKA:

1. "A wlasnie gdzie de_struktora wcielo??" - jakze wiele wnosi do tematu. :D
2. "A tak wogole ROGUE RULEZZ!" - ilez argumentow, poprostu zaniemowilem. :D
3. "Bez przesady ja gralem magiem do 26 i powiem tak:" - no to nie wypowiadaj sie bo na tym levelu to widziales jakies 20% gry (jak nie mniej)
4. "BrachSon ==> No tak a rogue ma nawet male szanse w duzych starciach pvp jesli chce zabic duzo poruszajacego sie maga bo na stealth sie bardzo powolnie chodzi wienc rogue niema szans nawet lapnac maga" - UNO: rogue nie sa w stealthu powolne (sa od tego talenty), DUO: znowu zero rzeczowych argumentow.
5. "Nazg>>> Stealth niema ograniczenia ale caly jest rzucana szansa na zauwazenie rouga w czasie stealth" Tu z kolei bzdury.
6. "Ja zamowilem gre od CdProjektu i czy bede musial miec karte od poczatku grania czy dopiero po miesiacu czy moze wogole bo maja wejsc jakies karty do przedluzania gry...?" Pytanie na ktore odpowiedz mozna znalezc w 3 minuty (czyli kolejne z cyklu glupich pytan).
7. "A nawet jak podejdzie to:
blink lub nova oddalasz sie owieczka i reszte juz chyba znasz..." Taktyke opisz a nie nazwy dwoch skillow na pamiec wyuczone. :D


Doszlem do polowy watku, dalej mi sie nie chce bo jutro wstaje wczesnie rano.
Podsumowujac nie masz pojecia o WoW a probojesz blyszczec na forum. Nazywasz mnie noobem, polecam przyjrzec sie swoim postom.
Pozatym nie lamus. Kup sobie slownik ortograficzny bo robisz bardzo duza ilosc bledow i sie tego nie da czytac.
A klotnie zaczales ty bzdurnym stwierdzeniem ze mag wymiata jak chce rogue. Pare osob ktore graly w WoW'a chcialy to sprostowac ale ty masz swoje wyniesione z bety (z postaci na 26lvl) racje.
No coz retail moze cie gorzko rozczarowac. :D

Pozatym paroma tekstami dales znac ze jestes chamem, a to byla calkiem normalna (moze troche ozywiona) dyskusja zanim ty (kiedy braklo ci argum.... wroc nie miales argumentow - slow ci poprostu braklo) zaczales rzucac noobami i chuj***mi.

Wiec zanim nazwiesz mnie kolejny raz noobem i lamusem proponuje przyjrzec sie najpierw swojej wiedzy na temat tej gry, bo narazie to mizerna jest.

Pozdrawiam wszystkich normalnych uzytkownikow tego forum. HEJ
I koncze ten temat nie musisz mi odpowiadac, wszystko co chcialem powiedziec jest tutaj.

Nie jestes pierwszy i napewno nie ostatnim mastahem, ktory mysli ze jak pogral dwa tygodnie w bete to jest uber i wie cos o grze.
Do lvl 30 mozna grac z zamknietymi oczami, po 30 zaczynaja sie lekkie schody, prawdziwa gra zaczyna sie na lvl 55. Wiec majac postac w becie na 26lvl (czy nawet 30) nie widziales nic i nic nie wiesz.
Wiec nie klap paszcza.


GEEZ ale sie rozpisalem. :D

08.02.2005
23:32
smile
[166]

Zodiac [ ex-gladiator ]

Nazgrel --> masz racje, tak to wlasnie wygląda, niczym dzieci w piaskownicy :)

Tr0lL --> zazwyczaj nie zadaje głupich pytań, bo taką mam nature ;) i już na pewno nie o questy, bo jako już leciwy autor poradników wiem jak poradzić sobie samodzielnie :P
Wiem że ludzie zadaja głupie pytania, każdemu trzeba pomóc, Ty też kiedyś nie wiedziałeś jak sie gra w gry komputerowe. (akurat nie uważam, że jesteś jakiś zły, chyba że coś przeoczyłem w tym watku hehe)


Na szczęście retail już niebawem - pracuje po nocach, by wziąć w piątek wolne :)))))

08.02.2005
23:36
[167]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

Trol --> gwoli ścisłości, ani razu nie zapytałem o zeppelina ani z tegho co sobie przypominam nie zadałem głupiego pytania, prponuję Ci, przeleć wątki do początki i poszukaj, jak znajdziesz coś takiego stawiam ci piwo ....

