
Bushido [ Generaďż˝ ]
Help! zadanie z informatyki.
Dostałem na dyskietce 5 zdięć, mam je powiększyć i na infie powiedzieć co na nich jest, ale programy, których używam tylko powiększają i nic nie widze.
Czy ktoś ma jakieś propozycje?

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Może podeślesz mi na maila?
cainoor[AT]tenbit.pl

Bushido [ Generaďż˝ ]
eeee pewnie powiedzą że jestem dziwny itp. ale nie mam konta pocztowego.
Sataariel [ Pretorianin ]
masz je powiększyć ... a programy tylko powiększają i nic nie widzisz. Coś brak logiki :)
załóż konto na o2

Bushido [ Generaďż˝ ]
ok udała się w photoshopie (czy jakoś tak) itak Dzięki za pomoc