GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czym wypełnić ...

04.02.2005
18:33
[1]

waflik [ Legionista ]

Czym wypełnić ...

Witam mam remont w pokoju remontowane są drzw i po zdjęciu farby ukazały się dziuru (pod osłoną klamki) głęboki na jakieś 2-3 mm bardzo szpecą drzwi więc mam pytanie czym skutecznie wypełnić takie dziury

04.02.2005
18:36
[2]

Plantator [ spamer ]

szpachlą do drewna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.