08.02.2005
23:43
[168]

BrachSon [ Konsul ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain mowisz do mnie a cytujesz nie mnie...ale w sumie fakt poźno jest :)

08.02.2005
23:46
smile
[169]

n2n [ Pielgrzym ]

Logadin --> prawdopodobnie rowniez bede gral Undead Priest'em (badz Warlock jeszcze nie zdecydowalem) zapewne zdecyduje dopiero przy tworzeniu postaci :) heh i pomyslec ze jeszcze w listopadzie Priest byl dla mnie ostatnia klasa na ktora decydowalbym sie w retailu

08.02.2005
23:51
[170]

recurring_znowu_ban? [ Centurion ]

WIECEJ WOJNY!

08.02.2005
23:51
[171]

nagytow [ Pretorianin ]

Nazgrel -->

wielkie dzieki za streszczenie tego jakze interesujacego watku :)

takie dwa pytania mam:
1. co to jest to slynne gankowanie?
2. co to jest 'stun'? - tak po ludzku prosze, chyba bede gral magiem, a widzialem ze uzywacie tego w odniesieniu wlasnie do maga

08.02.2005
23:56
[172]

Nazgrel [ Jedi ]

nagytow ---> Do usług :)

Gankowanie to zabijanie słabszych i bezbronnych (chyba, nie jestem w tym dobry :) )

Stun to ogłuszenie przeciwnika, wtedy nie może nic zrobić (tego już jestem pewny :) )

09.02.2005
00:04
smile
[173]

nagytow [ Pretorianin ]

Nazgrel -->

przestalem sledzis watek jakies 25 odslon temu... moge liczyc na streszczenia? ;)

09.02.2005
00:08
[174]

Nazgrel [ Jedi ]

Eeeee ;P Dopóki był destruktor to przez jakieś 15-20 wątków było to samo... potem omawianie buildów, potem panika o eu. becie :) potem znowu flame i koniec ;P

09.02.2005
00:12
smile
[175]

Shadowman [ Pretorianin ]

Mam jedno pytanie (moze juz ktos sie pytal ale nie mam ochoty ani sily przegladac tylu watkow X_x) - Jak to jest jezeli ktos przestanie placic (z kanta bankowego lub skonczy mu sie prepaid) i od tak chce zrobic sobie przerwe w grze na jakis czas np. na miesiac... Co wtedy? po prostu zaczyna dalej placic i gra jakby nigdy nic czy sa jakies nastepstwa tego?

09.02.2005
00:19
[176]

sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]

So solo najlepszy jest Hunter, Warlock jest sredni bo ma zbroje z tkaniny i jest delikatny, natomiast Hunter moze omijac przeciwnikow z ktorymi nie chce walczyc dzieki radarowi na mapie, a jak jego zwierzak jest np. zolwiem albo niedzwiedziem, to ma tanka i moze sobie do wrogow pukac lukiem z daleka.

Druid jest nienajgorszy w solo, ale ma bardzo slaby dps, i o ile mniej umiera, to wolniej walczy.
Druidzi sa bardzo mile widziani w druzynach jako healerzy, bo sa w tym niemal rownie dobrzy co Priest'ci.


A obok macie screen mojego Druida w Scarlet Monastery, przed walka z jednym z najtrudniejszych wrogow ow lochu. :)
(bylem tam w roli healera, brw :P)

09.02.2005
00:30
smile
[177]

Magnuss [ Pretorianin ]

To ja proste pytanie do tylu znakomitości w tym watku :-p
Jak jest z współdzieleniem questów w teamie? Wszyscy członkowie teamu musza odwiedzic odpowiedniego NPCa, czy mozna jakos inaczej?
Na logike jesli quest zostal wziety zanim powstal team - to kazdy powinien osobno go uruchomic u NPC, jesli wziety jako zespol - automatycznie zapisuje sie u wszystkich członków zespołu.
Jak to rozwiazano w WOWie?

