GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Splinter Cell: PT - OEM, a wersja sklepowa

04.02.2005
17:34
[1]

loczek82 [ Disco Bear ]

Splinter Cell: PT - OEM, a wersja sklepowa

Czym różnią się te wersje oprócz braku pudełka? Są jakieś braki w grze? np. brak multiplayer?

04.02.2005
17:37
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Tak, powycinano filmiki, multiplayer, obsługę myszki, kolory w grze (teraz cały czas jest czarno-biała), powycinano 4 misje, oraz opcje graficzne (można ustawić tylko 640x na low). No i to chyba tyle...

04.02.2005
17:39
[3]

loczek82 [ Disco Bear ]

CHESTER80 --> Ale ja sie pytam na serio. Jakoś nie mam wiary do tych OEMów.

04.02.2005
17:40
[4]

Mortan [ ]

pudelkiem instrukcja i opakowaniem doplyt. sama gra sie niczym nie rozni

04.02.2005
17:43
smile
[5]

CHESTER80 [ no legend ]

loczek82 --> Na głupie pytanie, głupia odpowiedź :) Oczywiście że sama gra niczym się nie różni. To do piratów można mieć zaufanie a do OEMów nie ? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.