GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem - odleżyny :(

04.02.2005
15:45
smile
[1]

ball21 [ Legionista ]

Problem - odleżyny :(

No więc mam na plecach odleżyny :( powstały nie wiem kiedy i jak (chyba siedziałem przy kompie i mi sie koszulka tak podwineła). Teraz problem jak je usunąć ?? Maście jakieś czy cos ? Mam ten problem juz sporo ponad miesiąć i nie schodzą :(

04.02.2005
15:46
[2]

bebzoon [ bucydonna ]

hmm; może wyprasować ?!

04.02.2005
15:46
[3]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

ball21 - to sa chyba rozstepy i pojawiajasie na skutek szybkiego rosniecia i chyba po paru latach same schodza

04.02.2005
15:48
[4]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Odleżyny to byś miał po kilku tygodniach leżenia w szpitalu więc raczej co innego.

04.02.2005
15:48
[5]

ball21 [ Legionista ]

_MyszooR_ --> po paru latach.... :( ??

Ps. mam 14 i pół roku

04.02.2005
15:49
[6]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

ball21 --- hmm kolega takie cos mial na plecach a czy mu zeszlo to nie wiem , najlepie jskontaktuj sie z dermatologiem , nie iwme dokaldnie czy po latach czy po miesiacach to schodzi , ale nie licz raczej na to ze samo szybko zejdzie , udaj sie do lekarza on ci powie co robic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.