GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gierki-strzelanki

04.02.2005
13:29
[1]

b1088 [ Chor��y ]

gierki-strzelanki

znacie moze nazwy jakis fajnych nowych gierek w ktore warto zagrac (chodzi mi tu o strzelanki)ale zeby poszly na RIVE TNT 2(32MB)

04.02.2005
13:31
[2]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

No na rivie to pójdzie bo ja wiem GTA 2

04.02.2005
13:44
smile
[3]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Duke Nukem 3d

04.02.2005
13:45
smile
[4]

cronotrigger [ Rape Me ]

Wolfenstein 3D
Doom 1
Doom 2

:P

04.02.2005
13:45
[5]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

I Quake!!!

04.02.2005
13:50
[6]

legrooch [ Legend ]

Zapomnieliście o R.O.T.T.

04.02.2005
14:05
smile
[7]

Api15 [ Konsul ]

Doom 3
MOHPA

04.02.2005
14:08
smile
[8]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]


Oczywiście Quake III Arena :D
Ewentualnie może też być CS

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.