
Justa_ [ lady in blue ]
WWWAiS pozytywna- wejdź i złap twph... i nie tylko :)
Fpp fmpmpppmm mmfffpęśmmfmff fppfmmffpffmfmmmmfffm fmmmffę pppmmmfppffpmmmpmmmppppm ppfpfmpmffmffppmmmppmffm, fppmmmpffmmfffpffmppmffm mff mfmpffffmffpmffmppppmffm (mff fmpffmppm mmpmmmpffmpmffpmffmpppmm pfmppfmpmmfmpffffmffpmmmppmffm), ppfpffmmmffp pmpppfpfmmffmppppmffm pfmppfmpm fmmppfmmpą mpmppfłpmpmff, PppMffMpp pmmmppfmmfmpmppśppmffm fmpmppż ppmmffpmfmff mpmpmfmmm fmmmffmppmmpmffmpp (mmmmmfffppmpppfpmffppmffmpppmp pppmffmpppmpppfpppmffmppmmfffppppmffmpp, pmmmppmpmpppmmmpmpżmpp mmpmmmpffmpmffpppf pfmpffmmmfppmpmppfpfmppfmpmppfmmppppmffmpp), mmm fppfmmffpffmfmmmmfffm pppmffmpp fmmfmpppffmmfmfpmmąmmfffm fmmmffę mpmppf ffpmmmfmmmmmmpm ffpppffmmfmpmmmpppą fmmfmfpffppffppppf fmfpmpmmmpffmmmpppmff ffp ffpmmmfmmfmpppffmmppffppmmmpppmffmppppm Ffpmppfmmfmpmmmfppfmf Ppmmmmłmppmfmppf Pmpmmmfmpmmm mff pfmpffmmmfmmffm mpmppf pmmmmmfmmffpmmfffpfmfpffmpppmp.
Pfmppfpppmmmmpmfmpppf fppfmmffpffmfmmfmppmpmffmmfmfp fppmmfmfpppfmpmffpąmmfffmmmfmfp pppmmm fppąfmpmpppmp fppmfffmpmmmppmffm fmmfmpmmmpffppfpfmppfpmffmmpmpmffppm "MfmPffPpfMmmPffMfmMfp!"
Mpmffmfmmpfmppfpppfmfpmmmppppmffm ppmłppfmpmffmppm, mpmppfmmppffffpmpp ffpmmmmpmmmpmmmpppffmppm łppfppmmppppm, pmpmmmpmmmpmmmmppppmpmmmppmmff ppfmmpfmmffpffmfmpffmppmmff pffóżppffppffmppm mpffmffmpmpppffpmpmffmppppm, Pffmpppmpmffppppmpmffmppppm, Mmmmmfmfpmpppffppfpppfmpmffą mmmfmppffppfpfmppffmm ffp pffppfmpmffpmffpppffm ffpmmmfppmfffmmmmmpmpppffppmmmfmpffmmmfmfp, pfmmmmpffą mmfmfpfppffmfmppppffmmmfmfp fmfmpm, pmmmppmpmpppffmppm mmpppfpmfąmmfffmppm żppfłąmpmpmpmffmppppm, pmmmppmpmpppą mmfmmmłpmpmffmppppm ffppppmfffmmffpmmfffpppfpppą fppąfmppffppfmmpą, mpmfppppfppmmmm mmfffmpmppmfmfffmmfmpmmmppmmff (ppmppfżmpp pmpmffmppmpmffmś mmpęmpmą pffffpąmpmffpmffć śfppmffmmmfmpmppppm), mpppmpmffpfmą fmmmmmpppmppmmfffppmpmmmpfffmmpmpą,mpmfppópmmpmpą ppffmmómmp fmffppmmmżmmmpmmąmmfffmmmfmfp fmmmffę ffpmmm pppppfpffppmmmmpmfpppmpp ppfpffmmmffp mmfmmmłą mmpmmmpppmpmą mmmpmfpmpppfmfpppfpmfmffpmpófpp ;)))
Mpmffmfmmpfmppfpppfmfpmmmppppmffm pffófpppppmffmppż fmpłfmfśmmfmfffmffmppmpmffppm Mfpmpppffpff Śfppmffppppmpą, pmpfmpópffmppmfmppf fmmpmpppfpppfmmfmfppmfmfpmmmppppmffm fpp fmmfppppfmffppm mmfffpmmmfmmmffmpp ;> pfmppf fmffmpfmfmmfffpmpppppmfffmf mpmppf ppfmpmpfmppffppmffmmmmpmmmmpmmąmmfffmmmfmfp pppmmmppm pffppfffpppmmffmmmpffófpp mff pffffmfmpfmfmmmpmfpppffmppm ffpmmmfmmffppmfmmmmmfmfpfmpppffppmmmpppmfffmf pfmpffffpffm fppfmpópffffpmpp ppfpmppffffpffmpmpófpp MmpPmfPpfPpfPpfPpfMpm!!! mppfpp. FmmMmmMmmMmmMmmFmpMmmMmmMmmMmmPpp !!!.
[tłumaczenie: jesteśmy fajni, reszta spier****ć]
[aaa i skromni też :D]
[... i mili :) ]
w tym wątku nie ma nic slodkopierdzącego :P
na zdjęciu: warszawskie golasy (no prawie :>)
poprzednia:

Mortan [ ]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ale się Justa wykazała... :D

Siwy4444 [ Senator ]
\o/

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Yeah! :D

Mortan [ ]
Dobra juz mnie odetkało...
Daj jeszcze tłumaczenie, bo z kennyjskiego cienki jestem :)
Justa_ [ lady in blue ]
Mortan cofnij się do poprzedniej czesci, ja tylko przelożyłam to co już bylo :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Próby znalezienia tego, czego szukam, pośród papierzydeł dobiły mnie ostatecznie.
Apogeum złego nastroju.
Może to jednak pogoda. Ciśnienie i takie tam.
<wali głową w ścianę>

Mortan [ ]
Mnie bolą plecy i nie narzekam :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Boli mnie głowa.
Niech mnie ktoś przytuli!

Siwy4444 [ Senator ]
<przytula on ją>
Jak mnie bolała to sobie musiałem radzić sam.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja właśnie próbuję sobie poradzić sama i nie idzie :|
A nie mam jakoś zwyczaju łykania od razu proszków różnego rodzaju.
Złamałam paznokieć. Chlip.

Siwy4444 [ Senator ]
To już dwudziesty któryś w tym tygodniu. Nie liczę dokładnie ale trochę ich masz. :)
Ja też nie zwykłem.
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Przecież nie uwierzę, że je liczysz :P
Nie dwudziesty. Co najwyżej przekroczyłam dziesiątkę. Przy czym aż dwa złamały się podwójnie - najpierw na sankach, a potem w domu.
Masochista.
Siwy4444 [ Senator ]
To ja się pochylam nad cierpieniem a ona mnie przezywa. Idę...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie przesadzajmy z tym pochylaniem, to było co najwyżej lekkie skłonienie głowy ;)
I nie przezywa, tylko stwierdza fakty. Jak stwierdzam, że jesteś wrażliwym psychopatą, czułym mordercą i przyjaznym gwał... rzeźnikiem, to się jakoś nie oburzasz ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Ale było, to się liczy. Chyba że oczekiwałaś czegoś innego, wal śmiało.
Nie oburzam się w ogóle. To nie są fakty. :P

artaban [ swamp thing ]
Z powodu natłoku spraw innych będziemy się mogli jutro pojawić z blondynką w okolicach 18. Rozumiem, że sterujemy w takim wypadku raczej w stronę jaskini misiostwa niż stoku za ZUJem :) Będziem zresztą pewnie dzwonić w celu ustalenia pozycji dla artyler... khm... ustalenia pozycji radosnego towarzystwa.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ok, ok, niech Ci będzie. Faktycznie było, to muszę przyznać. Co więcej, z głową nieco lepiej, ale nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że masz ręce, które leczą ;)
Nie? To co to niby jest? Komplementy? :P

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Widzisz, a nie mówiłem. :) Pomachaj trochę do Satyricon'a to przejdzie do końca.
Jako całkiem doświadczony psychomancer stwierdzam, że to Twoje fantazje. :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czy muszę koniecznie do Satyricona, czy też są inne opcje? :)
Doświadczenie doświadczeniem, ale jakoś w te Twoje zdolności psychoanalityczne nie wierzę. Na kozetkę nie dałabym się nawet siłą zaciagnąć ;>

Siwy4444 [ Senator ]
Pewno że są. Nie wiem co masz w gramofonie. :)
Akurat ciąganie na kozetkę nie przyszło mi nawet przez chwilę do głowy. Kolejna fantazja? :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ok, to zaraz zapuszczę sobie coś, żeby rozłupało bolącą czaszkę ;)
Ha! Każdy uczciwy psychoanalityk tudzież inny psycho-coś-tam powinien mieć kozetkę. Ciąganie możemy opuścić, ale jej braku jako takiej nie umiem sobie wyobrazić!

legrooch [ Legend ]
....

