GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zdrapać/wymazać/zlikwidować tusz na bilecie MPK ? :P

04.02.2005
12:39
smile
[1]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Jak zdrapać/wymazać/zlikwidować tusz na bilecie MPK ? :P

Łamie przez takie pytanie prawo ? :>

Macie jakieś sposoby na zniwelowanie tego ? Wiem wiem jestem sknera :P

Pozdro

04.02.2005
12:57
smile
[2]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Nie sknera tylko oszczedny i z glowa :)
Chetnie podpatrze odpowiedz jesli kto udzieli ;p

04.02.2005
12:58
smile
[3]

Kompo [ bujaka jamajka ]

żyletka :P

04.02.2005
12:58
smile
[4]

Coolabor [ Poseł ]

przeciez to OSZUSTWO!!!!! jak mozesz?!

(jesli nie jest przedziurawiony, to mozna sprobowac gumki do olowkow :D)

04.02.2005
12:59
[5]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Kompo ---> a czy to aby nie uszkodzi zbytnio samego biletu ?

04.02.2005
12:59
[6]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Coolabor ---> oszustwo?! To oszczędne operowanie pieniędzmi!

04.02.2005
13:00
[7]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

hmm, a czy to nie działa tak że ten magiczny pasek magnetyczny jest jakoś uszkadzany (cholera wie jak to napisać) i po ponownym włożeniu biuetu do kasownika nie wyskoczy komunikat (error reading ticket you oszuście:D)

04.02.2005
13:01
[8]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Gumka od ołówka, pomęczysz się kilka godzin i masz nowy bilet. ;]

04.02.2005
13:02
smile
[9]

M'q [ Schattenjager ]

Oszczędne operowanie pieniędzmi? To zacznij sobie sam też podbijać pieczątki, zaoszczędzisz pracy urzędnikom.

04.02.2005
13:02
smile
[10]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Za czasów mojego podróżowania na gapę, zwilżałem nadruk śliną i zdrapywałem delikatnie żyletką. Mi się udawało... :›

A tak w ogóle to karty półroczne na wszystkie linie rządzą. :P

04.02.2005
13:03
smile
[11]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

wielebny_666 na 100% nie bo raz niechcący skasowałem 2 razy ten sam bilet . A w ogóle gdzie Ty tam cholera w tuszu i papierze widzisz pasek magnetyczny ? :D

04.02.2005
13:03
[12]

Coolabor [ Poseł ]

w tym sęk

w Polsce jedni patrzą na to jak na pozytywne zjawisko radzenia sobie w życiu, a inni jako zwykle kombinatorstwo i oszukiwanie (w końcu niezgodne z prawem)

W Anglii czy gdziekolwiek na Zachodzie nie do pomyślenia

wiem, wiem, jesteśmy w Polasce, itd., ja tam nie mam serca, żeby cyckać MPK :D

04.02.2005
13:04
[13]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

miałem na myśli te magiczne bilety do metra itp :D, tam jest jakiś magiczny pasek

04.02.2005
13:05
smile
[14]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Mi chodzi o zwykłe autobusy i tramwaje kochanie :* :))
Cololabor wzruszyła mnie twoja opowieść :D

04.02.2005
13:06
[15]

b1088 [ Chor��y ]

Domestos i gumka tak slyszalem:)))))

04.02.2005
13:07
[16]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

no to cza było tak od razu napisać

04.02.2005
13:08
smile
[17]

Coolabor [ Poseł ]

ale tak jest

pomysl, nie zaplacisz za bilet, moga cie zlapac, potem na policje, zakladaja ci teczke, sniffuja cie przez lata, a na starosc znajdujesz sie na jakiejs "liscie dzikostalowca" :P

pomysl - warto narazac swoja przyszlosc? :D

04.02.2005
13:09
[18]

szatan [ Konsul ]

przed skasowaniem potrzyj swieca w miejscu gdzie kasownik wybija numery. powinno sie latwiej zetrzec.

04.02.2005
13:10
[19]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Coolabor ale ja za bilet już płaciłem :P Po prostu chce go użyć ponownie :P

04.02.2005
13:11
[20]

Mortan [ ]

Nie lepiej kupic sobie bilet na 3 miechy za 83 zl ( dla sudentow) na wszystkie linie o kazdej porze dnia i nocy ? na miesiac wychodzi ok 27 zł

04.02.2005
13:12
[21]

Coolabor [ Poseł ]

Arcy: to tez oszustwo

(mozna nakleic cos na pasek magnetyczny, np. tasme z kasety, ale czy warte to zachodu?)

04.02.2005
13:15
[22]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Mortan ---> nie ponieważ nie używam lini MPK tak często , ale jak już używam to intensywnie lecz tylko przez kilka dni .

04.02.2005
13:16
[23]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

zawsze można kupić tygodniowy na wszystkie linie, też się opłaca

04.02.2005
13:16
[24]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Coolabor ---> eh no cóż widocznie taka moja dola że będe miał agentów agencji bezp. wew. na karku do końca życia :D Musze uciekać z kraju .

04.02.2005
13:18
[25]

Arczens [ Legend ]

Nie wiem jak gdzie indziej, ale w Wawie nie da sie dwa razy skasowac tego samego biletu, własnie po to miedzy innymi sa paski magnetyczne.

04.02.2005
13:19
smile
[26]

Coolabor [ Poseł ]

a co bedzie, gdy po zejściu św. Piotr powie Ci: "Wszystko ładnie, ale nie mogę Cię przepuścić, te bilety mnie bolą, przykro mi..."?

pomysl czy warto!!!

04.02.2005
13:24
smile
[27]

graf_0 [ Nożownik ]

zalaminowac przed pierwszym użyciem, tusz nie utrzyma się foli i możesz zmazywac palcem.

04.02.2005
13:25
[28]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Raz wpadłem na coś innego. Na początku skasowałem bilet 10 razy. ;P
Kod oczywiście był już nieczytelny. I tak korzystałem z niego przez 3 dni, napotykając dwóch "kanarów". Ja tłumacząc się - trzęsło troszkę, niechcący skasowałem bilet kilka razy... I udało się, nie zauważyli różnicy. ;p
Teraz jeżdże na miesięcznych.

04.02.2005
13:26
[29]

hola' [ koniczynka ]

oszustwo i tyle! ulgowy masz a jeszcze narzekasz

04.02.2005
13:41
smile
[30]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Coolabor---> cholera to jeszcze w piekle będe sie smażył ? :D

04.02.2005
14:50
smile
[31]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Hmm... tak czytam sobie te Wasze zapowiedzi i mi się przypomniało, jaki ja miałam za młodu sposób na "znaczki z odzysku" :D Przyklejałam znaczek na kopertę, po czym smarowałam go klejem lub woskiem. Adresat odmaczał znaczek, po czym naklejał go na list - i tak w kółko, aż do całkowitego zużycia :P

04.02.2005
14:55
[32]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Hm wiem tylko, że na karcie miejskiej najlepiej można zmazać zmywaczem do paznokci, wpisać swoje dane, i ponosi się jedynie koszty manipulacyjne ( 6zł?) heh mam kumpla który jeździ pół roku i zapłacił 12 zł :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.