09.02.2005
00:50
[178]

nagytow [ Pretorianin ]

Magnuss -->

jest opcja Share Quest i dzielisz sie questem z druzyna :)

09.02.2005
03:23
[179]

Gragar [ Centurion ]

Ale nie wszystkimi questami mozna sie podzielic z druzyna nie mozna sie dzieic questami:
-ktore sa kontynuacja innego questa
-questami w ktorych dostajesz item do wykonania questa
-questami zwiazanimi z twoja profesja (chyba ze dzielisz sie z ta samom profesja ale nie jestem pewien)

09.02.2005
03:42
[180]

Father Michael [ Padre ]

Shadowman -> tak, choc nie wiem jak dluga moze byc to przerwa. Kuzyn ostatnio byl 1.5 tygodnia na wyjezdzie sluzbowym i mial na ten okres zamrozone konto. Potem mu zaplacilem ze swojej eKarty i w ciagu 20 sekund mogl zaczac gre :)

09.02.2005
04:15
[181]

Arttrue [ Konsul ]

Father Michael====> A podobno to Zodiac pracuje po nocach żeby wziąść w piątek wolne? :)
A tak poważnie to mam pytanko. Wcześniej przewijało się zdanie, że podczas logowania za pierwszym razem trzeba podać nr karty kredytowej. Zdecydowałem się na płatność pre-paid, więc nie w smak mi podawanie nr karty, nawet jeśli nie będzie ona do niczego innego używana.
Czyli reasumując - czy musze podać nr karty przy pierwszym logowaniu, czy nie?

09.02.2005
08:02
[182]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Brachson ---> caly ten dlugi post jest do Kikaska, ktory jako jedyny w tej dosc dlugiej wymianie pogladow nie trzymal poziomu i flamowal na calego.

Z questami jest dokladnie tak jak napisal Gragar. (wiedze ze poproawiasz pisownie, tak trzymac). :D

Father Michael ---> juz jest opcja zalozenia konta za pomoca pre-paida chyba (wczesniej jej nie bylo - jak sie rejestrowalem na US).

09.02.2005
08:03
[183]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Sorry blad to o pre-paidach jest do Arttrue.

Czemu tu nie ma quote ?? grrrrr... :D

09.02.2005
08:13
[184]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Cainoor -- Ile za przesyłkę? I jak można płacić?

09.02.2005
09:00
[185]

Markarius [ Pretorianin ]

drogi greengo:
Paladyn nie jest żadnym tankiem w highlvl instancach. Bo nie ma szans by paladyn odebrał agro warriorom. Bez warriora highlvl instance jest nie do zrobienia.
Co do skilli paladyna to nie znam na pamięć każdej z jego aur i blessów a uwierz mi aura zwiększająca generowany hate i pomagająca tankować jest całkiem zbędna w PvP. A ja się uczyłem jak paladynów zabijać - a jako klasa to mnie oni nie interesują.

Wczoraj byliśmy w UBRS (pierwszy raz) i mogę powiedzieć, że paladyn nie miałby szans na potankowanie. Było 3 warriorów, bossy 500+lvl (ale potężnie kopiące - nie takie gimpy 500 co wcześniej) 25+ osób i przy każdym z bossów kilka osób padało bo agro switchowało pomiędzy trzema warriorami, priestami, magami i roguami. Nie mam najmniejszego pojęcia jak klasa paladyn mogłaby tu otrzymać chociaż jednego hita (hitując moba za 50dps bo taki mobek ma trochę AC) nawet przy pomocy tej aury. Po prostu nie miałby szans na wzięcie agro.

Więc na 100% paladyn w highlvl instancach to typowa support class. Najbardziej przydatny imho może być w rzucaniu shielda na priesta w momencie gdy priest będzie atakowany, lub na magów w momencie gdy mag będzie aeował kilkunastu przeciwników.

Generalnie taunty warriora nie dają 100% szansy na odebranie agro, a warrior mimo wszystko robi trochę większy dps, i ma 3 skille do tauntowania moba.