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Co jest? Wciąż o barszczyku myślisz? :)

Siwy4444 [ Senator ]
Ja nie jestem psychoanalityk tylko psychomancer. Nie muszę mieć kozetki. Mam łóżko polowe. :)
legrooch [ Legend ]
Dwie sprawy:
1) wstępnmiak :0
2) Juchy wątek :0
A tak wogole, to zadużo piwa na dziś.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Przecież napisałam tudzież inny psycho-coś-tam, wliczając w to wszystkie wyrazy zaczynające się od tej jakże uroczej zbitki liter :)
Łóżko polowe i czajnik, który nie chce działać. Ani wygody, ani herbaty. Nie wróżę Ci sukcesów przy otwieraniu prywatnej praktyki ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Ależ ja tego nie zamierzam czynić. Wykorzystuję swoje talenty tylko w ściśle określonych przypadkach. Jak wiadomo przypadki muszą mieć w sobie coś z przypadkowości. Po co mam coś otwierać. Po prostu czekam na okazję... Taktyka ta się sprawdza od bardzo dawna. ;)
Mam jeszcze jeden czajnik.
Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd, Siwy czy ktoś czyta wasze posty oprócz was statsiarze? :P
jako normalna czuje sie tutaj osamotniona :|

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Aaaaaa, przyczajasz się. I ewentualnie atakujesz nagle i zaskoczenia. Już rozumiem. W pierwszym odruchu naiwnie sądziłam, że chcesz się podzielić swymi rozlicznymi talentami z większym gronem, ale już wszystko kumam :)
Dwa czajniki. Dwa komputery. Jeszcze coś? :>

legrooch [ Legend ]
Jucha ==> Ze świrami nikt nie gada. Podkręcić Ci coś ?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> miejmy nadzieję, że nie, w koncu komu by się chciało takie bzdury czytać :D
No dobra, przyznam się. Yagienka czyta.
Azzie [ Senator ]
To co? Gdzie to spotkanie w czwartek? :)
Cos tam mi sie o uszy obilo... Jak zwykle ten.... hmmm Romeo? Michaelangelo? :)

legrooch [ Legend ]
Jak zwykle :>
Ale pokaż się w końcu stary wariacie :)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Wydaje mi się że mimo całej przenikliwości Twoje umysłu i wrodzonej bystrości, jeszcze nie wszystko kumasz. \o/
Czy jeszcze coś do pary? Pewno by się coś znalazło. ;)
Justa: Podobno nie, a jeżeli już to niewielu. Dlatego tak bredzimy. :)
:*

Justa__ [ kreska kreska ]
legrooch najpierw musiałbyś ruszyć pupe na zadubie :P
Gwiazd bo yagienka dziwna jest :)
Siwy ja przestalam kilka częsci temu, więc jak piszecie coś do mnie to zaznaczcie na poczatku posta żebym przeczytała :P
:*

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Oooo, widzę, że powiększa się lista ewentualnych uczestników czwartkowego spotkania! :)
To ja może przypomnę, bo w tym wątku jeszcze tego nie było:
Czas: czwartek, 10.02.2005 około 18-19tej
Miejsce: Klasycznie i tradycyjnie - MA
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. ...
9. ...
10. ...
Ruszyć zady i dopisywać się do listy!
Justa --> a dlaczego mielibyśmy pisac do Ciebie?? :P

legrooch [ Legend ]
Może coś zaśpiewać?

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd żeby mieć jakiś kontakt z rzeczywistością? :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> zgłupiałaś? Żyjemy w NIECO różnych rzeczywistościach, obawiam się, ze Twoja nie ma żadnych punktów stycznych z moją... ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Właśnie wstałam i idę spać dalej. Jesli chodzi o praktyki psychocośtam, to ja preferuję układ następujacy: ja leżę wygodnie na kozetce, tudzież innym miękim podłożu w pozycji horyzontalnej, a pacjent się męczy na krześle - zawsze jak zaczyna pleść androny można się zdrzemnąć;)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja się nie odzywam, Justa na mnie nakrzyczała i się boję teraz cokolwiek pisać.

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Widocznie coś przeskrobałaś. Nie krzyczałaby przecież bez powodu. :)
Yagienka: Tylko niech nie zapomni honorarium zostawić. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie podskakuj. Na Ciebie też nakrzyczała. Ponoć statsujemy. Tak mnie to zabolało, że aż się zamknęłam - w sobie i ogólnie też ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Azzie ::::> Wpadaj wpadaj. Weź przy okazji Nasty. Zaległe piwko czeka ;>

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Na mnie?! Nie zauważyłem tego. Widocznie moje wypowiedzi niosą ze sobą jakieś przesłanie. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No i wyszło na to, że tylko ja bzdurzę bez sensu :) Zrozumiałam przesłanie. Idę płakać w kącie.

Siwy4444 [ Senator ]
To ja też. Skulę się w narożniku niczym to pacholę i zaniosę się szlochem. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Polak, Rusek i Niemiec chwalą się, co dadzą swoim żonom na Gwiazdkę.
Niemiec: Ja kupię żonie BMW i Mesia. Jak nie spodoba jej się BMW, będzie miała Mercedesa.
Rusek: Ja kupuję żonie futro z norek i futro z szynszyli. Jak się jej nie spodobają norki, będzie miała szynszyle.
Polak: Ja swojej kupuję beret i wibrator. Jak się jej nie spodoba beret, to niech się pier***/

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
<głos z kąta>
Siwy --> ale dlaczego Ty się kulisz i szlochasz? Przecież Twoje posty mają przesłanie :)
Paudi --> ale od Gwiazdek to Ty się odstosunkuj... ;) [btw: i tak nie przebije dowcipu o tym jak zmusić kobietę do krzyku :)]
Skończyłam się mineralka, skończyła się herbata, wszystko do picia się skończyło, wysycham.... :|
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja tam własnie dobijam gorącą herbatkę, na stole zaś czeka jeszcze butelczyna nałeczowianki. Niegazowanej rzecz jasna ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dzięki, Paudi. Zawsze mogę na Ciebie liczyć, też Cię kocham! ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Do towarzystwa. ;)
Paudyn: Dowcip wprost prześmieszny. :)
Ja piję Gunpowder. Mam jeszcze całe opakowanie. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Wcale mnie nie kochasz. Ty tylko dałaś mi w kinie ;>
Ja piję Gunpowder.
łatdafakk?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
HAHA!!! Znalazłam małą butelkę mineralki na balkonie!!! Możesz sobie teraz w zad wsadzić swoją Nałęczowiankę!!! :PP
Siwy --> godna podziwu empatia, ale nie wiem, czy będzie bardziej towarzysko jak się pousadzamy po kątach ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Znalazłam małą butelkę mineralki na balkonie!!!
Moja jest duża...

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Przynajmniej nie jest Ci samej smutno. ;)
Paudyn: Tak się herbata nazywa.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> Haaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Znalazłam jeszcze jedną! Była zachomikowana za puszką z pomidorami!!!!
No i mam jakieś 18 kartonów mleka. Nie lubię mleka, ale można sobie z niego zrobić kakao, a to już lubię :)
Siwy --> chyba nie, tym bardziej, że gdzieś po drodze zapomniałam, że miałam strzelić focha i przyszłam sobie troszkę postatsować nocną porą ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Siwy :::> Granulowana jakaś?
Blondyna :::> 18 kartonów mleka? Kogo Wy tak doicie? ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
&*$%@ &$@.
Zajebiście, że mam dwie mineralki z balkonu.
Tyle tylko, że ostatnio nie było zbyt ciepło.
Mam dwie zamrożone mineralki.
&*$%# &*#!!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Gunpowder to zielona herbata, Paudynku. Ciaśniutko pozwijana w malutkie kuleczki.
Zresztą bardzo dobra.
Doimy? No wiesz... Ja mam dżamnika, nie krowę, nawet jeśli gabarytowo jest do niej podobny :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ciaśniutko pozwijana w malutkie kuleczki.
No toć pytam, czy granulowana, to zamiast powiedzieć, że tak, to walicie jakieś pitupitu...

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Focha?! Myślałem że jest miło. :)
Paudyn: Gwiazd wytłumaczyła.
Wybaczcie za wulgaryzmy na tym obrazku pod linkiem, ale przed chwilą to zobaczyłem i nie mogę przestać się śmiać. :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
LOL
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-05 01:57:00]
Siwy4444 [ Senator ]
Paudyn: U mnie się otwiera. Gunpowder jest w różnej postaci. Ja mam akurat w torebkach.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Już otworzyłem, ale okrężną drogą.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi --> <ciężkie westchnienie> Jaki Ty się czepliwy na strość robisz... ;) I do tego nie znasz się na zielonych herbatach :P Granulowanych, liściastych, jakichkolwiek :P
Siwy --> no jest, jest, chociaż rano znowu zbiorę opierdziel za statsowanie... ;)
A zapodana rzecz piękna :D Reklama dźwignią handlu, a tu akurat hasło jest takie chwytliwe ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Nigdy jej nie piłem. Ponoć cuchnie rybą (mam niejasne wrażenie, że już ten temat poruszaliśmy ;>)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Nie lękaj się. Nie piszesz przecież sama. Paudyn nie pokasuje nagle swoich postów. :)
Paudyn: Jakoś nie mogę wyczuć a uwierz, próbowałem. Właśnie po tym jak poruszyliśmy ten temat. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Błąd. Ja w ogóle nie piję już od dawna czarnej herbaty, przestawiłam się kompletnie na zieloną. Może powinieneś spróbować. Początki bywają ciężkie, ale idzie się przyzwyczaić :)
Możesz spróbować na początek z jakąś łagodną odmianą albo wymieszaną z czymś zapachowo-smakowym, żeby nie jęczeć o rybie - np. z jaśminem ;) Ewentualnie pij dopiero drugie parzenie, bo dopiero wtedy porządnie czuć smak i aromat, a przy tym jest zwykle nieco łagodniejsze niż pierwsze. Ponoć niektórzy go nie lubią, zaleca się nawet czasem wylewanie go, bo dopiero kolejne zalania liści są naprawdę smaczne :)
A w ogóle to przepraszam, że ja tak o tej herbacie, ale ta mineralka nadal jest kawałem lodu i wciąż umieram z pragnienia... :|

