GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Help! zadanie z informatyki.

04.02.2005
15:20
smile
[1]

Bushido [ Generaďż˝ ]

Help! zadanie z informatyki.

Dostałem na dyskietce 5 zdięć, mam je powiększyć i na infie powiedzieć co na nich jest, ale programy, których używam tylko powiększają i nic nie widze.
Czy ktoś ma jakieś propozycje?

04.02.2005
15:21
smile
[2]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Może podeślesz mi na maila?

cainoor[AT]tenbit.pl

04.02.2005
15:24
smile
[3]

Bushido [ Generaďż˝ ]

eeee pewnie powiedzą że jestem dziwny itp. ale nie mam konta pocztowego.

04.02.2005
15:29
[4]

Sataariel [ Pretorianin ]

masz je powiększyć ... a programy tylko powiększają i nic nie widzisz. Coś brak logiki :)

załóż konto na o2

04.02.2005
15:31
smile
[5]

Bushido [ Generaďż˝ ]

ok udała się w photoshopie (czy jakoś tak) itak Dzięki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.