09.02.2005
09:07
smile
[186]

Markarius [ Pretorianin ]

Delbuthos
"Nie widziałem Rogue, który grałby inaczej. Jeżeli atakujesz kogoś z sakoczenia to jesteś gankerem, a przecież sam napisałeś, że tak właśnie grasz.
Każdy atak na nieprzygotowaną osobę jest gankowaniem, obojętnie czy grasz roguem czy nie, sprawa wygląda tak, że rogue jest w tym najlepszy bo ma stealtha. "

a mag gankuje nukami, a hunter zamiast podejść i się bić gankuje napuszczaniem peta a sam tchórzliwe stoi w bezpiecznej odległości i naparza ganker.
W ogóle, jak ktoś nie zrobi /bow przed walką, nie zapyta się grzecznie czy może zabić, czy aby przeciwnik jest przygotowany, siedzi wygodnie, trzyma myszkę i łapy ma na klawiaturze to to ejst gank. I każda klasa powinna odważnie walczyć face2face a nie korzystać ze swoich skilli - bo to gank.
A najlepiej by walka była jak najbardziej sprawiedliwa i nie podchodziła pod gank to rozebrać się do naga i walczyć na piąchy. Bo co to za walka jak jeden ma miecz epicki a drugi szary sztylet - to gankowanie.

09.02.2005
09:08
[187]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Lookash ---> Za przesyłkę 3 funty, a zapłacić można kartą (nawet Visa Electron czy Maestro).

09.02.2005
09:20
[188]

Gragar [ Centurion ]

Markarius ------> mam rozumiec ze w mass pvp to wszyscy sa gankerami ? Mojim zdaniem kazdy ma prawo uzywac skilli i zdolnosci jakie posiada.

09.02.2005
09:23
smile
[189]

Markarius [ Pretorianin ]

gragar - twoja inteligencja i czytanie z rozumieniem mnie po prostu oszałamia

09.02.2005
09:26
[190]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Ale pisownie juz poprawia, to sie liczy. :D

09.02.2005
09:27
[191]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

A co do płatności to jak mam wprowadzić numer karty skoro jeszcze nie wiem jaką formę płatności wykorzystam no i jestem zdecydowany na płatność za pół roku z góry...

09.02.2005
09:27
[192]

Markarius [ Pretorianin ]

mojim? takich błędów to ja w przedszkolu nie robiłem :/

09.02.2005
09:28
[193]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

Ale na piachy i obie postacie na 1lvl to tez bedzie gank, bo tauren ma wiecej sily i wiecej hp niz elf. :D

09.02.2005
09:29
[194]

Markarius [ Pretorianin ]

upiordliwy - przy pomocy klawiatury (z ang. keyboard), nie jestem pewien ale okres za jaki chcesz płacić chyba można wybrać myszkę (z ang. mouse).

09.02.2005
09:30
[195]

Markarius [ Pretorianin ]

Kabraxis - no fakt więc powinno się zbic taurena najpierw deko a potem zacząć pojedynek, albo robić pojedynki tylko w obrębie jednej klasy i jednego levelu bo inaczej to gankowanie przecież.

09.02.2005
09:33
[196]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Markarius--> ta a czym się pisze posty bo jeszcze do tego nie doszedłem....Chodzi mi o to że prawdopodobnie założe konto w MBanku specjalne tylko dla WoWaalbo poprosze kogoś żeby mi za to zapłacił bo własnego konta nie mam. Do tej pory nie potrzebowałem:) Czy wymagane jest wprowadzenie takich danych przy rejestracji??

09.02.2005
09:38
[197]

Gragar [ Centurion ]

Markarius -----> Wybacz jak czegos nie zrozumialem bo nie przeczytalem innych postów .
A co do "mojim? takich błędów to ja w przedszkolu nie robiłem :/ " masz racje zapewne nie umiales czytac ani pisac wtedy to jak miales robic bledy .
Nikt nie jest idealny.

09.02.2005
09:42
smile
[198]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

Mark ---> mega dobry post, usmiałem sie (chodzi o posta z 09:07)

09.02.2005
09:43
[199]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

.:[upiordliwy]:. ---> posty sie powinno pisac z glowa na karku, ale rzeczywiscie jeszcze do tego nie doszedles. :D


Do rejestracji potrzebny jest numer CC lub (chyba sie da) GameCarda. Innej mozliwosci nie ma.

