
ball21 [ Legionista ]
Problem - odleżyny :(
No więc mam na plecach odleżyny :( powstały nie wiem kiedy i jak (chyba siedziałem przy kompie i mi sie koszulka tak podwineła). Teraz problem jak je usunąć ?? Maście jakieś czy cos ? Mam ten problem juz sporo ponad miesiąć i nie schodzą :(
bebzoon [ bucydonna ]
hmm; może wyprasować ?!
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
ball21 - to sa chyba rozstepy i pojawiajasie na skutek szybkiego rosniecia i chyba po paru latach same schodza
Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Odleżyny to byś miał po kilku tygodniach leżenia w szpitalu więc raczej co innego.
ball21 [ Legionista ]
_MyszooR_ --> po paru latach.... :( ??
Ps. mam 14 i pół roku
_MyszooR_ [ Ass Kicker ]
ball21 --- hmm kolega takie cos mial na plecach a czy mu zeszlo to nie wiem , najlepie jskontaktuj sie z dermatologiem , nie iwme dokaldnie czy po latach czy po miesiacach to schodzi , ale nie licz raczej na to ze samo szybko zejdzie , udaj sie do lekarza on ci powie co robic