GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie zapisywane są save'y z gry need for speed underground 2?

04.02.2005
19:10
[1]

Radzikikik [ Centurion ]

Gdzie zapisywane są save'y z gry need for speed underground 2?

Mam windowsa XP, i nie wiem gdzie jest floder z sejwami nfsu2. Jaśli ktoś zna lokację to proszę o jej podanie. Ktoś mi powiedział o ścieżce
Documents and Settings\nazwa użytkownika\Local Settings\Application Data, ale nigdzie nie ma folderu Lacal Settings.

04.02.2005
19:18
smile
[2]

EspenLund [ Live For Speed ]

musisz zrobic w opcjach zeby ci pokazywalo ukryte foldery

04.02.2005
19:21
[3]

Radzikikik [ Centurion ]

no i jest zaznaczone, ale dalej nic

04.02.2005
19:23
[4]

SirGoldi [ Gladiator ]

C:\Documents and Settings\twoja ksywka\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

Innej możliwości nie ma.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.