09.02.2005
09:54
[200]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Kabraxis --> to znaczy że nie zarejestruje WoWa jak nie podam numeru karty kredytowej. A jeśli chciałbym pograć tylko ten miesiąc który jest wliczony w cenie...to bez sensu...

09.02.2005
09:56
[201]

Gragar [ Centurion ]

.:[upiordliwy]:. --------> Skoro jest mozliwosc placeia tymi zdrapkami to zapewne bedzie mozna ominac wpisywanie CC.

09.02.2005
10:03
[202]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Mam nadzieję, chciałbym zdążyć założyć kopnto ale do piątku tego nie zrobię...a najbardziej to chciałbym już sobie pograć...

09.02.2005
10:21
[203]

BrachSon [ Konsul ]

bardzo mnie ubawilo wasze zdanie na temat gankowania, ja powiem tylko jedno: to pojecie nie wystepuje w mass pvp jak Mark słusznie zauważył.

Kabraxis_Lord_Of_Pain troszke sie pogubiłem w rozmowie z Toba ale zostawmy to :)

09.02.2005
10:28
[204]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

BrachSon ---> no wlasnie ja tez (to dlatego ze nie ma quote), lae ten dlugi post jest do kikaska (czy kikasa, doktora jakiegios - nie wiem ile ma kont)

[upiordliwy]:. [ Konsul ]

Kabraxis --> to znaczy że nie zarejestruje WoWa jak nie podam numeru karty kredytowej. A jeśli chciałbym pograć tylko ten miesiąc który jest wliczony w cenie...to bez sensu...

No niestety, tak sobie zyczy Blizzard i nie zmienisz tego.

09.02.2005
10:31
[205]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Kabraxis --> To po kiego wała dają ten miesiąc?? jesteś przekonany??

09.02.2005
10:32
[206]

BrachSon [ Konsul ]

to dla wszytskich ktorzy uwazaja ze WOW jest piekny i idealny :)

https://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-general&t=1286797&p=1&tmp=1#post1286797

09.02.2005
10:32
[207]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Sorry za to że już drugiego posta po kolei lecę ale to przecież jest bez sensu To Co Z PRE-PAIDAMI... Nie dostaniesz ich akurat w piątek a już w piątek wszyscy chcą grać...

09.02.2005
10:32
smile
[208]

Markarius [ Pretorianin ]

No Brachson muszę się pochwalić, ze wczoraj deko podciągnęliśmy questy (my w znaczeniu nasza polska gildia na SH).
Otóż chyba z 7-8 osób zrobiło For the Horde! (elite 63) - przy oddawaniu tego questu (u najwyższego możnowładcy w Orgrimmar piżga on buffami po hordziakach w okolicy które dają po +300HP, +15 do statystyk (chyba) +10 mana regen per tick na 1h - więc był wczoraj dzień radości ;)

POtem zrobiliśmy następne dwa questy. Zabić dwa elite smoki 60+ dostać się do teleportu, który przenosił na szczyt góry w winterland, pogadać z osóbką tam stojącą. Tu było zaskoczenie, bo osóbka po zakończeniu rozmowy dała każdemu z nas porządnego kopa, tak że z winterlands przeniosło nas na środek jeziora w plaquelands (nasz priest przy lądowaniu jak zwykle zabił się o wodę lol) - czyli na drugi kontynent.
Tam pogadaliśmy z kim trzeba oraz wzieliśmy nowe questy na epickie armory dla nas:
Dla mnie będzie coś takiego:
Breastplate of the Chromatic Flight
Binds when picked up
Chest Plate
706 Armor
+20 Strength
+10 Agility
+30 Stamina
+15 Fire Resistance
Durability 165 / 165

Teraz tylko składniki :P - co pewnie zajmie z miesiąc :/

No a wracając do Onyxi to własnie sprawdziłem jak daleko jesteśmy. Znaleźć horde warchiefa w desolace, zabić dla niego 3 smoki i zabrać czaszki (lvl 63elite ofcourse), zanieść mu czaszki, da nam amulet i amulet ten zanieść do bossa z UBRS który dropuje jakąś ostatnią część do amuletu i mamy gotowy klucz do Onyxi.

