GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

chat- pogadacie

04.02.2005
15:46
smile
[1]

om302 [ Pretorianin ]

chat- pogadacie

kto chciałby ze mną pogadać na każdy temat

04.02.2005
15:47
smile
[2]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


moge z toba pogadać ale niby o czym??

04.02.2005
15:49
[3]

om302 [ Pretorianin ]

o tym co ci przyjdzie na język np grach

04.02.2005
15:51
smile
[4]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


no to do gadania o grach jest prawie całe forum :P
ty cfaniaku postow chcesz sobie nabić :>

04.02.2005
15:53
smile
[5]

om302 [ Pretorianin ]

raczej nie

04.02.2005
15:56
smile
[6]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Nawet nie zauważyłem jak mi się stopień zmienił :P
Mało masz miejsc do pogadania na forum?? :>
W karczmach sie gada o wszystkim więc spróbuj się pojawić w
chociaż jednej.

04.02.2005
15:58
[7]

om302 [ Pretorianin ]

sorry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.