waflik [ Legionista ]
Czym wypełnić ...
Witam mam remont w pokoju remontowane są drzw i po zdjęciu farby ukazały się dziuru (pod osłoną klamki) głęboki na jakieś 2-3 mm bardzo szpecą drzwi więc mam pytanie czym skutecznie wypełnić takie dziury
Plantator [ spamer ]
szpachlą do drewna