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Siwy ::> Jak się już do czegoś przyzywczai, to nie czuć. Palaczom nie przeszkadza dym tytoniowy ;>
Gwiazd :::> Przejadę się do świata herbaty i coś sobie zażyczę. Zestaw dla początkujących ;>
Spadam, trzeba się wyspać i od rana do nauki zabrać. Potem znów do 24 w robocie :o|

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A widzisz! Kto wie, może się kiedyś przekonasz :)
A jak nie, to przyrządzę Ci kiedyś zieloną herbatę jak się do mnie zaplączesz. Będziesz sobie mógł wybrać spośród różnych gatunków nałogowo gromadzonych przez moją matkę ;)
Miłych snów o mulatkach w herbacie ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Gwiazd: Ja pijam Gunpowder oraz Bombilla i jeszcze jakieś dwie. Po sześciu Bombillach pod rząd zaczynają mi głupoty do głowy przychodzić. :)
Paudyn: Pa!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Żebyś Ty pijał tylko gunpowder... gorzej, że Ty pijasz tę wersję z dziewicą na jednorożcu! :P

Siwy4444 [ Senator ]
Via'Green się nazywa. Coś z nią nie tak? :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wiem jak się nazywa - swoją drogą już nazwę ma przeuroczą, a i działanie ponoć również ;)
A nie próbowałeś wciągać samej yerba mate? Ja przechodziłam kiedyś przez okres picia yerby.
A mineralka nadal w kształcie wielkiego kawałka lodu. Szlag by trafił. Co się kawałek rozmrozi, to wypijam. Chociaż dojrzewam psychicznie do rozcięcia butelki i zeżarcia lodu.

Siwy4444 [ Senator ]
Nie wiem co to to yerba mate, więc tym samym nie wiem czy wciągałem. :)
Jakie działanie ma ta z jednorożcem?
Czwarta nazywa się Silver cośtam. Znalazłem właśnie jeszcze dwie. :)
[edit]
Litery brakujące powstawiałem. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-05 03:07:29]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Yerbę mieszają z niektórymi zielonymi herbatami, więc jest duże prawdopodobieństwo, że ją wciągasz nie do końca świadomie :) Ale można zanabyć też samą, w torebkach. Robi się to z drzewka mate i też potrafi trochę kopnąć. W każdym razie pamiętam sprzed kilku lat, że jak sobie zapodałam końską dawkę czegoś takiego pewnej zimy w Krakowie, to mnie orzeźwiło i pobudziło aż za bardzo ;))
O jednorożcu poczytaj sobie na pudełku ;)
U mnie królują herbaty przyniesione z rozmaitych Światów Herbat i poprzesypywane do odpowiednich puszeczek, więc nie jestem w stanie zapodać ich uroczych, acz skomplikowanych nazw ;)
A z tej samej serii co jednorożec jest też kilka innych herbatek, które zwykle walają się u mnie po biurku w robocie, bo je tam wciągam. Staram się popijać inne tam, a inne w chałupce, żeby jakaś odmiana była.
[ha, ale teraz nam przynajmniej nie powiedzą, że statsujemy. Toż to powazna rozmowa jest!]

Siwy4444 [ Senator ]
Wcale tak nie mówią. Powiedz że tylko się droczysz. :)
W takim razie wiesz o wiele więcej niż ja na ten temat. Na herbacie z dziewicą na jednorożcu niestety nie mogę znaleźć jakichś specjalnych właściwości. :)
Chętnie bym pogadał dłużej ale muszę spadać. Jutro ciężki dzień się zapowiada.
Może w dzisiejszym śnie uda Ci się rozwiązać zagadkę symbolu. Kolorowych i wyrazistych.
nite!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ależ oczywiście, że mówią :) Co więcej, nie wątpię, że powiedzieliby Ci to prosto w twarz ;)
Symbol jak na razie wyraźnie bardziej intryguje Ciebie niż mnie - dziiiiiwne ;) A w każdym razie podejrzane ;)
Ja już klasycznie zażyczę Ci siwych paproci. To dopiero musi być psychodela.
Żegluję do łóżka, bo jutro czeka mnie wyprawa do BUW-u i już się jeżę na samą myśl o niej.
Miłych i przyjemnych, tematyka dowolna, byle z paprociami!
-- branoc --

Justa_ [ lady in blue ]
wchodze na wyspe i ci sami statsiarze :P
wstawać!

legrooch [ Legend ]
Bo to UBEKi.....

yagienka [ pułapka na Misia ]
Chyba się wyspałam....zieeew....a ponieważ spałam zbyt długo....zieeew.... to nie chce mi się iść na uczelnię....zieeew:PP

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
A co ja mam powiedzieć ??
Już od dawna siedze w robocie...

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
GROARGH!!
Hmm.... będę miał poważny problem by oderwać sie od Kotora i wpaść na sanki :P A własnie - wpada ktos do mnie wczesniej, zostawia rower czy cos takiego? Czy też mam sanki sam tachać na górkę? :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
K***, przez te zmiany do 24 człowiek wstaje dopiero przed 11...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Nie wiem czy się osobiście pojawię na górce saneczkowej (może wyślę Misia), ale nadal zapraszam after:))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Bry, bry, bry, GROARGH!
Uroczo się wyspałam, pół godziny temu leniwie wypełzłam z łóżka, wlazłam pod prysznic, wykąpałam głowę, a teraz siedzę i jem swoje ziarenka :)
Przypominam <bo mogło zniknąc w nocnych Polaków rozmowach>, że ja i Kermit objawimy się dopiero u Misiostwa, a nie na sankach. Spodziewajcie się nas około 19, chociaz to bardzo przybliżony termin.
pzdr
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja własnie wykonałem telefon i dowiedziałem się, że opcja z farmą w Anglii upadła. W sumie taką ewentualność też brałem pod uwagę, ale mimo wszystko trochę przykro... nic to, szukamy innych opcji wyjazdu ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie oszukuj, Paudynku, po prostu przyznaj, że zatęskniłeś za nami tak bardzo na samą myśl o wyjeździe, że postanowiłeś nas nie opuszczać :D
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na początku nie paliłem się do wyjazdu, ale im bliżej hipotetycznego terminu, tym bardziej chcę gdzieś wyjechać. A tu taka bomba. Poczekam, aż napiszę ostatni examin i się porządnie napiję ;o)

artaban [ swamp thing ]
Ze złośliwym uśmiechem zapowiadam, że jednak nie będziemy się dziś męczyć w waszym towarzystwie :P Postanowiliśmy spędzić wieczór w inny sposób i ostro to koliduje z imprezą u misiostwa. Tak więc na żywo zobaczymy się w czwartek. Nie, nie musicie ronić łez rozpaczy - wiemy, że bez nas będzie pusto, nudno i nieciekawie, ale wierzymy, że zniesiecie to z godnością :)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No, miecz świetlny to fajna zabawka, ja chce taki ładny podwójny :P Albo dwa różne :P
Oderwałem się od gry, obiadek i będę się zbierał w kieruku cywilizacji.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudi, im bardziej się tłumaczysz, tym bardziej podejrzewam, że jednak chodzi o chwytne uda ;)
Ponieważ ja i Żaba nie objawimy się dzisiaj - przekazujemy całej ekipie życzenia dobrej zabawy i do miłego w czwartek :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W takim razie nic już więcej nie mówię. Po prostu pewnego pieknego dnia napiszę, ni z gruszki, ni z pietruszki, tu na Wyspie: "Wreszcie dotarłem do tej cholernej Anglii..." ;o)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wolałabym, żebyś napisał: "Wreszcie dotarłem do tej cholernej Anglii i już kupiłem Blondynie koszulkę Rio" :PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
<:::::::::

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Czy to radość na myśl o tym jak mnie ucieszy taki prezent? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie... to, rubaszny smiech wywołany Twoją naiwnością ;oPP
Spadam do pracy.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Dobra, dobra, przecież wiem, że tylko się ze mną droczysz ;)
Ja spadam zaraz do BUW-u, w którym będę grzebać jak dzika świnia. Uroki magisterki. Zasnęłabym [pewnie z nudów nad książkami, gdyby nie fakt, że się dzisiaj całkiem nieźle wyspałam.

yagienka [ pułapka na Misia ]
No cóż sądzę, że nie chcą* mi przynieść Eriksona:PP
*Gwiazd&Kermit

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
***** ***** *** o ja ***** ******** jak jest ***** ******* zimno na tym ******* ********** dworze, mało ***** nie zamarzłam na ****** sopel ******** lodu, ***** ***...!!!

wielki GONZO [ Chor��y ]
No cóż, wszystkim tym, którzy nie raczyli zaszczycić nas łaskawie swoją obecnością, wbrew wcześniejszym szumnym i głosnym zapowiedziom :> (mam taki zwyczaj, że jak mnie gdzieś nie będzie, to się nie zapowiadam), mogę powiedzieć: oj kaleczniaki, możecie tylko żałować i płakać w mankiet ... Z wrodzonej dobroci serca (wątroby), nie wspomnę nawet o widowisku, jakie odstawił jeden z kolegów (pozdrowienia dla MaLLy-ego), który w sposób niesłychanie widowiskowy i porażający dokonał wywrotki, niszcząc przy tym sanki, dostarczone przez drugiego z kolegów (pozdrowienia dla Shadow-a):> ...
APEL ode mnie do wszystkich:
NIE POZWALAJCIE JUŚCIE NA ZAKŁADANIE NOWYCH WĄTKÓW, DO CIĘŻKIEJ CHOLERY !!!
... bo wyjdzie, że w warszawce są sami analfabeci ...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
idź już...
yagienka [ pułapka na Misia ]
ILUŚ: ale dokąd?