I wczoraj dostałem naramienniki z seta lightforge tylko niestety (paladyn set) ale i tak dużo lepsze niż te co miałem. Tylko, ze wyglądam teraz jak jakiś gimp paladyn :/

09.02.2005
10:35
[209]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Pomozcie mi z buildem Maga. Tylko nie moge sie zdecydowac fire czy frost mage. Gra na serwerze RP bedzie dyskwalifikowac czeste pojedynki PvP, ale np na terytorium hordy by pobic npc'e wybieral sie bede.

Frost / Fire ? Bo arcane byc jednak musi.. A moze max w Arcane, max w Frost a w Fire tylko fireball / pyroblast / combustion ?

09.02.2005
10:35
[210]

Markarius [ Pretorianin ]

rozkoszujesz się takimi wątkami? W każdym mmorpg są bugi, przedwczoraj w stratholm 12 osobowy raid padł 3 razy w ciągu 15 minut przez masowy spawn guardów za plecami. Bugi są i będą jak w każdym mmorpgu, a mimo to ludzi cały czas przybywa a nie ubywa i nawet w UE godzinach na US serwerach są tak dzikie tłumy, że myślę nad kupnem 2GB pamięci bo jak mi lata 50-100 osób obok mnie to mnie kurwica strzela.

09.02.2005
10:36
[211]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

:[upiordliwy]:. ---> przy rejestracji MUSISZ podac numer Karty lub Pre Paida. Jestem pewny bo sam to robilem. :D

Tak jest wszedzie nie tylko w WoW.

09.02.2005
10:39
[212]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

heh, ale przecież będzie załączony w pudełku abonament^^ Nadal nie za bardzo czaję Markarius ... Chyba chcesz mnie zdołować:p

09.02.2005
10:42
[213]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Kabraxis_Lord_Of_Pain ->

Zaraz, czy ja dobrze rozumiem. Nie mam jeszcze karty, mam zamiar placic uzywajac kart pre paid. CZy musze koniecznie przy rejestracji podac numer karty kredytowej, czy wystarczy bumer pre paid ? A jesli pre paid, to czy wliczy mi sie to w darmowego triala ?

I nie mow ze tak jest wszedzie, w Everquest 2 mozesz wklepac bzdury w ramke z karta kredytowa i gra pusci Cie dalej. Gdy skonczy sie trial, przestawiasz na game card, wpisujesz kod ze zdrapki i bawisz sie dalej.

09.02.2005
10:51
[214]

BrachSon [ Konsul ]

abonament jest owszem w pudelku ale karte musisz miec na 10000% (nie probowałem ale mozesz sprobować podac fikcyjny kod karty, numery karty sa określone przez unijne przepisy sa to 16 cyfrowe ciagi liczbowe) jesli ci sie uda to konto zalozysz a nigdy i tak tego numeru nie uzyjesz bo bedziesz placił zdrapką, ale jak mowie nie wiem czy sie tak da zrobić. Jeśli to to masz dwa wyjscia:
1 - wyrobić karte w banku
2 - poprosić kogoś żeby ci podał numer karty na czas logowania i potem wymazać z arkusza twojego konta, nikt nie ucierpi bo ty konto bedziesz miał a komuś kasy nie weżmie bo wymażesz numer (tak sie dało zrobić w SWG i AO i AC2)

a tym fikcyjnym numerem to w sumie pojecia nie mam, ale przecież program nie wie czy ta karta jest prawdziwa czy nie, jednak musisz sie trzymac zasad co to liczby cyfr.

09.02.2005
10:55
[215]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Nieciekawie się zapowiada... Nie wiem za ilę założe konto. A tak btw to wie ktoś ile kosztuje założenie konta w Inetligo a ile w MBanku bo nie wiem co lepsze???

09.02.2005
10:57
[216]

Lookash [ Generaďż˝ ]

"Podobno" będzie można po prostu wpisać numer pre-paida, ale to skutkuje kolejnym wydatkiem i koniecznością zabulenia 300 złotych na starcie. Ostatnio pojawiło się jeszcze niepotwierdzone info, że będzie można płacić, ogólnie posługiwać się, Electronem, czyli już połowa problemu z głowy.

