GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows XP - procesy, pamięć (sonda)

04.02.2005
14:38
smile
[1]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Windows XP - procesy, pamięć (sonda)

Cześć. Interesuje mnie taka sprawa. Ile każdy z Was ma uruchomionych procesów i ile pamięci one zajmują, gdy nie macie uruchomionej żadnej aplikacji.

Okienko z aplikacjami puste.
Ctrl+Alt+Del
Podajcie proszę ilość procesów i ilość pamięci używanej.

Dzięki.

U mnie:
Procesy: 38; Pamięć: 232MB

04.02.2005
14:44
smile
[2]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Procesy: 35

Pamięć: 181 MB z 512 MB

04.02.2005
14:44
smile
[3]

legrooch [ Legend ]

Wiesz, że to nic nie da? :)
Serwisy wuju, serwisy!

04.02.2005
14:45
smile
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Dzięki Half-Life.

Jeszcze dodam, że to nie jest konkurs na "Kto ma mniej", tylko normalna statystyka :)

04.02.2005
14:48
[5]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Procesy:33
A w angielskiej wersji gdzie jest podane zuzycie pamieci??

04.02.2005
14:49
[6]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]

20-133 mb .nie uzywam swapa/1024 ram

04.02.2005
14:50
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Orlando: Czy na dole, obok procesów nie masz informacji o pamięci?

04.02.2005
14:50
[8]

Arkulus [ Konsul ]

u Mnie są 34 procesy
pamięć 150 MB z 512 MB

04.02.2005
14:50
[9]

kulus23 [ Chor��y ]

procesów 26 pamieci 192 MB

04.02.2005
14:52
[10]

M'q [ Schattenjager ]

25/177

04.02.2005
14:57
[11]

legrooch [ Legend ]

Tyle:

04.02.2005
14:58
smile
[12]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

uff... legrooch - mamy w miare podobnie ;)

btw. używasz jakiegoś skina do Widnowsa?

04.02.2005
14:58
[13]

Ragn'or [ Konsul ]

28/87,7

04.02.2005
14:58
[14]

guzol [ LEXUS ]

A co tu za masówka? :)

Procesy:21

Pamięć: 72/2124 ( 1024 RAM)

04.02.2005
15:03
[15]

legrooch [ Legend ]

Cainoor ==> Tego :)

04.02.2005
15:29
[16]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

28//168

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.