
scigall [ Konsul ]
dziwny problem z kaaza
witam. mam od kilku dni dziwny problem z kaaza, a mianowicie, kiedy ja otwieram pojawia sie jakby "puste" okno, cos sie zwiesza i po 12-15 sekundach mozna dac "zamknij teraz". Jest to o tyle dziwne, ze niegdy nie mialem z tym program wiekszych problemow. Postanowilem zainstalowac inna wersje, dalem nawet w opcjach instalacyjnych, zeby skasowalo poprzednie rejestry odnosnie tego programu, jednak nie poskutkowalo. Przyparty do muru postanowilem zainstalowac jakas przedpotopowa wersje kaazy i tym razem dala rade, ale cos sie spieprzylo bo nie moglem sie polaczyc. Jako, ze jestem w sieci osiedlowej zastanawialem sie czy admin mogl mi jakos zablokowac port. Ale w opcjach zaznaczylem alternatywny port "80" i dalej nic, tylko napis "connecting". Nie wiem co robic, brak kaazy wybitnie mi doskwiera... :/ pzdr i czekam na jakies porady