09.02.2005
10:58
[217]

Lookash [ Generaďż˝ ]

upiodr -- Ty, nie możesz sobie wejść na ich strony i wyczytać? W mBanku nic nie kosztuje założenie... Inteligo sobie sprawdź.

09.02.2005
10:59
[218]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Sorry Lookash, tak tylko pytam:P A jeszcze tylko spytam... jakim sposobem najbardziej opłacalnie płacić abonament?

09.02.2005
11:05
[219]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

MAevius ---> mozesz chyba podac numer Pre-paida (na US sie nie dalo), podobno zostalo to dolozone.
Zobaczycie 11 lutego.

09.02.2005
11:08
[220]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

moze inaczej bo zaraz ktos sie przyczepi, ja placilem karta i nie widzialem opcji pre-paid (pozniej jest ale przy rejestracji konta nie widzialem).

:[upiordliwy]:. ---> Intelogo jest darmowe, karta tez jest darmowa (w mBanku nie wiem), na karte czekasz ok. tygodnia (przywozi ci kurier do domu wczesniej sie umawiajac przez telefon).
Oplata za konto wynosi 4 zlote jesli masz na nim mniej niz 100 zl miesiecznie, jak masz wiecej to jest darmowe.

09.02.2005
11:10
[221]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

A jeśli jestem jeszcze niepełnoletni?? No i jak mam wpłacić kasę( nie chodzi mi o WoWa tu wiem że mogę zrobić albo zlecenie stałe albo od razy wpłacić abonament za 6 miechów z góry) na konto??

09.02.2005
11:16
[222]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Przeciez w Inteligo jest Visa Electron. Tym sie nie da placic. Czy mam racje ?

09.02.2005
11:22
[223]

Kabraxis_Lord_Of_Pain [ Pretorianin ]

:[upiordliwy]: ---> mozesz zalozyc konto bedac niepelnletni, musisz miec zgode rodzicow/opiekunow (moge sie mylic sprawdz na stronce inteligo).

Potem mozesz wplacac kase w banku (musisz podac tylko numer konta), wyplacac ja z bankomatu, placic karta w sklepach chyba wedlug wlasnego widzimisie.
Nasz kraj jest uposledzony ale nie tak bardzo zeby niepelnoletni nie mogl dysponowac swoimi pieniedzmi za pomoca banku (ktore sa dla wszystkich, nie tylko dla biznesmanow). :D

Maevius ---> Ja rejestrowalem na vise electron (nawet 2 konta) i da sie bez problemu.

09.02.2005
11:23
[224]

Yogi_B [ Konsul ]

Mam pytanie co do magów - jak rozumiem w czarach liczą się trzy spraway:

1. opóźnienie w rzucniu czaru
2. Czas łądowania czaru
3. Poziom wzbudzania agresji u potworów w wyniku działania czaru

Może się mylę, ale jak tak to najlepszym magiem powinien być mag arcane/ice. Jedyna wadą takiego maga jest mniejsze zadawane obrażenie, gdyz jak mi się wydaje ogień zadaje ich najwięcej.

Czy dobrze rozumuję, czy też nie???

09.02.2005
11:23
[225]

Lookash [ Generaďż˝ ]

Napisałem przecież, że pojawiło się niepotwierdzone info, że będzie można płacić kartami płatniczymi, czyli m.in. Electronem.

09.02.2005
11:38
[226]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Tzn gdzie sie pojawilo takie info ?

Kabraxis -> Mam konto w PKO banku polskim, i mam karte visa electron. Czy nia tez bede w stanie ? Bo ta z inteligo nie rozni sie niczym od tej mojej, z tego co czytam na ich stronie.

09.02.2005
11:42
[227]

BrachSon [ Konsul ]

a gdzie takie niepotwierdzone ifno sie pojawilo jesli mozna wiedziec?

09.02.2005
11:45
[228]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Maevius ---> Karta z Inteligo różni się tym, że jest często traktowana jako zwykła Visa.

09.02.2005
11:50
[229]

Father Michael [ Padre ]

Nowa czesc -> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3345240&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.