L@WYER [ Valaraukar ]
ILEK --> *@%$&^! &#%@$!*&^ i poza tym *^$%&!@$ się w %&*^!@$ Ty &%^#$@!*^^ !!!
Jak wyżej także od całej pijącej ze mną ekipy (a od MaLLy-ego nawet podwójnie)... PLUGAWCZE ...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Cieszę się, że masz taki zwyczaj, że jak Cię gdzies nie będzie, to się nie zapowiadasz. Trzymaj się tego, a daleko zajdziesz. Niewątpliwie.
Otwieramy właśnie czerwone wino. Bardzo czerwone i bardzo pyszne. Właśnie tak.
L@WYER [ Valaraukar ]
Bycie konserwatywnym zobowiązuje ... Ale co Ty możesz o tym wiedziec ... :P
Popijamy sobie radosnie miodek .. jest bardziej niż rewelacyjny ... Aż miło ...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Druga butelka czerwonego wina została właśnie otwarta. Cóż za smakowity wieczór. Mrau.
I jeszcze zagadka na koniec. Co sobie zrobiłam? No co?
Taaaaaak!
Złamałam kolejny paznokiec... :)
Miłego wieczoru.
HopkinZ [ Senator ]
Czy to pani Gwiazd - poliglota/humanista/polonista taki wstępniak wymyśliła?

yagienka [ pułapka na Misia ]
Porównanie litewskiego miodku z krajowym zakończone - wygrał ten 50%:))
Azzie [ Senator ]
Na liste sie nie wpisuje ale postaram sie niespodziewajke zrobic...
Jak bede to na pewno z Nasty. przyznajcie sie ze nie mnie chcecie tak naprawde zobaczyc :> zboczuchy!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Jak tam Warszawiaki - bawimy si e ??
legrooch [ Legend ]
Azzie ==> wolę nową koleżankę (bez obrazy:> )Czekamy!
Idę spać. Urodziny to za dużo jak na mój ostatni okres życia....
Piotrasq ==> A co??!!!!! :>>> JASNEEE!!!! :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
I TO NA DODATEK PEŁNEEE !!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No pewnie, że się bawimy - właśnie Kermit idzie po trzecią butelkę czerwonego wina, bo dwie już wykończyliśmy :)
Co za piękna, piękna sobota. Hmmm, w tym momencie to właściwie niedziela, ale mniejsza z tym ;)
To jak - jest miło? :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Azzie :::> Skąd wiedziałeś? ;>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To oburzające, że śpicie o tej porze... ;)
Justa_ [ lady in blue ]
chcialabyś :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie chciałabym, bo nie mam z kim dokończyć trzeciej butelki wina :)
Kermit już poszedł spać [to dopiero jest oburzające!], więc muszę sama ją dobić - ale mogę z Tobą :P

Siwy4444 [ Senator ]
re
Niech piekło pochłonie gościa który zamawiał pogodę na dzisiejszy ranek. Niechaj wilcy włóczą jego truchło po uroczyskach.
over

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Bleee.... Słońce... bleeee.....
Wczorajsze sanki nie było tak udane jak poprzednie. Z prostej przyczyny - MaLLy rozwalił pożyczone przeze mnie już w pierwszym przejeździe, a reszta ekipy widząc jego spektakularną wywrotkę i oraz słysząc głśne jęki przy każdym ruchu straciła niceo ochoty i energii. Nastapił szybki przemarsz do Jamy Misia, gdzie nasapiła degustacja miodku, masowe przegrywanie płyt, zajadanie sie przepusznymi faszerowanymi jajkami by Yagienka, a gdy przysdł Hayabusa to także wraz ze mna zaczął produkwoać spiekanki - z duża ilością węgla :D
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Siat da fak ap, łanker ;> Ludzie śpią ;oP
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-06 10:27:52]
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Hmmm... to zdjecie mialo być w pionie....

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Na snaidanie rodzina zafudowała mi dziś... spiekanki :D Ale nie potrafia robić, ani odrobiiny węgla nie było :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Shadow: oskalpuję za to zdjęcie:PP

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
To nie ja je robiłem :D To lepsze?

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Powoli wstaję... :)
Wczoraj zaatakowaliśmy z Żabą trzy butelki czerwonego wina i odnieśliśmy nad nimi pełne zwycięstwo. Bardzo fajny wieczór, bardzo fajna noc właściwie, bo jedno z nas poszło spać o 3:00, drugie koło 4:30.
Właściwie to stwierdzenie "poszłam spać" jest stwierdzeniem z gruntu nieprawdziwym. Poszłam raczej leżeć koło wielkiej Żaby i smętnie słuchać jego przepotwornego chrapania. Szczęście, że wstał koło 11:00, to mogłam sobie podrzemać, bo już odpadałam z niewyspania.
Przy okazji śniły mi się znowu rzeczy niesamowite i zakręcone, Kermit słuchając opowieści o moim dzisiejszym śnie na zmianę patrzył na mnie ze zgrozą albo histerycznie chichotał. Jeden fragment związany był z naszym forum i niniejszym pozwolę go sobie umieścić:
Otóż śniło mi sie, że na forum pojawił się wątek o tym, że jakimuś kolesiowi ukradziono walizkę na dworcu w Krakowie. Nie pamiętam przykładowych odpowiedzi, ale wiem, że zagadkę wyjaśnił w końcu Vader - okazało się, że walizkę ukradł massca, bo była w niej viagra, której potrzebowal... :)))
Od razu oznajmiam, że Vader i massca są mi kompletnie nieznani i w żadnym nawet słowa na forum nie zamieniłam :))
Reszta snu nie miała z GOL-em nic wspólnego, ale była absolutnie zabójcza, między innymi zostałam w nim mianowana "operatorem trzyosobowych łódek skórzanych" [nie pytajcie co to]... :)))
A teraz zjadłam sobie spiekanki [ha!] i może powoli będę wyłazić z łóżka... a może nie.
Za ewentualne błędy i literówki przepraszam, ale nie mam oczu, więc nie widzę zbyt dobrze.
A, no i widzę, że wczorajsza impreza okazała się wesoła, szczególnie część z sankami - Warszawie gratulujemy MaLLy'ego! :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jeszcze dwie rzeczy:
1. Kto zamawiał słońce?! :|
2. ...a wiecie co sobie zrobiłam z paznokciem?... :)
ad.1 - jak się dowiem, to wypatroszę.
ad. 2 - nie, nie złamałam, jedynie nadłamałam, więc nie wiem czy się liczy ;)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja właśnie wróciłem z dwugodzinnego spaceru. Ale na dworze jest fajnie! Zimno, ślisko i niebezpiecznie. Gdyby jeszcze nie to paskudne słońce wdzierajace się na siłę do oczodołów, nawet okulary nie pomagaja, wiec chodziliśmy po lesie :D
A teraz zabieram sie za Kotora :D

Siwy4444 [ Senator ]
Mój czajnik przeszedł kolejną metamorfozę. Tym razem zaczął działać. ;)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja właśnie wylazłam spod prysznica, założyłam oczy i przygotowuję się do wyprawy do domu. Najbardziej mnie irytuje słońce. Może dlatego, że ja jestem tu, a moje ciemne okulary są tam. A tam jest bardzo daleko od tu :|
Kto sobie zażyczył słońca? Naprawdę chciałabym dostać tę osobę w swoje łapy.
Nie lubię słońca.
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Wygląda na to że odżyłem po wesołym weekendzie. chyba przejdę się dziś na jakiś dłuższy spacer, jak zrobi się chłodniej... :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Co Wy macie z tymi spacerami, najpierw Shadow, teraz Hayabusa, nie możecie w domu siedzieć, tylko chce się Wam po tym zimnie i słońcu plątać?
;)

Siwy4444 [ Senator ]
Przespacerowali by się o 5:28 to by im przeszło. Widziałem na własne oczy jak mgła udusiła telefon komórkowy. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nocą ponoć było -11, ale sprawdzałam to około 03:00, możliwe, że o 05:28 temperatura jeszcze spadła. O mgle litościwie nie wspominano. Chociaż faktycznie coś musiało być na rzeczy - jak wychodziłam na balkon to miałam problem z powrotem do domu, bo gubiłam się w zamarzniętych kłębach własnego oddechu ;)
Nieubłaganie zbliża się moment wyjścia na zewnętrze. Już mam drgawki. Modlitwy w gwiezdnej intencji mile widziane ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Słowo "zimno" nie jest odpowiednim okresleniem na temperaturę panującą na zewnątrz.
Jestem zziębniętym, sinym kawałem mięsa. W drodze do domu wstąpiłam do sklepu po mineralkę i myślę, ze trwale odmroziłam sobie rękę, w której niosłam butelkę. A idąc potykałam się wciąż o wiszące mi z nosa aż do ziemi sople. I wciąż czekałam na dźwięczne "ping!" - odgłos moich małych, pierogowatych uszu, odpadających i roztrzaskujących się na pokrytym lodem chodniku.
Nie wychodzcie jeśli nie musicie :)
Idę jeść, pełna niebezpieczeństw podróż wykończyła mnie fizycznie.
Brrrr.

