GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jedi academy

04.02.2005
13:17
[1]

b1088 [ Chor��y ]

jedi academy

moze wiecie cos sie dzieje jesli wyskakuje mi komunikat zebym wlozyl CD do napedu podczas gdy ta plytka jest w napedzie(gra Jedi Academy cd1)

04.02.2005
14:35
smile
[2]

ZeusSz [ Legionista ]

Tak to bywa gdy ma się pirata ;)
A jak masz orginał to sprawdź czy nie używasz programów typu deamond jak tak to wyłącz
A jak nie to pomyślimy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.