Babiczka [ Konsul ]
RemiX ktory rzadzi !! :D
A ja sobie gram na gramofonie trali tralalala gramofon gra :D
Arczens [ Legend ]
Imho najlepszy z tego jest transfer :)
placze ze smiechu :D