Siwy4444 [ Senator ]
Zgadzam się. Jutro oprotestuję to u znajomego z IMGW. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Możesz pikietować pod ich siedzibą. Na pewno się wzruszą Twoim protestem ;)
Ja najchętniej zbojkotowałabym do jakiegoś kwietnia wszelkie zajęcia wymagające wychylania się z chatynki i przestawiła na kanapowy tryb życia. Mogłabym zamawiać pizzę przed net. I jedzenie dostarczane przed taksówkę do domu. Właściwie wszystko mogłabym zamawiać przez net...
Gupi paznokieć. Znowu się nadłamał. Za karę go obetnę.

Siwy4444 [ Senator ]
No ale jako postoimy we dwoje kilkanaście godzin to może zauważą. Idziesz ze mną? :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
<kłamstwo z szybkością atakującej żmii>
Poszłabym z przyjemnością, ale ja niestety jutro pracuję. I to od rana do ciężkiej nocy! :P
Ubierz się ciepło, bo zmarzniesz i z protestu nic nie wyjdzie. Futrzana czapa i ciepłe majtki obowiązkowo :))

Siwy4444 [ Senator ]
<cięta & szybka kłamliwa riposta>
Okey. Ubiorę się ciepło i powiem im co o tym myślimy. Niestety nie będę miał zdjęć, gdyż będę incognito. Rozumisz...
:)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zdjęcia? Mam lepszy plan. Zadzwonię do TVN, żeby wysłali do Ciebie jakiegoś repotera. Sława, panie, sława! W Faktach Cię pokażą i kilku innych programach zapewne.
Jeżeli rozłożysz się z namiotem i puchowym śpiworem, to może nawet staniesz się lokalną atrakcją turystyczną i trafisz na pierwsze strony stołecznego dodatku Wyborczej! ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Właśnie się dowiedziałem że jutro pracuję. Długo i ciężko. Ciepła bielizna nic przy tym nie pomoże. Nie wyrobię się. :)
PS. Czajnik ponownie zemdlał. Pewnie we wtorek się podniesie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No cóż, pozostaje jedynie przełożyć pikietę na inny mroźny dzień. Sprawdzam właśnie strony IMGW, wynika z nich, że we wtorek będzie od -13 o 9:00 do -14 o 21:00, a pod drodze -10 w samo południe.
Ale Ty jesteś twardy i to Cię nie odstrasza, prawda? :>
PS. Może kopnij. Z moim kompem działa :>

Siwy4444 [ Senator ]
Oczywiście że mnie nie odstrasza ale we wtorek będę spał. :)
Nie działa i już.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Spał? Poświęcasz pikietę na rzecz własnych, prywatnych przyjemności?!
Ok, wobec tego środa. Co prawda zapowiada się trochę lżej, po w południe będzie nawet -9, ale poza tym wahania rzędu -11 i -12. Też będzie się czym wykazać :>
Ja bym nieśmiało zaproponowała zakup nowego. Ale ja blondynką jestem, więc może coś głupiego właśnie chlapnęłam :)
Naderwałam sobie język.

Siwy4444 [ Senator ]
Chyba środa będzie okey, przynajmniej nie wspominałaś nic o pracy. :)
Prawdopodobnie kupię nowy, a raczej tak zakręcę, aby ktoś inny okazał się fundatorem.
Język należy chować z powrotem przed zamknięciem ust. Działanie takie zapobiega wielu nieprzyjemnym sytuacjom. Mówię tu o rozlicznych naderwaniach, uciągnięciach, przygryzieniach oraz przymarznięciach. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jaka szkoda, że w środę też pracuję, a wieczorem uczę mamuty! Chyba jednak będziesz musiał iść sam. Ale nie martw się, będę Ci kibicować! Mentalnie ;)
Zawsze możesz spróbować go wybłagać u kogoś. Może wzruszona kobitka. Albo rodzice. Przy odpowiednio łzawej histroii może uda Ci się zmiękczyć czyjeś serce ;)
Ja go nie odgryzłam, bo zwykle chowam język po użyciu. Ja go naderwałam. Nie wiem tylko jak.

Siwy4444 [ Senator ]
Cóż, zaczekam aż będziesz wolna. :)
Nie martw. Wiem jak się wydobywa pieniądze od kobiet oraz rodziców. Nowy będzie błyszczący i działający. ;)
Zatem zróbmy rekonstrukcje wydarzeń. Do czego go używałaś tuż przed wypadkiem i czy na zewnątrz czy wewnątrz twarzy? \o/
Oczywiście mi żal że to się stało i pewnie boli.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jaka szkoda, że praktycznie cały czas jestem zajęta! Jeśli chcesz wyrazić nasze oburzenie jeszcze tej zimy, będziesz musiał zrobić to sam.
Mogę o Tobie ciepło myśleć ;P
Sztuka wydobywania pieniędzy od kobiet jest mi obca. Ale wiem jak wyłudzać różne rzeczy od mężczyzn ;)
Nie wiem w jakim momencie go urwałam, bo stało się to wieczorem/nocą, a dzisiaj jedynie odczuwam skutki.
Boli tylko jak macham na boki, a nie jest to coś, co robiłabym nałogowo, więc da się przeżyć :)

Siwy4444 [ Senator ]
Rozumiem. W takim razie pozostaniemy na łasce bezlitosnych meteorologów. :P
Mam nadzieję że niedługo się poprawi z tym defektem.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Proponuję wysłać im pełnego oburzenia maila. Na pewno się przejmą ;)
Niewątpliwie. Ale do tego czasu na pewno zdążę już uszkodzić sobie coś innego ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Zrobię to w przyszły weekend. Planuję osobistą rozmowę z człowiekiem odpowiedzialnym za przepowiadanie pogody. :)
Uważaj na siebie! ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Tylko nie bij go za mocno - w końcu po tygodniu minusowych [bardzo minusowych] temperatur może Cię ponieść gdy usłyszysz kolejne niepomyślne wieści ;))
Alez ja zawsze staram się na siebie uważać. Chyba nie sądzisz, że specjalnie urwałam sobie język? ;)

Siwy4444 [ Senator ]
Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądała ta rozmowa, natomiast denerwuje mnie podawanie prognoz sprzed roku o tej samej porze. Potem wychodzi taki rolnik kosić, a tu zamiast 35 w cieniu to gradobicie. Wielkość pocisków nieistotna ale chyba rozumiesz o czym mówię. :)
Właśnie że mam pewne podejrzenia co do tego, iż było to zamierzone działanie. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widzę, że jesteś bojowo nastawiony. Kto by pomyślał, że pogoda jest w stanie wywołać tyle emocji - myślałam, że tylko z krwią tak masz ;)
Myślę, że przyszłoby mi do głowy kilka ciekawszch pomysłów na ewentualne samookaleczenie niż urywanie sobie po kawałku języka ;) Aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że do czegoś takiego to dopiero trzeba być twardzielem ;)
Niestety, uszkodzenia języka przeszkadzają przy konsumpcji, a ja lubię konsumować [na potwierdzenie swoich słów udaje się do kuchni po kanapkę*]
* w następnym odcinku:
czy i co Gwiazd przecięła sobie tym razem? :D

Siwy4444 [ Senator ]
Niejednokrotnie już dawałaś dowody potwierdzające, że jeżeli chodzi o działania destrukcyjne masz ogromną wyobraźnię. Język wybrałaś zapewne dlatego, że dużo łatwo dostępnej kfi. Haha! :)
*czeka na następny*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-06 20:02:02]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Muszę Cię rozczarować. Niczego sobie nie uszkodziłam. Ale szanse jeszcze są, bo woda się dopiero gotuje, więc może uda mi się ją na siebie np. wylać ;)
Przy lodówce tracę poczucie czasu. Nigdy nie wiem na co mam ochotę i grzebię długo i z namaszczeniem w dostępnych produktach. Tym razem miały być kanapki, ale nie podobał mi się pasztet sojowy ani ser kozi z ziołami. W koncu wybór padł na odgrzanie pierożków ze szpinakiem i mieszanką serów.
Mimo wszystko jestem zżyta ze swoim językiem, zaryzowałabym nawet twierdzenie, że już się do siebie przyzwyczailiśmy, może nawet przywiązaliśmy? - więc raczej mała szansa, że na którekolwiek spotkanie przyniosę go w pudełku ;)

