
om302 [ Pretorianin ]
chat- pogadacie
kto chciałby ze mną pogadać na każdy temat

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
moge z toba pogadać ale niby o czym??
om302 [ Pretorianin ]
o tym co ci przyjdzie na język np grach

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
no to do gadania o grach jest prawie całe forum :P
ty cfaniaku postow chcesz sobie nabić :>

om302 [ Pretorianin ]
raczej nie

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
Nawet nie zauważyłem jak mi się stopień zmienił :P
Mało masz miejsc do pogadania na forum?? :>
W karczmach sie gada o wszystkim więc spróbuj się pojawić w
chociaż jednej.
om302 [ Pretorianin ]
sorry dzięki