loczek82 [ Disco Bear ]
Splinter Cell: PT - OEM, a wersja sklepowa
Czym różnią się te wersje oprócz braku pudełka? Są jakieś braki w grze? np. brak multiplayer?

CHESTER80 [ no legend ]
Tak, powycinano filmiki, multiplayer, obsługę myszki, kolory w grze (teraz cały czas jest czarno-biała), powycinano 4 misje, oraz opcje graficzne (można ustawić tylko 640x na low). No i to chyba tyle...
loczek82 [ Disco Bear ]
CHESTER80 --> Ale ja sie pytam na serio. Jakoś nie mam wiary do tych OEMów.
Mortan [ ]
pudelkiem instrukcja i opakowaniem doplyt. sama gra sie niczym nie rozni

CHESTER80 [ no legend ]
loczek82 --> Na głupie pytanie, głupia odpowiedź :) Oczywiście że sama gra niczym się nie różni. To do piratów można mieć zaufanie a do OEMów nie ? :)