Siwy4444 [ Senator ]
"...wybór padł na odgrzanie pierożków ze szpinakiem..." Twardy jestem ale to zaparło mi dech. Czytając to co poniżej piszę, weź poproszę pod uwagę że jestem oszołomiony. oO
Otóż pod Twoim przemożnym wpływem zorganizowałem sobie coś, co jest nazywane na opakowaniu kotletami sojowymi. Niestety żaden z podanych na nim przepisów nijak nie przystaje do moich umiejętności kulinarnych, więc muszę zaczekać aż uda mi się zwabić do kuchni kogoś kto będzie potrafił cokolwiek z nimi zrobić. Data przydatności całkiem odległa, jest zatem szansa iż coś z tego wyjdzie, a nie skończy się tak jak z tymi które kiedyś miałem.
:)
Też byłem w kuchi i również wyszedłem z tego cało. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Primo:
pierożki są boskie. Mieszanka szpinaku i dwóch serów [feta & ricotta]. Na wierzch starłam sobie zwykły żółty ser i całość obficie posypałam parmezanem. W ramach dodatkowej przyprawy wystąpiła oliwa z oliwek wymieszana z duuuuużą ilością czosnku [wspominałam już, że fanatycznie wielbię czosnek?], bazylią, ziołami prowansalskimi i solą.
Wyszło FAN-TA-STYCZ-NIE!
Uwielbiam włoskie żarcie. Jedyne, które umiem w miarę przyrządzić ;)
Secundo:
kotlety sojowe w opakowaniach [takie wyglądające na wyschnięty kawałek drewna] to jakiś koszmar. Moim skromnym zdaniem smakują jak tektura i wyglądają podobnie. Ja preferuję kotleciki robione od podstaw, z soi kupionej w ziarnach, namoczonej, zmielonej i uformowanej w kształt kotleta. Tyle tylko, że to wściekle pracochłonne, więc nie lubię tego robić ;)
Chociaż szczerze mówiąc o wiele bardziej polecałabym pasztet sojowy. Nie wymaga żadnych umiejętności - no chyba, że nie umiesz otworzyć torebki ;) Np pasztet Provita. Pyszności, szczególnie z musztardą albo kiszonym ogórem :)
Tertio:
rozumiem aluzję, może kiedyś okażę dobrą wolę i przyrządzę Ci domowy kotlecik sojowy, który zostanie Ci uroczyście przekazany :PP
Quatro:
niczego sobie jednak nie uszkodziłam, jeśli nie liczyć poparzenia języka [nie ma dzisiaj biedak szczęścia ;))] podczas próbowania czy pierożki są już dobre i lekkiego ochlapania dłoni wrzątkiem :)

Siwy4444 [ Senator ]
Kill me cause I have no hope. Od podstaw to chyba raczej nie... :)
Może uda mi się kogoś szybciej do tekturowych zorganizować. Już poczyniłem pewne przygotowania. ;)
Jemu to już chyba na dzisiaj wystarczy. Chyba że jeszcze oblejesz go wrzątkiem żeby wyparzyć przed snem. ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Od podstaw to trochę męczące, fakt. Ale jak będziesz chciał komuś zaimponić, to w sam raz ;) Romantyczna kolacja przy świecach i własnej roboty kotlet sojowy dla zachwyconej partnerki. Możesz zawsze zaszaleć do tego stopnia, żeby uformować go w serduszko ;))
Cieszy mnie to, bo w ten sposób ja nie muszę się wysilać, a jako jednostka leniwa wyjątkowo tego nie lubię ;)
Aczkolwiek zapamiętaj, że starałam się być miła! Może kiedyś ten poświadczony przez Ciebie moment mojej słabości zdejmie ze mnie kilka lat piekielnej męki.
Staram się go oszczędzać. Może powinnam zabandażować? ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Do partnerek to stosuję zdecydowanie inne triki niż gastronomia w kształcie serca. Zupełnie inne. :)
Ależ ja wcale nie powiedziałem że nie chcę!
Załóż mu plaster z opatrunkiem. Szybciej dojdzie do siebie. :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Myślałam, że jesteś romantycznym hopakiem. W końcu sam mówiłeś o sobie, że sympatyczny i wrażliwy z Ciebie rzeźnik. Widać dopowiedziałam sobie - jak zwykle ;))
Za późno! Z tego, co napisałeś, wynikałoby, że jest już upatrzona ofiara, na którą spadnie przyrządzenie żarła. A ja z dziką przyjemnością zrzucę to gotowanie na jakiegoś innego frajera ;)
Odpada. Plaster jest niesmaczny ;)
btw: nie masz wrażenia, że zasiedzieliśmy wątek do tego stopnia, że wypłoszyliśmy resztę ekipy? ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Nie za późno! Protestuję!
Mam takie wrażenie od jakiegoś czasu. :)
Chyba powinniśmy dać im szansę.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Widzę, że naprawdę jesteś bojowo nastawiony do świata, jak nie protesty w sprawie pogody, to w sprawie kotleta ;))
Mogę wykonać z jakiejś wyjątkowo ważnej okazji. Nie wiem tylko z jakiej, bo nie obchodzę żadnych świąt, o urodzinach czy imieninach [swoich lub cudzych] nie wspominając ;))
Ok, daję im szansę! :)
Uwaga!
...
no i co?
Nic?!
Ha. Mieli swoją szansę. Nie skorzystali :P
No sam widzisz z kim ja muszę tu pracować ;))

Siwy4444 [ Senator ]
Bardzo bojowo. Sama pisałaś że tekturowe. :)
Nie wiem kiedy będzie taka druga szansa. Haha!
Idę na film ten który lubię. Sycylijskie obyczaje, rozchełstane koszule, broń palna oraz półnagie dziewczęta. Będzie super! ;)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Najpierw spróbuj tekturowych przyrządzonych czyjąś tam ręką. Kto wie, może Ci zasmakują i moja interwencja nie będzie potrzebna ;)
A idz, idz. W końcu i tak wiadomo, że chodzi tylko o te półnagie dziewczęta ;) Jednym słowem - miłego oglądania, hehe ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Coś dla Meghan?

legrooch [ Legend ]
Ponieważ bardzo poprawił mi się humor, to zarzucę dwa fragmenty tekstu :>
Wymowne jak zwykle!
Paudyn ==> Zgadnij co :PPP
Time is on my side, yes it is
Time is on my side, yes it is
Now you always say
That you want to be free
But you'll come running back (said you would baby)
You'll come running back (I said so many times before)
You'll come running back to me

legrooch [ Legend ]
I skromne zdanie :)
If I ruled the world Imagine that
I'd free all my sons, I love em love em baby

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja sobie zrobiłam porządną, ciepłą kąpiółkę i chyba zaraz padnę na ryj. Poprzednią noc spędziłam na majaczeniu w półśnie u boku Kermita, więc tę przydałoby się w końcu jakoś przespać.
Jeszcze tylko wieczorna przekąska - głooooodna jestem ;)
HopkinZ [ Senator ]
Nie wiecie czy cos sie stlao w Wawie? Po Żwirkach karetki na sygnale zasuwają w tą i spowrotem :|.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wcale bym się nie zdziwiła gdyby chodziło o przymarzniętych do chodnika przechodniów.
Ta pogoda mnie zabija, zimno włazi do pokoju jakimś tajemnym sposobem, powinnam sobie kupić termofor żeby ogrzać zimne stopy ;))
btw: Żwirki, Żwirki... cały czas zapominam, że Ty też z Ochoty :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja to jednak bezdennie głupia jestem. Miałam iść wcześniej spać, żeby odpocząć... ale się zaczytałam troszkę i widać co z tego wyszło.
Ech.
Blondynki.
Idę spać, a przed snem przypomnę, żeby nie ginęło w zalewie statsiarstwa:
Spotkanie w MA, czwartek, 10.02.2005 około 18-19:
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. ...
10. ...
Ruszyć zady i dopisywać się do listy!
[branoc]

neXus [ Fallen Angel ]
Może dotre i tym razem :)
Oby szczęśliwa Gwiazda nademną świeciła :)

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
ale to na końcu świata ...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Nie chcę was martwić ale jest zimno i w dodatku mamy poniedziałek:PP

legrooch [ Legend ]
Nie chcę was zmartwić, ale na 100% mnie nie będzie.
(ach te poniedziałkowe poczucie humoru - ale wiem że się przyzwyczailiście do mojej nieobecności :) )
neXus ==> Wpadaj!
Ktoś robi rezerwację. Polecam wysłać UBEKa :>

Yans [ Więzień Wieczności ]
GrrrOaaarGH !!! Rano było tylko -13 :D
Spotkanie w MA, czwartek, 10.02.2005 około 18-19:
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10. ...
Ruszyć zady i dopisywać się do listy!
Justa__ [ kreska kreska ]
a ja się nie dopisze :P

legrooch [ Legend ]
Ty to jesteś Jucha i tyle. Nic więcej nie trzeba mówić.

