b1088 [ Chor��y ]
jedi academy
moze wiecie cos sie dzieje jesli wyskakuje mi komunikat zebym wlozyl CD do napedu podczas gdy ta plytka jest w napedzie(gra Jedi Academy cd1)

ZeusSz [ Legionista ]
Tak to bywa gdy ma się pirata ;)
A jak masz orginał to sprawdź czy nie używasz programów typu deamond jak tak to wyłącz
A jak nie to pomyślimy