Justa__ [ kreska kreska ]
masz coś do mnie? chcesz sie bić?! no no no!
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10. Ja

legrooch [ Legend ]
Ja to w Polsce dupa!
Jucha ==> W dziób??!!!!!!
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Co za pogoda. Nie wiem kto to wymyslił, ale nie dość, że zimno, to jeszcze słońce.
Wczoraj się podziębiłam, dzisiaj obudziłam się już zasmarkana, jestem więcej niż pewna, że z pracy wrócę regularnie chora.
To byłoby nawet w moim stylu - rozchorować się akurat na czwartkowe spotkanie.
Justa --> przyjdz w czwartek, to Ci przekażę w końcu płytkę ronna, póki o tym w miarę pamiętam ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
groszek nie podskakuj bo cię zakonserwuję!
Gwiazd mam zamiar tylko wszystko psujecie bo mialo być z zaskoczenia :P

legrooch [ Legend ]
Jucha ==> Yapa!
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
Ta.
OK, mały update żeby nie było wątpliwości:
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10.Uhhuaaaaa HA HA He Heee...
yagienka [ pułapka na Misia ]
Widzę, że humorki dopisują jak zwykle tylko niektórym, żeby nie było, że tu jakś jednomyslność albo cóś panuje. Zimno jest w dalszym ciągu, choć cieplej niż rano - obecnie jakieś skromne -8:PP
Ps. nie chcę Was martwić, ale może przyjdziemy w czwartek;)

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Mam jakiś album z tymi frywolnymi obrazkami które chciałaś. Co dalej?
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10.Uhhuaaaaa HA HA He Heee...
11.Toshiba Satellite 2520CDS (i jego nosiciel... najwcześniej o 19.30)
12. ...
inni chetni ??
Ps. Jeśli dobrze rozumiem to jeszcze :
667. ...
666. Justa
668. ...
(Justa --> możasz spokonie mnie zabić :) _

Misio-Jedi [ Legend ]
Siwy: wyślij mła:))

yagienka [ pułapka na Misia ]
Siwy: to znaczy mła, Misio takich świństw nie czyta/ogląda:)))

Siwy4444 [ Senator ]
Yagienka: Tych mangów jest jakieś 115 MB jak do tej pory. Gdzie wysyłać? :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Ups, trochę to komplikuje sprawę - czyt. pomęczę Justę, jak już jej doręczysz:))
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy przecież masz moje gg, Banitas zabronil ci się odzywać? :)

Siwy4444 [ Senator ]
Tak, robi to za każdym razem gdy kończymy rozmawiać. :)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa: będę Cię męczyć!
Justa__ [ kreska kreska ]
yagienka a od kiedy ty czytasz mangi? :>
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
mam tera głupie pytanie:
Ma ktoś z was rodzine/ znajomych w Gdańsku??
A oto powód mojego pytania:
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
<edit>
-->Justa
Ja też lubię mange...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Do tego czasu sam będziesz tam sobie mógł zorganizować rodzinę...
PS. Trzeba zacząć czyhać pod bileteriami.

legrooch [ Legend ]
Słodkie jest życie :) Zagustowałem w winkach ostatnio, mam ochotę się pobawić. Czwartek na 100% jestem (na 80% nie będę sam). Może nie na długo, ale coś posiedzę :)
Justa__ [ kreska kreska ]
a z kim? :P

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Paudyn
jeśli bedziesz wiedział (wcześniej niż ja :P) co , gdzie jak i kiedy z bilatami, to daj znać....
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Praca, praca, praca, robota na zmianę z nudą. Zimno - nos mi odpadł, nie czuję go w każdym razie. Nie dość, że źle się czuję, to jeszcze przeziębienie.
Totalnie rozpieprzona.
Chyba off.

Siwy4444 [ Senator ]
Trzymaj się!
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie chce mi się nawet trzymać.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Czesc Siwy!
Justa mi sie poskarzyla ze jej jakąś pornografie oferujesz

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Hello! A mi powiedziała że jesteś bardzo zaborczy. Raz na jakiś czas jej nie zaszkodzi. Chyba. :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gwiazd ----> bywasz czasami nie przeziębiona ?

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Siwy no jej nie zaszkodzi, gorzej ze mną, jak mi kaze w trakcie wykrzykiwac jakies kazuyoshi i inne zberezienstwa po japonsku ...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Na nudę polecam czytanie wątków golowskich...
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Piotrasq --> często. Ostatni raz chorowałam w okolicach października/listopada. Inna sprawa, że mam poważne problemy z zatokami, więc często posmarkuję.
Inna sprawa, że rzadko kiedy nie jestem bez humoru po powrocie z pracy.
Paudyn --> nie żartuj. Ja coraz częściej nie mam siły czytać tych bredni, patrzę na tytuły i nie chce mi się nawet zaglądać, bo się domyślam co tam znajdę.

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Może wreszcie zażyczy sobie abyś wykonał sepuku i skończą się Twoje problemy. Matka gleba też odetchnie z ulgą. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Nie żartuję... wraz kermitem bawilismy się ostatnio świetnie, czytając wypociny osób w kilku wątkach... w jednym "konspira", w drugim huuziaaa... Niektórzy bulwersują się wręcz niesamowicie słodko... nie lada z nich delikatesy ;>

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa: ciekawość pierwszy stopień do piekła;) Uprzejmie proszę o nie zadawanie mi tak osobistych pytań, może chcesz jeszcze wiedzieć w jakiej pozycji....czytam:PP

Justa__ [ kreska kreska ]
chyba kamikaze :P

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Gwiazd ----> nieprawda. Co tutaj nie wejdę, to jesteś albo przed, albo w trakcie przeziębienia. Szczególnie przed jakimiś imprezami.
Nie śmieję się oczywiście z tego faktu. Też często kiedyś chorowałem. Wojsko mnie z tego wyleczyło.
Polecam :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Piotrasq--->mnie wojsko nauczylo jak byc chorym:))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wiemy...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->co ty tam wiesz...nie wciagales nosem proszku do pieczenia:PPP
Justa__ [ kreska kreska ]
yagienka po prostu mam ich kilka i moze jakaś specjalna tematyka cię interesuje, niekoniecznie romanse między kobietami :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILUŚ :::> Wiemy, że chorowanie to Twoja specjalność... Jak będę chciał się podszkolić, wiem do kogo uderzać.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa bo nie bedzie prezentów! :/
Siwy wiedzialem ze tez mnie nienawidzisz..:(

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Tu nie chodzi o prezenty tylko o żywą gotówkę. ;)
Justa__ [ kreska kreska ]
nie! już nic nie mówie...
Siwy nie o tym mowimy teraz tylko o czym innym :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn---->chyba cos ci sie pomylilo:PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Bynajmniej....
spadam kąpu.

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Siwy i mnie to mowisz/? a myslisz ze jakie jest 1 zdanie zawsze na powitanie- "ile wziales kasy" :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Branoc...

Siwy4444 [ Senator ]
Gorąca kąpiel pomaga. Polecam.
Justa: A o czym teraz rozmawiamy? :)
Banita: Rozkładaj po różnych kieszeniach. Może nie wszystkie znajdzie. ;)
Paudyn: Pa!

Justa__ [ kreska kreska ]
i czym sie chwalisz, że nigdy nic nie masz? :P
Siwy o czymś wyjątkowym bardzo i w ogóle :)

Siwy4444 [ Senator ]
W takim razie cóż za wyjątkowa i wiekopomna chwila. Chciało by się ją długo rozpamiętywać i w ogóle. :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Siwy--->znowu biedaku nie rozumiesz ni w ząb:)

Siwy4444 [ Senator ]
Dzieje się tak, gdyż nie dość że jestem szpetny, to jeszcze niebywale tępy. Oświeć mnie. :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Siwy--->nie jestes szpetny

Siwy4444 [ Senator ]
Szpetny oraz kaprawy. Nie zmieniaj tematu!
:)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
to i tak lepiej, Justa do mnie ostatnio mowi per koszula drwala....

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy oświecenie spłynie na ciebie za kilka dni :)
koszulo drwala nie wiem o czym mówisz :P

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Ależ jesteś tajemnicza! Za kilka dni to będą wyniki egzaminów i prawdopodobnie ja spłynę z nurtem rynsztoka. Poproszę teraz. :)

Justa__ [ kreska kreska ]
a o co w ogóle chodzi?

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa jak zawsze o kase, głupią udajesz
Justa__ [ kreska kreska ]
ide spać... :P

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Pa!
Banita: Zatem Ty mi wytłumacz. Nie przyjmuje żadnych pokrętnych wyjaśnień. Pucuj się! :)
neXus [ Fallen Angel ]
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10.Uhhuaaaaa HA HA He Heee...
11.Toshiba Satellite 2520CDS (i jego nosiciel... najwcześniej o 19.30)
12. neXus (na jakieś 50%)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
1. L@WYER
2. Paudyn
3. legrooch (może ktoś jeszcze? :) )
4. Attyla
5. Shadow (chyba żeby nie :P)
6. Yagienka&Misio (jest to prawdopodobne)
7. Gwiazd & Kermit
8. Azzie & Nasty (być może, jeszcze nie wiadomo oficjalnie :)
9. Yans & jego Połóweczka (bardzo być może ale przed 20.00)
10.Uhhuaaaaa HA HA He Heee...
11.Toshiba Satellite 2520CDS (i jego nosiciel... najwcześniej o 19.30)
12. neXus (na jakieś 50%)
13. Piotrasq (na 100%... go nie będzie :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
Brrry i wrrry

Yans [ Więzień Wieczności ]
Yagienka ====> nie przesadzaj, wczoraj rano było -13, dzisiaj też -13 czyli już normalka :D
GROARGH wszystkim !!!
legrooch [ Legend ]
Yans ==> Człowiek się przyzwycaja :)
GGGRROOAARRGGHHH!!!! :)

artaban [ swamp thing ]
GROARGH i tobie :)
Mam instynktowną potrzebę znoszenia do domu dużych i ciepłych rzeczy, a następnie zbudowania z nich legowiska i wytrwania w okopach do wiosny. W zestawie powinien być jeszcze telefon i ulotki do firm pizzodostawczych. Rachunki może płacić kto inny :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie przesadzajcie...nie jest tak zimno. przynajmniej dla kogos kto placi za centralne i ma dobre okna:))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam instynktowną potrzebę znoszenia do domu dużych i ciepłych rzeczy,
Od wczoraj instynkt kojarzy mi się głównie z katalogiem publicznym giegie...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Raaany co za zmarźluchy ???!!! :D A dopiero jest w Wawie ledwo - 13 rano - z i 5 a dzień ! A co będzie jak dojdzie jeszcze z -5 ???
Kermit ====> Ty człowiek ze Wschodu i taki niski współczynnik odporności na zimno ??? :D
ILEK ====> prawda ??? ;)
legrooch [ Legend ]
Yans ==> Każdy ze wschodu twardziela zgrywa. Że to niby on spirytusu pije z wazonu :>
A tak na poważnie, to troszkę wkur#$ce są te mrozy. -5 bez wiatru może być, ale nie -15 z wiatrem!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch--->komu ty to mowisz...tu wszyscy mieszkaja w cywilizowanych warunkach a nie tak jak ty...w tym twoim raszynie to nie uswiadczysz wyzszego budynku niz 2-pietrowa lepianka:)) jak ty chcesz wiatru nie miec:))

Justa__ [ kreska kreska ]
jest zima a w zimie jest zimno, czy to dziwne? :P
Paudyn przypominam :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Jest na "on".
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
w sumie Justa tez lepiej niema...otaczaja ja bagna:)) ale za to ma siupermarkiet:))
legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Zrób "off".
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Tam u was to nawet Łazuka z korbą chodził. Wy nic nie macie :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
W Raszynie nie ma nawet porządnych łacz netowych, nie dość, że dodaje posta 2 minuty, to jeszcze wyświetla je w nieprawidłowej kolejności...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch---->jak nic?? mamy Lazuke, korbe i tory:)))

artaban [ swamp thing ]
Yans --> Ciiiii! Staram się uwarszawić :)
Justa__ [ kreska kreska ]
przez tą korbę przegrałam bolsa, ale chyba ta osoba juz nie pamięta :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kermit :::> Już Ci się to udało. Zdałeś egzamin, gdy zarzucono Ci, że masz typowo warszawskie poczucie humoru...

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> Chcesz "konerwację" na łączu? :))))
ILEK ==> I tylko tyle :>

Siwy4444 [ Senator ]
Justa; Paudyn : Kotłuję at 30 per second. ;)
Justa__ [ kreska kreska ]
dawaj dawaj :)

legrooch [ Legend ]
Siwy ==> Tak szybko nie wolno! :) Można coś uszkodzić sobie!

artaban [ swamp thing ]
Paudyn --> I dlatego jest mi teraz zimno, jak wychodzę rano z domu :) Za awans społeczny trzeba płacić :(

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Pooooszło! :)
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy tylko krzyknij kiedy mogę ściągnąć
Justa__ [ kreska kreska ]
bhahaha ale wyczucie czasu :)
Justa__ [ kreska kreska ]
jeszcze tylko 12 godzin i sprawdze czy to to :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa juz szczytuje z radosci....

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Spox, ja zaraz się odłączam to szybciej pójdzie. ;)
Banita: Zatem właź na ten kanał co podawała i walcz o swoje! ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
przynajmniej mangi mnie zadowalają... :P

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
ha ha ha !

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
czy wszystkie baby tak mają ze potrafia malowac paznokcie 2 godziny bez przerwy, a w przerwach kilkaset razy sprawdzac czy PAZNOKIETKI sa dobrze pomalowane , i czy lakier nie schodzi?>rzyga>

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
LOL

Siwy4444 [ Senator ]
No ja bym się tak nie śmiał. :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
i tu nasuwa sie pytanie: rzygasz na mysl o calej czynnosci (osobiscie przechodze obok tego) czy poczules lakier??:))

Justa__ [ kreska kreska ]
nie, a jaki masz lakier to może ci coś doradzę?
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
Zadzwonila do mnie ubecka męda, kóra swym zapijaczonym głosem wyartykułowała co następuje:
Dotoczył sie do MA i zarezerwował stolik... poczym go wyjebali bo pijanyvh klientów nie obsługują.
Ps. Czy L@WER zaczął coś palić bo gadał jakby miał coś bardziej głupio niż normalnie?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mally--->to szmaciarz i tyle

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa nie?dalbym stosowne zdjecie na dowod, ale jak zawsze pod grozba braku [....] wole spasowac

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Nie bądź interesowny. Dawaj! :)

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
a co mi tam raz sie zyje! Justa po raz 536 sprawdza PAZNOKIETKI :-/
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Nie szmaciarz, a UBEK. Nie porównuj szmaciarzy do niego :>
Justa__ [ kreska kreska ]
prostokąt rysuje sie na oczach a nie na czole gdzies -____-
to nie ja :P
btw. masz wrl :/

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: I co? Wyschły? :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
To szmaciarz jest i UBek...bo kazdy szmaciarz to UBek:))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
fajna dziara:)))))
legrooch [ Legend ]
I pijak! PIJAK przede wszystkim!
Bo każdy UBek to PIJAK!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch--->zobacz co znalazlem:))

Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy nic dzisiaj nie malowalam wiec nie mialo co wysychac :P

legrooch [ Legend ]
Nawet nawet :)
Tylko że jeszcze rejestracja dojdzie :>
Przepisy już weszły apropo pojemności? :>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch--->rejestracja to przy kazdym jest...:))))

legrooch [ Legend ]
Ale ja mówię i pierwszej rejestracji w kraju :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
eee no to pincet to sie wie:)) ale ostatnio wygrzebalem Espero 2.0 full z 95 za 8 czy 9 tys.:)) z gazem juz;))

DreamEvil [ Chor��y ]
helooo jest tu kto? ;] /me rozglada sie po watku... i oczywiscie ze swoja wrodzona niesmialoscia zapytowywuje czy mozna sie przylaczyc? ;]
legrooch [ Legend ]
ILEK ==> Ciekawe co w nim leciało, że taki tani :>

Siwy4444 [ Senator ]
DreamEvil: Hello! Nie krępuj się. ;)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kupujac takie auto i tak trzeba sie nastwaic na wizyte w warsztacie...bo cos napewno leci

legrooch [ Legend ]
ILEK ==> 3/4 samochodu :))))
Uciekam do domciu.
Pa skarbeńka WWWAiSowe :)
Justa__ [ kreska kreska ]
skarbeńka? @_@
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
legrooch--->no ba...skarbenka?? te znajdz sobie hobby bo ci juz na dekiel klepie:)))

DreamEvil [ Chor��y ]
Siwy4444: No wiedzialam ze chociaz na Twoja uwage moge liczyc ;D*
Co by tu... albo nic [;

Justa__ [ kreska kreska ]
hmm kto zaklada nową? :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Justa--->chyba nie myslisz o tym co ja mysle ze myslisz??

Justa__ [ kreska kreska ]
próbuje sobie przypomnieć kto mial nie zakladać... ale nie pamiętam :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a mi to wisi

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No i ostatni examin napisany. W piątek dowiem się, czy popchnięty... póki co właśnie zaczynam się resetować w akademiku...
Justa__ [ kreska kreska ]
Siwy hmm to nie to :) to co ściągnąłes to artbook, pewnie ściągnie się wszystko inne poza mangą :) mam nadzieje że to co teraz ściągasz to jest to :)
DreamEvil [ Chor��y ]
No masz... ja juz po sesji i po feriach... i od wczoraj do szkoly :/

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dobry :)
Ale jest przyjemnie, chlodno i ciemno. Właśnie wróciłem z uroczego spaceru i zabieram się za robienie kolacji!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O k ***
Jutro na 7 do pracy, a ja pewnie koło północy z akademika wyjdę :o(

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa: co Ty tam znowu ciagniesz?;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ja obciągam 3/4...

yagienka [ pułapka na Misia ]
Paudyn: wiedziałam, że kiedyś przestanie Ci wystarczać mizianie się z kolegami na drążku:)))

Siwy4444 [ Senator ]
Justa: Ale też fajne. Nie wiem co to reszta, ale mam nadzieje że również się spodoba. ;)
DreamEvil: Najwidoczniej musisz się zaklimatyzować. :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagienka ::::> To była od zawsze prowizorka...

DreamEvil [ Chor��y ]
Siwy4444: Jednak z tego co widze, moze byc calkiem ciezko z klimatyzacja ;]

legrooch [ Legend ]
Pierdolę takie życie... 38,7....
Zdycham.... Do piątku raporty.... :((((
yagienka [ pułapka na Misia ]
legrooch: zapalenie płuc, czy grypa "żołądkowa"?
legrooch [ Legend ]
Zatoki mam out, we łbie mi się kręci, gorąco i zimno co 5 minut....
Oczy jak żarówki się świecą...
Jeżeli mi jutro przejdzie temperatura trochę, to przyjadę.
yagienka [ pułapka na Misia ]
żeby tylko nie było tak;)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wreszcie na chacie...
branoc...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
Justa- przekazuje :* od Siwego- tam gdzie lubisz :)
ps dobrze Siwy?

Siwy4444 [ Senator ]
Banita: Tak, dokładnie tak to sobie wyobrażałem. :)
[edit]
neeeext ----> http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3344516&N=1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-02-09 01:09:52]
Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]
A oto następnca porcja WWAIS TWPH :